Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Co racja to racja 2 wiercą kto to ogarnie....a kasa wali drzwiami i oknami na Staszica i kasztanowa szkoda gadać.....

zgorzkniały

W potoku złych wiadomości jest jedna dobra. Mamy nowego DYREKTORA - to już 29, a może 30. Trzeba dobrać fajny samochód, najlepiej do ulubionego koloru garderoby. Brawo ZARZĄD. Z różnicy w wynagrodzeniu trzeba będzie dodatkowo zredukować ze trzech z wiertni. Ale co tam, bogatemu wolno. Patrząc na to wszystko okiem pilskiego urzędnika - wszystko jest pięknie. Gdyby jeszcze tych wierceń nie było. Z tym tylko same kłopoty.

Za prezesa Stanisława i Henryka robota była za Tomasza UOS ma robote

No tak drugi i to dla pgnig a exalo na postojowe ludzie powinniśmy wyjść na ulicę i do prasy bo nas załatwi pgnig bez mydła. Nam płacą postojowe i lepiej się opłaca. ? Gdzie jest CBA i nasz rząd komu lepiej dać zarobić. ?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

UOS wierci drugi otwór Wysin i następny otwór styczeń/luty dla Orlenu ...

wiertnik

Mam pytanie jak sądziecie jak długo u nas UOS powierci w takich czasch czy ktos cos wie jak tam u nich??/

lolo

I:Ja:masz racje piszą jakieś brednie kto im broni awansować tylko zazdroszczą inym jak awansują na dołowych wiertaczy i kierowników i tak dalej!!! a sami lalusie trzęsą spodniami i robią po 10,20,30 lat na stoliku i teraz narzekają co im ktoś poradzi że tak życie układa się .

Exalo ma prezesa jeżeli ktoś nie wie..jak się komuś coś nie podoba to ja nie rozumiem polska to wolny kraj droga wolna.. trzeba poczekać kilka miesięcy kogo mają zwolnić to zwalnia a reszta będzie dalej wierci..za w sumie średnie pieniądze ale cóż na sile nie trzymają. A o jakiś laptopach i lodach piszą otworowi na wylocie co mają godzinę na siłach i godzinę wolna hahaha normalni ludzie czekają na robotę, ,,,,!

rrrrr

Teraz jest era dronów za 3 tysiaki z 200 m ściągnie nawet numer buta na jadownikach ha,ha ,ha a wy myślicie że ktoś latał po krzakach,zobaczcie jakie sprzęty są w sklepach.

Obiektywny

Subiektywna , pilska ocena pracy byłych prezesów z Krakowa się nie liczy - goście wygrali i mają "czysto w papierach" , więc w razie jakiś konkursów na prezesa Exalo będą zapewne brani pod uwagę. Czyste konto , dziesiątki lat doświadczenia , szerokie znajomości w branży w skali świata , znajomość języków , studia kierunkowe oraz uzpupełnienie w postaci MBA - czy ktoś inny niż MZ mógłby zostać prezesem Exalo przy kolejnych zmianach - "obiektywnie" wątpię.

lolo

I jeszcze coś niema MY|WY|ONI tylko jest Exalo Drilling S.A TYLE LALUSIE!!!!!!!

lolo

ludzie zachowujecie się gorzej niż dzieci też pracuje w tej firmie i nie narzekam w terenie wiekszość z was to lalausie którzy nic poza naftą nie widzą dwa tygodnie by chcieli lelum polelum w robocie wiertacza nie słuchać i do domu pilot w ręke i leżenie następne dwa tydzie a poszukaj sobie na dwa tygodnie drugiej roboty skonczyły się czasy że z jednej roboty wyrobiło sie co wy chcielibyście osiągnąć takimi idotycznymi wpisami ić do prezesa i powiec co sondzice otej firmie a nie za plecami się ślizgacie cieniasy i tak cały czas. Ale jak można na swoją firmę tak bluzgać przyjmij się do nowego stylu zobaczysz jak wyglonda robota lub na budowę a nie tylko narzekanie .Nikt zawas umowy nie podpisał chyba nie! widać było stawki na umowie tak że zastanówcie się co piszecie..........

Jakie donosy i pomowienia ? Przecież niejaki "otworowy" sam napisał , że ma laptopa w plecaku - SAM SIĘ PRZYZNAŁ.....

wiertnik

To nie sa pomowienia. To donosy, bo pewnie te forum czyta zarowno nasza dyrekcja jak i odpowiednie organa ścigania. Zatem bac sie musza zarowno co nieslusznie oskarzaja jak i ci co faktycznie maja cos za uszami.

ula

Takie pisanie o jakiś laptopach albo oskarżenie kogoś o jakies"lody "podchodzi pod pomówienia a prokurator po IP dojdzie także się zastanówcie co za bzdury piszą niektórzy i jakie mogą być konsekwencja

ku nowemu idżmy razem

A przed nami większe cele, a przed nami nowy świat. Razem młodzi przyjaciele, zbudujemy nowy ład. Do pracy rodacy, już nowe się jutro wykuwa powoli Hej, młoty do roboty, niebieskie ptaki do paki W naszych rękach nasza sprawa, w naszych rękach przyszłość mas.

jaślak

Masz całkowitą rację,,, stare nie wróci, trzeba budować nowe.,,

drak

tak piszesz jakby pracownicy z Piły nie kradli, bardzo śmieszne :D ogłudnicy

pracownik exalo

Ci panowie wygrali procesy, ponieważ były błędy proceduralne, nie ma to nic wspólnego z oceną ich pracy (fatalną). Dostaną jakieś tam odszkodowania i nie wrócą. Nie wróci stary układ, nie liczcie na to lodziarze. Jeszcze paru odejdzie z tych co im się udało zakamuflować. Wyczyści się Jasło i Kraków z elementu, reszta czyli ci co spokojnie pracują nie mają się czego obawiać. Wy co lejecie te żale jak głupie ci...py niczego tym nie osiągniecie, własna żółć was zaleje.

?!?

Czyli byli krakowscy prezesi mają zatem prawo ewentualnego powrotu ? A to dopiero byłaby niezła heca ... Obiektywnie patrząc - przy następnych poszukiwaniach prezesów w branży naftowej będą mieli spore szanse. A i pewnie ambicjonalna chęć odegrania się na Pile ..

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.