Opinie o Fronhoffs w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fronhoffs. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fronhoffs o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fronhoffs w Bydgoszcz

Powiem z własnego doświadczenia że zwolnienie się stamtąd i zmiana miejsca pracy była świetną decyzją i ani troche jej nie żaluje. Teraz jestem szanowanym pracownikiem a osoby z którymi współpracuje nie mają nosa w górze oraz potrafią ''rozmawiać''. Każdy kto się zastanawia nad zmianą powiem tak - nic nie stracisz a możesz tylko zyskać. Zmiana miejsca pracy z Fronhoffs wyszła mi tylko na plus.

Zbigniew
@Oliwia

Jak praca na akord to myślałem że można więcej zarobić. Tempo pracy jest duże? Tylko można się dostać przez agencje bo ktoś pisał że przez firmę lepsze umowy i tak bym wolał.

Jaka umowa obowiązuje w Fronhoffs podczas okresu próbnego?

@Beti

Beti No oczywiście agencja to (usunięte przez administratora) i one te konsultantki dostaną większą wypłatę od ciebie ty masz 2900 ,a one mają 4500.No chyba od zarobkow dokładnie nie wiem od czego zależy. Po 2 miesiącach jest umową też chyba na góra ,2 miesiące nie wiem czas umów jest określony na 18 miesięcy półtora roku.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak wyglądają warunki pracy w laboratorium Kontroli Jakości? Jest aktualnie ogłoszenie na zastępstwo zatrudniają bezpośrednio przez firmę. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jak jest rozliczna premia? Są nadgodziny? Jakie benefity?

Michalina Nowy wpis

Jak wygląda praca w tej firmie? Jacy są pracownicy? Warto tam zacząć pracę?

Byly pracownik Nowy wpis
@Michalina

Odradzam z całego serca, jeśli nie chcesz wracać z płaczem do domu. Poniżanie i podnoszenie głosu przez stałe pracownice są na porządku dziennym. Nie ma szacunku i zrozumienia ze jeztes nowa i się uczysz, pracowałam w kilku firmach ale nigdy nie spotkałam tak wstrętnych i nie miłych bab. Brygadzistki nie lepsze, musisz się prosić żeby wyjść do toalety w ciągu dnia. Jak się stamtąd zwolniłam to poczułam ogromną ulgę i spokój

Byly pracownik Nowy wpis
@Michalina

Zacznijmy od tego ze na samym bhp "pani " Magda jest opryskliwa i wredna,.to już odpycha na samym początku, potem się tylko na ciebie unosi, wali ci na ty nie umie spokojnie wytłumaczyć pracy, prosisz ją o nowe buty to przewraca oczami, straszne babsko, jak widzisz że do ciebie idzie to się zastanawiasz o co tym razem się przyczepi, mowi podniesionym tonem, wymądrza.sie i robi z ciebie głupią, tam nikt nie ma szacunku do nowych pracowników.

Zuzanna

Skoro brygadzistki udają, że tego nie widzą, to próbował ktoś bezpośrednio podejść do nich i powiedzieć o złej atmosferze z kilkoma osobami? No szkoda, że komunikacja w firmie ogólnie kuleje, ale może zarobki to w jakiś sposób rekompensują?

Doba
@Zuzanna

Brygadzistki nie są lepsze, mają swoich pupilków, którzy mogą wszystko. Zresztą tam nawet do Brygadzistek nie potrafią się odzywać normalnie haha. Są tak bezczelne ze nie patrzą na nic. Nie, jest najniższa krajowa, śmieszne pieniądze, nie warto za taki zarobek się tam męczyć.

@Doba

Doba I najlepsze z tego wszystkiego jest ,że jest praca przez agencję pracy z umowami tygodniowymi bądź miesięcznymi żenada.One w tej agencji flame ☺️, albo progres zarobią więcej od ciebie mają tam pewnie że 4500 minimum. A ty tyrasz na 2 zmiany za 2700 ,i niech nikt nie gada że trzeba było się uczyć bo to co uczą w szkole na studiach. To są (usunięte przez administratora)które nikomu nie są potrzebne,np na matematyce jest przedmiot albo na fizyce kierunek podstawy filozofii co za (usunięte przez administratora)wymyślił na studiach z fizyki podstawy filozofii (usunięte przez administratora).

Miki
@Zuzanna

Tam jest tak od wielu lat nic się nie zmienia niestety do nikogo nic nie dociera. Ludzi mają za (usunięte przez administratora) W takiej atmosferze nie polecam nikomu pracy.

@Oliwia

A da się w ogóle umowę mieć bezpośrednio z firmą, czy zawsze przez agencję jest? Da się po dłuższym czasie dostać jednak dłuższą umowę (najlepiej na stałe) i z wyższą stawką? Bo z tego co piszecie to na dwie zmiany mogłoby być lepiej. Są podwyżki teraz co jakiś czas?

Oliwia

GJ jest po 8 miesiącach ktoś najwcześniej dostał umowę przez firmę, ale to trzeba (usunięte przez administratora)jak reks żeby taka umowę dostać. Stawki raczej będziesz mieć przez firmę 2 zł góra więcej ,ale chodzi o to że przez firmę jest premia 350 zł a przez agencję nie ma żadnej premii.

@Oliwia

oo, to dobrze, że pracując przez firmę jest lepiej. jeśli chodzi o tę premię, którą można dostać, to na jakich zasadach jest ona wypłacana? jakie warunki trzeba spełnić, aby móc ją otrzymać? i dostaje się ją każdego miesiąca? :-D

@Miki

A teraz po nowym roku się coś zmieniło? Można liczyć na jakieś lepsze wynagrodzenie, czy wyrównano je tylko do najniżej krajowej? Jeśli chodzi o pracę na 2 zmianach, o której wspomniano, to w jakich godzinach mają one miejsce? Z góry dzięki za informacje.

Praca

Czy w Fronhoffs istenieje dział kontroli jakości i czy może jest w nim praca ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fronhoffs, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
nadacer0

Tragiczna atmosfera w pracy. Współpracownicy bardzo przemądrzali, zawsze mają do powiedzenia więcej niż brygadzistka. Nikomu nie polecam.

Ferdek
@nadacer0

Ciekawe skąd takie podejście współpracowników? Może mają w tym jakiś cel, interes? Bo to nasuwa mi się na myśl, a w komentarzu poniżej widziałem, że ktoś napisał, że brygadzistki mają swoich pupilków ...

Sonia

Znalazłam takie ogłoszenie na cukiernika, chyba nie przez agencję: 22,50 BRUTTO, miesięcznie: 4720- 5400 BRUTTO. To przy tej stawce ile by trzeba godzin przepracować? Dalej tak: kobiety poniżej 50 roku życia - to legalne w PL jest, takie wpisy? Słyszałam, że nie. Dalej: bez paznokci, rzęs i strazikov! Tego to nie grali jeszcze nigdzie xD Trzeba wyrywać aby robotę na produkcji dostać? Co to są te ostatnie?

Jaka umowa obowiązuje w Fronhoffs podczas okresu próbnego?

Oliwia

Pytanie ale masz na myśli pracę przez firmę czy przez agencję ????jak przez agencję to masz umowę czasowe maksymalnie na miesiąc A przez firmę to na 3 miesiące

Kaja
@Oliwia

A jeśli ktoś jest zatrudniony przez agencję, to jest szansa później na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę? W ogóle napiszesz jaka forma zawarcia umowy jest korzystniejsza, chodzi mi pod względem zarobkowym. Czy pracownicy przez firmę mają lepsze zarobki niż Ci co są zatrudnieni prze agencję? A taka osoba zatrudniona przez agencję również może korzystać z benefitów jakie firma oferuje?

@Kaja

Kaja osoba która pracuje przez agencję pracy,nie dostaje premii która mają pracownicy firmowi do 300 zł brutto. Dwa masz krótsza umowę bo przez agencję nie wiem góra na 2 miesiące co mogą dać ,i potem ci przedłużają.I na święta dostaje się bony 800 zl bodajże to zależy ????????,od zarobkow na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Ale firma ludzi (usunięte przez administratora) dlatego biorą tylko przez agencję pracy,można się przez firmę dostać ale to laborantki czytałam i wymagają studiów technologia żywności,albo technikum technik technologii żywności.

Beti
@Oliwia

No to faktycznie różnica dość spora. Bony świąteczne przepadają też ludziom zatrudnionym przez agencję? Bo załóżmy te 800 zł to byłaby szkoda. Wysokość tych bonów zależy od stażu pracy czy każdy dostaje? A po tych dwóch miesiącach to na ile przedłużają umowę? Bo podejrzewam, że czas nieokreślony nie wchodzi w grę przez agencję?

@Beti

Dlaczego i przez kogo są usuwane komentarze? Boicie się ze ludzi się dowiedzą jak traktujecie ludzi? Śmieszna firma. Podsumowując krótko: (usunięte przez administratora), brak szacunku do ludzi, poniżanie. Musisz się prosić nawet żeby wyjść do toalety, odradzam każdemu

Ciekawa

Jak wygląda praca laborantki w @fronhoffs ? Jakie zmiany?

@Ciekawa

Dwie zmiany Nie polecam Dużo biegania i dużo presji

@.

Ciekawa i marne grosze jak za prace na akord,akord jest głównie na ptysiach i tortach

Oliwia

Wolny i jeszcze zrobią sobie agencje pracy,która zarabia na pracownikach i one w tej agencji zarobią więcej od ciebie. A ty na 2 zmiany chodzisz żenada firma dno

Julia
@:)

To super, że w nowej pracy Ci się podoba, ale myślę, że fajnie, jak podasz więcej szczegółów na temat tej, bo w sumie to chcą ludzie poczytać w tym wątku ;P Ktoś się tu skarżył, że zdarza się mniej godzin do wyrobienia, jak pracowałeś/łaś to faktycznie takie sytuacje miały miejsce?

@Julia

Dla mnie godziny były ok,ale tak: -(usunięte przez administratora) Zwłaszcza ze strony zielonych a zwłaszcza jednej Najgorsza praca jaka miałam,może cos sie zmienilo ale nigdy bym tam nie wrocila

@Julia

Bo ta firma to ściema ,i agencje pracy sobie robią z umowami tygodniowymi żenada Stawka tak samo żenada praca na akord ,i stawka 22,50 żenada Szkoda czasu twojego Julia ja ci mówię ,jak jest a jeszcze brygadzistki jak nie będziesz ich słuchać to cię zjebia jak szmatę

Zbigniew
@Oliwia

Czy Fronhoffs organizuje staże dla studentów?

Oliwia

Pytanie mogą ci zorganizować (usunięte przez administratora) pracy,za jałmużnę i zapomogę

Oliwia

Praca w firmie porażka brygadzistki głupio mądre ,od siedmiu boleści Arleta i Joanna myślą że są mądrzejsze od zepsutego radia,a nie wiedzą nawet jak się robi ciasto kruche albo parzone porażka. Ogólnie praca dla zdesperowanych osób,która chcą pracować za mniej niż najniższa krajowa bo nawet najniższej krajowej nie ma porażka (usunięte przez administratora) wszechobecny trzeba oddać sprawę do inspekcji pracy,żeby zatrudniać ludzi za mniej niż najniższa krajowa to jest porażka

Krzysztof
@Oliwia

Jak to mniej niż minimalna krajowa? Przecież nie można zatrudniać na niższej wypłacie. No chyba że na część etatu. Nie ma żadnych inflacyjnych podwyżek?

@Krzysztof

Krzysztof To są (usunięte przez administratora) 2709 jest najniższa na rękę teraz ,a niektórzy wypłatę 10 teraz dostali po 2530 Na popołudniowkach czyli 2 zmianie nigdy nie ma pracy ,bo na 5 popołudniowek 2 wypadną że ludzi puszczają 2 godziny prędzej i tak w miesiącu ci wyjdzie ok 10 godzin mniej. Co daje nam do wypłaty ok 170 zł mniej czy 190 Robią jakąś śmieszna normę ,i zamiast zmniejszyć tempo pracy to oni robią (usunięte przez administratora) na 6 do maks 7 godzin,i puszczają cię wcześniej o godzinę chora firma . Brygadzistka Arleta wszechwiedząca wszystko gwiazda nawet nie wie jak się ciasto parzone robi ,dno dna ja nie wiem jak ona dostała posadę brygadzistki

@Oliwia

Czy Ty na pewno jesteś zatrudniona w Fronhoffs? Czy w agencji pracy a tylko pracujesz w Fronhoffs?

@Ktoś

Ktoś przez firmę mam niebieski czepek,i nie wybielisz firmy która ludzi na 5 popołudniowek 2 wypadną że ludzi puszczają 2 godziny prędzej. I tak o to 10 godzin w miesiącu, wypada mniej czyli co najmniej 175 zł Trzeba to zgłosić inspekcji pracy że te (usunięte przez administratora) ,nawet najniższej krajowej nie wypłacają, i nie potrafi kierownik tak zaplanować produkcji żeby była na 8 godzin praca na popołudniowkach tylko 6-7 żenada .

@Oliwia

(usunięte przez administratora)dostałaś wypłatę w styczniu ale za grudzień ...... sprawdź najniższą krajową w 2022 ........i później się wypowiadaj na ten temat, na rok 2022 najniższą była 2 209,56 zł netto, czyli dostałaś więcej

@Oliwia

Sprawdź najniższą krajową na 2022 bo w styczniu dostałaś wypłatę za grudzień........i nie pisz takich bzdur

@Ktoś

Ktoś czy ty naprawdę jesteś taki (usunięte przez administratora) najniższa krajowa 2022 była 2363 (usunięte przez administratora) A dwa ile razy ludzi wcześniej puszczają z popołudniowej zmiany ,na 5 popołudniowek 2 skończysz o 20 a nie o 22. I tak 5 razy w miesiącu,co nam daje głupku 160 zł mniej do wypłaty ośle

@Ktoś

Ktoś nie moja wina że firma płaci ludziom ,10 pieniądze czy tam 5 dnia miesiąca. W niektórych firmach płacą ludzia ostatniego dnia miesiąca albo 28,więc ta zacofana w rozwoju firma fronhoffs płaci 10 bądź 5 to nie moja wina

@Oliwia

Nie kumam......nie odpowiada to zmień pracę, idziesz wcześniej do domu to się cieszysz a przy wypłacie płaczesz.......??

@Aga
@Oliwia

Oliwia ty (usunięte przez administratora). Jak nie chcesz wychodzić to nie wychodzisz. Nikt na siłę nikogo nie wygania do domu. Siedź w pracy do 22 to będziesz miała normalną wypłatę. Najpierw radość że do domu a przy wypłacie płacz bo mało.

@Ktoś

Ktoś czy ty naprawdę jesteś taki ułomny ,czy udajesz oni ludzie wcześniej puszczają żeby nie zaplacic. Nigdy nie ma 8 godzin pracy i, jeszcze ta (usunięte przez administratora) Arleta mówi że koniec ona jest psychiczna

@@Aga

Aga czy ty jesteś totalnie chora psychicznie czy udajesz , bo wiem że nigdy na 8 godzin nie ma pracy bo kierownik jest (usunięte przez administratora) Nie umie zrobić pracy do 22 ponad połowa Osób, idzie do domu i nie ma pracy do 22. A ta (usunięte przez administratora) Joanna bądź Arleta mówi że macie iść do domu, bo nie ma pracy dla ponad połowy ludzi.

@Aga
@Oliwia

Nie Oliwia jestem zdrowa i wiem że jak nie chcesz to nie wychodzisz , przynajmniej na drugiej zmianie tak jest. A co do tego ciasta (usunięte przez administratora)

Oliwia

Ty wielką Pani Jolanta skończ szkole podstawowa bo tylko, 2 klasy udało ci się skończyć gwiazdozyc pisze się przez rz tlumoku.I po 2 nie jestem żadnym Pawelkiem tylko Oliwią,i widze że poniektórym zazdrościsz że są slim, bo ty masz (usunięte przez administratora) jak szafa 3 drzwiowa gdanska. Skończ szkole podstawowa wtedy możesz się udzielać amebo umyslowa

Mokra Jolanta.....

@Mokra Jolanta.....

Mokra Jolanta To ty (usunięte przez administratora). Zobaczymy jak inspekcja pracy wpadnie do waszego (usunięte przez administratora),jak będzie sprzątać jedno sprawę już mieliście. I było to nawet w gazecie opisane w expresie bydgoskim . I za (usunięte przez administratora)też mieliście sprawę ,mam nadzieję że inspekcja pracy na korzyść byłych pracowników udowodniła (usunięte przez administratora)z monitoringu z kamer. I dostali pracownicy byli ,odszkodowanie należne za takie traktowanie. (usunięte przez administratora).

@Oliwia

Co do (usunięte przez administratora)to święta racja - jest tam obecny. Sam go doświadczyłem przez jedna kobiete i to przy innych pracownikach.

@Tak

Tak Mieli sprawę za mobbing,poczytaj se artykuł w expressie bydgoskim gorzki smak prawdy i, tam było napisane czytałam cały artykuł bo trzeba wykupić prenumeratę. Że inspekcja pracy miała ocenić czy był stosowany (usunięte przez administratora)czy nie.Więc nie wiadomo co uznali i ,należy przy tym pamiętać że jak ktoś doznaje (usunięte przez administratora)w pracy. Należy mu się odszkodowanie równe minimalnemu wynagrodzeniu za pracę.

@Oliwia

Pracowałem tam kilka miesiecy i bardzo zaluje ze jednej ''zielonej'' nie pozwalem o (usunięte przez administratora):)

@Oliwia

I co nikt się nie pochwalił że dostał odszkodowanie? To chyba mówi samo za siebie.........Oliwia szkoda słów i czasu na Ciebie.....

@Tak

Tak O której z zielonych mówisz o Magdzie ,Natalii,Dominice ,Weronice??????? ????????????????

Petent
@Oliwia

Dzień dobry, a jaka jest stawka na stanowisku młodszy pracownik produkcji? Najniższa krajowa na zleceniu to 22,80 zł brutto za godzinę a na umowie o pracę 3490 zł miesięcznie a więc na godzinę około 21,80. Jak to możliwe, że dają tam mniej? Jaką miał Pan stawkę na umowie?

@Petent

22,50 na umowie o pracę ale nawet jak jest wypłata 10 ,to i tak liczy się najniższa krajowa nie zeszłego tylko na nowy rok. Jeśli już to Pani bo jestem Oliwią,to (usunięte przez administratora) sponsorują agencje pracy na 25 000 tys zł co najmniej żenada

@Petent

Nie dają, liczą prawidłowo

@Oliwia

W sytuacji, gdy wynagrodzenie za pracę wykonaną w grudniu 2022 roku zostanie wypłacone pracownikowi w styczniu 2023 roku w kwocie 3010 zł, to ustalając, czy jego przychód wyniesie co najmniej tyle, co wynagrodzenie minimalne za pracę, bierze się pod uwagę przepisy obowiązujące w grudniu 2022 roku. Wynika to z art. 80 Kodeksu pracy, w którym mowa jest o tym, że wynagrodzenie przysługuje za pracę wykonaną. Nie powinno ono zależeć od daty wypłaty. Zapoznaj się dokładnie z przepisami Oliwia

@Ktoś

Ktoś Skoro jesteś taki mądry i wszystko wiesz,znajdź mi ten przepis w internecie bo nie będę kupowała w kiosku kodeksu pracy. Znajdź mi to w internecie,bo kodeks pracy to gruba książka widziałam w kiosku z 600 stron ma ok

Oliwia

Ktoś 12 dni szukałeś odpowiedzi na moje pytanie,to ci gratuluję że po prawie 2 tygodniach od mojego wpisu dałeś odpowiedź

Gugl

Ciekawe kiedy ta firma się zmieni. Kurde, żal mi wszystkich pracowników, którzy nie potrafią walczyć o swoje. Roboty, które mają numery i kolorowe czepki. Niech się wypowie osoba, która chce podwyżki. (usunięte przez administratora) wam takie wymagania, ze łatwiej i prościej będzie wam poszukać innego zakładu pracy. Śmiech na sali, ze dajecie się tak(usunięte przez administratora)na pieniądze. No i nie możecie nazwać się ludzki, tylko robotami/(usunięte przez administratora)

@Gugl

Gugl 100% ale jak ktoś jest bez ambicji i szkoły ,to co się dziwić dla niektórych tu jest szczyt zarobić 3200 ,i się cieszą. A zresztą tu i tak ponad połowa osób, z produkcji to tłuki które ledwo podstawówkę skończyły. To widać po wpisach jakie błędy robią żal.pl

Fu...k
@Oliwia

Oliwko sama sobie w kolano strzelasz jakbyś miała ambicje to byś tu nie pracowała widocznie ta kwota Cię zadowala widać że masz kompleksy, bo normalni ludzie nie wypowiadają sie i nie żalą na forum. To zwolnij się i zatrudnij jako prezes bo wszysty u Ciebie 2 klasy szkoły podstawowej skończyli a ty jak taka uczona to po co pracujesz we Fronhoffs w takim razie,bo takiej jak ty nikt nie zatrudni .....widocznie twoja twarz szkarłatna jak i twa dusza jest tyle goryczy i żalu w tych wypowiedziach. Ciekaw jestem kim jesteś Oliwka I nie groź nikomu że łeb roztrzaskasz bo to świadczy o twoim wychowaniu, poziomu inteligencji i tym skąd pochodzisz. Mam Cie na oku . Byś się zdziwiła z kim piszesz...... Pozdrawiam serdecznie

Fonek
@Fu...k

Oby to była Barbara ????

Googluje

Nikomu nie polecam tej firmy. Produkcja to jedno wielkie dno. Brygadzistki porażka. Dobrze, ze już nie mieszają zmian. Arleta i Joanna, notorycznie szukają miejsca, gdzie mogą się zaczepić, aby nie pracować. Razem to duet leserów!!!! Barbara inny kawałek chleba, apodyktyczna kobieta. Fakt, ze jest obrotna, ale tylko wtedy jak zobaczy P. Monikę. Na produkcji panuje fałsz i obłuda. Wszędzie, każdy tylko czeka, żeby wbić Ci szpilkę i nie mówcie, ze tak nie jest. Zielone do przyjęcia, ale tez tylko dwie osoby. Ciekawe kiedy będą kazać pracownikom tatuować numery na nadgarstkach, bo to miejsce pracy już po mały podchodzi pod (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam

@Googluje

Googluje Święta racja ,Arleta i Joanna to 2 nieroby i łajzy ,które nie wiedzą jak się ciasto parzone a pracują 18 lat w fronhoffs porażka. A zapomniałeś/zapomniałaś dodać że kierownik to (usunięte przez administratora) , który nie umie zaplanować produkcji na 8 godzin.Chodzi mi głównie o 2 zmianę ,14-22 na 5 popołudniówek 2 skończysz wcześniej o 20. Jakie (usunięte przez administratora) z nich robią szybkie tempo ,na tych zasranych ptysiach zamiast zwolnić tempo i później ci powiedzą że masz iść do domu ,bo dla 80% nie ma pracy. I tak o to wychodzi że 170 albo 200 masz do wypłaty mniej ,co za (usunięte przez administratora) brak słów to na c**j jest ta 2 zmiana 14-22

L
@Oliwia

Weź przestań gadać już o tym cieście parzonym bo to już nudne jest I o tym ile powinieneś mieć na wypalte jak ci coś nie odpowiada to zmien pracę, odejdź z godnością a nie robisz jakieś śmieszne wpisy I każdego z błotem mieszasz .... weź się ogarnij w końcu człowieku......

@L

L Widzę że ktoś nie ma pojęcia o pracy i tylko robi bo robi się nie dziwie na produkcji same (usunięte przez administratora) pracują. Co ledwo gimnazjum albo szkołę podstawową skończyli żal.pl. I po 2 jakie powinieneś jestem Oliwia czubku ,więc chyba powinnaś. A wypłata to śmiech na sali ,tak ludzi w (usunięte przez administratora) robić za taki (usunięte przez administratora) 2800 kpina i żenada. Niemiecka firma fronhoffs w Polsce kolejny absurd. Będę robiła co mi się podoba,i tak motłoch jak ty może mi skoczyć

k
@Googluje

ktore niby dwie zielone sa okej? Natalia i kto?

A
@Googluje

No właśnie jakie zielone do przyjęcia są?

Ktoś

Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w kontroli jakości w tej firmie ?

Aneta
@Ktoś

Co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakie zarobki, atmosfera czy może jeszcze coś innego? Jakie masz w ogóle doświadczenie jako kontroler jakości i czemu tą firmą się zainteresowałeś?

@Ktoś

Ostatnie 3 osoby które tam były zwolniły się kolejno po 6 miesiącach i dwie osoby po 3 Z tego co z nimi rozmawiałam bardzo nie polecają ze względu na atmosferę tam panująca

Maja
@.

Co nie tak z tą atmosferą? Ktoś tu pisał kiedyś że ludzie fałszywi, wierzyć w to?

@Maja

Niestety tak ale wierzyć Z tego co rozmawiałam to w kontroli jakości strasznie cisną i po jednym powtórzeniu masz już wszystko pamiętać a gdy spytasz o coś ponownie to cię pocisną:) Niektóre dziewczyny są okej ale przez niektóre odechce Ci się pracować czego dowodem jest to co napisałam wyzej - 3 ostatnie osoby nie przedłużyły umowy - a jak to świadczy o poziomie nauki i warunkach? Każdy sobie odpowie

Wariatka
@..

Kontrola jakości w tej firmie to ciągła nauka , to jest " żywy organizm " a nie kontrola skobli . Nie masz pojęcia to nie pisz takich głupot .

Bambina

Fronhoffss przyjmuję do pracy słyszałam Że zwolnili ludzi z umowa przez agencję

Lala
@Bambina

Przez Agencję można pracować 1,5 roku jak są tobą zainteresowani to zaproponują pracę normalna umowę

Maja
@Lala

Masz na myśli propozycję po tym 1,5 roku, tak? Czy jednak jeśli ktoś ma dobre cv to od razu może zatrudnić się nie przez agencje?

Miki
@Bambina

Przez Agencję pracuje się 1,5 roku po tym czasie proponują ci umowę o pracę więc albo przyjmujesz albo nie ????

Ola

Jestem zainteresowana praca w tej firmie. Czy przyjmują tylko przez agencje?

Mel
@Ola

Malgoska

Witam chciałabym się dowiedzieć o wasze opinie na temat tego zakładu jak atmosfera i sama pracą w sobie ???

Pamela
@Malgoska

Hej. Praca sama w sobie fajna i przyjemna. Ale atmosfera porażka jak nie chcesz sobie zepsuć psychiki to odpuść. Ludzie fałszywi brygadziści w szczególności (pani B )krzyczą i poniżają jak tylko mogą. Ja odpuściłam.

Ciekawa
@Malgoska

Jak wygląda aktualna sytuacja w tej firmie? Jak się pracuje? Czy są różne stanowiska czy każdy ma swoje?

Aśka
@Pamela

Pani B. nadal rządzi? Przestrzegano mnie przed nią. Miałam tam pracować, ale bałam się jej wrzasków, dobrze chociaż że nie bije oponentów.

Dawca orgazmu

Siema, jak wygląda rozpoczęcie pracy w tej firmie dla faceta? Czy 4 rece tinza mało czy da się ogarnąć? Proszę o prawdziwe opinie

PYTANIE

Witam. Będę zaczynać prawdę w tej firmie i pytanie moje takie . Jak ze zmianami ? Idą na rękę? Czy pierwszy tydzień zmiany musi być koniecznie na rano czy można na po południu?

Zostaw merytoryczną opinię o Fronhoffs - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fronhoffs?

Zobacz opinie na temat firmy Fronhoffs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fronhoffs?

Fronhoffs