Opinie o DBT Świat w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DBT Świat. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DBT Świat o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBT Świat w Katowice

vianne

Jestem właśnie po dniu próbnym. Od poniedziałku rozpoczynam współpracę. Jak wrażenia po dniu próbnym ? napewno atmofera bardzo sympatyczna. Praca oczywiście do łatwych nie należy, ale zarobki adekwatne do wkładu własnego no i oczywiście szansa na normalną umowe, a nie ciągle śmieciówki. Pozdrawiam

absolwentka

Hej jestem po zarządzaniu i marketingu, właśnie rozpoczęłam podyplomówkę menadżerską. Myślicie że mam szansę się dostać? Marzę o pracy w marketingu. Mam wysłać swoje CV? Zanieść osobiście? Do kogo się zgłosić?

///

A na czym polega ta suuuuper praca? Bo to trochę nie brzmi jednoznacznie... Proszę o odpowiedź.

sprzwdzilam
@///

ta praca to marketing bezpośredni "face to face" z klientem indywidualnym:) a żeby się przekonać na czym konkretnie praca polega to trzeba spróbować!

pracodawca

oferują ci suuuuper pracę

Akwizytor

Atomsfera miła.

Poprzednie prace,zarobki,komunikatywność,j.angielski itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
emerdzensi

Polecam!! pracuję w tej firmie od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Szefowie są mili, profesjonalni, pomocni. Ludzie tam pracujący też. Świetna, pozytywna atmosfera. I bardzo dobre zarobki. Polecam :D

...

chciałem sie dowiedziec jak jest z pracą w soboty w tej firmie?

:)))

chciałem zapytać jaka jest podstawa wynagrodzenia i ile można zarobić, z góry dziękuję za odp

Ola24

Mógłby mi ktoś przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie?

adamssros
@Ola24

nie jest straszny na pierwsze oko menager nie gryzie ale lepiej zebys miala jakies doswiadczenie robocze i jakis obcy jezyk bo naj prawdopodobniej tak na mnie patrzyl.

content

firma otwiera mnostwo nowych oddzialow i dlatego potrzebuje nowych pracownikow. pracuje tu juz 2 tyg i poki co wszystko jest ok :)

Miau

marta - 2013-08-17 10:06:30 Rozmowa jest bardzo luzna,pytaja o zainteresowania,upodobania,cele i o poprzednia prace, atmosfera jest sympatyczna wiec nie masz sie czym przejmowac(usunięte przez administratora)

ciekawa

Hej czemu codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia pracy w tej firmie? Firma tak szybko się rozrasta, że potrzeba aż tylu osób? Czy po prostu nikt nie spełnia oczekiwań menadżerów i ciągle szukają tej jednej idealnej osoby?

marta

iza

hej a możesz powiedzieć o co pytali na rozmowie? Jutro idę i nie wiem na co się nastawić?

Pracuś

Zgadzam się co jest powiedziane jest zrobione. Czasami się z tym nie zgadzam ale... Kraków otwieramy TAK

Prezes

Jak Twoja firma się rozwija i powiększa się liczba pracowników, kuszące jest aby oddać część pracy innym. Jednakże musisz uważać, aby nie stracić nad wszystkim kontroli. Pozostanie w codziennym kontakcie z firmą jest dobra cechą dobrego lidera. (usunięte przez administratora) powiedział nam: " Dobrze jest być w firmie, gdyż pracownicy widząc to będą zachowywać się w odpowiedni sposób." Jako lider czy prezes dobrze jest czasami "ubrudzić ręce", nie po to tylko aby pracownicy brali przykład, ale też, aby udowodnić sobie, że w dalszym ciągu jesteś w stanie wykonywać tę pracę i w dalszym ciągu posiadasz wiedzę. (usunięte przez administratora) powiedział: "Jest istotne, abyś sam robił to czego wymagasz od innych." Dla pracowników jest bardzo motywujące i budujące, gdy widzą swojego lidera czy prezesa wykonującego tą samą pracę co oni. Ponadto, będąc w firmie codziennie z łatwością dostrzeżesz wszelkie niedociągnięcia. Prowadząc firmę, jest oczywiste,że nie możesz robić wszystkiego sam, natomiast warto czasami podwinąć rękawy i pracować razem z innymi. " Nie ma sensu, aby zaczynać tę inicjatywę a potem rezygnować w połowie. Spróbuj, a na pewno będziesz czerpał korzyści..." powiedział (usunięte przez administratora)

as

to prawda co piszą o tej firmie! polecam

qwertyuiop

powiedz mi, czy podpisywałeś umowę? Ile po rozmowie kwalifikacyjnej zacząłeś pracę? No i ile się zarabia? Bo wszyscy mówią "świetne zarobki", ale jaka jest baza podstawowa? Tak jak piszą w ogłoszeniu? Tzn (usunięte przez administratora) brutto -> ok (usunięte przez administratora)na rękę za te 9 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu?

...

Ja jestem w tej firmie od 3 dni. Jest bardzo głośno i atmosfera jest jakiej szukałem, czyli luźny klimat. Teraz w sobotę mieliśmy duże spotkanie z jednym z Dyrektorów firmy. Było........opowiedział trochę o sobie jak zaczął i jak firma powstała i o planach jakie są w Polsce. Super aż mi się chce iść do pracy w poniedziałek (pierwszy raz w życiu). Facet na poziomie, ale bez żadnych wywyższeń dało się z nim pogadać jak z kimś kogo znam przez lata, takie wrażenie odebrałem.

ciekawski

kamila - 2013-07-04 22:00:49 Można zarobić, nie ma umowy o pracę (ja nie mam) Ludzie są mili co jest przyjazne aż chce się pracować. Pracuje od 10 do 19.30 ale jest spoko. Managerowie też nie można nic do nich mieć, czasami trzeba pytać dwa razy o małe rzeczy jak wolne itd. Wypłaty zawsze w czas (to co lubię)..........Kamilo powiedz mi tylko czy szukałaś pracy na stałe czy tymczasowo?? Możliwe że w tym jest również różnica z umowami... Pozdrawiam

Bill

Spotkanie było miłe i konkretne, jednak mam pytanie do innych osób (nie dopytałem się na miejscu) czy pracuje się tylko w biurze, czy trzeba jeździć po firmach/domach? bo była mowa o sprzedaży face 2 face i b2b...

Zostaw merytoryczną opinię o DBT Świat - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DBT Świat?

Kandydaci do pracy w DBT Świat napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DBT Świat