logo DBT Świat

DBT Świat

Katowice

Opinie o DBT Świat

Jessica 2013-07-07 17:45:25
a czy można pracować tam np. miesiąc? na jaki okres są podpisywanie umowy?
a 2013-07-08 08:37:59

Od samego rana podpiszesz niezbędne papiery aby było legalnie......
Później jeden z menagerów albo Liderów oprowadzi cię trochę po firmie, poznasz innych i dostaniesz przydzielonego Lidera, którego zadaniem jest wtajemniczy cię do marketingu f2f. Nie przejmuj się bądź na luzie i przynieś ze sobą zeszyt i coś do pisania. Jest trochę nauki ale będzie dobrze!
Nieogarnięta 2013-07-08 20:36:22
Hej. Jesteś po technikum i w tym roku nie dostałam się na studia. Chcę spróbować w przyszłym, a w trakcie "przerwy w edukacji" chciałabym zdobyć jakieś doświadczenie, pracować i zarobić trochę pieniędzy.
Przeczytałam większość opinii o firmie i wydaje mi się ona idealna. Moi znajomi proponowali mi Call Center, ale jest to dla mnie zbyt "ograniczone". Nie chcę oczywiście nikogo urazić. Mam potrzebę rozwijania się i aktywności.
Chciałam dowiedzieć się, czy mając 20 lat i perspektywę na przyszłość nie związaną z marketingiem (choć ta praca byłaby dla mnie bogatym doświadczeniem) jest to praca dla mnie? Mam szansę zostać przyjęta?
Pracownik 2013-07-08 22:07:45
Tak polecam wyślij swoje CV i czekaj aż oddzwonią tak było ze mną.
Bill 2013-07-11 10:50:31
Spotkanie było miłe i konkretne, jednak mam pytanie do innych osób (nie dopytałem się na miejscu) czy pracuje się tylko w biurze, czy trzeba jeździć po firmach/domach? bo była mowa o sprzedaży face 2 face i b2b...
ciekawski 2013-07-12 23:14:58
kamila - 2013-07-04 22:00:49

Można zarobić, nie ma umowy o pracę (ja nie mam)

Ludzie są mili co jest przyjazne aż chce się pracować.

Pracuje od 10 do 19.30 ale jest spoko.

Managerowie też nie można nic do nich mieć, czasami trzeba pytać dwa razy o małe rzeczy jak wolne itd.

Wypłaty zawsze w czas (to co lubię)..........
Kamilo powiedz mi tylko czy szukałaś pracy na stałe czy tymczasowo?? Możliwe że w tym jest również różnica z umowami... Pozdrawiam
... 2013-07-14 12:25:00
Ja jestem w tej firmie od 3 dni. Jest bardzo głośno i atmosfera jest jakiej szukałem, czyli luźny klimat.
Teraz w sobotę mieliśmy duże spotkanie z jednym z Dyrektorów firmy.
Było........opowiedział trochę o sobie jak zaczął i jak firma powstała i o planach jakie są w Polsce.
Super aż mi się chce iść do pracy w poniedziałek (pierwszy raz w życiu).
Facet na poziomie, ale bez żadnych wywyższeń dało się z nim pogadać jak z kimś kogo znam przez lata, takie wrażenie odebrałem.
qwertyuiop 2013-07-15 20:43:38
powiedz mi, czy podpisywałeś umowę? Ile po rozmowie kwalifikacyjnej zacząłeś pracę? No i ile się zarabia? Bo wszyscy mówią "świetne zarobki", ale jaka jest baza podstawowa? Tak jak piszą w ogłoszeniu? Tzn (usunięte przez administratora) brutto -> ok (usunięte przez administratora)na rękę za te 9 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu?
as 2013-07-25 18:02:30
to prawda co piszą o tej firmie!
polecam
Prezes 2013-08-03 16:25:50
Jak Twoja firma się rozwija i powiększa się liczba pracowników,
kuszące jest aby oddać część pracy innym. Jednakże musisz uważać, aby nie stracić nad wszystkim kontroli. Pozostanie w codziennym kontakcie z firmą jest dobra cechą dobrego lidera. (usunięte przez administratora) powiedział nam: " Dobrze jest być w firmie, gdyż pracownicy widząc to będą zachowywać się w odpowiedni sposób."

Jako lider czy prezes dobrze jest czasami "ubrudzić ręce", nie po to
tylko aby pracownicy brali przykład, ale też, aby udowodnić sobie, że w dalszym ciągu jesteś w stanie wykonywać tę pracę i w dalszym ciągu posiadasz wiedzę. (usunięte przez administratora) powiedział: "Jest istotne, abyś sam robił to czego wymagasz od innych."

Dla pracowników jest bardzo motywujące i budujące, gdy widzą swojego lidera czy prezesa wykonującego tą samą pracę co oni. Ponadto, będąc w firmie codziennie z łatwością dostrzeżesz wszelkie niedociągnięcia.

Prowadząc firmę, jest oczywiste,że nie możesz robić wszystkiego sam, natomiast warto czasami podwinąć rękawy i pracować razem z innymi. " Nie ma sensu, aby zaczynać tę inicjatywę a potem rezygnować w połowie. Spróbuj, a na pewno będziesz czerpał korzyści..." powiedział (usunięte przez administratora)
Pracuś 2013-08-03 16:28:27
Zgadzam się co jest powiedziane jest zrobione.
Czasami się z tym nie zgadzam ale...
Kraków otwieramy TAK
iza 2013-08-16 14:46:16
hej a możesz powiedzieć o co pytali na rozmowie? Jutro idę i nie wiem na co się nastawić?
marta 2013-08-17 10:06:30
Rozmowa jest bardzo luzna,pytaja o zainteresowania,upodobania,cele i o poprzednia prace, atmosfera jest sympatyczna wiec nie masz sie czym przejmowac
ciekawa 2013-08-21 22:25:41
Hej czemu codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia pracy w tej firmie? Firma tak szybko się rozrasta, że potrzeba aż tylu osób? Czy po prostu nikt nie spełnia oczekiwań menadżerów i ciągle szukają tej jednej idealnej osoby?
Miau 2013-08-21 22:36:27
marta - 2013-08-17 10:06:30

( usunięte przez administratora )
content 2013-08-22 16:31:22
firma otwiera mnostwo nowych oddzialow i dlatego potrzebuje nowych pracownikow. pracuje tu juz 2 tyg i poki co wszystko jest ok :)
Ola24 2013-08-27 17:29:25
Mógłby mi ktoś przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie?
:))) 2013-09-19 19:57:10
chciałem zapytać jaka jest podstawa wynagrodzenia i ile można zarobić, z góry dziękuję za odp
... 2013-09-21 14:29:56
chciałem sie dowiedziec jak jest z pracą w soboty w tej firmie?
emerdzensi 2013-09-27 12:57:56
Polecam!! pracuję w tej firmie od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Szefowie są mili, profesjonalni, pomocni. Ludzie tam pracujący też. Świetna, pozytywna atmosfera. I bardzo dobre zarobki. Polecam :D
pracodawca 2013-10-14 15:42:25
oferują ci suuuuper pracę
/// 2013-10-16 16:32:20
A na czym polega ta suuuuper praca? Bo to trochę nie brzmi jednoznacznie... Proszę o odpowiedź.
absolwentka 2013-11-04 17:38:33
Hej jestem po zarządzaniu i marketingu, właśnie rozpoczęłam podyplomówkę menadżerską. Myślicie że mam szansę się dostać? Marzę o pracy w marketingu. Mam wysłać swoje CV? Zanieść osobiście? Do kogo się zgłosić?
vianne 2013-11-09 21:52:52
Jestem właśnie po dniu próbnym. Od poniedziałku rozpoczynam współpracę. Jak wrażenia po dniu próbnym ? napewno atmofera bardzo sympatyczna. Praca oczywiście do łatwych nie należy, ale zarobki adekwatne do wkładu własnego no i oczywiście szansa na normalną umowe, a nie ciągle śmieciówki.

Pozdrawiam
sprzwdzilam 2013-11-12 11:35:00
ta praca to marketing bezpośredni "face to face" z klientem indywidualnym:) a żeby się przekonać na czym konkretnie praca polega to trzeba spróbować!
Aniab@988 2014-01-07 20:18:37
A skladka chorobowa? Co jeśli zachoruje?
Lindita 2014-01-09 20:01:32
To masz pecha wtedy. Sorry, ale tak jest w tego typu firmach.
Marcinos 2014-01-10 00:26:26
Są ogłoszenia różne z tej firmy, ja pracuje od niedawna i jest zadowolony z możliwości szybkiego rozwoju kariery
gość 2014-01-11 12:54:54
( usunięte przez administratora );/fakt menadżerowie bardzo sympatyczni i ogólnie atmosfera w firmie bardzo luźna:)
ogarnij sie 2014-01-13 18:18:36
marketing bezposredni to jakas zbitka słów, która nic nie znaczy... Jak coś jest bezpośrednie to jest to już sprzedaż, a więc akwizycja. Uczą tego w każdej szkole reklamowej.
Ciekawa 2014-01-28 20:36:21
Witam wszystkich serdecznie.Wszystko ładnie,pięknie...ale może ktoś mi powiedzieć,na czym praca w tej firmie polega?Czy to telemarketing,czy akwizycja?Z waszych wypowiedzi nic nie wynika. Czy to praca w terenie,czy na miejscu w Firmie?Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
obywatel 2014-01-29 10:57:26
Jest to akwyzicja, praca w terenie, chodzenie po domach
Lolek 2014-01-29 13:26:46
Podoba mi sie w tej firmie mozliwosc etapowego rozwoju kariery i awansu, wogole swietni ludzie tam pracuja, panuje bardzo pozytywna atmosfera
Agat 2014-01-29 13:32:17
Ta firma dokladnie wie co robi, bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, byla krotka ale mialam szanse pokazac sie z jak najlepszej strony, opowiedziec o swoich celach, oczekiwaniach wobec pracy. Rzeczywiscie firma wie jakich ludzi poszukuje i daje ogromne szanse rozwoju
kasi 2014-01-29 13:58:53
wiadomo ze jak w kazdej pracy trzeba od czegos zaczac , ale jak sie wytrzyma ten krotki trudny poczatek to potem mozna byc menagerem, bardzo dobrze zarabiac i miec prace ktora moim zdaniem teraz jest jak najbardziej na czasie, bo wiekszosc firm teraz sie zmienia i poszukuje sie ludzi otwartych i chetnych do pracy
Sara 2014-01-30 00:22:22
Uwielbiam tam pracować.. Dzięki Nim człowiek czuje się lepszy niż wszyscy... Kocham to bo wiem, że robię coś ważnego... Czuje że po to właśnie się urodziłam!
adamssros 2014-02-06 08:29:57
no jak ja po rozmowie z menagerem to cus za szybko zostalem przyjety. czy to dobry czy zly znak??
adamssros 2014-02-06 08:33:18
nie jest straszny na pierwsze oko menager nie gryzie ale lepiej zebys miala jakies doswiadczenie robocze i jakis obcy jezyk bo naj prawdopodobniej tak na mnie patrzyl.
silver 2014-02-10 22:03:15
mogby mi ktos powiedzieć jakie tam sa godziny pracy?
ona25 2014-03-07 15:45:46
Na czym polega ten dzien probny?Jakas praca w grupie czy pisanie jakis testow? Z gory dziekuje za odpowiedz
Dawid 2014-04-16 16:29:08
polega na akwizycji - chodzeniu po mieszkaniach. (usunięte przez administratora
ktos 2014-04-24 11:48:31
A nie mowilam :P
ppp 2014-06-09 21:04:23
ZŁY !!! naprawde !!
Były 2014-08-09 15:32:22
Ludzie chcecie się dowiedzieć coś na temat tej firmy??? poświęćcie sobie 1 minute wpiszcie nazwe tej firmy w internecie, przełączcie na grafike i znajdziecie odpowiedz gwarantuje......
Były 2014-09-23 22:54:22
Co tu tłumaczyć Robotnik... po prostu sobie poczytaj wnikliwie fora internetowe a się dowiesz wzzystkiego ja sie dowiedziałem w 5 minut. Omijać szerokim łukiem tą Firmę .....
Bruk 2014-11-30 01:41:20
Oczywiście, że można iść na rozmowę rekrutacyjną. Ale dlaczego nie zasugerować się tym, co pisze ktoś, kto niby już na tej rozmowie był. Podejrzewam, że odpowiednio wcześniej można się przygotować i wywrzeć lepsze wrażenie swoją osobą. Ciekaw właśnie jestem tego jak wygląda cały proces rekrutacji, mógłby ktoś powiedzieć?
Były 2014-12-16 20:18:14
Ja byłem... dlatego pisze żeby omijać szerokim łukiem... pewnie jesteś jedną z tych sekretarek które obsługują kandydatów na tą pseudo prace.. Dzięki jej nieudolności ukrywania kłamstw szybko się zorientowałem jaka ta firma jest... Mówisz pójść na rozmowe (śmiech) kwalifikacyjna? jak żyje nigdy nie widziałem tak głupich pytań zadanych kandydatowi brak w ogóle logiki w tych pytaniach. Rozmowa ma na celu tylko ci wpoić do gołowy że masz przyjść UWAGA na drugi dzien rekrutacji..... LUDZIE SZKODA WASZEGO CZASU! Pisze bo chce oszczędzić czasu ludziom którzy w desperacji bedą chcieli poświecić czas na tą firmę. A po jakimś czasie nawet się nie zorientują ile stracili tak jak ja.....
Oburzona 2015-02-27 09:48:54
Ta firma to przecież tragedia. Nie ma podstawy więc dostaję tylko tyle wypłaty ile sobie wypracuję. Czyli jak postanowię sobie pochorować to nie dostanę nic! Albo jak zrobię sobie dzień lenia, czyli całą moją uwagę poświęcam Facebookowi i Pudelkowi jednocześnie też mi za to nie zapłacą! Omijać szerokim łukiem. Kto to widział żeby na prowizji pracować.
Anna 2016-02-22 12:00:37
Jak się tam dostać?
boski 2016-05-08 10:52:33
@murd to dobrze świadczy o firmie skoro ludzie nie odchodzą
Zostaw swoją opinię o DBT Świat - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DBT Świat