logo DBT Świat

DBT Świat

Katowice

Opinie o DBT Świat

emerdzensi 2013-09-27 12:57:56
Polecam!! pracuję w tej firmie od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Szefowie są mili, profesjonalni, pomocni. Ludzie tam pracujący też. Świetna, pozytywna atmosfera. I bardzo dobre zarobki. Polecam :D
pracodawca 2013-10-14 15:42:25
oferują ci suuuuper pracę
/// 2013-10-16 16:32:20
A na czym polega ta suuuuper praca? Bo to trochę nie brzmi jednoznacznie... Proszę o odpowiedź.
absolwentka 2013-11-04 17:38:33
Hej jestem po zarządzaniu i marketingu, właśnie rozpoczęłam podyplomówkę menadżerską. Myślicie że mam szansę się dostać? Marzę o pracy w marketingu. Mam wysłać swoje CV? Zanieść osobiście? Do kogo się zgłosić?
vianne 2013-11-09 21:52:52
Jestem właśnie po dniu próbnym. Od poniedziałku rozpoczynam współpracę. Jak wrażenia po dniu próbnym ? napewno atmofera bardzo sympatyczna. Praca oczywiście do łatwych nie należy, ale zarobki adekwatne do wkładu własnego no i oczywiście szansa na normalną umowe, a nie ciągle śmieciówki.

Pozdrawiam
sprzwdzilam 2013-11-12 11:35:00
ta praca to marketing bezpośredni "face to face" z klientem indywidualnym:) a żeby się przekonać na czym konkretnie praca polega to trzeba spróbować!
Aniab@988 2014-01-07 20:18:37
A skladka chorobowa? Co jeśli zachoruje?
Lindita 2014-01-09 20:01:32
To masz pecha wtedy. Sorry, ale tak jest w tego typu firmach.
Marcinos 2014-01-10 00:26:26
Są ogłoszenia różne z tej firmy, ja pracuje od niedawna i jest zadowolony z możliwości szybkiego rozwoju kariery
gość 2014-01-11 12:54:54
( usunięte przez administratora );/fakt menadżerowie bardzo sympatyczni i ogólnie atmosfera w firmie bardzo luźna:)
ogarnij sie 2014-01-13 18:18:36
marketing bezposredni to jakas zbitka słów, która nic nie znaczy... Jak coś jest bezpośrednie to jest to już sprzedaż, a więc akwizycja. Uczą tego w każdej szkole reklamowej.
Ciekawa 2014-01-28 20:36:21
Witam wszystkich serdecznie.Wszystko ładnie,pięknie...ale może ktoś mi powiedzieć,na czym praca w tej firmie polega?Czy to telemarketing,czy akwizycja?Z waszych wypowiedzi nic nie wynika. Czy to praca w terenie,czy na miejscu w Firmie?Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
obywatel 2014-01-29 10:57:26
Jest to akwyzicja, praca w terenie, chodzenie po domach
Lolek 2014-01-29 13:26:46
Podoba mi sie w tej firmie mozliwosc etapowego rozwoju kariery i awansu, wogole swietni ludzie tam pracuja, panuje bardzo pozytywna atmosfera
Agat 2014-01-29 13:32:17
Ta firma dokladnie wie co robi, bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, byla krotka ale mialam szanse pokazac sie z jak najlepszej strony, opowiedziec o swoich celach, oczekiwaniach wobec pracy. Rzeczywiscie firma wie jakich ludzi poszukuje i daje ogromne szanse rozwoju
kasi 2014-01-29 13:58:53
wiadomo ze jak w kazdej pracy trzeba od czegos zaczac , ale jak sie wytrzyma ten krotki trudny poczatek to potem mozna byc menagerem, bardzo dobrze zarabiac i miec prace ktora moim zdaniem teraz jest jak najbardziej na czasie, bo wiekszosc firm teraz sie zmienia i poszukuje sie ludzi otwartych i chetnych do pracy
Sara 2014-01-30 00:22:22
Uwielbiam tam pracować.. Dzięki Nim człowiek czuje się lepszy niż wszyscy... Kocham to bo wiem, że robię coś ważnego... Czuje że po to właśnie się urodziłam!
adamssros 2014-02-06 08:29:57
no jak ja po rozmowie z menagerem to cus za szybko zostalem przyjety. czy to dobry czy zly znak??
adamssros 2014-02-06 08:33:18
nie jest straszny na pierwsze oko menager nie gryzie ale lepiej zebys miala jakies doswiadczenie robocze i jakis obcy jezyk bo naj prawdopodobniej tak na mnie patrzyl.
silver 2014-02-10 22:03:15
mogby mi ktos powiedzieć jakie tam sa godziny pracy?
ona25 2014-03-07 15:45:46
Na czym polega ten dzien probny?Jakas praca w grupie czy pisanie jakis testow? Z gory dziekuje za odpowiedz
Dawid 2014-04-16 16:29:08
polega na akwizycji - chodzeniu po mieszkaniach. (usunięte przez administratora
ktos 2014-04-24 11:48:31
A nie mowilam :P
Lolek 2014-05-07 22:30:09
Hasłem DBT świat jest Kto nie idzie do przodu ten się cofa, szkoda, że nie pomyśleli, że można stac w miejscu hehe.
dor 2014-05-20 13:54:09
@mddd, jak to nie zobaczysz kasy? Przecież podpisuje się umowę, więc wiesz. To nie jest Bangladesz :) Odpowiedz, co wiesz o tych umowach.
ppp 2014-06-09 21:04:23
ZŁY !!! naprawde !!
dor 2014-06-10 09:10:56
bylypracownik: ale te wszyskie informacje, gwiazdki i tak dalej były na dokumentach? nie bylo takiej sytuacji, że mówisz klientowi w drzwiach jedno, a z papierów wychodzi drugie? bo jak tak to normalna sytuacja. przyzwyczaj się.
robotnik 2014-07-03 13:00:15
Szukam pracy jako magazynier - mam 15 lat doswiadczenia, z czego 2 w Wielkiej Brytanii. Mam nadzieje, ze na magazynie pracuje sie u Was lepiej niz w innych dzialach o ktorych tu piszecie
Były 2014-08-09 15:32:22
Ludzie chcecie się dowiedzieć coś na temat tej firmy??? poświęćcie sobie 1 minute wpiszcie nazwe tej firmy w internecie, przełączcie na grafike i znajdziecie odpowiedz gwarantuje......
robotnik 2014-08-21 16:59:41
@były: wpisałem i nie wiem, same logotypy firmy tam są. O co chodziło z tą sztuczką? Wytłumacz bo chciałbym uwierzyć, że śnię.
Były 2014-09-23 22:54:22
Co tu tłumaczyć Robotnik... po prostu sobie poczytaj wnikliwie fora internetowe a się dowiesz wzzystkiego ja sie dowiedziałem w 5 minut. Omijać szerokim łukiem tą Firmę .....
boski 2014-10-21 03:07:55
oj to , że ktoś się bawi w memy to nie znaczy , że z nich trzeba brać całą swoją wiedzę na temat danej firmy. Choć fakt , że na forach internetowych z których jednak już można czerpać informacje na temat tego co w firmie dzieje się od środka to DBT Świat nie ma ... że tak powiem zbyt dobrej oceny internautów...
rewert 2014-11-15 22:15:42
dajcie sposób na tych forach to też każdy wylewa żale i nie wiadomo czy mówi prawde czy to czyste emocje lub zemsta za to że kogoś zwolnili. najlepiej to iśc na rozmowe kwalifikacyjną i bacznie obserwować. Z tego można wynieść najwięcej i wtedy samemu ocenić kto na forum ma racje. niestety najlepiej sie zawsze sprawdza wlasne doswiadczenie
Bruk 2014-11-30 01:41:20
Oczywiście, że można iść na rozmowę rekrutacyjną. Ale dlaczego nie zasugerować się tym, co pisze ktoś, kto niby już na tej rozmowie był. Podejrzewam, że odpowiednio wcześniej można się przygotować i wywrzeć lepsze wrażenie swoją osobą. Ciekaw właśnie jestem tego jak wygląda cały proces rekrutacji, mógłby ktoś powiedzieć?
Były 2014-12-16 20:18:14
Ja byłem... dlatego pisze żeby omijać szerokim łukiem... pewnie jesteś jedną z tych sekretarek które obsługują kandydatów na tą pseudo prace.. Dzięki jej nieudolności ukrywania kłamstw szybko się zorientowałem jaka ta firma jest... Mówisz pójść na rozmowe (śmiech) kwalifikacyjna? jak żyje nigdy nie widziałem tak głupich pytań zadanych kandydatowi brak w ogóle logiki w tych pytaniach. Rozmowa ma na celu tylko ci wpoić do gołowy że masz przyjść UWAGA na drugi dzien rekrutacji..... LUDZIE SZKODA WASZEGO CZASU! Pisze bo chce oszczędzić czasu ludziom którzy w desperacji bedą chcieli poświecić czas na tą firmę. A po jakimś czasie nawet się nie zorientują ile stracili tak jak ja.....
szumi 2015-02-27 03:18:21
no dobrze to jak już było Ci naprawdęaż tak źle i nie dobrze w DBT Świat to czy możesz przytoczyć szczegóły swojej historii bo zaczyna to być ciekawe... Nie wierzę , że firma wyrządziła Ci tak wiele krzywdy. Mam znajomych stąd którzy specjalnie nie narzekają na to co dzieje się w firmie stąd dziwi mnie Twój wpis
Oburzona 2015-02-27 09:48:54
Ta firma to przecież tragedia. Nie ma podstawy więc dostaję tylko tyle wypłaty ile sobie wypracuję. Czyli jak postanowię sobie pochorować to nie dostanę nic! Albo jak zrobię sobie dzień lenia, czyli całą moją uwagę poświęcam Facebookowi i Pudelkowi jednocześnie też mi za to nie zapłacą! Omijać szerokim łukiem. Kto to widział żeby na prowizji pracować.
tomek 2015-03-23 13:20:25
ale co to znaczy, że nie masz podstawy @Oburzona, to w takim razie jak wygląda Twoja umowa, masz okresloną stawkę na miesiąc czy za godzinę jaką masz kwotę brutto lub netto? kurcze, teraz to sam nie wiem czego moge się podziewać po pracy u nich, kolega mówił, ż epraca raczej cisza i spokojna jest w miare.
Bartek 2015-04-08 13:31:38
Prawda jest taka że działając z klientami przy oferowaniu produktów czy przy sprzedaży, prezentowaniu technik outsourcingowych w Katowicach czy generalnie w całej Polsce trzeba nastawić się na to, że istotą całej pracy jest wynik. Mnie jakoś specjalnie nie dziwi, że liczeni jesteście tylko z efektu swojej pracy. Pytanie czy jest to możliwe i w jakiej wielkości.
kammy 2015-04-25 16:42:29
O jakim stanowisku w ogóle mowa, czy sprzedawca ma sama prowizję tutaj, czy jednak ma się szanse na jakąś solidną podstawe, by mieć pewność, że starczy na rachunki.
Sławek 2015-08-13 00:19:52
@Oburzona czy mogłabyś napisać ile w takim razie tam przepracowałaś. Bo jeśli więcej niż 1 miesiąc, to będę w ciężkim szoku, bo ja po pierwszej wypłacie od razu bym z takiej pracy zrezygnował. Nie rozumiem jak można pracować na samej prowizji. Jednak swój czas poświęcasz, więc i za to powinni płacić.
it 2016-01-20 20:27:43
-kammy, nie widziałem żeby sprzedawcy poszukiwali. Tak naprawdę to bardzo długo do nich nie rekrutowali, a zastanawiam się czy oprócz wynagrodzenia zasadniczego są jakieś premie ?
weeiki 2016-01-24 21:43:13
tak są premie uznaniowe jak najbardziej i chyba kwartalne z tego co się orientuję, poza tym cały czas szukają kogoś na pełen etat do pracy w poznaniu - a mnie szczerze przekonują te wolne weekendy :)
uygtf 2016-02-15 11:14:33
hej hej a nie wiecie moze czy jest szansa na to zeby byly tu jakies oferty pracy? bylbym zainteresowanyt tutaj praca jako specjalsita do dzialu Social Media
blizne 2016-02-19 18:26:48
ostatnie ogłoszenie bylo jakoś pod koniec tamtego roku. wiem, bo sam regularnie zaglądam na stronę szukając ich ofert ponieważ pracowity człowiek możne tam fajnie zarobić.
Anna 2016-02-22 12:00:37
Jak się tam dostać?
wilga62 2016-02-22 12:04:42
no nie wątpię, jednak podstawowe pytanie - gdzie mogę o nich cokolwiek więcej poczytać? niby firma światowa jednak nie posiadają swojej strony internetowej
melody 2016-03-03 21:08:29
Przecież brak ofert pracy świadczy o tym, że stabilne zatrudnienie jest u nich możliwe. Jeśli wszystkim odpowiadają warunki pracy i zarobki to nie rezygnują.
Murd 2016-03-20 20:28:10
No owszem, oferty pojawiają się tylko raz na jakiś czas i to właśnie dzięki temu, że mała rotacja, ludzi enie odchodzą, nie są też wyrzucani, więc siedża latami
boski 2016-05-08 10:52:33
@murd to dobrze świadczy o firmie skoro ludzie nie odchodzą
Zostaw swoją opinię o DBT Świat - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DBT Świat