Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

motyl

na tej metalizacji to wogule widzialem jak co niektore same zapierniczaja po 2 3 ramy a brygadzisty lala ma pomoc nawet do jedngo dramu i tylko normy normy i normy zero organizacji ja sie dziwie ze tam wytrzymuja dziewczyny co same maja po 3 dramy a ukraina luz naa spoko robi po 2 na stanowiskuu brawo !!!!!!

ppaciakowaty mlyn

jak tak mozna boze kiedy ktos zrobi z ta metalizacja porzadek ukraina zadzi polakami nikt nic nie widzi naprawde?

metal c
@ppaciakowaty mlyn

o co ci chodzi, ja pracuję na metalizacji i nie wiem o co come on ?

ABC
@ppaciakowaty mlyn

metalizacja to najgorszy dział w całej olsie- tzn. ludzie tam mają naprawdę ciężką pracę nie wspominając o szkodliwych warunkach, o których nic się nie mówi. Chodzi konkretnie o związki , które powstają w procesie spalania aluminium, a które dostają się do organizmów poprzez oddychanie- wdychanie oparów, czy też wchłaniane są przez skórę. Dlatego proszę nie mówić źle o pracownikach metalizacji bo i tak mało kto chce tam pracować.

boczek
@ABC

Ojojoj...biedna metalizacja. Takie szkodliwe warunki pracy, a prawie każdy woli tam pracować niż na wtryskarkach i montażu. Myślisz, że na innych działach nie ma szkodliwych substancji czy zapachów? Po to są na metalizacji czepki i jeszcze maski, a że ktoś woli swoje zdrowie tracić na robieniu w samym czepku to już jego problem.

Riddik

Witam. Chy byla wyplata 15/11/2016 ?

Boss

Nie pasuje ? Znajdź lepszą prace :]

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca

Niech Ukraina jedzie do domu to polska docenią i kasa będzie jak prędzej

Ukraina

Jesteście żałosne polacy bo patrząc na was to konkretne leni! Pierdolić na Ukraińców każdy może ale kto z was za granicą awansował jak w Olse Ukraińcy? Gówno! Siedzicie i narzekacie bo pokończyli szkoły średnie i (usunięte przez administratora) w życiu potrafili zdobyć czy do czegoś dojść! Tyle są tu Ukraińców z wykształceniem i po 2-3 języka znają a wy co? Polskiego nawet potrafić nie możecie! Tylko słyszę na co dzie (usunięte przez administratora) Co nie, co nie? nie nie (usunięte przez administratora) i t.d. Nie potraficie normalnie rozmawiać wiosniaki srane. Przed tym jak pisać o nas to najpierw na siebie spójrzcie należny! Gadacie tu o kierownikach a same (usunięte przez administratora) w życiu warte. Historii nie znacie a o Banderach gadacie, siedzicie na przerwach i disko polo albo jakieś pierdoly oglądacie i po godzinie na stołówce. Debili!

Ukraina

Na wszystkich bez wyjatku (usunięte przez administratora) a wśród was nie nie mniej tępych!!! Czego osiągnąć w życiu? Brigadzista srany jesteś? Hahaha kariera to? Jesteś taki sam żałosny

Praca
@Ukraina

Ty jesteś żałosny bo prawda jest bolesna ale nie oceniam was skąd pochodzi cię ale jak pracują większość proszę daj sobie spokój bo polska to polska a nie Ukraina jak się nie podoba to Zmień zakład lub kraj a szanuj to co marż albo daswidania rebiata pa pa nikt nie będzie pamiętał że byliście żałosne u siebie zarabia 1000chrywien i jest ok to szanuj to co ci tu dają

Obiektywnie
@Ukraina

Kariera? Pfff... Lepiej zaistnieć jako osoba przerzucana między stanowiskami i działami w poszukiwaniu sponsora dla hrabiny ze wschodu. Ostatecznie skończyć jako tłumacz języka którego nawet Ukraińcy ani nie używają ani nie rozumieją. Myślisz że twoja kariera potrwa dłużej niż zapotrzebowanie na kolegów ze wschodu? heh... Już bym szukał pracy na twoim miejscu bo wraz z czterobrygadowka skończy się era translatorow

Obserwatorka
@Ukraina

Inteligent się znalazł. Nie Spinaj się tak bo niedługo era ukraincow wygaśnie w tym zakładzie hahaha jak wasze pozwolenia na pobyt. Na Ukrainie tyracie za marne grosze a tu dostałeś tysiąc piecset i myślisz że jesteś pan? Praca w olsie czy awans w olsie to dla Ciebie jakieś osiagniecie? Zapraszam do innej międzynarodowej firmy.....sprawdzimy przy okazji wasze języki obce które znacie na poziomie dziecka z przedszkola. Z wami to ani po polsku się dogadać ani po niemiecku czy angielsku bo nawet gramatyka jest dla was nie do ogarnięcia A kali jeść i kali pić to tam przy sprzątaniu w poziomie.....A nie na produkcji czy w biurze hahaha

asia123

mam pytanie ile tak na reke dostaje sie wyplaty ?

Ga

Hey.tu jest prawda z tymi Bonami ze kreca bo moglo byc jak w tamtym roku wszyscy dostali po równo a teraz tymyslaja.......

Stokrotka

Cos wiadomo o bonach??

............
@Stokrotka

Nie prościej spytać w kadrach?

@............

Zamiast bonów będzie list gratulacyjny od kierownika,

Pppp
@wasz pan

Ludzie jesteście zajebisci.co oni pozwalają sobie te kadry kierownicze

wasz pan

Olsiołki nie narzekać nie narzekac -norma norma i jeszcze raz norma a jak nie to po grzbiecie karwasz wasza barabasza.

Jak żyć
@wasz pan

Nasz panie ogarnij się bo zostaniesz sam jak ten osiołek z Ukrainą

olga

najgorszy zakład 2 raz cie nie przyjma krzycza pensje bardzo małe agencja zabiera wysmiewaja sie z ludzi gorszy od tpv gorzuw pracownik zmieniam prace na faurencjaok super ciesze sie na wuzki darmo daja kurs praca od razu we faurencji popzdrawiam was piekna

olga

Hag

A na temat bonow tak na zebraniu muwili ze bedzie dobrze a teraz wymyslili z tymi bonami a tak mialo byc dobrze a robi sie innaczej.dlaczego nie moze byc jak w tamtym roku.a nie juz cos kręcą.....

Jak żyć
@Hag

Bony robią tak aby dać jak najmniej a podwyżki niestety nie wszyscy a święta Bożego Narodzenia to dopiero będzie wolne

SRAWBERRY

zwyczajne świństwo i chamstwo to, że pracownicy wtryskarek, metalizacji i 3 linii montażowych musieli iść 1 listopada do pracy. Dlaczego kierownicy nie stanęli po stronie swoich ludzi i nic w tej sprawie nie zrobili. Co niektórzy z nich byli do niedawna zwykłymi pracownikami i też buntowali się przeciwko pracy w niedzielę , i w ogóle nie chcieli pracować na 4- brygadówce, zapomnieli już ? teraz będąc wyżej nie musicie pracować w święta i w niedziele ! Poza tym ile jeszcze ta 4- brygadówka potrwa ?bo jesteśmy zmęczeni i też chcemy spędzać niedzielę i święta z rodzinami .Może czas zacząć coś działać w tej sprawie. PIP ?

Bad

A co na temat tamili dajcie jej spokuj bo sie juz zmienila.a jak sie nie chce pracowac tak to sie ma i jak ona muwi tak sie robi a nie sie odwala.a brak komponetow to normalne.wogule co sie dzieje w tej Olsie ze przyjmują kogos z ulicy i nie tylko..........

mala

produkcja na 58 smiechu warte ciagle czegos nie ma ale pracowac tszeba nawe 1 listopad idziemy do pracy ciekawe czy bedzie co robic masakra

czech

Co się dzieje z Olsą jeszcze trochę i powstanie banda UPA. a dowódcą będzie no tak wiecie o kogo chodzi Pani Tamila co złapała Pana Bartka.Żal mi tylko tych z 58 linii .ale jak którejś nocy się postawią i zatrzymają produkcję to się będzie działo ,i tego im życzę LUDZIE ODWAGI a ta ukraina wyleci...

lol....
@czech

Najpierw zapoznaj się z historią UPA zanim coś napiszesz na forum....

mala

jestem za wolnym na 1 listopada ludzie my tez mamy rodziny i bliskich .

@mala

Ja wam kuzwa dam wolne,ja wam dam!!!Macie zajewaniać mrówki olsiołe kiedy sie da i kieda ja chcę.

pała
@mala

mała nie fikaj nie fikaj pracując 1 Listopada od rana do nocy przynajmniej nie będziesz miała okazji sponiewierać się nalewkami .Trzezwy pracownik to wydajny pracownik a u nas norma,normą pogania i nie ma to tamto.Kumasz mała?

luisa

Najlepszym prezentem od firmy byłoby wolne w święto 1 listopada dla całej olsy, zamiast tych głupich parasolek i pączków. Takie ważne święto a my do roboty, nie mamy już weekendów, świąt, ciekawe co z Bożym Narodz. Na zebraniu mówili że jest tak dobrze, że olsa już się wyrabia, lamp nie brakuje, jakby na jeden dzień zakład zamknęli to chyba nic by się nie stało.

Berliner zeitung

jak tam olsowe mrowki rypiecie po 16h za 2500pln?

olsioł
@Berliner zeitung

Brawo cycu,brawo,trafnie to ujałeś-szacun

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą