Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Kamila

Wie ktoś coś na temat bonów świątecznych ? I jak Olsa pracuje 1 listopada?

Olsa brygadzista
@Kamila

Bonów noe bedzie ale truskawa moze ci do japy napierdziec ot taki bonus.

Widelec

L.63 Mercedes dobre młode (usunięte przez administratora)

nkm

Uważam że trzy brygady są wystarczające, nie ma konieczności czterech brygad, aby funkcjonował system czterobrygadowy to cała firma za wyjątkiem "umysłowych" powinni pracować na cztery brygady a nie jedni robią trzy brygady drudzy dwie a trzeci cztery itd. Były trzy brygady i wszystko było na czas a teraz są cztery i niema materiału bo materiał ginie by znaleźć go po miesiącu który trzeba wywalić bo jest wilgotny. Zrobiony system po to aby ludziom mniej płacić i tyle a nie że brak jest materiału. Kierownictwo na wtryskarkach ma ten aspekt głęboko w du.... im zależy tylko aby maszyny pracowały a jakość produkowanych części to inna sprawa. Masz dziś trzy maszyny i tle a ze buble będą to nawet ich nie wyłapiesz mając tyle maszyn, nie mają zielonego pojęcia o problemie bo problem jest na wtryskarkach spowodowany nieudacznictwem kierownika i jego pachołków a w konsekwencji zagraża to całej firmie bo on dostarcza części dalej które są wadliwe a potem udaje że walczy w imię dobra wtryskarek ale złe lampy poszły od niego to nie widzi dla czego. Panie kierowniku dlatego że nie potrafi pan zarządzać tak dużym zakładem, a jeden operator na trzy maszyny to jest absurd, zapraszamy do nas na taśmę i spróbuje pan trzy maszyny obsługiwać tylko załatwi sobie pan nożyce do wycinania oraz nóż porcelanowy do gradowania.

nkm

wtryskarki też muszą być trzy brygady, po weekendzie nie ma nawet w co pakować kierownik wtrysku nawet tego nie widzi pakowanie w karton to same braki przecież przejrzyj na oczy panie M.J., a nie ważna jest cyfra wydajności której też nie ma bo przy tym syfie to co można się spodziewać jak tu nikt nad niczym nie panuje, czekamy na trzy brygady to już niedługo potrwa

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wasz pan

Nieroby nie dyskutować a pracować,pracować i jeszcze raz pracować,norma,norma,norma i jeszcze raz norma.

@wasz pan

To osoba na stanowisku dyrektora kultura wiedza i doświadczenie norma z gówna bata nie ukrecisz nasz panie pokaż jak się produkuje dobre lampy i normy

alejaaaaaajaaaaaa
@wasz pan

no właśnie można poczytac ile ludzi olsa potrzeboje bo jednych nieudacznikwów zwalniaja a nastepnych nieudaczników przyjmuja że już na liniach powstają 2-u brygadówki tak więc WASZ PANIE tam u góry jesteście nic nie potrafjaca zorganizowac grupą

wmc

Dla naszego kierownika z wtrysku M.J liczy się liczba która i tak jest zakłamana wydajności. O nic nie walczy bo jest miękka rura i tyle. Chłopak całkiem się pogubił każdy z niego drze łacha a Włosi to patrzą na jego nieróbstwo i też się śmieją. Wtryskarki nie mają żadnego wsparcia tylko gadanie załatwię, zrobię. Panie kierowniku co pan zrobi? Nic boś pan miękka rura.

wasz pan

Żal mi was Olsioły ale sami jesteście sobie winni.PiS z wami Olsioły.

@wasz pan

Nasz panie daj nam nadzieję że będzie dobrze daj jakieś pomysły plany poprawę to my damy wszystko z siebie aby było lepiej

paparaci

Tak, audyty to wielkie ale do nas którzy zapier... na ich pensje. Banda kre..., oszukują nawet na pensjach. Doprosić się nie można że źle naliczyli wypłatę nawet jak przyznają ci rację. Kierownicy to kosmos kiedyś był Molli to każdy by z nich latał dawno za bramą. Brakuje właśnie takiego jak Alberto w tej firmie. Panowie kierownicy z wtryskarek latali by dawno ha ha ha.... Po za tym obecny kierownik na wtryskarkach to jakieś nieporozumienie niczym się nie interesuje to tylko zamydlanie oczu ludziom poprostu nie daje rady sobie i nie wie co ma robić. Kiedyś był Włoch kierownikiem miał wtryski i narzędziownie i było spoko, a teraz dobrali takiego co siedzi jak mysz pod miotłą i tylko chodzi na spotkania i papieros spotkania i papieros tak wygląda jego kierowanie że ludzie odchodzą jeden po drugim gdyż nie interesuje się produkcją powinien poddać się do dymisji. Na liniach jest lepiej bo tam są bardziej doświadczeni kierownicy i jakoś potrafią prowadzić produkcję. Sami frajerzy

wmnc

Olsa niestety idzie nie na dno lecz już sięga mułu bo dno to już dawno osiągnęli. Spójrzcie realnie dla czego zwalnia się główną księgowa Olsy? Bo jest coś na rzeczy z firmą. Problemy to są na szczeblu ludzi tam na górze nieumiejący zarządzać taką firmą. Pomysły szukania pieniędzy i ucinania wszystkiego, a sami latają do domów samolotami choć mieszkają 500 km dalej i to jest marnotrawstwo. Jeśli chodzi o zarobki to mogli by dać 2000 zł podstawy i ludzie by byli zadowoleni. Ukraincy to niestety nie wypał są to lenie, nikt już ich nie chce tylko Olsa się lituje bo nie ma wyjścia jak ma ludzi coraz mniej. Tu nie chodzi o zarobki tylko ale i o obecną atmosferę w tej firmie. Wolą pójść do biedronki lub innego sklepiku i mieć spokój a nie ciągłe nakazy i zakazy oraz straszenie zabraniem premii. Ludziom się wtedy nie chce pracować. Pozmieniali się kierownicy obszarów i połowa z nich nie ma zielonego pojęcia gdzie są bo dla nich najważniejsze są zebrania a co sie dzieje na halach niestety mają w du... dopiero kiedy jest jakaś akcja wtedy budzą się z zimowego snu i próbują coś pokazać przed dyrektorem

@wmnc

Prawda jak audyt to wszyscy pokazują jak są potrzebni ale że wszystko utrzymują większość zwykli pracownicy to tego nikt nie widzi i docenia

kkkooollloooo

Tomeczek wiem kim jesteś

po_ziomeczka

A co Ty jasnowidz jesteś? :D Ludzie zajmijcie się pracą, a nie siedzicie na forum. Nie dziwię się, że tak ch*** zarabiacie jak poświęcacie swój czas w pracy na takie durnowate forum.

@po_ziomeczka

Jakie durnowate forum każdy pisze co mu na sercu leży powinien to czytać ktoś z biura i sprawdź czy to prawda i rozwiązywać problemy ludzi to by było wtedy doborze nie rozchodzi się o kasę jak by były warunki pracy lepsze organizacja to mniejsze były by oczekiwania wedle wynagrodzenia i warunków pracy

bony m
@po_ziomeczka

Skoro uważasz że forum jest durnowate to wcale nie musisz go czytać a tym bardziej pisać. Na szczęście pracujemy 8 h dziennie i mamy jeszcze czas np. na to , żeby sobie popisać na forum. Bardzo dobrze że ludzie piszą, a gdzie mają się poskarżyć , nie mamy w olsie związków zawodowych które broniłyby naszych praw, tyle naszego że sobie tu ponarzekamy. O panie kasjerki z supermarketów już walczą żeby nie musiały pracować w niedzielę, żeby miały czas dla rodziny. A my z czterbrygadówki mamy jeden weekend w m- cu wolny i nikt jakoś o nas nie walczy. Poza tym nie wiem czy się orientujecie że czterobrygadowy system pracy w olsie został wprowadzony bezprawnie. Wg. kodeku pracy art. 138, są dwa uzasadnienia dla wprowadzenia przez pracodawcę systemu ciągłego pracy. Żaden z tych przypadków nie dotyczy olsy. Zła organizacja pracy i zła logistyka, planing- przez to musimy rypać !

niesioł

Zamiast bonów maja byc paczki a w nich,kartofle,cebula,szczaw i mirabelki.

Pytalska

Czy wiadomo coś na temat światecznych bonów i paczek?

Pytalska

Czy wiadomo coś na temat światecznych bonów i paczek?

mala

no z ta palarnia to fakt smrod i wizerunek dla firmy swietny a a propo bonow na swieta wiecie cos

geenja

Mój wpis jest konkretnie skierowany do Pana Tomka M., bo wiem że śledzi forum. Chodzi o palarnię. Wiemy, że w olsie oficjanie została zlikwidowana ale nieoficjalnie zostało wyznaczone miejsce do palenia. Miejsce przed wejściem głównym do firmy to bardzo kiepski wybór zarówno dla palaczy , dla niepalących jak i dla wizerunku samej firmy. Dlaczego dla palaczy ? Otóż patrzeć nie mogę, jak w deszcz i wichurę stoją i kopcą trzęsąc się z zimna. A co będzie jak przyjdzie mróz i śnieg? Za mało pracowników jest na L4 ?, przecież będą się masowo przeziębiać. Dajcie im chociaż jakiś dach nad głowę, może kontener czy wiatę, bo żal mi tych biedaków, choć sama nie palę- ale rozumiem. Ostatnio jak było tak zimno to ludzie stali tuż przy samych drzwiach, niedługo wejdą do przedsionka. A dla niepalących- otóż jak wspomniałam nie palę . Idąc do pracy czysta i pachnąca nie życzą sobie by tumany dymu leciały na moje włosy i ubranie- bo sorry ale śmierdzi. A jak jest zimno to ludzie stoją tuż pod samymi drzwiami. A dla firmy- ładna mi wizytówka przed wejściem głównym. Proszę się zastanowić nad miejscem na nową palarnię taką nieoficjalną oczywiście . Pozdrawiam .

Nadzieja

Jesteśmy tylko ludzimi i będziemy narzekać nie zastanawiając się czy tak naprawdę jest w Olse aż tak źle. Z wieloma opiniami się zgadzam ale nie do końca. Zaczynając od dyrektora i kierownika to są osoby które powinny przede wszystkim dbać o to żeby zapewnić swoim podwładnym ciągłość pracy w godnych warunkach bez poniżenia, a nie zawsze tak jest. Czy kierownik ma prawo być zły, tak ma prawo ale niema prawa być hamskim dla pracowników . Kordynatorki i brygadzistki tu pojawia się największy problem nie każda nadaje się na to stanowisko ale nie zachowujemy się gorzej jak co niektóre panie brygadzistki. Większosc osób potrafi jedynie wypowiedzieć się na forum. Są w Olse naprawdę bardzo dobre brygadzistki które mają podejście i do pracownika i do całej tej plontaniny ludzi. Ale niestety brygadzistka ktura jest razem ze swoją brygadą( a nie stoi z boku swojej brygady) i popełni tylko jeden błąd zadzwoni nie w porę zostaje degradowana przez kierownika spowrotę na montaż i to jest właśnie chore. Jestem zwykłym pracownikiem montażu . Jeśli macie racje róbcie coś z tym a nie chowacie głowę w piasek.

HARNAś

dalej mi nikt nie odpowiedział po co jest dyrektor ten nowy w firmie OLSA i po co jest tyle kierowników

Obserwatorka
@HARNAś

On jest po to by stać w oknie I oglądać hale I ludzi kto stoi I nie robi nic.....kto odbija się kilkoma kartami kto jest na przerwie pięć minut dłużej kto wyszedł na papierosa trzy razy ..... To ma na celu...no wlasnie do czego to zmierza? Co ma na celu? Co dyrektor chce osiagnac? Olsa druga Ukraina? To się skończy wizy I pracownicy z Ukrainy za grosze I co wtedy ???skoro teraz chodzi I wszystkich zwalnia......

Jak żyć

Jasiu Kto ci takich bajek na opowiadał cały miesiąc z sobotni i niedzielę za 2,500 to dobrze

dr kidler

Tomeczku,pozwól sie wyleczyć,to nie boli naprawdę.

tomeczek
@dr kidler

Leczyć to Ty się powinieneś. Bo, tak jak reszta pier....lisz farmazony jakby Ci żal d.... ściskał, że nic w życiu nie osiągnąłeś. Firma i jej przełożeni wcale nie jest taka zła. Chcą nawet wprowadzić podwyżki dla wszystkich pracowników. Skoro tak mało zarabiasz i tak Ci prawda w oczy kole. To staraj się na brygadzistę albo mechanika. Wtedy przestaniesz się źle wypowiadać jak inni na temat "czarnych koszulek". Bo, z tego co zauważyłem to wpisy na forum o tych osobach wstawiają ludzie, którzy nie wiadomo czego im zazdroszczą, a są takimi samymi zwykłymi ludźmi jak oni. Znam kilka koordynatorek i brygadzistek co są dość długo na swoich stanowiskach, a o dawnych znajomych z montażu nie zapomnieli i "sodówka" im jeszcze do główki nie uderzyła. A więc zanim coś napiszesz to się dwa razy zastanów albo zacznij coś robić ze swoim życiem bo, się zachowujesz jak "moher", który żyje czyimś życiem.

Olga
@tomeczek

Tomeczku już wiem kim jesteś niedługo napiszę kim jesteś tak wspaniale wszystko opisujesz spokojnej nocy

TUTEJSZY
@tomeczek

Nie wiem skąd masz inf. na temat podwyżek w OLSIE. . Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2017 roku będzie wynosić 2000 złotych brutto. Oznacza to wzrost o 150 zł w stosunku do 2016 r. (obecnie najniższa krajowa wynosi 1850 zł brutto). Może o to ci chodzi ale podwyżka nie dotyczy tylko pracowników naszej firmy i nie wynika z łaskawości i hojności naszego dyrektora ale obejmuje 1,3 miliona pracujących Polaków. Wątpię żeby planowano u nas jakieś dodatkowe podwyżki bo to i tak będzie dużym obciążeniem finansowy dla OLSY. Skoro masz dostęp do takich inf. to może napisz co z bonami świątecznymi w tym roku, albo co z obecnościówką za październik.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą