Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

dr kidler

Tomeczku,pozwól sie wyleczyć,to nie boli naprawdę.

tomeczek
@dr kidler

Leczyć to Ty się powinieneś. Bo, tak jak reszta pier....lisz farmazony jakby Ci żal d.... ściskał, że nic w życiu nie osiągnąłeś. Firma i jej przełożeni wcale nie jest taka zła. Chcą nawet wprowadzić podwyżki dla wszystkich pracowników. Skoro tak mało zarabiasz i tak Ci prawda w oczy kole. To staraj się na brygadzistę albo mechanika. Wtedy przestaniesz się źle wypowiadać jak inni na temat "czarnych koszulek". Bo, z tego co zauważyłem to wpisy na forum o tych osobach wstawiają ludzie, którzy nie wiadomo czego im zazdroszczą, a są takimi samymi zwykłymi ludźmi jak oni. Znam kilka koordynatorek i brygadzistek co są dość długo na swoich stanowiskach, a o dawnych znajomych z montażu nie zapomnieli i "sodówka" im jeszcze do główki nie uderzyła. A więc zanim coś napiszesz to się dwa razy zastanów albo zacznij coś robić ze swoim życiem bo, się zachowujesz jak "moher", który żyje czyimś życiem.

Olga
@tomeczek

Tomeczku już wiem kim jesteś niedługo napiszę kim jesteś tak wspaniale wszystko opisujesz spokojnej nocy

TUTEJSZY
@tomeczek

Nie wiem skąd masz inf. na temat podwyżek w OLSIE. . Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2017 roku będzie wynosić 2000 złotych brutto. Oznacza to wzrost o 150 zł w stosunku do 2016 r. (obecnie najniższa krajowa wynosi 1850 zł brutto). Może o to ci chodzi ale podwyżka nie dotyczy tylko pracowników naszej firmy i nie wynika z łaskawości i hojności naszego dyrektora ale obejmuje 1,3 miliona pracujących Polaków. Wątpię żeby planowano u nas jakieś dodatkowe podwyżki bo to i tak będzie dużym obciążeniem finansowy dla OLSY. Skoro masz dostęp do takich inf. to może napisz co z bonami świątecznymi w tym roku, albo co z obecnościówką za październik.

Olsa

Haha jakie to smutne. Żal (usunięte przez administratora) ciska bo was nikt nie widzi i nie zauważa. Jedyna forma kontaktu na jaką was stać to chory komentarz na forum bo w realu morda w kubeł. Swoją frustrację zawiść i zazdrość tylko tutaj możecie ujawnić. Gratuluję odwagi bohaterowie.

News
@Olsa

Wiesz co olsa należysz do tej góry do tych w czarnych bluzach że piszesz o ludzkiej odwadze o tym co nas boli my jesteśmy dardzo zauważani ale nie doceniani bo takie brygadzistki a zwłaszcza te nic nie umiejące koordynatorki drą te r....e bo wszyscy mają coś do powiedzenia zwłaszcza na forum tylko te czarnuchy z górą włącznie mają wszystich za patologię bo jeżeli się odezwiesz to już masz p.......ei możesz liczyć jeszcze na gorsze poniżenie bo nie jeden czarnuch sobie myśli (widzisz to ja wszystko mogę jesteś nikim) Więc ty wejdz na podwyższenie i wykrzycz i spytaj się kto was tak nielubi wręcz przeciwnie .......... Miłego dnia

tomeczek
@News

Nie wiem czemu się uczepili tak tych brygadzistek i wrzucają je do jednego worka, że są niekompetentne i nic nie robią. Skoro tak się uważa to jestem pełen podziwu, że wszystkie je znacie z imienia i nazwiska, z posiadanego wykształcenia i umiejętności i oceniacie. Nie wszystkie należą do leserów, których coś się w życiu udało i popisują się swoim stanowiskiem. Ja znam kilka takich co są ambitne do takiego stopnia, że stoją i 8 godzin ludziom pomagają, a jak nie wyrobią planu to jest ich największa porażka. Nikt montażystów nie wrzuca do jednego wora, że to leserzy chodzący ciągle na palarnie czy na L4. Łatwiej ocenić kogoś zachowanie, kto jest wyżej nad nami. To, że siądzie sobie taka brygadzistka przed komputerem to nie świadczy o tym, że ściemnia bo, wiele jej obowiązków polega na tym, żeby je odnotować w komputerze. No chyba, że taki wielce pretensjonalny montażysta nie chce być wprowadzony w system jak zapomniał karty czy pracuje danego dnia. Wtedy to wypłaty były by o wiele mniejsze. Bo, tak narzekacie na te biedne dziewczyny, a one latają za Wasz (usunięte przez administratora) na koniec miesiąca i wypisują zaległe wnioski żeby część narzekającego społeczeństwa w olsie miała godną wypłatę. Ludzie życia prywatnego nie macie siedząc tutaj i obsmarowując osoby, które mogą Was podać do sądu? Gratuluje odwagi tylko na forum.

misio
@tomeczek

tomeczek ty powinieneś pisać dla jakiegoś brukowca dobrze ci idze

asd

mam pytanie nasz dyrektor to po co pracuje w Olsie ktoś mi może powiedzieć po co taka nie kompetentna osoba ma takie stanowisko no niech ktos odpowie bo nie rozumiem

asd

roman dajesz

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Basg

Olsa spadla na psy.brygadzistki nowe tragiednia nic nie potrafio siedza przy biurku i kawka i plotki i krzycza norma.

ciarra

o co chodzi z tymi narkotykami? bo tak piszecie że nie wiadomo , o co chodzi

ciarra

jakie wpisy ?

Lobo
@ciarra

Umiesz czytać ?? Na forum-wpisy

Lobo

Na temat szacunku truskaweczki już kiedyś było pisane a wpiy na forum w oczy kolą pytam kto tak nazwał truskaweczka ?????przecież to paranoja

lizus

Truskaweczkę powinni wyprowadzić, ale w kombinezonie bo, ona to by z chęcią pół zakładu wyrzuciła za bramę albo zamknęła w więzieniu. Ludzie dobrze pracują tylko zdarzy im się częściej pójść na chorobowe bo, taka zdradziecka pogoda jest to potrafi zrobić w ciągu tygodniu listę i wytypować osoby, które mogą niedługo oglądać świat "za bramą". Zastanawiam się czemu nikt z nią porządek nie zrobi. Nie ma szacunku do nikogo.... Tak jej sodóweczka odbiła. ... Ale kiedyś ktoś mądry zrobi z nią porządek. Kwestia czasu.

czech
@lizus

Zamknijcie w kiblu i zlejcie wodą albo gównem..

mala

halo ludzie nowy parking mamy kolo olsy a na autobus zapiepszamy w deszczu tak daleko bo prywatne auta stoja i to noie tylko olsoskie halo co jest my nie bedziemy moknac ponmocy

mar

Juz maja kandydata z g6 koles b bedzie

nick

A co ta Ewelina zrobiła???

Oporny
@nick

Chciała się wykazać ze i ona dopadła dziewczynę z porcjami narkotyków

Tomnm
@nick

Ewelina nic tylko Magda truskaweczka.

Tomnm

Głupoty ludzie gadacie. Przecież to nie jej dział.ta była Magda P. Nie wiecie nie gadajcie bo za pomówienia też grozi kara.

jd

drtryse

Jak żyć

Nie zgadzam się Ukraina pracuje bo u siebie muszą za 300 /600 zł pracować a tu za 2000zl to znaczy że tu raj . A Polacy za te pieniądze ty o rodziny nie utrzymają

Jak żyć

Co komu pasuje pierwszy miesiąc muszą pracować bo kredyt za przejazd muszą spłacić a jak większość pracuje szkoda tylko komponentów a po drugie za trzy miesiące pojadą i znów uczyć puszczać bubel to pasuje dyrektorowi utrzymajcie Polaków jak kiedyś było wszystko ok

nowa inspektorka

napiszcie proszę o pracy inspektora jakości, jak wyglada praca? jak zarobki? itp?

@nowa inspektorka

Naprawdę każdy zarabia inaczej idźcie na rozmowę to sie dogadaće to wy macie karte przetargową bo brakuje ludzi

obserwatorka
@nowa inspektorka

Jak chcesz pracowac jako konfident to polecam.....bedziesz miala obowiazek robienia zdjec i donoszenia hahahahahahaha sa takie co łażą z telefonami po liniach i robią ludziom zdjecia i donoszą do dyra.....zenada ta firma. Kto w (usunięte przez administratora) e włazi ten sie tam nadaje.....

@obserwatorka

Czyli wszyscy są konfidentami to sam nim jesteś bo tam pracujesz zawsze ktoś taki znajdzie ale jak robisz swoje to niestety nie ma problemu

Qwer
@nowa inspektorka

Kadry technicznej kęs za dużo siedzą całymi nocami i dniami w bambuko lecą

maria

lipa brakuje fachowców, zwalniają się ludzie z kwalifikacjami bo za brata Alberto to byli sznowani i każdy wiedział kto za co jest odpowiedzialny a teraz jak nie dajesz d... to maja cie i tak w du... możesz robić na 300% toi tak tego nie szanją

Jak żyć

Po co piszesz o tym że Cię oszukali jak ktoś chce ci pomóc to piszecie takie głupoty miej pretensje to pracodawcy a nie do ludzi z forum

piekna

za caly msc roboty dostalam dzis 520zl to skandal!!! zwolnilam sie msc temu i na koniec jeszcze taka wyplata to skandal!!! czlowiek charuje caly msc i jeszcze taka wyplate dostac popierdolilo ich!!!!!!!!!!

mala

a czemu ma plakac bartek tamilla jest najlepsza brydzia jaka mialam do tej pory a bylo ich troche

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą