Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Jurgen

No cóż moi drodzy, przyszedł czas pana P. Wysokiej klasy no teraz nie wiadomo, ktoś musiał wejść pod biurko... Powodzenia Nowa Halo teraz problemy same będą się rozwiązywać...

Nikita

Nic nowego w tej firmie. Wszyscy to kierownicy. Banda przyglupow tam zarzadza. Nie warta swieczki firma.

a kto ma zostac nowym kiero od montazu.a marcin.brygada darii g to porazka nie ktorzy to konfidenci i d.powlazy.najgorsze to ze jestem w tej brygadzie.a o darii g lepiej nie wspominac pustak do potegi enter k.rwiszon j.bany

Młody

Nowy kiero to Matkowski

OlsowiankA
@Młody

To w takim razie co z Kucharem?? Przecież już jest kierownik.

synek
@OlsowiankA

To ten bedzie podkierownikiem....przeciez sa kierownicy asystenci asystenci tych asystentow itd....a nikt niczym konkretnie sie nie zajmuje i nad niczym nie panuje hahaha wiecej kierownikow niz ludzi na produkcji....wielkie zamieszanie jeden przekazuje drugiemu trzeci slyszy co innego a czwarty robi co chce

wacek

W olsiłkowie są same kierownicy. To bezradność tej firmy na brak doświadczonych ludzi. Każdy manager dobry niezawita w Olsiołkowie bo nie ma tam żadnej przyszłości aby rozwinąć skrzydła. Problem goni problem i nie panują dla tego stare wyjadacze wciskają młodych bez doświadczenia aby nimi zamiatac ich błędy np. metalizacji czy wtrysku. Tonący chwyta się brzytwy bul bul bul

Tu się ye...
@wacek

Od wtrysku wara patologia zaczyna się od kontroli jakości każda zmiana ma inne standardy szukają dziury w całym 3/4 z nich wgl nie wie co jest 5 tylko jedzą w tym akwarium i oglądają paznokcie każdy o tym wie czas o tym mówić i może coś z tym zrobić.

OLSica
@wacek

Wy olsiołki nie fisiujcie tylko pracujcie,dostaliście paczki swiateczne to teraz trzeba je odpracować,nie ma nic za darmo.Norma,norma i jeszcze raz norma

synek
@OLSica

Paczki totalna klapa...w tamtym roku było na bogato a teraz? to chyba tylko forma prztrwalnikowa kawa herbata no i troche alkholu w czekoladkach co by smutno nie bylo

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

matkowski ma zostac kiero od montazu.jakies jaja a co z marcinem.a co z ewa p.ja powinni wypieprzyc

jebie_mnie_to
@anonymous

To nie prawda, że Matkowski ma być kierownikiem. Wiem od źródła...

Młody
@jebie_mnie_to

Od źródła ha ha ha... Jakiego źródła.. dobre źródło jak widać

prywatnnie

jaki Marcin?

córkaszatana
@anonymous

M****N jest zajęty lizaniem t***a dr.... :D

Ogień

Ja zapiera.... na rl1 i jest strasznie ciężko nie ma zgrania tylko krzyki i nic więcej jedna osoba mądrzejsza od drugiej wszyscy wokół najmądrzejsi a ty głupi jak osioł jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia a tak to się szczerza do siebie a koordynatorka eh... ruda nie panuje nad sytuacją jak jej nie ma w robocie jest chociaż spokój Pozdrawiam osiołki

Stokrotka

Niektórzy pracownicy którzy pracują po kilka lat mają nadal tą samą podstawę co Ci, którzy niedawno się zatrudnili. Wiadomo, podwyżka należy się każdemu ale to jest nie fair wobec tych starych pracowników. Gdy zostanie poruszony temat podwyżek to oczywiście naobiecują a efektów brak..

Tajemniczy
@Stokrotka

Tak masz rację ale takie jest życie ja robię już parę lat na wtryskach i jak słyszę ile inni zarabiają a robią parę miesięcy to aż krew zalewa

Kolorowy

Aż taka zła jest d.g.?

Ola

Od poniedziałku zawitaw nowy kierownik montażu

Baba
@Ola

Pewnie pam Łukasz będzie biegał na l 63 u Pani

Bebe Hal
@Baba

A jak teraz na l.63 u D.G. Nadal połowa ekipy to ukraińcy ?

Grzeczny
@Bebe Hal

Ukraińcy pojechali a od poniedziałku Putin ma zawitać

Czarna owca

Tylko Daria G. i l.63 niema ciekawszych tematów. Może tak swojego tyłka się czepcie!

OLSica
@Czarna owca

Olsiołki dziś na bogato,paczki mają,ho ho

szczerze mam wyje.ane na linie 63 i brygadzistke darie g. grzesiu mowia ze gdy kobieta nie jeczy w nocy to piszczy w dzien.r.chnij wreszcie swoja kobiete to moze sie wreszcie uspokoi.mam jej dosc i wspolpracy.jak pomysle ze mam isc na nocke i ta brygade ton krew mnie zalewa.mam nadzieje ze ta brygade w najblizszym czasie rozpieprza.sorry ide spac

Ciekawa
@anonymous

A tak w ogóle to o którego Grzesia chodzi?

@Ciekawa

Popytaj na linii. Chociaż mnie dziwi ten wylew żalu. Kiedy jest źle to zmienia się pracę. A kiedy kobieta zła to zmienia się kobietę.

Ciekawa
@Dawid Wu

I tu się z Tobą zgadzam całkowicie Pozdrawiam

marek

olsiolki nie narzekają. Atmosfera w tej firmie do bani. Każdy na każdego nawet kierownicy nadają. Żenująca fabryka

dojenia

To prawda dość można ich na wszystkim. Ja kończę dom już dzieki Olsiolkom tam pracującym. Dzięki jeszcze was wydoic? Polecam do dojenia

@dojenia

Pozdrawiamy wszyscy kierowniku!!!!

Syjam

Czu to prawda ze kadry organizuja wigilie kosztem naszej przerwy? Ja dziekuje stac 20 min po 3 pierogi i pozniej nawet na kawe nie wyjsc. Chyba to ktos slabo zaplanowal

Suuuuuperrrr

Hehe jakie zgrane brygadzistki na strefie 1 wieje fałszem koordynatorki jak tresowane zwierzątka latają wokół K.D a ona robi z nimi co chce do jedne na drugą gada taka polityka pustakiiii

Hitster
@Suuuuuperrrr

Chyba komus zal (usunięte przez administratora) sciska. Ja pracuje na rl1 i nie ma na co narzekac. Zawsze sie mozna dogadac i atmosfera tez dobra. Chociaz nie skreca z nerwow przed pujsciem do roboty. Wszyscy na linii chwalimy sobie prace z tymi " tresowanymi zwierzatkami". Trzeba to opierdziela, a jak trzeba to pomoga. Nikogo nie powinnym interesowac ich relacje z KD. Widocznie im one odpowiadaja. A komenrarz ten musial pisac ktos zazdrosny lub ktos komu ta wspolpraca sie nie ulozyla. Pozdro

Dawid Wu

A jakie plany są na kwiecień i jakie modele lamp obecnie są montowane na l63. Czy nadal są problemy z metalizacją i błędami po procesie wtrysku ? Grzesiu fajny chłopak a DG może kiedyś poprawi się. Bryg A.K już nie wróci na swoje miejsce?

Dawid Wu

A jak teraz wygląda praca na l.63. Są 3 brygady czy 4 i fajna praca przez 7 dni w tygodniu. Czy łykendy są wolne ?

OlsowiankA
@Dawid Wu

Robią na 3 zmiany. Może niedługo będą robić na 2. Od Ciebie zależy czy chcesz pracować na weekend

@OlsowiankA

Ja od zawsze mam wrażenie że przy takich możliwościach zawsze będzie o 1 zmianę za dużo. Lubisz te pracę? Długo pracujesz ?

TAJNOS AGENTOS

Nie wiem czy wiecie, ale na piątkowym popołudniowym zebraniu zapadła ostateczna decyzja odnośnie nowego projektu lamp do fiata 125 p seria limited Edition super exlusive lift.Wz.2017. . A więc jednak nie VOLVO zagości w Olsie,ale dobrze znany szczególnie osobom w podeszłym wieku fiacik

wiesław
@TAJNOS AGENTOS

Noooo w końcu jakiś sensowny projekt,coś na miarę obecnych możliwości firmy ...i nikt nie zarzuci że dyrektor ,kierownik czy tez koordynator nie ma pojęcia jak wygląda coś czego produkcje nadzoruje.

Elton
@wiesław

Zgadzam się z Tobą Wiesławie mądra opinia z Twojej strony.Zastanawiam się czy będzie też projekt odnośnie fiata 126 p czyli słynnego maluszka. Pozdrawiam

wiesław
@Elton

Całkiem możliwe że polecą po całości i wezmą w tzw. pakiecie 'maluszka' tym bardziej ze na zachodzie jest popyt na tego typu osobliwosci motoryzacji...np. Tom Hanks wie co dobre ;)

Zor

Są co sądzicie o lini 43 FIAT i brygadzistkach? bo właśnie tam mają zamiar mnie wrzucić!!

jebie_mnie_tow
@Zor

Brygadzistki są bardzo fajne. Brygady zgrane. Rzadko się spotyka żeby na linii pracować w tak super atmosferze. Mają podejście do ludzi, pomogą. Gdy trzeba urlopu to w tej kwestii można się dogadać. Zresztą sam się niedługo przekonasz.

Koko
@jebie_mnie_tow

43 spoko. Prosta lampa, ludzie fajni

Maja

Rozumiem, że osoby, o których piszecie są częścią Waszej pracy i mają na nią duży wpływ. Jednak celem tego forum nie jest opiniowanie konkretnych osób, a pozostawianie wpisów na temat firm jako pracodawców. W związku z tym zachęcam Was o napisanie kilku słów a aktualnych warunkach zatrudnienia na jakie mogą liczyć przyszli pracownicy Olsa Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą