Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

CIEKAWA

Czy to prawda że nowym kierownikiem wtrysku na nowej hali ma zostać Marcin P. Słyszałam to od jednej brygadzistki z wtrysku i nie wiem ile w tym prawdy. Wie ktoś coś o tym?

Super nie

@CIEKAWA

Hejka, Marcin P to zwykły Ustawiacz. Może i aspiracje ma, ale wiedza na poziomie astystenta ustawiacza. Nie wiadomo kto to ma być podobno ruda ma kierować brygadzistakami..

I znowu zazdrość

@Nowa

Hahahah zazdrość gość bez wiedzy taka prawda. To jest rzeczywistość a nie zazdrość. Olsa kilka razy już go zweryfikowała sory

@Ginter

Śmieszny jestes ciekawy kiedy twoje umiejętności zostaną zweryfikowane

@Nowa

Ja tego nie doczekałem, ale twoja szparka przez pana P. Już dawno była zweryfikowana pani P. Nie fajnie rodzine rozbijać

@Ginter

Dobre i znowu najlepiej napisać głupoty jak nie ma się już żadnych argumentów Szkoda mi ciebie biedactwo bo ewidentnie zazdrość cię zżera

Obcy
@Ginter

Ginter to pewnie ten pan Adam z lotniskiem na głowie he

Nieprawda!!

@Meti

Skąd wiesz

@Nowa

Z samego źródła. Na razie nie będzie kierownika wtrysku.

Będzie tylko kierownik strefowy. Ale to nie Marcin. P

Ciekawa

Co z tymi biletami na madere ? Cos wiadomo ?

@Ciekawa

Już nie ma zaspalas ksiezniczko

@Nowa

Ejjjjj a kiedy to było ?????

Wróbelek
@anonymous

A ten nasz kolega armani z grupy usunoł ostatnie wpisy co prawda naprawdę boli zastanawiam się komu tak liż-sz przedział i po co to robisz

Info
@Ciekawa

Szkoda czasu na Madere

Kuciak

Kuciak (usunięte przez administratora) xDDDDD

Uwaga

Hej armani prawda w oczy kole jak się czyta o sobie że jest się kablem i się wszystich kabluje wkoło to co robiłeś i robisz dalej Wielki kontroler jakości po trupach dochodzisz do celu

Ciekawy
@Uwaga

To jest (usunięte przez administratora) armani

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Długi

Co wy wypisujecie głupoty olsa już pada o czym się przekonacie już niedługo czyli w marcu powodzenia

obserwtor
@Długi

W marcu wchodzą nowe projekty jak co roku zreszta i znowu maszyna ruszy....w du... byłes i gó... widziales. Gadasz jak ci wszyscy co zazdroszcza innym i tylko slyszeli a nic nie widzieli... za robote sie wezcie a nie piepr...glupoty! na szczescie najdejda czystki i polowa nierobow poleci :D

Długi
@obserwtor

No to gamoniu co piszę że nadejdzie to w marcu bo nowych projektów coraz mniej

Allegro
@obserwtor

Mam nadzieje ze ty wraz z Showmen z metalizacji polecicie pierwsi. Nie masz pojecia nic co sie dziej takie zarobki to ja zarabialem 3 lata wstecz. Konkurencja jest duza dla Olsy jesli chodzi o wydzial wtrysku tylko ludzie nie maja jaj i wola siedziec w tym co jest i tylko narzekaja a nic z tym nje robia aby ich zmusic do zmian. Powinna byc cala ekipa Wloska tak jak bylo to kiedys nie polaczki ktorzy g...wno wiedzą bo kazdy kto zna ich przeszlosc z porzedniej firmy to wie jakie to sa gagadki Nie piep...rz glupot tylko wypinaj sie dalej.

Superman

Tak tak to dzieki ciasnemu wieskowi przeszlismy audyt. To jest jego zasluga on bardzo duzo robi dla firmy i ma wiele pomyslow ktore dzialaja i rozwijają firme. On stworzy teraz zespol na wtrysku taki ze mucha nie siada. Zarobki mamy spoko tez dzieki niemu. Odeszli tylko ci co psuli nam krew w zylach a teraz ich niema i mamy duzy postep rozwojowy. Na wtrysku 5 technologów ktora swietnie sobie radzi. Ciasny tylko pilnuje a oni robia reszte i tak prowadzi sie wtrysk.

Wchodzę z ciekawości na to bezsensowne forum i nie wierzę w to co widzę. Ludzie jeden drugiego obrażają, sypią nazwiskami lub pseudonimami, które każdy pracownik olsy zna... Żenada jednym słowem. Gołym okiem widać, że tutaj ewidentnie jeden drugiemu zazdrości stanowiska...I znowu śmiech na sali... Każdy pracuje na własne konto... Więc zamiast siedzieć na tym forum, które do niczego dobrego nie prowadzi, weźcie się ludzie do roboty. Pozdrawiam

Magneti Kaszelli

Witam pracowników Olsy, piszę do was w sprawie pana Bruna. Czy faktycznie jest w Olsie? Uważajcie chłopcy, w szczególności niscy szczupli Bruneci, żonaci. Radzę unikać kontaktu jak już puszcza oczka to jest na oku. Powodzenia

quality

czy wiadomo kto zastapi józefa? podobno FH ma wrócić

@quality

napewno frank nie wraca, mowi sie ze PP (z zakupow) ma zastapic JP, ale jak go pytałam to zaprzeczył, więc w sumie to niewiadomo

Kate
@quality

Coś jest na rzeczy bo panoszy się ostatnio. I pozjadal wszystkie rozumy wujek dobra rada

Quality
@Kate

Grażyna da radę sama ;-)

NICK
@Quality

Grażyna nie ma pojęcia o qms. A PP złożył wypowiedzenie, więc Olsa jest w czarnej (usunięte przez administratora) ale po wlosku jakos to bedzie. Swoją drogą I tak długo wytrzymał z Cruella Demon. Wychodzi na to że Alicja będzie nas dostosowywawac do IATF.

@NICK

Cruella od dłuższego czasu probowala sie go pozbyc bo czula zagrozenie. W ogóle na czym polega fenomen Cruelli albo Grali? Zero kompetencji czy nawet umiejętności pracy w zespole. Tylko mówią po włosku.

Boba
@NICK

Kto to jest PP? Alicja nie ma bladego pojecia, więc nie wiem kto nad tym zapanuje. Robila jako sekretarka Jozefa

@Boba

Gruby z zakupow

@Qwerty

Czyli jednak AM. Będzie się działo. Alicja i Małgorzata normalnie dream team.

Ktos
@Qwerty

I co? Robicie igly z widły a audyt pierwszy raz od lat pozytywny. I co? Glupio? Jednak Alicja dala rade?

Ona
@Ktos

Dokładnie. Narzekacur na Małgorzate I Alicje, bo się boicie. Lepiej nic nie robić od roku. A teraz w koncu was panowie managerowie jakości, ktoś do pracy zarówno I padł blady strach. Gratulacje dla Małgorzaty I Alicji. Brawo dziewczyny !

nick
@Ktos

przeszli bo już musieli bo nic się nie zmieniło w firmie teraz showmen z metalizacji będzie przybijal sobie zasługe przejścia audytu, prawda jest taka żeby nie Włosi to żaden Manager obecnie w tej firmie niema w tym zasługi. Bravo koledzy z Włoch dzięki ze mamy dalej pracę, pozwalniajcie tych dup...o sami daliście radę na swoich warunkach a nie na przekretach w metalizacji czy innego działu. Dzieki

Z kibelka
@nick

Akurat Włosi tu najmniej działali. Poza tym temat się wyjaśnił. Hr rozpoczął rekrutację na stanowisko Patryka A on opuszcza olse. Dziwne że zatrzymywali różne osoby A jego nie próbują. A co do systemu. Będzie niezły ubaw, szkoda że przez łzy

nick
@Z kibelka

zamiast dorzucić chłopakowi parę złociszy i uniezaleznić go od mokrej włoszki, to wezmą teraz kogoś za kilkanaście tysięcy, co będzie pół roboty robił. jakie to olsowskie

Maja
@nick

Taka smutna prawda, "ciastko" byl ok ale odszedl, nastepczyni "ciastka" dajmy jej jeszcze szanse, Jozef mial swoj swiat ale tez nie wytrzymal, znajda kogos ... jak na nasz HR to znowu dwa lata rekrutacji :D ale idzie nowy projekt z VW trzeba sie cieszyc bo jest praca ... a bedzie taka jak na projekcie Audi

@Maja

ciastko?

fan
@quality

Podobno Karolina Z. Jest rozgarnięta i ma to coś.

maniek

I co audyt VDA przeszliśmy tylko gadać potraficie jaka to firma. Fakt jest taki że to dzięki Włochom a nie Polakom jest do przodu. Wszyscy Polscy manager do wymiany. Zawsze było lepiej jak to Włosi mieli władzę a nie Polacy. Polak to tylko potrafi zepsuć i ukraść. Jestem za Włochami i niech w końcu generalny przejzy na oczy i wywali tych wiemy o kim mowa (elite)

Ukryty Kochanek Bruna

Jak to sie stało jak stało się? Wiesiek Ciasny co Ty CHopie robisz? Swoich pchasz gdzie wlezie ludzie obudźcie sie i szukajcie pracy...

bYŁA
@Ukryty Kochanek Bruna

A CO Z RUDĄ NADAL STRASZY NA METALIZACJI?

Morena

Co znowu zrobił Ciasny Wiesiek , bo to że awansował na kierownika metalizacji na strefie c wysuszoną , niekompetentną Sylwię G to żenada .

TWOJA STARFA

SAME KONFI WY I TERESUJECIE SIĘ KTO I JAKI AUTEM JEZDZI KTO JAKIĄ WÓDKE PIJE PROCDHY ZAŻYWA KOKAINE MOFINR HELENE ZN CZY ZA 100 CZY ZA 200 ZE MUGBYC BYC KIM WIECEJ AL IŁ PROBLEMY A JAK SIĘ STARA NAPRAWIĆ BŁEDY MŁODŚCI TO I TAK PAMIETACIE TO CO BYŁO ŻE CZŁOWIEK TRACI WIARE W SIEBIE S M

Byku

Cześć wam wszystkim! Tak czytam i czytam aż nie do wiary, a myślałem, że tam warto się zatrudnić. Jeden znajomy z Dębna tam kiedyś poszedł i twierdził, że jest fajnie, chwalił sobie, a jak jest naprawdę tego nie wiem. Na amazon jadą jak teza tu też nie hallohallo, to kto i dlaczego sobie chwali tą pracę?

Edward
@Byku

Warto sie zatrudnic Ja tam lubie pracowac Co z tego ze czasem trzeba wypiac ale sa tego plus bo robia dobrze Przyjdz nie boj sie

Obcy
@Edward

Edward jak lubisz wypinac to wypinaj dalej ten swój zad olsa to patola jak ktoś lubi być poniżany to praca dla niego polecam

Czarny
@Obcy

Dobre nawet bardzo dobre. Popieram że to poniżenie w parze z patolą .

molekular

Co olsiociolki robicie. Dalej narzekacie i tam siedzicie. Tylko tyle potraficie narzekać jak wam jest źle i potem pisać a nic z tym nie robicie jak was na wpłatach przekrecaja

Kala
@molekular

Z tym narzekaniem w sumie to z tym ciągłym narzekaniem to jest już standard.Ciągle coś i non stop gadanie jak to jest źle.Każdy ogarnięty na umyśle człowiek wybiera zmiany na lepsze,a nie marudzi i marudzi i nadal trzyma się tego złego. Krótko mówiąc jak jest mi źle robię wypad i wszystko na temat.Wystarczy przyjąć do swojej świadomości że jest wiele więcej zakładów pracy Normalnych zakładów pracy niż ten w którym jest jedno wielkie G...O

Czarny
@Kala

Zgadzam się co do Twojego komentarza w 100%

Zainteresowana

Czymoze mi ktos w punktach opisac co i jak jest w tej firmie zarowno na wtryskarkach jak i na metalizacji oraz montażu. Prosze zetelne wypowiedzi Dziekuje

Felek

Olsiociolki worek sie rozwiązał Zwalniacie sie i dobrze robicie Uciekajcie gdzie pieprz rośnie jak najdalej od tej firmy. Good.

Kwiat lotosu

Wróciła królowa porządku i ładu.bedzie jak kiedyś. A kuchar i jego podwładnym życzę powodzenia niech wrócą skąd przyszli na magazyn wat.

Ambroży
@Kwiat lotosu

To wy jednak nie wiecie jak było tu kiedyś Popytajcie jak było w roku 2010, wtedy to firma miała czym sie chwalić Teraz to niedorozwój Wtedy to Każdy wydział miał się czym chwalić Teraz tylko piszecie i nic więcej jak to jest źle Skoro jest źle to co tam robocie. Weźcie przykład z tych co zmienili firmę a nie ciągle narzekanie.

Boba

Koniec psiej ery. Wkoncu ktos im pokaze gdzie sa ich budy

nikita
@Boba

co masz na myśli bo nie w temacie

niebieski

I to obowiazkowo odciąć :) Dwa lata temu odszedłem z Olsy i była to najlepsza aktualnie zawodowa decyzja w moim życiu. Ani finansowo ani socjalnie Olsa nie jest liderem. A obecnym pracownikom życzę więcej odwagi a nie pier....jak w Olsie jest źle, brudno itp.

@niebieski

Popieram tylko potrafią pisać. Ja również odeszlem z firmy i była to najlepsza decyzja jaka podjąłem zmieniając pracodawcę życia. W nowej czuje się o wiele lepiej a i finansowo jest korzystniej niż Olsa. Tak jak niebieski pisze nie jest firma Olsa konkurencyjna w stosunku do innych ani finansowo ani technologicznie są już lepsze w rejonie tylko musicie się postarać a znajdziecie. Przestańcie biadolic na ta firme bo juz kazdy wie jak jest tylko nogi w troki posuncie się o jeden krok do przodu a zobaczycie efekt.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą