Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

olifka88

Firma oszukuje na wyplatach agencje tym bardziej i nasze kadrowe ktore nie umieja liczyc i sobie pchają

SuperRobota

Na wstępie zacznę że pracuje kolego/koleżanko a nie się obijam ale to tak dla Twojej wiadomości nieszczęśliwy człowieku. Forum jest po to aby na nim pisać co i jak jest w pracy czyli w Olsie. Niestety moja wypłata się nie zgadza więc daje to na forum robiąc reklamę firmie. Pozdrawiam i życzę Ci mniej kąpieli z sąsiadem Panie:p

wasz pan

Nie mlaskać mi tu tylko norma,norma i jeszcze raz norma.Płaci się za robotę a nie obijanie

SuperRobota

Wszystko pięknie, szkoda tylko że wypłaty większości ludzi sie nie zgadzają... Hmm.. Biedne panie kadrowe i księgowa. Chyba jakiś przypadek że tak często i u tak dużej ilości osób sie mylą. Poczekamy na kwiatki i pójdziemy posłuchać jak to w niewyjaśnionych okolicznościach ktoś sie włamał do kadr i ukradł wnioski za nadgodziny:-D Dobrze że chociaż naszej administracyjno-kierowniczej elicie dobrze naliczacie wypłaty bo wtedy byłoby dopiero kwiczenie świnek pod drzwiami.

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ABC

Najbardziej z festynu cieszą się Ci, którzy za***dalali na 2 zmianie!

Zadowolony

Festyn zorganizowany na bardzo wysokim poziomie. Moja rodzina jak i znajomych jest bardzo pozytywnie zaskoczona:) Ukłon w strone organizatorów festynu:) Gratulacje.

Robson

Tak popieram wypowiedź o festynie. Ubolewam tylko na tym że tak żadko firma Organizuje taki festyn. Napewno zmieni to nastawienie co poniektórych. Bardzo pozytywnie

Super festyn. Więcej takich, niech żałują ci co nie byli bo tylko narzekac potraficie. Jestem na tak dla Olsa.

Bryg.

Teraz takie wszustkie mądre szkoda waszych zaklamanych mord falszywe su.....ki dbające o swoje zalosna metalizacja mam nadzieję ze was rozjebia tam lub do......je....bia ciagle wam bylo zle to koty mopy i przytakiwac falszywe same jestescie sriery zaklamane oczerniajcie dalej kazdy kto tam robil to be tylko te co wlasnie sraja dalej niz widza to cacy widac korwy (usunięte przez administratora) jakie jestescie same na nia gadacie i kto falszywy jest co gratuluje pokazania jakie jestescie. Tempe !!!

ONA

WIDZIALAM JAK WCZORAJ BYLA ZADYMA Z NIA TA DZIEWCZYNA NIE POWINNA JEJ TEGO POPUSCIC CO TO JEST ZE NIKT NIE WIDZI NIC...

I am
@ONA

Zgłaszane było nie raz, tylko kierownictwo nic z tym nie robi, dyrektor tak samo. Jesteśmy zwykłymi pionkami i mają w nosie, że ktoś nas źle traktuje. Dlaczego ludzie odchodzą ze str A? Brygadziści nie widzą problemu, sami są zastraszeni.

M.m.
@I am

I dopóki tak bedzie dalej poblarzane rudej tak będzie na wieki slyszalem ze sad pracy jej sie szykuje moze sie czegos nauczy szloda ludzi tam

ONA

Ciekawe czy przez przypadek sama o sobie teraz tego nie piszesz bo bo natym nie stanuesz albo na tam tym a druga ciagle ma cos bo musi to robic postaw sie na jej miejscu i teraz zapi....laj jak ona tam ty prowokatorka bylas tam zeby to ona miala wiecznie po (usunięte przez administratora) a na fajeczki co chwile zamiast pomuc cwaniary takie a na innych detalach zawsze ponad normy miala .zapewne żadna nie stanietam sama na jej stanowisku bo za ciężko wam smieszne jestescie

W.G
@ONA

Ona nigdy nie pomagala wiec jej nie pomagali. A sama tez latala na fajki wiec wszyscy sie (usunięte przez administratora) na nia i tyle.

Bryg.
@W.G

Teraz tylko ja krytykujecie raptownie nikomu nie pomagala to dziwne bo nie raz widzialam beszczelie krytykujecie innych radzila bym sie spojrzeć na siebie i życzę wam larwy zebyscie w piz.....de dostaly podwójnie zaklane falszywe koleżaneczki od siedmiu boleści.

,c,c

A yy taka swieta co jak ci zagraja tak tanczysz wszystkie siebie warte buty lizac powinnyscie

Zielona

(usunięte przez administratora) na nia bzdury moze z twarzy tak wygląda jak by miala fochy ale mila sympatyczna osoba jest

P.nikt!!!!

Krytyki i poniżania ludziii maja za nic sprawdzaja ile wytrzymamy a po tem pretensję ze l4czlowiek nie wielbłąd ...4maszyny!!!5wózków masakra jakas!!!

Mama

Może coś w tym jest. Pożyjemy zobaczymy

Spina

Tak zwolnia was. Na pierwszy ogień beznadziejni kierownicy obszarów nie wiadomo po co oni zostali powołani oraz inni. Będzie po staremu ha ha ha. Będą znowu Włosi zadzic a Polaczki pa pa kombinatorzy. Powodzenia w dalszej karierze.

Mrówka

Co z nami bedzie szykuja zwolnienia najlepsi zostana co jeszcze moze czas zmienic pracę

Mlody

Witam czy przyjmują do Play na 3 zmiany ? Bo chciałbym zacząć pracę w tej firmie mam 22 lata i uczę się zaocznie .

wykidajło

To już jest koniec,nie ma już nic,to juz jest koniec,pora jusz iść. Jak czuja sie wredne brygadzistki,pytam się jak?

Uwaga na metalizacje jest nie zdrowie powietrze to jest pelna kurz aluminiowa. Piecy generuja tak kurz. Kurz idzie do plecy nerki krew kosci Uwaga zmienicie stanowisko.

Tomeczka
@Tomek

To po co wchodzisz do tego "piecy" . Na metalizacji pracuje ponad 5 lat i jestem okazem zdrowia. Zawsze możesz przenieść się na wtrysk, chyba że granulat tobie zaszkodzi. To już lepiej zrezygnuj z tej pracy szkoda zdrowia. Lol.

Ewcia
@Tomeczka

Czy poniedzialek 14.08 jest do odrobienia w sobotę???

Mala
@Ewcia

Tak do odrobienia smieszni w sobote i nocka tez ma to odrobic w sobote ciekawe kiedy biuro to odrobi

Ewcia
@Mala

Biuro jak widać ma nieograniczone dni wolnego, które nie musi odrabiać jak święto wypada -.-

Lampa Alladyna

Nareszcie,poza tym jak wam się tyra w te upały? Pewnie mokre macie od potu nawet majtasy.Harujcie,harujcie,norma i tylko norma pod komendą nie wyzytych wyposzczonych bab się liczy.Pis z wami

mopek

praca w olsie czyni wolnym,ludzie co wy tam jeszcze robicie,tyle lepiej płatnej pracy u sąsiada za miedzą,a wy tym smarkulą dajecie sobą pomiatać,koszmar XXI wiek mamy a tam o zgrozo

zaintresowany

Czy mógłbym prosić o jakąś aktualną opinię o pracy w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą