Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

ABC

Czepki na metalizacji - nieporozumienie :/

Ginter

Jak nie masz co robić to zawsze znajdzie się Kiełbasa do obrobienia, powiedz tylko głośno!!!

małpa z klatki schodowej

przychodzę do pracy.. nie ma pracy nic tylko bananem w łeb strzelić..

lubię schody
@małpa z klatki schodowej

dobre jak jest praca co norma norma

gnida

walcie o-lse w rogi ile się da

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krycza

@STORCZYK Dzięki za odpowiedź. Szukam pracy sezonowej, do końca września. Stąd moje pytanie jak to jest z płatnościami gdy umowa jest podpisywana u pośrednika. :)

Krycza

Zastanawiam się nad pracą w Olsie przez pośrednika PPT z Gorzowa. Oferują zatrudnienie na 3-brygadówce. Da się w miarę zarobić?

STORCZYK
@Krycza

Poczytaj sobie fotum a zresztą jak masz silną psychikę to idz

koniec

pracuje w ten firmie krótko ia za razem za długo. koniec mojej pracy tu. praca wykonanie super ale atmosfera z kadrą kierownicza to coś przeciętnego z pod dworcowej bramy. chaos brak wyrachowania .o szacunku do ludzi i samych siebie nie mają pojęcia. rywalizacja . nie do pomyślenia młode a głupie '

@koniec

Na twój temat już było tyle pisane że szkoda twoich słów .przykład :była taka koordynator madzia wszystkimi pomiatała wszystkich miała za nic czy starszy czy młodszychs wszyskich zwalniała aż wreszcie ją zwolnili i dopiero się przekonała co to jest szacunek do pracy a przede wszystkim do ludzi bo się sama przekonała jak to jest jak się kimś pomiata pani madzia zwolniła się po po dwóch miesiącach pracy w restauracjii uniwersyteckab bo nią drygowali i każda to czeka jak powypadają piórka powodzenia wytrwałym w tym kołchozie

@ONA

PRZEPRASZWAM PRACOWAŁA W RESTAURACJII PANORAMA

były niebieski
@ONA

Widać życie czyimś życiem zawsze w modzie.

@były niebieski

Nie moda tylko żeczywislość której sama doznałam na tej osobie pozdrawiam

Szukaja nastepny Magdziak.

Maja

@Olsa wspominasz o tym, że w firmie obecnie trwają zwolnienia. Co jest ich powodem? Dużo osób zostało zwolnionych w ciągu ostatnich miesięcy? Piszecie też, że w firmie nie ma pracy i przez to pracownicy są wysyłani do domu. Jednak obecnie trwają procesy rekrutacyjne na liczne stanowiska do firmy. Między innymi poszukiwani są inżynierzy jakości, magazynier, ustawiacz wtryskarek. Czego mogą spodziewać się osoby, które są zainteresowane którąś z tych ofert pracy?

gnida

Atmosfera jest straszna, człowiek ledwo wytrzymuje. To niech popuści (w galoty)

Olsa

Dyrektor zwalnia z byle powodu. Przychodzisz do pracy i nagle wysyłają do domu bo nie ma pracy. Niech zlikwidują 4-brygadowke. Atmosfera jest straszna, człowiek ledwo wytrzymuje.

Ktoś tam

TO CO SIĘ DZIEJE W TYM ZAKLADZIE PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE. JAK MOŻNA TAK TRAKTOWAĆ LUDZI PYTAM JAK? CZŁOWIEK TRZY DNI Z RZĘDU JEDZIE DO PRACY PO CZYM SIĘ DOWIADUJE ZE LINI STOI I WOŃ DO DOMU BO MASZ DUŻO URLOPU...TO JEST CHORE...KUZWA PO CHOLERĘ SĄ CI PSEUDO KORDYNATORZY? PO CO KAŻDY PRACOWNIK PODAWAŁ NUMER TELEFONU? RZĄDZĄ NASZYMI URLOPAMI JAKIM PRAWEM? MY PRZYJEŻDŻAM DO PRACY NIE NASZA WINA ZE OSŁY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NAM PRACY. ŁASKAWIE PAN DEREKTOR PRZYZNA 10 MINUT DRUGIEJ PRZERWY W UPAŁY ALE NAJPIERW POBIEGAĆ Z TERMOMETREM PO CHALACH SPRAWDZIĆ TEMPERATURĘ ŻEBY CZASEM PÓŁ STOPNIA NIE BYŁO MNIEJ A MOŻE UDA SIĘ DZIŚ I NIE DOSTANĄ DRUGIEJ PRZERWY MASAKRA. A NIECH STANIE TAKI JEDEN PASOŻYT Z DRUGIM I NIECH ZAPIER.....DALA W TAKI UPAL NIECH ZOBACZĄ CO TO ZNACZY MOŻE ZACZNĄ DOCENIAĆ LUDZI WRESZCIE BO TO MY IM NABIJAMY KIESZENIE A DLA NAS SĄ OCHLAPY. PARODIA...A RZĄDZĄCY TO PAJACE. DUŻO BY PISAĆ ALE BEZ SENSU BO LITERKI NIC NIE ZMIENIA JEDYNIE MOŻE DADZĄ DO MYŚLENIA LUDZIĄ KTÓRZY BĘDĄ MIELI ZAMIAR TAM ZAWITAĆ. NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU!!!!! PATOLOGIA I LEGALNY OBÓZ PRACY Z NIEWOLNIKAMI I RZADZACYMI-PAJAC AMI KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA JAK I PO CO SIĘ TAM ZNALEŹLI. NA SZCZĘŚCIE MÓJ CZAS DOBIEGA KOŃCA W TYM OBOZIE POZDRAWIAM :)

Krycha
@Ktoś tam

Prawo pracy mówi ze, pracodawca ma prawo do dysponowania połową twojego urlopu. A jeśli nie chcesz iść do domu i tracić urlop,to się nie zgadzaj - to jest chyba proste, wystarczy się tylko odezwać. Ja nie raz miałam taką sytuację, że linia mi stanęła, a ludzie nie chcieli i wracać do domów. Pracodawca musi Ci zapewnić prace zastępczą, np. przeniesienie na inny dział, selekcję, przepakowanie, rework. Jest wiele możliwości. Wystarczy się tylko odezwać i powiedzieć nie. Jak pozwalacie tak macie.

chcemy wolne weekendy !!!

albo niech zapewnią nam pracę albo niech zrobią 3 zmiany na wtrysku i metalizacji, a nie wysyłają kobiety na urlop , niektóre już nie mają urlopu. Co to z system ciągły, kiedy nie ma co robić ?

mala

Hej ludzie co się dzieje z ewangelista zwalnia ludzi za nic szaleje niedlugo sam stanie na montaż

Maja

@klucz jak długo trwa przestój w firmie? Często one występują? Czy jest to coś co zdarza się okresowo?

Ginter

Hehe byli już Kozacy z Valeo, wiedza ich ustawiaczy to tak jak wiedza naszych asystentów. Tak że już wiemy jak u was się robi oby jak naj mniej się narobić...

Eryk
@Ginter

Nie szalej tak bo z tego co wiem to u was tylko narzekanie. Wy też nie najlepsza wiedzą dysponujące. Nie o to chodzi ludzie chcą mieć doświadczenie a nie jak wy siedzicie w jednej firmie i uważacie się za najlepszych na świecie. Na forum piszecie że jest źle to ja pytam się co wy tam robicie jeszcze. Może tacy jesteście dobrzy że niechcący was nigdzie przyjąć? Wcale bym się nie zdziwił. Przyjdziemy do was i nie kozacz ginter.

ten sam
@Eryk

Krotko i na temat. Byli tu i tacy ktorzy przyszli jako inzynierowie - szybka weryfikacja po dwoch dniach i wyszlo ze chyba wtryskarke pierwszy raz na oczy widzieli, jeden z mardzu spadl do rangi asystenta , drugi - z powodu brakow kadrowych do ustawiacza. Akurat natrafili na zmiany kadrowe kierownictwa wiec sie przechowali a u nowego wystartowali z czysta karta i latwiej bylo zatuszowac. Nie obijali sie przynamniej, cos tam probowali- ale jako inzynierowie dalej poszli w swiat - jeden z nich DO VALEO.!!!! Takze powodzenia !

meteorolog
@ten sam

Każdy chce odejść i na razie nie odchodzi. Próbować można ale po co jak może być gorzej. /nikt nie wie na co się trafi. A wiedza jest różna i tyle ale pracować się da. Was to boli, każdy miał rozmowę i jak sobie wynegocjował to jest jego więc po co te dywagacje kto i jak. Tu was boli że ktoś lepiej negocjuje i tyle. Wszyscy pracują jak się należy tylko teraz buntujecie się i jeden drugiemu dogryza a to nie o to chodzi.

Ten sam
@meteorolog

Brak zwiazku z wypowiedzia

Maja

@Ginterczyli kierownicy firmy są otwarci na uwagi od pracowników? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

Eryk
@Maja

Tak. Więc jak jest na wtryskarkach Pracuje u konkurencji ale chciałbym pracować w olsa.. Zastanawiam się wraz z kilkoma innymi ustawiaczami czy nie zatrudnimy sie i wybijemy z głowy przechwalanie się. Pokażemy jak sie pracuje w Valeo. Mam nadzieję że sa tam maszyny powyzej 1000t. oraz roboty 6osiowe.

burda
@Eryk

Firma dobrze prosperuje, solidna, płaci na czas socjal w porządku, autobusy na dojazd za grosze. Praca na wtryskarkach jako ustawiacz bardzo fajna, wiele można poznać i coś nowego a niżeli na zwykłej u prywaciarza. Atmosfera jest różna ale to jak tu pisze Ginter samo przechwalanie się jacy to nie są najlepsi ale da się wytrzymać. Dla chcącego nic trudnego a praca jak każda inna spoko.

mala
@burda

Ciągle stoimy brak pracy a urlopy leca masakra postojowe by wprowadzilu

klucz
@mala

Nie godzić się na urlopy,obowiązkiem firmy jest /zapewnić prace,pracę zastępczą,postojowe.Urlop jest na wypoczynek a nie na nieudolnosci organizacyjne

Ginter

To prawda większość z was pozjadała rozumy i tyle, macie problem to wylewacie żale tutuaj a dlaczego jak Kierownik M... się pyta co jest nie tak to milczycie? Nikt nawet słowa nie piśnie nie nie jest przecież Okey. Macie dobra prace dobra kasa a wam ciągle mało... Osobiście dobrze mi się tam robi z małymi wyjątkami ale chce tam robić. Pozdrawiam Ginter

siostra wielokrotnie przełożona

Piszcie,piszcie "ols-ioły" co jeszcze lezy wam na watrobie,piszcie.

Ginter

A o kim mówisz? Z tego co wiem jest ich chyba 4 a może więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą