Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

milutka

Czy soboty i niedziele są obowiązkowe do pracy ?

gnida
@milutka

Jak nie,jak tak i nie ma to tamto.

karolina

Czy wie ktoś może czy za badania lekarskie przed zaczeciem pracy płaci firma czy samemu trzeba ?

Koala
@karolina

Firma

karolina
@Koala

Dzięki ☺

Totylkoja
@karolina

Płaci firma tylko muszą dać skierowanie na badania.

Nowa

Witam.jestem nowa od 2tyg.na metalizacji myslalam ze ludzie klamia ze brygadzista jest mlody i odbilo mu i krzyczy i wyzywa .niestety okazalo sie ze jest on okropny obgaduje zbliża kobiety starsze nawet opiernicza tyka zero kultury malo tego obgaduje innych i pokazuje jaki on jest niczym p.A.B.tak chodzi .ludzie powinni sie odzywac w kierunku tego brygadzisty z metalizacji bo to juz jest mobing!nie jedna plakala juz tam a ile juzodeszlo przez tego brygadziste a kierowniczka a inni tego nie widza????

Heniu
@Nowa

Zgadza sie bylem tam nie raz po detale faktycznie jest cos na zeczy .mobingiem mi to tam od dawna smuerdzi i wiadomo czemu ludzie uciekaja od tego brygadzisty ale polecam drugiego mlodszego spoko jest jest od nie dawna ale jest ok

kebs jarski
@Nowa

Kierowniczka nie lepsza .

Widocznie dobrze go znasz , skoro wiesz , ze okłamie KAŻDEGO

Okobrata

Chodzisz za nim krok w krok i słuchasz co mówi , czy podsłuch masz ?

Balcerek
@Okobrata

Owszem znam i bynajmniej nie uwazam tego faktu za powód do dumy ...Gdybym nie był świadkiem takich sytuacji to nie pisał bym o nich,podsłuch niepotrzebny wystarczy znajomosc jezyka :)

@Balcerek

Szkoda , ze przy tej całej twojej znajomosci języka, zapomniałeś , ze nikt nigdy w internecie nie jest anonimowy. :) do zobaczenia w pracy (póki jeszcze ja chwilowo masz) "BALCERKU" :)

Nika

Olx nie odpowiada na ofertę , kilkukrotnie wysyłając cv . może ma ktoś kontakt do olsy?

Zwykła pracownica
@Nika

Najlepiej zaplanować przez stronę agencji Ppt lub Manpower, przez olx wątpię czy oglądają CV, a nawet jeśli to i tak swoje strony częściej okupują.

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
metalica

Mamy nowe ogłoszenie od dyrektora odnośnie wolnego dla 3 zm. 24 kwietnia i 2 maja, żadnej konkretnej info na temat wielkiej soboty i świąt oraz 1 i 3 maja. Ktoś mi napisze, jeśli wie na 100 % , czy pracuje w tych dniach 4- bryg., konkretnie metalizacja ?

Lilka

Czy jest tu osoba która moglaby mi odpiwiedziec na kilka pytan , poprzez e-maila? byłabym wdzięczna . moja poczta : lolutek@poczta.onet.pl

Maja

Pracujesz w Olsa Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

prawwwda

Ludzi coraz mniej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy uciekają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak ludzi na liniach !!!!!!!!!! Olsa upada hhhah

Dzienna dostawa warzyw i owoców
@prawwwda

Taka twoja prawda że autobusy pełne ludzie stoją, ruszymy z pełną produkcja to i pewnie braknie rąk do pracy. Faktycznie jest zamieszanie trochę ale "na początku był chaos" także jak ci nie pasuje to sezon ogórkowy się zbliża.

lizusek

Tak klęczę pod biurkiem. Jak na razie to nikt nie odszedł, mówić każdy może i siać ploty.

lizusek

Nikt nie odchodzi, ani ustawiacze ani asystenci, nie jest prawdą że nie zatrzymują. Zanim coś napiszecie to upewnijcie się. Zwolnień też nie ma i nie będzie. Firma dobrze prosperuje jak ktoś chce to pracuje a jak nie chce to nie pracuje. Każdy ma jakiś wybór nikt tu was na siłę nie trzyma. Zostaną z nami i będzie dobrze.

Asystent
@lizusek

Skąd ta pewność? Albo jesteś od nas albo z szerokiej kadry kierownictwa.

zorro
@lizusek

palant!!!

ustawiacz

no powiem wam po dzisiejszym dniu chyba chłopaki A.N i T.C. odchodzą z olsy bo chyba podobno kierownictwo nie chciało ich zatrzymywać czyli na to wygląda że nic z tego nie będzie ale brawa za odwagę i walkę pozdrawiam z górnej hali ............P.S. szkoda chłopaków

Szaba baba o baba

Niedługo olsa się przekona czy ustawiacze i asystenci nic nie robią i za dużo zarabiają... Włoskich sciagna? bardzo zdolni destruktorzy

siostra wielokrotnie przełożona

Cześć olsiołki,widzę watroba wam gnije od nieróbstwa.Mniej gadania i biadolenia a więcej pracy.Norma i nie ma to tamto a jak się nie podoba to mordy w kubeł i wynocha.Nie ma ludzi nie zastapionych ,kumacie olsiołki,pytam się kumacie?

Olsiołek
@siostra wielokrotnie przełożona

Żałosne!

siostra wielokrotnie przełożona

Wpisujemy poparcie dla PUK,PUK dobrze pisze i niech mu za te wypociny piana z pyska dalej tryska.

@siostra wielokrotnie przełożona

Co siosrto tak bolą oczy że usuwa się wpisy

mala

ludzie odchodza i z montazu bo nowa kierownik ciocia gosia ciagle cos nowego wymysla beznadzieja masakra niedlugo pul brgady bedzie tylko pracowalo

boczek
@mala

A potem zaczną przyjmować z powrotem ludzi bo, stwierdzą, że trzeba zrobić 4-brygadówkę bo, trzeba nadgonić z wysyłką. A wystarczyły by 2 zmiany lub 1 i też by to sprawnie szło. Tak to jest zamieszanie i ludzie się tylko stresują, że co rusz inną zmianę mają albo urlop na tydzień dostają.

mala
@boczek

Tak. A puzniej urlopu nie mamy 2 zmiany byly by ok bo te nocki to niewypal

ustawiacz

normalnie dawno mnie nie było na forum ale to co się dzisiaj wydarzyło na dolnej hali to zatkało mnie dwóch najlepszych ustawiaczy odchodzi od nas no co jak co ale Panie A.N i Panie T.C może wasze odejście coś zmieni i zaczną nas szanować powodzenia w nowej pracy Pozdrawia górna hala

S.S
@ustawiacz

Chłopaki odchodzą bo teraz na wtrysku mamy nowego niby kiera Ciasny Wiesiek ( A.B ) na niego mówią, a to dlatego że tak chodzi jakby miał coś tam w (usunięte przez administratora) po spotkaniach z Magdziakiem. Oby tak dalej wielcy kierownicy. Na marginesie to nie wszyscy jak słyszałem którzy odchodzą. Wszyscy ustawiacze z OLSY dostali propozycje pracy w Nowej Soli wiec to tylko kwestia czasu

info
@S.S

Ustawiacze odchodzą ale jest inżynier procesu wtrysku na dolnej hali. Kasę bierze 4x lepsza od asystentów ale chyba tylko płacą mu za teorie bo w praktyce każdy bez wyjątku asystent Ustawiacza jest od niego o 2 jak nie o trzy levele wyżej w umiejętnościach. Potrzeba olsie więcej takich ludzi oni napewno w pojedynkę opierdzielal wszystkie maszyny bez problemu i podniosą wydajność na wtryku

jak
@info

Tak napewno podniosą wydajność na wtrysku, ale wydajność narzędziowni na awarie form.

premenager

Firma porażka, strata czasu i zdrowia. Zdrowy na umyśle tam nie zatrudnia się. Ludzie ponownie odchodzą bo jest taka atmosfera że pożal się Boże. Podwyżek nie ma bo firma leci na pys..., natomiast ci co są na stołkach to nawet chcą się budować, zabierając pieniądze dla siebie a bidnym szarakom olsiołkom nic nie dają. Panowie menagerowie tu żaden specjalista nie chce złożyć nawet CV. Proponuje wam wziąć młotki do ręki i puknąć się w głowę. Przemyślcie temat. Mogę wam dostarczyć dobrej jakości.

Puk puk

Co słychać z premią na święta

gnida
@Puk puk

Podobno na świeta Wielkanocne ma być zamiast premii serdeczny uscisk dłoni, Dobre i to,prawda olsiołki!

jajajaj
@gnida

Jak ci to pasuje, to idź do kadr i powiedz, że w tym roku na święta zamiast premii chcesz uścisk dłoni od dyrekcji, na pewno nie będzie z tym problemu. A my dostaniemy kasę !!!

@gnida

Co wasz panie zmieniłeś się w gnidę

luzaczka
@Puk puk

Jakiś kamuflaż musi mieć :DDD

Górol

Uwaga na brygadzistki na metalizacji k...y j....ne nie dopieszczone i nie dowartościowane mobbing stosują dawno ch..a w d..ie nie miały

Meti
@Górol

Nie demonizuj i nie przesadzaj, nie uogólniaj i nie pakuj wszystkich brygadzistek do jednego worka. Na metalizacji łącznie jest ich 10, skoro jedna zalazła tobie za skórę daj spokój pozostałym.

Była lalunia
@Górol

Szczególnie na Aśka Sucz jedna tylko ludzi wyzywać potrafi nic nie robi laser i gamon . Ale przejdzie ktoś i ryja jej obije

kotwica

Witam Olsa tylko na chwilę, jednak wolę być na kasie np. lidl gdzie płacą 3500 zł brutto i nie jest tak źle. Ofert pracy w naszym mieście jest sporo, zależne kto w czym się czuje najlepiej tam szuka, ale Olsa to nie to przy obecnej sytuacji gdzie kierownictwo nie ma pojęcia o zarobkach a szczególnie HR. Wolą zwolnić specjalistów których i tak jest garstka, a niżeli dać ludziom jakieś pieniądze. Obecnie mają cięcia kosztów i też będą zwalniać na nie których działach ludzi. Zarobić tak jak piszę można więcej w takiej biedronce czy lidlu niż w Olsie dla tego tylko traktujcie ich jako przystań. Powodzenia.

janina
@kotwica

Nieprawda, że w sklepie na kasie można zarobić więcej, znajome panie z biedronki już pracują w olsie, poza tym nie słyszałam nic o żadnych zwolnieniach.

Tuiteraz

Wpisz w google nazwę PPT spółka z oo Gorzów ul Młyńska1 tam znajdziesz nr tel. zadzwoń lub na ich stronie też jest oferta pracy w Olsie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą