Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Mogło być gorzej

Pracuje w Olsie już kilka lat i zawsze było tak samo zmiana kierownika czy dyrektora to się nowe pożądki zaczynały. Jeśli chodzi o zarządzanie to dla firmy liczą się wyniki a dla pracowników kasa i nie jest to żadna tajemnica. A.B czy M.K nie są tu dla nas tylko dla firmy więc skoro się trzymają tzn. że coś w tym jest. Na montażu idzie zarobić tylko czasami nie ma co robić często nie ma komponentów a ostatnio czekamy na elektronikę niewiadomo skąd i wtedy Cię wysyłają na wtrysk albo GP gdzie też nie jest źle. Podsumowując na tym forum marudzą niedocenione jednostki, które pewnie już nawet nie pracują. Ludzie weźcie się do roboty albo przynajmniej zmieńcie nastawienie bo pracę przecież można zmienić zwłaszcza jak komuś nie odpowiada... P.S wiecie coś o podwyżkach? Podobno listy już są?

Lolek
@Mogło być gorzej

Na wtrysku nic nie wiadomo

szyfruj
@Mogło być gorzej

Dostaną nieliczni....od 50zł wzwyż....im głębiej język pchasz tym więcej dostaniesz ;)

kminek
@Mogło być gorzej

(usunięte przez administratora) Piszesz o jednostkach a sam pytasz o podwyżki. Tacy zatrówaja firma jak Ty. Co do A.B. to koleś myśli że zostanie Plantem w Olsa. Jeszcze daleka droga najpierw troche zacznij studiować bo to co masz to nie wystarcza. Tyle w temacie a my pamiętamy cię ze ślaska

Waniuska
@Mogło być gorzej

Dzisiaj było zebranie zrobione przez kierowników. (usunięte przez administratora)pokazał wyniki inwentaryzacji i powiedział co trzeba zrobić żeby było lepiej. Pokazał też podwyżki i że dostaną tylko Ci którzy pracują na wielu stanowiskach i na weekendy chętnie przychodzą. Jest punktacja za obecność, brak chorobowego, pracę w nadgodzinach i pracę na innych działach. Nie widzieliśmy nazwisk bo za szybko przewineli ale myślę że to sprawiedliwe. Dostać można od 100zl do 250zl

Mogło być gorzej
@Waniuska

Tylko dla montażu czy inne działy też tyle dostaną?

ourzony
@Waniuska

A to wsyztsko za te ,arne 1700 zł.....

Waniuska

Tylko dla montażu pokazali

Tatus
@Waniuska

Ludzie co wy robicie? Za 100zł podwyżki brutto wy chcecie się tak dawać? Pracować w nadgodzinach...w weekendy....na innych stanowiskach bo kogoś nie ma albo zwolnili....uczycie ich wyzysku. Pokazujecie że za te 1800zł możecie pracować za dwóch trzech I dajecie sobą pomiatac A wloszek zaciera rączki na biednych polaczkow. 250zł podwyżki? To chyba tylko kierownicy dostają....przez takich ludzi nigdy nie będzie lepiej w tym zakładzie.

niko

dziś poznałam A.B to co piszecie to rzeczywiście prawda on wchodzi bez mydła. Pozal się Boże co to za dep

Do bezmózgiej cepki
@niko

Ciekawe gdzie go poznałaś, jak on weekendy nie pracuje, nawet się nie pojawia w weekendy w firmie. Poszlas w odwiedziny prywatne, do jego domu? Nie pogrążaj się już bardziej Agnieszka.

picolinoo

Od kwietnia zdejmują premie obecnosciowa, nie dojrze, ze brak ludzi to jeszcze chcą doprowadzić aby całkiem wszyscy poszli na L4. Coraz gorszy szajs z tego pracodawcy

@picolinoo

Pójdziesz na L4 to Cię jeszcze zwolnia. U Kucharskiego najlepiej uważać z L4.

Nieskazitelnyczlek
@picolinoo

Je#ane dziado#two! Zostanie im tylko Ukraina za grosze......Włochów niech sobie sciagna hahahaha obiboki

szyfruj
@picolinoo

A kto powiedział, że znoszą obecnościówkę? ludzie używajcie mózgu chociaz do czytania ze zrozumieniem skoro w pracy nie musicie go używać....masakra napisane wyraźnie, że będzie wypłacana razem z wydajnościową, którą teraz dostajemy przecież osobno!

stary

Firma cierpi przez calkiem spora grupe nierozgarnietych kierownikow. Do tego nieefektywnie wydaja pieniadze. Czasem kilkaset tysiecy idzie doslownie w bloto a tam, gdzie kilka czy kilkadziesiat tysiecy moze rozwiazac realny problem, nie ma budzetu. Albo wymienia tych nierozgarnietych i zaczna efektywnie zarzadzac, albo bedzie dalej (usunięte przez administratora) i zeby dopiac to wszystko finansowo, wyniosa sie na Ukraine albo Bialorus.

@stary

Jeżeli gówniaże typu pan B rządzą Olsą to nic się nie zmieni

Kkkkaaaassssiiiiaaaa
@Obcy

Pan B to pryszcz, ale co za idiota wziął Kucharskiego???? Matkowski tak bo, był podobny w zarządzaniu do Sławka, ale gdzie gówniarz , który ma zero klasy i fajki żebrze.

Młody
@Kkkkaaaassssiiiiaaaa

To fakt

Ulan
@Kkkkaaaassssiiiiaaaa

Prawda.....ale nie ma się co dziwić z tych starych podpierd...czy został M.in. on ???????? żenada co się dzieje w tym zakładzie

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
tez niedlugo odchodze

kolejne odejścia, w krótkim czasie (kilku miesięcy) wypowiedzenia złożyli (pierwszy i drugi szczebel): 1. kierownik ds. ciągłego doskonalenia 2. kierownik wtrysku 3. inżynier ds. rozwoju dostawców 4. kierownik ds. planowania 5. kierownik logistyki to oznacza 5 z 28 osób, które Olsa prezentuje na 1 slajdzie swojego organigramu (prawie 20 procent) a zaraz będą kolejni i to w bardzo krótkim czasie. Co na to HR? nic, też szuka pracy to jest obecny status stabilności firmy

Nicko
@tez niedlugo odchodze

Czyli dokładniej kto ?

NICK
@tez niedlugo odchodze

Trzeba by zaktualizować tego niusa, bo kilku następnych już jest

maksiu
@NICK

odchodzi każdy kto coś potrafii. Ale za te pieniądze to nie warto żył wypruwać. Praca typu przechowalnia.

Michał Faurecia

Witajcie , jak tam nowi kierownicy techniczni. Chce rozpoczac prace w Olsa jako Ustawiacz Wtryskarek. Czy warto iść na nowa hale?? Dają fajna kasę i obiecują dużo po niedzieli mam z Kierownikiem Technicznym Rozmowę z Nowej Hali. Proszę o opinie moi koledzy na Faurecia są bardzo z niego i z pracy zadowoleni. Dzięki

Forum

Witam. Chyba ktoś nie rozumie przeznaczenia tej stronki. Piszecie tu same głupoty plotki i swoje nie uzasadnione żale. Jak masz z czymś problem lub do kogoś to idź porozmawiaj o tym. A nie wpisujcie historię typu "może ktoś w to uwierzyć " .mądry się zasmieje a głupi rozpowiada dalej. Etap wpisów Baska Aśka babral.nie dam jest oceniać ich pracę. Ktoś ich wybrał na te funkcje jakie mają -skoro tak długo są to ktoś z przekonaniem z ich zaslugami wybrał. Dziewczyny są za czasów Sławka i Małgorzaty Prandiego- świadczy to tylko o tym że są dobre w tym co robią. Teraz jest sytuacja tak że ludzi brakuje wszędzie a pracy co na niektórych liniach coraz mniej kończą się projekty a do nowych jeszcze długo czas. Cieszcie się że zwolnień niej . Wszędzie dobrze gdzie nas nie mam .

Mała

To co sie dzieje w olsie to masakra a Baska k to już dawno powinna być za brama nic nie robi rozzuca ludzi jak chce lesre leń szkoda słów

BIBI
@Mała

To fakt i słuszna słuszna racja gdzie ta pani powinna się znaleźć,a raczej za czym za BRAMĄ!

Ix lo
@BIBI

100 % racji

Witam Jak wyglada praca na wtryskarkach

Olo

@Doro

Dzięki za info

Gang Albanii

A>N>T>C>H>SZ.

stare chińskie przysłowie mówi jak dupa swędzi w nocy to palec śmierdzi rano ....

Blondi

Uważajcie na ruda suczzz Dziś byłam na dywaniku przez nią u kuchara tak się nie robi tu się uśmiecha a tak naprawdę to kabel z niej osiołki a jak wgl wam się pracuje bo ta atmosfera to tragedia dla mnie wgl

Natala

Ruda nie wali z ucha chyba coś ci się pomyliło blondi A ona ma faceta czasami widziałem go po to są Olzą pytanie tylko jak ona go wyrwała zawsze można było się z nią dogadać

Benyy
@Blondi

Potwierdzam opinie. Takie osoby określa się że mają "Jedną twarz i dwa oblicza" To żadna nowość że "Pani R..a" Do lojalnych nie należy,a najlepiej co potrafi wykonywać w tej pracy to gadać głupoty na ludzi za ich plecami uważając się za najlepszą w swoim rodzaju.Taki najlepszy rodzaj a wypowiedzieć się nie potrafi z kulturą.Zero jakiejkolwiek reprezentacji.Tak nie należy i tak nie wypada się zachowywać wobec ludzi w pracy. Gdzie kultura i szacunek? Pozdrawiam

Lala
@Benyy

O ktora ruda chodzi.Pracuje tam i znam dwie ktore zarzadzaja ludzmi

Bart
@Lala

Chodzi o Panią J.M. Ta co więcej krzyczy a nic sama nie robi piękna a od kiedy nosi okulary to wygląda na 40 lat

Marian
@Blondi

Nie potrafi pisać, robi takie błedy ze az wstyd, jak mozna wyslac maila w ktorym pisze "wyrub gotowy", ucieka szybciej z pracy i ktos sie za nia odbija, jest fałszywa, kłamie i kapuje. Nic nie robi leserka tylko chodzi i kazdemu (usunięte przez administratora) za plecami opierdziela. ; // na dodatek kłamie ze to ona cos zrobila a wcale tak nie jest. Pustak.

Wojtek
@Marian

Może ten wyrób gotowy i się pomylił po prostu albo lubi byki hi już trochę czasu robię w tym zakładzie i chyba koleżanka zapomniała jak sama była opierdalana ale po znajomościach nie wchodzenie w (usunięte przez administratora) została koordynatorka i teraz jest tylko kawka papieros to pogadać tam pogadać a później wszystkim (usunięte przez administratora) ale jak to się mówi za to ma płacone

Zoja
@Blondi

Ludzie co wy wygadujecie. Aska moze i ma ryj niewyparzony ale zawsze mozna na nia liczyc. Byla u nas na strefie i my nie narzekalismy. Teraz za to mamy perfkcyjna barbare. Dajcie ludzie spokoj. To jest dopiero porazka. Kto z nia pracuje to wie

Ola
@Zoja

Nie wyparzony i nie wyjściowy ale nie patrzmy jak kto wygląda aby robotę robiła i nie pod stołkiem tylko na linii podobno na RL1 narzekaja na nią ja nie miałam okazji z nią robić ale wydaje się na wredna suuu....

@Zoja

Ta to dopiero pracownik miesiąca. Jak tylko ma nocki to jakieś wykreslanki robi albo szybciej na chatę wraca. Przez nią ludzie się zwalniają bo, jej dosyć mają. Ale to do czasu. Przyjdzie pora na nią...

Grzegorz
@jebie_mnie_to

Nasza ruda ma takie dojścia że nie robi już nocek same pierwsze i drugie zmiany jak dobrze będziesz dziobać to też nie będziesz mieć nocek haha

@Grzegorz

Mi bardziej chodziło o Baśkę. Tak to jest jak jeszcze się trzyma takie kure..... stwo. Nic nie robią. Gnębią ludzi, ale nikt ich za takie zachowanie nie zwolni. Chamów będą trzymać do oporu niestety. Tylko z niej żadnego pożytku nie ma. Biedna na fajki nie zarobi od tego nadmiaru obowiązków.

Bub
@jebie_mnie_to

Baske juz dawno powinni zwolnic. Najwiekszy leser a nadal ja trzymaja. A do tego niezle ma za uszami hehe. Lapki lepkie.Ludzi otworzcie oczy

Lala
@jebie_mnie_to

Baska to niezly leser. Az dziwne ze ja jeszcze trzymaja. A do tego niezle ma za uszami... lepke lapki hehe. Ludzie otworzcie oczy

Maszyna 56

Witam co do Pana A.B. to mogę powiedzieć że naprawdę źle go oceniacie. On wie co ma robić i wie jak ma zrobić żeby to działało jak powinno działać od dawna. Już nie długo zobaczymy nowy sztab który będzie naprawdę mocny i na czele jego będzie jak wy go nazywacie ciasny Wiesiek... Tak mocnego TEAM jeszcze w Olsie nie było a co do Pani Sylwii nowej Kierowniczki to też nie macie racji bardzo kompetentna osoba i zna się na swojej pracy.....

Florek
@Maszyna 56

Nowy mocny sztab. Ciekawe kto się pojawi w tym rzekomo nowym mocnym sztabie.. .

Znajomy

Strach się bać tej mocy

@Florek

Pewnie ci co tolerują mobbing

@Maszyna 56

O a pan maszyna to pewnie pan G największy czopek olsy chłopie daj ty spokój temu panu B bo on już chodzi jakby wyciskał gąbke (usunięte przez administratora) wchodzisz tak głęboko że jeszcze trochę i gównem będzie biło

@Florek

Nowy sztab to pewnie pani Po...a ps ruda pani Go...k ps suchoplates pan B na czele który zamiata problemy pracowników pod dywan

Fafankulo
@Maszyna 56

A może ktoś wie co z tymi super Technologami z tej firmy super 5 najlepsza w kraju, moim zdaniem leszcze. Jak by mieli jaja dawno by poszli do normalnej firemki a nie (usunięte przez administratora) liżą i czekają na ochłap od Wieśka...

@Obcy

No jak przecież pan G to technolog super 0 czopek numer 1 łał awans o jeden punkt he

vw
@Fafankulo

wyczuwam tu nieuzasadnione ambicje pominietego ustawiacza. Po prawdzie ta 5 jet bdb a poza nimi jeszcze 2 ustawiaczy z dolnej hali

ustawiacz

Pomyłka - z GÓRNEJ HALI

MIAuuuuu

Halo ten armani to taki skrzywiony A Z

XY

Witam! Czy pracuje u Was przystojny chłopak o imieniu Artur ? - niestety nie znam nazwiska

Wera
@XY

Pewnie aby to jeden na jakiej linii jest

Mieciu

witam, pracuje u was w firmie niejaki A . Babral ?

Bub

Pracuje. Czemu pytasz?

Miecio
@Bub

Znajomy stary I jakim jest pracownikiem ? Kim tam jest ?

Kuciak
@Miecio

Kierownikiem od ssania (usunięte przez administratora)

@Mieciu

To taki dzban co po przez lizanie d...y został kierownikiem i jak by mógł to by włochom makaron z ch...a zjadł

@Obcy

Po pierwsze cel uświęca środki, druga sprawa kto jest lepszy na to stanowisko wg. was? po trzecie ... każdy ma swojego szefa, a tu jego szef to starszy Pan ... znawca espresso, pamięta czasy kiedy nas jeszcze na świecie nie było i rozwiązania które nie są już aktualne. Łatwo mówi / pisze się że ktoś coś robi źle ... ale zadaj sobie pytanie drogi forumowiczu co Ty zrobiłeś że możesz tylko na forum wylewać żale ale polecam lepiej pomyśl co możesz zrobić żeby mieć lepiej w życiu ... zarabiać lepiej itd.

Mieciu
@Obcy

Możecie coś więcej napisać o tym kierowniku ? AB Czym się zajmuje ile ma ludzi itp jeśli to nie problem

stara szkoła
@Mieciu

kierownikami byli Miedziński, Brylewski, Meossi, Czartoryjski, Ostapczuk niestety żadnego już nie ma a reczta to podpierdułki

@Obcy

Popieram i zwolnił ostatnio moją kumpele brydzie z sześcioletnim doświadczeniem która wyszkoliła ze 150 osób taki to z niego kierownik dzban

Janek46
@Rajszpla

A jakie są zarobki kierowników u was w firmie ?

nick
@Rajszpla

Jakby nie kombinowała to by jej nie zwolnił.

@nick

A że niby co kombinowała

NormaŚmiechuWarte
@Mieciu

Mieciu co z ciebie za „stary znajomy” , skoro na forum pytasz, strach Ci nie pozwala zadzwonić i zapytać osobiście co słychać / czym się zajmuje i ile ma ludzi pod sobą, skoro jesteś „stary znajomy”?

@NormaŚmiechuWarte

Bo to pan B który pyta o samego siebie he

NormaŚmiechuWarte
@Rajszpla

Nie No taki dziwny to chyba nie jest , żeby sam o siebie pytać

Miecio
@NormaŚmiechuWarte

ktoś tu się chyba zdenerwował o Pana A.B

Nikt nie pisze o magazynach a ciagle poszukują... warto???

Mała

Ponoć zwalniaja tych co na chorobowym byli często sami zaraz beda robic nasekcje montażu bez likendow kto tam bedzie zasowal

Kinia

Benyy dobre i prawdziwe podsumowanie "Pani Rudej" Niech nauczy się porządnie pracy na montażu,a nie uważa się za ideała który ma wszystko ogarnięte od ' A do Z '

Beti
@Kinia

No ale tak to jest wejdzie się między wrony to trzeba krakać tak jak one. Pani Ruda niech nabierze pokory a nie myśl i ze Bóg wie kim jest takie osoby też były a potem polegly na zbity pysk

Pikpok

Witam, ktoś mi wyjaśni kto to jest ten cały "kuciak"? Dzisiaj jeden ustawiacz mnie przed nim ostrzegł że chodzi i każdego podpierdziela i bawi się w papparazi. Na pewno bardzo miły z niego Pan tylko ludzie przesadzają :)

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą