Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Kicia

Nie ma baski koteckiej i chce sie pracowac .nie ma tych plot i buntowanie ludzi.

@Kicia

To prawda bez koteckiej pracuje sie lepiej nierob odpoczywa w domu

Emidio

I dont care 1 and 3 May. I dont care Boze Cialo. You must work all month.

Matkowski
@Emidio

Pan Emidio ma zawsze racje. Bedziemy pracowac caly czas.

JACYK
@Matkowski

Ha ha..Dobre

BIBI
@Matkowski

Bez przesady...

Stuart malutki

Kuchar dalej się ugania za brygadzistkami??? :)

On

Już mu się znudziły.

Kuchar
@Stuart malutki

Kuchar to pała która siedzi głęboko w (usunięte przez administratora) Emilia

jestem tu
@Stuart malutki

A za kim się ugania ten wielbiciel brygadzistek

Stuart malutki
@jestem tu

Uganiał się za jedną i miał słabość do niej. Zresztą jak do każdej ładnej (usunięte przez administratora) którą spotkał na drodze.

jestem tu
@Stuart malutki

Kiedyś trafi kosa na (usunięte przez administratora) i nie będzie się z czym uganiać

Czesławo.
@Stuart malutki

Nie rozumiem dlaczego ktoś go zrobił głównym kierownikiem... Oprócz żebrania fajek od każdego i bajerowania brygadzistek i koordynatorek nic konkretnego nie robił jako zmianowy. Czartoryski miał chociaż klasę. Nie zwalnial ludzi za błędy popełnione, jak ktoś mu zapyskował w słusznej sprawie to starał się żeby jego pracownicy mieli lepiej. A temu sodowa całkiem uderzyła. Zapomniał jak pół nocki przespał w swojej dziupli i dzięki w porządku brygadzistkom wszystko wiedział i żadna go nie podje... bała. A teraz rżnie surowego kierownika. Przestań Kucharski udawać niewiadomo kogo bo, do Sławka i Matkowskiego Ci dużo brakuje. No i niech dziewczyna pozwoli Ci w końcu palić bo, będziesz musiał dać podwyżki ludziom, którzy Ci fajki miętowe cienkie co rusz dają....

GP12
@Czesławo.

Ciekawe jak zacznie zwalniać ludzi z forum, co będziecie wtedy pisać??? sfrustrowane nieroby...

Czesławo.
@GP12

Mi to już nie grozi, wiec sobie może zwolnić jedynie popęd seksualny do innych pięknych kobiet a skupić się na ciężarnej dziewczynie ;]

OlsowiankA
@jestem tu

Może za kim się uganiał i przesadnie troszczył o nią . A potem wyrzucił żeby go nie kusiła dalej.... Pewnie już dawno swoją dziewczynę by zostawił dla niej, ale już nie ma powodu do obaw.

Emidio

You must work and make norm at each work station instead of bla bla bla. EE

Matko

Pppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

olshwitz
@Emidio

Mussolini nie bądź taki ura bura szef podwora

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy ktoś wie jak pracujemy 1 i 3 maja i czy firma organizuje może coś na majówkę

Nowork
@pracownik

Nie przesadzajmy 1,3 święto więc wolne pokażmy chociaż raz Włochom że liczymy się ze swoim krajem i że jesteśmy w Polsce i święta narodowe są dla nas ważne!

@Nowork

No tak żyjemy w Polsce i w Polsce jesteśmy Włoskimi niewolnikami "niby " na prace w wolny dzień wyrażamy sami zgodę a wiadomo jak jest kilka razy się nie zgodzisz i droga wolna

@pracownik

majówka bedzie w pracy zero szacunku dla swiat panstwowych i koscielnych niewolnictwo 21 wieku -zero ludziego szacunku-kiedy matki i ojcowie maja spedzac czas z dziecmi ???w duzym stopniu to wina ludzi bo godzą sie na wszystko -za to w gadce to co drugi bohater

Analfabeci
@john

Jak się dajecie tak macie. Straszą zwolnieniami? W koło pełno zakładów do a l gonteka juz nawet bus jeździ jakis, zarobki większe wszędzie, stanowiska do wyboru. Tylko trzeba wychylić nos poza ten bur del delikatnie mówiąc. 1 i 3 dzień ustawowo wolny i sobie mogą straszyć i kazać lizusom i nierobom ten co coś potrafi się nie daje bo wie że gdzieś dzieje znajdzie pracę.

Nuc

Który to taki kulturalny?

olsiolekkkk
@Analfabeci

Algontec powiadasz?????? Wieksze zarobiki haha idz przekonaj sie jak tam naprawde jest i zobaczymy jak szybko pozalujesz swojej decyzji!!!!! Powodzenia. W olsie nie jest zle :) rob co swoje a reszte miej w (usunięte przez administratora) ie..

Jaś

Tak lizanie d- upy he

Rosberg

Nie zdążą zwalniać. Po za tym juz niewiele zostało Olsie przekonacie się sami. A te du....włazy będą płakać. Wszędzie jest lepiej jak w Olsie. Wam potrzeba zmian personalnych i tyle. Wtedy bedzie można pracować bo płacą narazie w miarę ale juz można znaleźć co płacą lepiej jak Olsa Powodzenia matolki

niebieski
@Rosberg

Dwa lata temu odszedłem z Olsy i to moja najlepsza decyzja dt. życia zawodowego. Na początku zarobki mniejsze, bezkonkurencyjne do Olsy ale teraz są większe. Warunki pracy także.

Bartek
@niebieski

Tak zgadzam się zmieniasz zarabiasz mniej. Pokażesz ze potrafisz i chcesz to cie doceniają. Mija czas Olsy i dobrych zarobków bezkonkurencyjny. Obecnie tez zarabiam lepiej niż w Olsa.

Dabowe

wroce do wendra bo nie dam rady pracowac na metalizacje. tamten jest okropne powietrze zapelna kurz metalowe ze idzie prosto do plucy.

Hugo

Co chcecie od Renaty P. z GP? Jest w porządku bynajmniej tak mi się wydaje.

No no....
@Hugo

Jeżeli za "w porzadku" uważa się ciągłe darcie buzi przez Renie. P. na ludzi bez powodu, chodzenie bez celu po całej Olsie, I wieczne siedzenie na telefonie w pracy!!! Przez nią ludzie nie chcą przychodzić na GP, bo nie dość ze nic nie potrafi to tylko krzyczy!

Maja

Jeżeli przeszkadza Wam zachowanie konkretnych osób, które wspólnie z Wami pracują w Olsa Poland i przede wszystkim wpływa ono na Wasze obowiązki, to warto takie kwestie bezpośrednio rozwiązywać w firmie. W tym miejscu, użytkownicy forum powinni móc czerpać jak najwięcej rzetelnych i merytorycznych informacji o Olsa Poland jako pracodawcy.

Gienek
@Maja

Nie ma z kim gadać trzeba powołać związek zawodowy

nico
@Gienek

Gienek na prezydenta-jestem za

Ddddd

Kotecka nadaje sie do poziomu.tylko na ludzi krzyczy i moci i gdzie jest dyrektor ?zróbcie znia porządek bo znia nie da sie wytrzymac a ludzie uciekają przez znia bo maja jej dosyc

Oda

Ale Basia i Ewa podsumowane zostały. Ha ha ha święta prawda. Smród jeden wielki reprezentują sobą.

@Oda

minol kolejny tydzien i znów to samo co druga linia stoi kto planuje produkcje??? ludzi wygania sie do domu potem w czerwcu nie maja juz urlopu a w sobote i niedziele do pracy bo przeciez brygadzistki musza miec nadgodziny za siedzenie na stolowce -zbliza sie swieto1-3 maj pewnie juz zaplanowaly sobie nagodziny -czy dyrekcja wie ze 3 maj to swieto narodowe??? moze zobaczymy choc jedna flage biolo -czerwona????

Burder
@john

1 i 3 dzień wolny więc jak chca produkcję to niech biuro przyjdzie i pracuje sobie haha

Uważajcie na algonteca lata po magazynach jak widmo brak szacunku do ludzi bo nie stać go nawet na dzień dobry????już takich przerabialiśmy A może makaron to nauczy manier wychowania????

Adamczyk

Kogo ? Makkarone jest wieprzem.

Pan
@Adamczyk

Ale dzień dobry powie w przeciwieństwie do tego gbóra

Ulan

To ten nowy za Dub....?

@Ulan

Tak

john

cwaniaczek pokazuje ze brak mu wychowania totalne zero i gbur -kto mieczem wojuje od miecza ginie

Emidio

Kotecka is very good leader. You all go to work and stop bla bla bla

Had

KIEROWNICZKA EWKA PILNUJ SWOJE STANOWISKO BO baska kotecka cie jeszcze wygryzie bo tak sie zodzi ze mala bania ze ludzie mają jej dosyć ze sie zwalniaja jej ta morda chamsko.

@Had

To prawda baska chamska jest i fałszywa

Mała

Tylko krzyczec umie bo na zadnej lini nic nie potrafi nic sobą nie reprezentuje

Warta

Ewka i Basia pracuja dawno Olse. To Najlepsze Szefowe )))))

Balcerek

Większych głupot dawno nie czytałem, komu Ty oczy mydlisz takimi opowiastkami w ktore zapewne sam nie wierzysz ale tak trzeba pisac by czerpac profity prawda? Zgadzam sie z Twoim ostatnim zdaniem 'Ciasny tylko pilnuje a oni robia reszte i tak prowadzi sie wtrysk.' Hahaha dajcie mi ludzi ja zrobie...Wystarczy 'swój' dyrektor ,dobra bajera ,ogarniete brygadzistki + zwykli pracownicy ktorzy robia co się da i tak rozwija sie kariere na 'pilnowaniu'...wczesniej w podobny sposób 'pilnował' metalizacji ...Skoro pilnuje to etat stróża pasuje idealnie wraz z uczciwą zapłatą ok 2.200 pln jak szarpnie kilka nocek. Wraz z odejsciem p.Czartoryjskiego kierownika z prawdziwego zdarzenia nie tylko z nazwy nastał czas cudownych awansow i trwa do tej pory ,efekty widac.... zakład u szczytu potęgi ,mocy team hahaha żenada wzorcowy przyklad jak w kilkanascie miesiecy doprowadzic firme do ruiny !

niki
@Balcerek

absolutnie się zgadzam, nastaje pora kiedy firma już się nie podniesie a te cymbałki jak ciasny dopiero będą płakać.

Wiesiu z lini

Kotecka idź lepiej do tartaku deski układać bo to Ci kiedyś naj lepiej wychodziło A nie wydzierasz się na ludzi.

Pani z lini??

Odchodzi Damian B wiec moja brydzia będzie świętować... współczuje hendlera...

Ktoś
@Pani z lini??

Mały cwaniaczek i to racja jego ludziom współczuje brygadzistki ich zajada...

No co nie pasuje 72
@Ktoś

Mały z (usunięte przez administratora) wzięty. Ciał amigos

@No co nie pasuje 72

ale jak kokos ma nazwisko

cdsc

Kokos- Kukuła

Mała gniewna
@No co nie pasuje 72

Damian najlepszy

Wiesiu
@Pani z lini??

Jjjjjjj

Olsa to jest wielka Patologia nie ma juz ochoty tam pracowac bo wszystkiego sie trzepiaja nawet nic nie mozna same zakazy i nakazy.

Yelram22

Co to za ziomek się załatwił na wtryskach na nocce ze srody na czwartek ? :D :D

Onyx

@Kameleon

Zrobił kloca za maszyna,

tan klocek
@Yelram22

Jak go do kibla nie puściła wszech-mogąca brydzia no chłop nie wytrzymał

Tatus
@tan klocek

Trzeba być skończona s.inia żeby człowieka nie puścić do toalety.

Bulwers
@Tatus

A dyrektor o tym wie? Dumny jest z takiego przestrzegania przepisów?!!! Może wszystkim pampersy niech rozda????!!!!! Norma norma i nic z tego ludzie nie mają! Robicie z tego jakis piepr...ny włoski (usunięte przez administratora) to nie jest normalne co tam się dzieje..

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą