Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

brygadzistka 58

A ktory to ?

brygadzistka 58

A ktory to?

ygadzistka 58

A ktory to ?

Ola

A zapalka chyba ma słabość do bredzi..

krysia

jak tam nowa kierowniczka na wtrysku dolna hala?

magazyn
@krysia

lepiej nie pytaj..

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
magazyn

kto teraz ma set-up montażu?

Suzi

Zapewne slyszeliscie o odejściu całej brygady

była
@Suzi

nic nie słyszałam, a co się stało?

xyz

Halo Halo! jak sytuacja na metalizacji nowa i stara hala? Jakich mamy na nowej brygadzistów? To prawda , że wracają nadgodziny ?

Edward to super szef

Bruno Stella

Edy is ok

klon

A co prawda boli macie bardzo słabą kadrę brygadzistki bez wykształcenia nawet po podstawówce istnieją tylko dlatego że dają co mają z tyłu i z przodu odpowiednim zboczonym frajerom z odrobiną władzy

Ee

Firma ok

alex
@Ee

Czy tam pracujesz?

Mała

Wrucila kotecka i już zaczyna latać rządzić jakąś masakra

John

Wróciła*

John

wróciła*

Weź nie pierdol
@Mała

Lata bo, wie że jak Ewunie P cofną ze stanowiska kierownika bo, kto inny przejmie olse, to jej się też do tyłka dobiorą i nie będzie ściemniania jaka to ona pracowita jest i fajki na akord wypala. Juz jej Ewunia nie pomoże... :D Dlaczego ona od Kasi D. się przeniosła? Bo, Kucharski miał ją zwolnić za opierdalanie się, a Ewka ją wzięła pod swoje skrzydła i za każdym razem kryje żeby jej psiapsiółka czasem nie poleciała. Ten zakład naprawdę nisko upadł żeby na koordynatorów i kierowników liniowych brać ludzi bez żadnych studiów z zarządzania. Lepiej analfabetkę rudą mieć, która ze słownikiem nigdy nie miała doczynienia albo Barbarę, która na cięciu desek i operowaniem ciętym językiem zna się najbardziej. Na brygadzistki dali dziewczyny bez wykształcenia średniego co niczym sobą nie prezentują : Róża. Jedynie potrafi przypier.... dolić z lampy za puszczonego bubla. Ale cóż pan Kucharski sam burak i nic dziwnego, że pracowników tez ma takich jak on. Przykład idzie z góry. Może nowa góra w końcu leserów i prostaków pozwalnia albo da ich tam gdzie ich miejsce. Na operatora powierzchni płaskich. Tam się ze swoim zachowaniem i językiem nadają. :)

Zło

Wie ktos cos o autobusach ponoc jakieś zmiany będą

niki
@Zło

Podobno kazdemu dadza rower jak w Holandii i bedziemy dojezdzac nimi do pracy,masakra

Lolita

A ty skąd masz takie info? Z Twojego Imperium? :))

Ingino

Tu macie racje każdy kozak na necie ale prawda jest taka że nie jest za dobrze w firmie jak to bywało parę lat wstecz i nie oszukujmy się bo po części piszą prawdę. A ci co właśnie zarządzają obecnie do tego doprowadzili, wiec odpowiedz sama się nasówa kto się nie nadaje a kto nie.

Piko

Weźcie się do roboty a nie piszcie głupot. W pracy pokażcie inicjatywę. Jak ktoś wymaga to jest be.

Galll
@Piko

Tu na forum to sami inteligenci, niedoszli HRowcy, kierownicy, dyrektorzy, prezesi. Wszystko wiedza najlepiej, jak zarządzać firma i zasobami ludzkimi, a jakoś nadal gniją na produkcji. Z frustracji i zazdrości obrażając innych. Działają zgodnie z zasada KOZAK W NECIE (usunięte przez administratora) W ŚWECIE

BMW

I tu się zgadzam KrolRobakow to ty i zakuta pa...ła. Ciebie pierwszego zwolnią bo takie (usunięte przez administratora) się nie nadają w naszej firmie jak ty. Zwolnią i przyjmą i tyle. Na pewno bedzie bez robaków. Bedzie dobrze i niech odchodza ci jak A.B i jeszcze wielu innuch robaków jak ty.

Bartek

Zwolnią trudno pracy jest wiele w koło a tak na marginesie to was wszystkich nierobów zwolnią i dup....włazów A wy myślicie że nowy kapitał będzie trzymał tych darmozjadów, swoich musza gdzieś wcisnąć. Tak jest w każdej korporacji. Zrobią porządek w końcu a przyjęcia będą na nowych warunkach a ci niby kierownicy to już mogą zapomnieć o kierowaniu raczej rower do łapy i cheja. Wezmą się za mataliza i wtryskarki bo tam też narobili kierowników a nic nie robią słabo ich widzę. Nawet projekty nowe nie przechodzą. Będzie super i lepiej coś innego będzie produkowane jestem zaa i popieram ten pomysł zmiany właściciela.

Mts

Co się dzieje z Olsa bo to chyba już koniec jest?

Anonymous z Kadra i Płać
@Mts

Olsa bedzie sprzedawana ale pierwsza linia managera i mussolini tez beda zwolnione. Nie dlugo bedze wiadomosc. Szkoda bo byloby dobra firma z Pan Bosko.

Ciekawy

Ciekawe jak długo metalizacja i wryski będą pracować Na trzy zmiany?? Wiecie coś na ten temat?

Olsiosiołek
@Ciekawy

Do usranej śmierci

Rosberg
@Ciekawy

Już do końca bo firma sprzedana. Będzie teraz lepiej wymieniają wszystkich nieu...czników. Kolega A.B. już ucieka bo wie że to jego koniec jeszcze kilku innych i bedzie lepiej.

Don Makkarone
@Rosberg

A.B. wie że bedzie zwolnione nie długo. Nigdy nie zròbil nic to leniwe chłopak i najgorsze szef na Olse.

Wiesia.

PRAWDA że olsa upada? ????

Kupiciel
@Wiesia.

Upaść to za dużo powiedziane ale 98% wykupuje ją inna firma nazwa firmy i inni ludzie będą rządzić. Może będzie lepiej. Nie ma co się stresować jak co to wykupią z nami. Płaca raczej ta sama spoko bedzie dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą