Opinie o Benett People w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Benett People. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benett People o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benett People w Warszawa

Ona

Nie znałam wcześniej Benett People ale zainteresowała mnie ich jedna z ofert. Zaaplikowałam, dostałam pracę i potwierdzam jest wszystko bardzo w porządku.

Ona

Jola

Jak widać po ofertach pracy to mają ich dość dużo. Można sobie coś wybrać wg własnych kryteriów. Trochę martwią mnie negatywne wpisy ale myślę, że to standard

Kaśka

Dziadostwo i tyle w temacie. Nie polecam

Pracownik Biurowy

Najpierw telefon, zaproszenie za rozmowę, byłem zainteresowany podjęciem pracy wiec poświęciłem czas i pieniądze a musiałem przejechać ponad 200 km w jedną stronę. Sama rozmowa bardzo w porządku Pani miła uśmiechnięta i w ogóle. Nie rozmawialiśmy jakoś długo do 20 min, powiedziała że teraz przekażę moją aplikacje firmie X i oni sie będą kontaktować. Mija miesiąc i zero odpowiedzi, już dawno zrozumiałem że nic z tego nie będzie ale chociaż mogli dać znać. Zero szacunku dla ludzi, co oni myślą że to jest moje hobby zwiedzać miasta oddalone ode mnie w .... żeby pogadać chwile z miłą Panią. Tak to moja decyzja że szukam pracy w tym lub innym przedziale odległości od mojego obecnego zamieszkania, ale skoro już mnie zaprosili to chociaż mogli napisać jednego maila sory wybraliśmy kogoś innego. Moim zdaniem niepoważna agencja.

obecne doświadczenie zawodowe mocne i słabe strony więcej już nie pamiętam szczerze

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Janek

Benett People to fajna agencja, korzystałem z ich pośrednictwa i mogę tylko pochwalić. Po lekturze wpisów myślę, że ludzi niezadowolonych nigdy nie zabraknie.

Paulina

@niezadowolona, dlaczego? Co jest powodem Twojego niezadowolenia? Uargumentuj swoją wypowiedź.

@Paulina

pytanie od kiedy to na umowę trzeba czekać bo jadą kurierem to jakiś żart, i obuwie też o tygodnia nie może jakoś dojechać co tu jeszcze mówić,

@zła

Dla sprostowania, umowy są wysyłane kurierem ponieważ przekazują je do podpisania brygadziści zmian, a nie pracownicy agencji (chodzi tu chociażby o zmiany nocne) więc nie ma potrzeby przywożenia ich osobiście. Buty zostały również dostarczone na drugi dzień od Pani rozpoczęcia pracy. Z informacji które uzyskałam obuwie zostało Pani przekazane przez kierownika, więc pytanie czy Pani aby na pewno ich nie dostała? Jeżeli chodzi o długość umowy - zawsze telefoniczne podczas pierwszej rozmowy jest przekazywana wiadomość o umowach tygodniowych. Umowy te są tylko przez 1 miesiąc żeby wykluczyć osoby które po 1 dniu pracy biorą zwolnienie lekarskie i więcej się pojawiają. Niestety ma Pani pretensje bezpodstawne ponieważ była Pani obejrzeć produkcję, wiedziała jak wygląda sprawa, zgłosiła się na badania lekarskie po czym porzuciła Pani pracę bez słowa i nie odbiera telefonów. Wystarczyło zadzwonić i wyjaśnić problem.

@Benett People

nie otrzymałam obuwia może się Pani zgłosić po ich zwrot do firmy.........................

pracownica
@Benett People

i tu się nie zgodzę , nikt mnie też nie informował że umowy nie są przekazywane przez pracownika agencji, w innych agencjach to pracownik agencji dostarcza,

@pracownica

No właśnie pytałam o te buty i oni ich nie mają... Co do umowy - pracownik agencji robi umowy i zawozi je do firmy osobiście lub wysyła kurierem. A brygadziści dają je pracownikom do podpisania. Więc nie rozumiem w czym jest problem?

niezadowolona

NIGDY WIĘCEJ TEJ AGENCJI....

zła

odradzam tą agencję pracują tam niekompetentni ludzie na spotkanie się nie stawiają osobiście tylko wysyłają kogoś innego jak się zadaje pytanie to nic nie wie , wysyłając do firmy jak już się stawiasz to nikt o tobie nie wie , brak dokumentacji, i informacji na temat do kogo masz się zgłosić. śmieciowe umowy co tydzień a rozmowa była inna a wmawiają że od razu tak mówili, a umowy nie potrafią dać potrafią ludzie pracować tydzień bez umowy i cisza.

Miła

Benett People to fajna firma i zawsze mają dużo różnych ofert.

Czarek

pieniądze na czas, dobry kontakt

Jolanta

Podoba mi się , że firma jest aktywna na forum. Strasznie mnie denerwują osoby które świadomie wprowadzają w błąd innych chętnych do pracy. Pracuję w firmie dzięki nim od niedawna ale jestem zadowolona.

Paulina

Na stronie Benett People znajdziecie aktualne oferty pracy! http://www.benettpeople.pl/strefa-kandydata/

Motorhead

No i te papraki - jako trzecia agencja (po Tempu..., Interim....) zatrudnia dla złodziejskiej firmy R&M na Farbiarskiej przy montazu magazynków. Tak, jak na pewno tamte tzw agencje muszą miec "działkę" od "głowy" bo codziennie dwie, trzy osoby po pierwszym przepracowanym dniu słyszą, że jutro mogą nie przychodzić. R&M ma stale kilka dniówek w kieszeni, bo niektórym nie chce sie walczyć o jedną dniówkę. Tempus i Interim... już od dwóch czy trzech lat robia kase na tej firmie. A frajerzy odchodzą z kwitkiem i nigdy nie widzą swojej kasy. Sprawdźcie dobrze w ogłoszeniach: "pracownik produkcji, drobne prace maualne, kabelki, magazynki etc..." Z daleka od RM i od BP również. Dobrze radzę.

@Motorhead

Witam, Proszę nie wprowadzać potencjalnych kandydatów w błąd. Za pośrednictwem naszej Agencji wypłacane jest wynagrodzenie za każdy przepracowany dzień, nawet jeżeli to będzie tylko jeden dzień. Warunkiem jest przepracowanie pełnych 8 godzin. Pozdrawiam

Paulina

@lidkao2 dane kontaktowe do Benett People, możesz znaleźć tutaj http://www.benettpeople.pl/kontakt/

lidkao2

ma ktoś do nich jakiś aktualny nr tel?do jakiegoś koordynatora?

Paulina

@Janek dobrze to słyszeć. Powiesz coś więcej o Benett People? Co Ci się najbardziej podoba w pracy?

Janek

Dobra firma - polecam

Paulina

@iwona może spróbuj się skontaktować z firmą drogą e-mailową? http://www.benettpeople.pl/kontakt/

iwona

Mam prosbe-czy ktoś może mi podac nr telefonu do firmy Benett ,ponieważ od tygodnia nie mogę się z nimi skontaktować (bledny numer tel na stronie internetowej). Z góry dziekuje

Paulina

Korzystaliście już z usług Benett People? Wybieraliście pracę stałą czy może tymczasowe zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o Benett People - Warszawa

• Jak się pracuje w Benett People?

Zobacz opinie na temat firmy Benett People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benett People?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benett People?

Kandydaci do pracy w Benett People napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.