Opinie o Benett People w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Benett People. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benett People o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benett People w Warszawa

Solidna Agencja Pracy

Jerzyk

Świetna agencja zawsze znajdą pracę. Nawet wpisy sa pozytywne co sie rzadko zdarza na takich forach. Jak ktoś pilnie potrzebuje pracy oni zawsze pomogą, Kasa jest zawsze na czas. Jak sa jakieś problemy z pracodawcą zawsze pomagają. Polecam ich posrednictwo.

Marg

Za pośrednictwem Benett People zostałam zatrudniona do pracy administracyjno- biurowej. Oceniam rekrutację oraz kontakt z firmą bardzo dobrze. Osoba rekrutująca utrzymywała ze mną kontakt na bieżąco, przekazała najważniejsze informacje, wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Polecam rekrutacje stałe, bo z pracą tymczasową nie miałam styczności.

Malwina

Jeszcze niedawno korzystałam z agencji jak szukałam pracy. Szukanie pracy odbyło sie szybko i sprawnie. Zarobki też miałam dobre i mogę ich polecić. Czasami czytam wpisy o nich i nie wiem o co ludziom chodzi. Poco tak pisać?

Pracownik Biurowy

Najpierw telefon, zaproszenie za rozmowę, byłem zainteresowany podjęciem pracy wiec poświęciłem czas i pieniądze a musiałem przejechać ponad 200 km w jedną stronę. Sama rozmowa bardzo w porządku Pani miła uśmiechnięta i w ogóle. Nie rozmawialiśmy jakoś długo do 20 min, powiedziała że teraz przekażę moją aplikacje firmie X i oni sie będą kontaktować. Mija miesiąc i zero odpowiedzi, już dawno zrozumiałem że nic z tego nie będzie ale chociaż mogli dać znać. Zero szacunku dla ludzi, co oni myślą że to jest moje hobby zwiedzać miasta oddalone ode mnie w .... żeby pogadać chwile z miłą Panią. Tak to moja decyzja że szukam pracy w tym lub innym przedziale odległości od mojego obecnego zamieszkania, ale skoro już mnie zaprosili to chociaż mogli napisać jednego maila sory wybraliśmy kogoś innego. Moim zdaniem niepoważna agencja.

obecne doświadczenie zawodowe mocne i słabe strony więcej już nie pamiętam szczerze

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Błażej

Agencja jak agencja, jak wiele innych na rynku. Można trafić gorzej.

Jola

Ja mogę jedynie potwierdzić dobrą opinię o BN ponieważ już pracowałam z nimi. Mam pytanie czy ktoś wie o nowej pracy na magazynie w Warszawie na Bemowie? Czy teraz płacą bez problemu tak ja kiedyś? Jak atmosfera, czy dużo obiboków? czy raczej każdy sie stara?

Marco

Patrzę na te Wasze komentarze i się dziwię.Bo Firma w porządku,kasa na czas (wcale nie mała).Agencja do pracy się nie wtrąca , komunikacja OK (przesyłam rozliczenie miesięczne) w zamian za to mam kasę na koncie.Więc o co chodzi?.Ja na BP póki co złego słowa nie powiem.I umowę ze mną podpisali w dniu podjęcia pracy na szkoleniu.Póki co PROFESKA.I nie jestem nikim z biura ani żadnym znajomym.Piszę jak jest. Na moim projekcie jest SUPER.Pozdrawiam zadowolonych (tych mniej też)

Miska

Witam . Pracuje w firmie w ciechanowie ciagle odwilania nie godne zarobki . Ciagle ogloszenia na portalach o przyjecia do pracy w ktorych sa prawie same klamstwa brak szkolen nawet BHP . Dziwne umowy jedno dniowe wiec jak odwolaja czlowieka ze zmiany to brak ubespieczenia bo na ten dzien nie ma umowy wiec nawet wizyta u lekarza jak sie nie ma dodatkowego ubespieczenie nie jest mozliwa

Maciej

Są na tym forum różne opinie ale szczerze to nie mam co zarzucić. Mam porównanie bo pracowałem na magazynie przez 2 inne agencje to Benety wyglądają póki co najlepiej nawet.

Ed

Dobre oferty za przyzwoite pieniądze

Ela

Moim zdaniem firma daje radę w porównaniu do innych agencji przez które miałam okazję pracować. Pieniądze zawsze na czas

walky

Beznadzieja totalna.

Robert

Motorhead 2016-12-05 17:11:19 A wierzę! No bo jaki sensowny człowiek napisze: "Wporzo wporzo wporzo kasa git", jak nie czereśniak pszenno-buraczany?

Motorhead

Zgadzam się z poprzednim komentarzem - jaki zresztą z większością. Totalna porażka. Jakiś czas temu miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług tej pożal się Boże agencji. Po umówionym czasie spotkania czekałem prawie pół godziny i kiedy wreszcie nie wytrzymałem i spytałem "panią" siedzącą za ladą, czy ktoś wreszcie się mną zainteresuje, "pani"zadzwoniła gdzieś i dowiedziałem się, że ... mam jeszcze poczekać jakiś 15 minut i ktoś łaskawie po mnie przyjdzie. Wk...m się nieziemsko, powiedziałem parę ostrych słów i wyszedłem. Z bardzo wiarygodnego źródła wiem, że te panny (w większości przyjezdne) w miarę nieźle traktują znajomych ze swoich ...hmmm.... okolic. A te nieliczne pozytywne komentarze pisane były właśnie przez nich ewentualnie przez pracownice BenettP. Fachowcy i ludzie, którzy się cenią niech omijają tę pomyłkę. Od Usypiskowej z daleka!

Rico

Krótko: panienki, które zajmują się rekrutacją to wiejska gówniarzeria; nie maja pojęcia ani o logistyce ani o HR. Totalny brak profesjonalizmu a nawet jakiegokolwiek poziomu kultury. Panienki po wiejskich akademiach prowadza rekrutacje w logistyce - zero pojęcia o gospodarce magazynowej. Ogółem: nędza - odradzam, dla człowieka reprezentującego sobą jakiś poziom traktowanie nie do przyjęcia.

sir. goliłem wjerzdzaj śmiało

No ale trzeba im przyznać że dają mydło do tego ,uśmiech i nutę umiejętnej manipulacji . Lubie jak tak powoli delikatnie wchodzę w ich posiadanie. o tak.

spejskols

To t przed tym P wygląda jak but na tyłku .

benek

Codziennie po pracy bolała mnie (usunięte przez administratora)

perskie oko
@benek

benek chodzi ci o to że codziennie po pracy bolała cię d...pa. O tak wiem coś o tym . nie ma to jak pracować na sp z o.o. + na agencje pracy. (Duble penetration) to jest proza życia każdego murzyna .

Motorhead
@perskie oko

Jeśli nie daje rady załatwić normalnej pracy na umowę o pracę proponuję - a właściwie dobrze radzę - zmienić agencję; ja to zrobiłem. Tr.. wal..r. Szczególnie sensowna jest Pani Aleksandra. Nie tylko mówi, ale również potrafi słuchać; żadne studia nie zastąpią doświadczenia. A poza tym orientuje się w rynku pracy i możliwościach poszczególnych kandydatów. Ja dzisiaj znów załatwiłem sprawę z tą Panią. I czekam - na pewno nie nadaremnie - na konkretny telefon.

drozd

Moim zdaniem właśnie w Warszawie pod tym względem panuje spora konkurencja. I właśnie u konkurencji słyszałem, że Benett People jest mega w porządku @Lejd

Darek

Wporzo wporzo wporzo kasa git

Rico
@Darek

Dla takich prymitywów - tłuków pancernych.

Zostaw merytoryczną opinię o Benett People - Warszawa

• Jak się pracuje w Benett People?

Zobacz opinie na temat firmy Benett People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benett People?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benett People?

Kandydaci do pracy w Benett People napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benett People