Opinie o Benett People w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Benett People. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benett People o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benett People w Warszawa

Jack

szkoda czasu i nerwów.

@Gonia77

A może ktoś to wyjaśnić? Na jakich zasadach to działa? Interesuje mnie oferta dla speca od planowana produkcji właśnie widnieje na takim portalu. w treści zawarta jest umowa o prace, czy przy jej podpisywaniu określany jest jakiś inny okres wypowiedzenia? Każdy ma możliwość to elastycznych ustaleń?

Ktoś spytał o szanse dla osób bez doświadczenia ale jak widać zapytanie obyło się bez odzewu, zastanawiam się przy tym czy bezpośrednio można się starać o takie zatrudnienie? Mam na myśli staż w biurze? trudno mi było odszukać ofertę tego typu, ponieważ wyskakują same do innych firm

Cześć, widzę ze została teraz niedawno wstawiona opinia od osoby, która ze trzy razy już korzystała z usług agencji. Jest tu może przy tym ktoś kto był na tym pakowaniu, które wczoraj udostępnili na takiej stronie? chodzi mi o te opcje z widełkami od 4800 do 5700. Od czego zależą? Na 5 wakatów szukają, chyba w grupie się wybierzemy. Opiszecie jak tam jest? faktycznie żadnych problemów nie było?

Magda

Hej.O mnie piszesz ????kolejny raz z nimi ????ja na pakowaniu nie byłam ale myślę że te widełki to okres próbny czyli pewnie pierwsze 3 miesiące mniejsza kwota a potem wzrost,ja mam tak teraz.Śmiało składaj cv,oddzwonią i wszystkiego się dowiesz

@Magda

Dzięki wielkie, po weekendzie w takim razie będę próbowała przedzwonić do firmy:D Mogłabyś zdradzić mi więcej szczegółów o rekrutacji? Wszystko gładko i sprawnie poszło? Jak tam pierwsze dni w pracy, wdrożenie? Jeszcze mnie w sumie ciekawi, jak to jest z tym okresem próbnym. Z reguły przedłużają umowy, czy to różnie bywa?

Magda Nowy wpis

Bardzo gładko,bardzo sprawnie.Wygląda to tak,składasz cv do agencji,Panie oddzwaniają opowiadają Ci o pracy,warunkach,czym się tam zajmują,jaka wyplata.Jeśli Ci pasuje to umawiają Ci spotkanie z kierownikiem w danej firmie,tam jedziesz na rozmowę. Jeśli wszystko ok dają znać że Cię biorą i zostaje tylko zrobić badania podpisać umowę i gotowe,do roboty heh.Jak się sprawdzasz pracodawca zadowolony to i umowy przedłużane

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Benett People?

Magda

Najlepsza agencja pracy tymczasowej.Juz 3x rozpoczynam z nimi pracę.Nigdy nie było problemu przejścia z agencji na firmę.Pieniądze zawsze na czas.Kontakt bardzo dobry.Jest to bardzo wygodna forma,o nic się nie muszę martwić,wszystko sami załatwią ja się tylko stawiam pod wskazany adres.Miałam okazję zobaczyć jak to wygląda w innych agencjach,w jednej z firm w której pracowałam byli ludzie z 3 różnych agencji i tylko ja nie miałam problemu.Szczerze polecam @Pracodawca

Pracownik Biurowy

Najpierw telefon, zaproszenie za rozmowę, byłem zainteresowany podjęciem pracy wiec poświęciłem czas i pieniądze a musiałem przejechać ponad 200 km w jedną stronę. Sama rozmowa bardzo w porządku Pani miła uśmiechnięta i w ogóle. Nie rozmawialiśmy jakoś długo do 20 min, powiedziała że teraz przekażę moją aplikacje firmie X i oni sie będą kontaktować. Mija miesiąc i zero odpowiedzi, już dawno zrozumiałem że nic z tego nie będzie ale chociaż mogli dać znać. Zero szacunku dla ludzi, co oni myślą że to jest moje hobby zwiedzać miasta oddalone ode mnie w .... żeby pogadać chwile z miłą Panią. Tak to moja decyzja że szukam pracy w tym lub innym przedziale odległości od mojego obecnego zamieszkania, ale skoro już mnie zaprosili to chociaż mogli napisać jednego maila sory wybraliśmy kogoś innego. Moim zdaniem niepoważna agencja.

obecne doświadczenie zawodowe mocne i słabe strony więcej już nie pamiętam szczerze

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Jack

szkoda czasu i nerwów.

Maria
@Jack

Opinia kogoś kto jest na bieżąco z tematem? A właśnie się zastanawiałam, bo o września nikt niczego nie pisał. W okresie zimowym nabory są mniejsze? Z ostatniej opinii wynikał mimo wszystko pozytywny odbiór agencji, więc u Ciebie w czym był problem? Jesteście jeszcze w kontakcie?

Gonia77
@Jack

Tragedia zatrudniają na miesiąc a potrafią dać wypowiedzenie na drugi dzień nie znasz dnia ani godziny umowa na miesiąc nie jest żadnym gwarantem dalszej pracy omijać szerokim łukiem

@Gonia77

ocho

Jest to agencja zatrudniająca ludzi. Osobiście nie miałem z nią problemów, zawsze szybki kontakt i informacja zwrotna (mailowo) w przypadku odrzucenia oferty. Zatrudniają do różnych prac i firm, w związku z tym niektóre oferty są za godziwe pieniądze i "normalne", a o niektórych szkoda gadać(np. przedłużanie umowy co miesiąc, bo tak pracodawca sobie zażyczył). Ogólny odbiór jako agencji pracy jest pozytywny.

Dariusz

Nie szanują ludzi. Umawiaja się na rozmowę po czym cisza. Zadzwoniłem, niby coś tam pomyłka i wysłali linka na maile (rozmowa rekrutacyjna przez skype). Umawiają spotkanie z pracodawcą po rozmowie obiecując ponowny kontakt - znów cisza z ich strony. Po raz kolejny dzwonie z zapytaniem czy nadal aktualne - obiecują oddzwonić za chwilę i oczywiście nie oddzwaniają. Niby podają na początku konkrety, ale to chyba formułki zapisane na kartce. Zero rzetelności. Nie polecam współpracy, skoro mają takie podejście do człowieka ciekawe jak to wygląda na dłuższą mete przy jakimkolwiek pośredniczeniu.

W ogłoszeniu "Praca za rogiem"pojawiła się oferta pracy z tej firmy. Zastanawiające jest to, że kierowana jest do osób z wykształceniem podstawowym (pakowacza książek). Rozumiem, że jest to praca na magazynie, bez uprawnień na wózki widłowe (niby do pomocy ale można się domyślić jak bywa w praktyce)? Czyli jest to praca dla osób nieletnich na umowę zlecenie? Na ich stronie zajrzałam na tą ofertę pracy,szkopół w tym, że rozwinąć się nie chciała bym mogła sprawdzić czy zgadza się z ofertą z pracy za rogiem, ale się nie rozwinęła. Takie dziwnie skonstruowane te oferty pracy.

Justyna
@Anonim

A może takie szczegóły podają na rozmowie? Aplikowałas?

@Justyna

Dziwne ta oferta pracy. SMS o treści książka pod numer 519...., potem dzwoni numer 758.... Naszło mnie podejrzenie czy ktoś prywatny nie podszywa się pod firmę w celu wyłudzenia danych. Ponoć na olx jest taka opcja, że jeśli oferta pracy wydaje się być zastanawiająca to można zgłosić ten fakt na stronie, a w praca za rogiem nie widziałam. Dzisiaj też zetknęłam na tą stronę, roi się tam ofert pracy z agencji pracy tymczasowej i sprawdziłam jak to wygląda w work serwis. Okazało się że praca dla sprzedawcy nie ma na ich stronie. Golden serwis -wykladanie towaru jest ale nie przy ulicy Broniewskiego tylko w Śródmieściu i jeszcze w innych miejscach w Warszawie na nocne zmiany. Chciałabym przestrzec , jeśli ktokolwiek szuka pracy to może niech szuka na stronach macierzystych, bo no nie wiem ale strony ogólne to w zdumienie mnie wpędzają.

@Anonim

Wiem mniej więcej wygląda wysyłanie oferty pracy. Czasami trzeba zapłacić za udostępnienie oferty na stronie, ale dlaczego w takim razie widzę inny telefon podają a potem inny dzwoni. Albo są niespójne miejsca placówek w których pracownik jest wysyłany do pracy? Tego jakoś zrozumieć nie mogę.

Łucja
@Anonim

A ile się płaci za takie udostępnienie? Wiesz może?

Beznickuon

Zostałem wczoraj przy wypłacie (usunięte przez administratora) Pensja za marzec wyszła taka jak za luty który był krótszy o trzy dni jeśli chodzi o dni pracujące. Wszystkie te dni przepracowałem, mało tego w marcu był jeden dzień urlopu więc tym bardziej wypłata za marzec powinna być wyższa. Wniosek jest taki że (usunięte przez administratora) przy "wypłatach" które i tak jak na dzisiejsze czasy są żenujące. Ich oferta prac jest bardzo uboga, bardzo słabe pensje.

Agata
@Beznickuon

A na umowie macie wpisana stawkę godzinowa czy po prostu stałą pensję ?

Dwóch
@Agata

Co to znaczy "macie"? Kultury was już rodzice i szkoła nie nauczyły?

Justyna
@Dwóch

To jak miała napisać? "Macie Szanowni Państwo w umowie wpisaną stawkę godzinową?" Teraz lepiej? :D

Coatl

Miałem wątpliwą przyjemność być rekrutowany na rzecz zewnętrznego podmiotu. Niestety ale panie rekruterki nie panują na swoim klientem, mówią jedno a potem okazuje się że człowiek jednak nie przeszedł rekrutacji. Brak kontaktu merytorycznego i pretensja jeżeli się człowiek próbuje dowiedzieć co dalej z rekrutacją... Żenada

Jakie są mocne strony pracodawcy Benett People?

Odpowiedź

ŻADNE. Zapewniają i mówią jedno a robią drugie. Nie da się dogadać, zamiast rozwiązywać problemy, (usunięte przez administratora) żebyś dalej tam pracował. Ogólnie jak na sam koniec wyjedziesz z tej współpracy bez żadnego przekrętu to CUD.

jacek

wysyłają do prac gdzie jest mobbing i poniżanie ludzi

Kamil

Czy moge sie wpodziewac dzisiaj wyplaty tzn przed sobota ?

Kinga

@Fabina a ile okresu próbnego?

Fabina

Jestem zadowolona , otrzymałam ofertę na umowę o pracę. Pieniądze są na niezłym poziomie, wypłaty do 10 dnia na koncie.

Sylwek

@Tadeusz a to dość niepokojące że umowę przedłużają co miesiąc na miesiąc.. Z czego to wynika? Jaki powód podają?

Anon

Agencja bardzo słowna i porządna, stawka jak i komunikowanie się z pracownikami na poziomie.

xjk

Witam ktoś coś wie o pracy na Woli przy pakowaniu i kompletowaniu leków ?

bobi

Kiedys chcieli mnie wyslac do firmy na magazyn i odmówilem jak zobaczylem ile papierkow odnosnie umowy mi daja wszystkie agencje pracy so do kitu kazdy o tym wie i sie nie (usunięte przez administratora)wysylaja ludzi do najgorszych firm po 12h lub za male pieniadze

Robert
@bobi

Mówisz o zatrudnieniu konkretnie przez Benett People? Może jednak warto spróbować, sama ilość papierków do podpisania nie świadczy przecież o jakości pracy.

LOPez

Bez zarzutów

Robert
@LOPez

Twoja wypowiedź związana jest z oceną pracy za pośrednictwem firmy Benett People? Przypuszczam, że pewnie korzystałeś z ofert pracy, które dodają. Możesz opisać dokładnie swoje doświadczenia związane z tym biurem pośrednictwa pracy? Zachęcam Cię do tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Benett People - Warszawa

• Jak się pracuje w Benett People?

Zobacz opinie na temat firmy Benett People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benett People?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benett People?

Kandydaci do pracy w Benett People napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benett People