Opinie o Benett People w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Benett People. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benett People o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benett People w Warszawa

Edi

Mając porównanie z innymi agencjami w BP jest na prawdę w porządku. Kasa na czas (do 10, a nie do 26 dnia następnego miesiąca), praca która umożliwia godzenie ze studiami, bieżący kontakt z koordynatorką. Nie mam zastrzezeń, jestem zadowolona.

Harry

Osobiscie nie polecam tej agencji. Bylem umowiony na rozmowe o prace. Okazalo sie ze Pani z ktora sie umawialem nie ma i jest wgl inna ktora chyba nie bardzo miala pojęcie po co tam przyszlem. Ignorowala mnie zajmujac sie innymi rzeczami. Po 20min czekania wyszedlem. Trzeba sie szanowac a jak juz na wstepnej rozmowie oni nie szanuja ciebie i twojego czasu to co bedzie pozniej. Odradzam

Benett People
@Harry

Panie Pawle, Po pierwsze przyszedł Pan 15 min przed umówionym czasem, po drugie koleżanka przedstawiła się i poprosiła o chwilę cierpliwości ponieważ miała spotkanie z kandydatem który był umówiony na wcześniejszą godzinę.

Wszystko się zgadza . Można pracować

Zanęta

Sugestywny wizerunek łosia czy jelenia (na jedno wychodzi) na ścianie przy schodzeniu do pokoju na dole.

Pracownik Biurowy

Najpierw telefon, zaproszenie za rozmowę, byłem zainteresowany podjęciem pracy wiec poświęciłem czas i pieniądze a musiałem przejechać ponad 200 km w jedną stronę. Sama rozmowa bardzo w porządku Pani miła uśmiechnięta i w ogóle. Nie rozmawialiśmy jakoś długo do 20 min, powiedziała że teraz przekażę moją aplikacje firmie X i oni sie będą kontaktować. Mija miesiąc i zero odpowiedzi, już dawno zrozumiałem że nic z tego nie będzie ale chociaż mogli dać znać. Zero szacunku dla ludzi, co oni myślą że to jest moje hobby zwiedzać miasta oddalone ode mnie w .... żeby pogadać chwile z miłą Panią. Tak to moja decyzja że szukam pracy w tym lub innym przedziale odległości od mojego obecnego zamieszkania, ale skoro już mnie zaprosili to chociaż mogli napisać jednego maila sory wybraliśmy kogoś innego. Moim zdaniem niepoważna agencja.

obecne doświadczenie zawodowe mocne i słabe strony więcej już nie pamiętam szczerze

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wojtas

Agencja jak agencja bez specjalności ale stawki mają dobre

Daniel

jest do dobra Agencja - chyba do tej pory najlepsza którą przerobiłem do tej pory . Jest kontakt i umowy na czas. Pieniądze zawsze przed 10.

Daniel

Jola

Nikt nie mówi, że Benett People jest idealną firmą. Czy ktoś widział ideał? Każdy ma możliwość wyboru miedzy różnymi agencjami, przecież nie jesteśmy zmuszani do korzystania z ich usług. Jeśli ktoś uważa, że nie zasługują na zaufanie to korzystamy z innej.

Jolka

Każdy pracuje dla pieniędzy, więc nie dziwi mnie, że agencja tak działa. Ale niestety ponarzekać niektórzy muszą!!

KkKk
@Jolka

Owszem, większość pracuje dla pieniędzy, ale nie każdy robi to po trupach innych, jak ta pożal się Boże agencja pracy. I nie jest to narzekanie, a jedynie stwierdzenie faktu.

Edyta

A czego się tu spodziewać, w końcu to agencja pracy, nastawiona na jak największy przemiał ludzi, byle były pieniądze. Idąc do takiej pracy tylko ktoś naiwny może się spodziewać, że będą go szanować.

Pieniądze na czas, stawka rozsądna, obsługa wzorowa

Paulina

@Firuze wspominasz o problemach z umową, o którą musiałaś się dopominać. Czy ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia i może to potwierdzić? Jak oceniacie poziom komunikacji z pracownikami agencji oraz jasność przedstawianych warunków?

Jeśli ktoś szuka sobie pracy to wypytuje i robi mały wywiad o firmie. Nie rozumiem zastrzeżeń, oceniam wypowiedzi !

Ja tam słyszałem o Benett People, że są dobrym pracodawcą. Może nie wszyscy są tego zdania ale jak na razie to nie mają braków kadrowych. Zawsze ktoś może powiedzieć, że gdzieś dają więcej ale jak jest nikt nie wie.

xxx
@Kasia

Pani tylko słyszała, czy pracowała dla BP i wie? Taka opinia jest bezwartościowa i chyba przeczy idei tego portalu, na którym pracownicy zamieszczają opinie wynikające ze swoich doświadczeń, a nie "ze słyszenia"...

Jolka

Niektórzy sami nie pilnują swoich spraw a później mają pretensje . Jak pospisuję umowę to wcześniej wszystko uzgadniamy i później tylko podpisujesz papier.

Firuze
@Jolka

Ja swoich spraw pilnowałam - sama musiałam męczyć Panią z BP o kolejną umowę w odpowiednim terminie. A co umowa, stawka miała się zwiększać. Pani z BP nie raczyła informować jaka będzie w danym miesiącu i czy akceptuję warunki, tylko należało się dopominać informacji.

Firuze

Mam podobnie kiepskie doświadczenia. Agencja pracownika traktuje jak mięso armatnie, za nic ma jego dobro. Dba tylko i wyłącznie o interesy firm. Mimo, że propozycje pracy nie były takie najgorsze, to ja już z ich usług więcej nie skorzystam. Trzeba domagać się o umowy, a pracujące tam Panie są mocno niekompetentne. Zagadnienia z Kodeksu cywilnego są czarną magią dla nich, mimo że podpisują z pracownikami umowy cywilno-prawne... Zdecydowanie NIE POLECAM.

Nie zatrudniajcie się w tej pożal się agencji.Umowa miala byc na 1miesiąc była na 1 tydzień,po tygodniu brak następnej po telefonie informacja że będzie za 3dni.Miały być premie ,też okazało się to kłamstwem.UWAŻAJCIE A NAJLEPIEJ UNIKAJCIE PRACY PRZEZ TĄ AGENCJĘ.

Mariola

Tak mało aktywni jesteście na tym forum? Takie zachowanie może świadczyć, że agencja spisuje się dobrze i nikomu nie chce się pisać. Gdyby sytuacja była gorsza i więcej niezadowolonych to byłoby dużo wpisów!

Paulina

@Onarozumiem, że miałaś pozytywne doświadczenia z pracy w Benett People. Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wyglądał kontakt z firmą oraz jak szybko udało Ci się rozpocząć pracę? Jak dużo czasu minęło od czasu przesłania CV do pierwszego kontatku?

Jola

Jaka jest przyczyna, że firma ma tak dużą listę ofert pracy?

abrakadabra
@Jola

To jest agencja pracy, więc wszystkie prezentowane oferty pracy, są tak naprawdę ofertami klientów Benettu.

abrakadabra
@Jola

Zostaw merytoryczną opinię o Benett People - Warszawa

• Jak się pracuje w Benett People?

Zobacz opinie na temat firmy Benett People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benett People?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benett People?

Kandydaci do pracy w Benett People napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benett People