Opinie o Benett People w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Benett People. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benett People o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benett People w Warszawa

bobi

Kiedys chcieli mnie wyslac do firmy na magazyn i odmówilem jak zobaczylem ile papierkow odnosnie umowy mi daja wszystkie agencje pracy so do kitu kazdy o tym wie i sie nie (usunięte przez administratora)wysylaja ludzi do najgorszych firm po 12h lub za male pieniadze

@bobi

Mówisz o zatrudnieniu konkretnie przez Benett People? Może jednak warto spróbować, sama ilość papierków do podpisania nie świadczy przecież o jakości pracy.

LOPez

Bez zarzutów

@LOPez

Twoja wypowiedź związana jest z oceną pracy za pośrednictwem firmy Benett People? Przypuszczam, że pewnie korzystałeś z ofert pracy, które dodają. Możesz opisać dokładnie swoje doświadczenia związane z tym biurem pośrednictwa pracy? Zachęcam Cię do tego.

Jasiek

Jaki jest powód, że tak co miesiąc przedłużają umowę? To mało logiczne, chyba że to okres próbny?

Tadeusz

Jestem zadowolony z pracy. Bardzo dobre wynagrodzenie tylko umowa co miesiąc przedłużana

Pracownik Biurowy

Najpierw telefon, zaproszenie za rozmowę, byłem zainteresowany podjęciem pracy wiec poświęciłem czas i pieniądze a musiałem przejechać ponad 200 km w jedną stronę. Sama rozmowa bardzo w porządku Pani miła uśmiechnięta i w ogóle. Nie rozmawialiśmy jakoś długo do 20 min, powiedziała że teraz przekażę moją aplikacje firmie X i oni sie będą kontaktować. Mija miesiąc i zero odpowiedzi, już dawno zrozumiałem że nic z tego nie będzie ale chociaż mogli dać znać. Zero szacunku dla ludzi, co oni myślą że to jest moje hobby zwiedzać miasta oddalone ode mnie w .... żeby pogadać chwile z miłą Panią. Tak to moja decyzja że szukam pracy w tym lub innym przedziale odległości od mojego obecnego zamieszkania, ale skoro już mnie zaprosili to chociaż mogli napisać jednego maila sory wybraliśmy kogoś innego. Moim zdaniem niepoważna agencja.

obecne doświadczenie zawodowe mocne i słabe strony więcej już nie pamiętam szczerze

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Paulina

@Alis, rozumiem dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś z forumowiczów może jeszcze wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Benett People? Czy są osoby, które podobnie, jak użytkownik @Alis, traktuje pracę jako dodatkowe źródło dochodu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie.

Paulina

@Alis, fajnie, że w dalszym ciągu dzielisz się z nami informacjami na temat pracy w firmie Benett People. Jak myślisz, czy w późniejszym czasie masz szansę otrzymać zatrudnienie w tej firmie na stałe? Rozważałaś taką możliwość w przyszłości?

@Paulina

Zastępstwa na recepcji to dla mnie praca dodatkowa, dobra dopóki mam jeszcze studia. Później raczej będę szukała pracy związanej z ukończonymi studiami.

Paulina

@Alis, jak pokazuje Twój przykład warto jest przeglądać oferty dodawane również w portalu społecznościowym facebook, które umieszcza firma Benett People. Rozmawiałaś już z przełożonymi o kontynuacji pracy podczas roku akademickiego, czy po prostu masz nadzieję na dalszą współpracę z pracodawcą? Oceń również atmosferę, jaka panuje w tym miejscu pracy? Pierwsze dni były dla Ciebie stresujące? Zachęcam do dalszej aktywności w wątku.

@Paulina

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo dobra i sporo nowych rzeczy mogłam sie nauczyć. Jest to praca typowo dorywcza, pracuję kilka dni w miesiącu. Wiem, że będę mogła kontynuować współpracę z klientem firmy benett people także w roku akademickim, bo rozmawiałam o tym z rekruterką. Współpraca będzie zależała przede wszystkim od mojej dyspozycyjności i tego czy w przypadku wolnych dni na uczelni, akurat pojawi się zamówienie na osobę na zastępstwo.

Paulina

@Alis, super, że udało Ci się otrzymać pracę za pośrednictwem firmy Benett People. Napisz, proszę, w jaki sposób dowiedziałaś się o wolnym stanowisku, na które zdecydowałaś się aplikować? Możesz napisać, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą? Zachęcam do opisania szczegółów procesu rekrutacyjnego.

@Paulina

Informację o ofercie znalazłam w jednej z grup z ofertami pracy dla studentów na facebooku. Zgłosiłam się do osoby, która zamieściła posta podając kontakt do siebie. Pani zadzwoniła do mnie, przekazała wstępne informacje drogą telefoniczną i zaproponowała spotkanie. Na spotkaniu omówiła już bardziej szczegółowo ofertę, pytała m.in. o moje doświadczenie i dyspozycyjność. Byłam zainteresowana rozpoczęciem współpracy, więc następnego dnia podpisałyśmy umowę i od początku następnego tygodnia zostałam skierowana do klienta. Z końcem miesiąca przekazałam tylko ewidencję godzin i czekam teraz na wynagrodzenie za lipiec. W sierpniu też jestem na zastępstwach, praca mi się podoba i prawdopodobnie będę mogła ją kontynuować podczas roku akademickiego.

Alis

Dostałam pracę za pośrednictwem tej agencji. Formalności przebiegły sprawnie i na drugi dzień byłam już na zleceniu u klienta. Jest OK. Czekam na wynagrodzenie za pierwszy miesiąc. Stawka za pracę na recepcji 19 brutto, zobaczę jak to wyjdzie na rękę w praktyce.

Paulina

@Gutek, a w przypadku Twoich doświadczeń związanych z pracą za pośrednictwem firmy Benett People, to jak przedstawiała się stawka oferowana przez tego pośrednika względem stawek rynkowych? Warto szukać zatrudnienia za pośrednictwem tego pracodawcy?

Paulina

@Gutek, a czy możesz napisać coś o pozostałych warunkach pracy oferowanych przez firmę Benett People? Jak ocenisz atmosferę panującą pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tej firmie? Wspominasz o tym, iż pracodawca zapewnia dobre stawki swoim pracownikom. Możesz przybliżyć jakie konkretnie? Zachęcam do wyrażenia bardziej szczegółowej opinii.

Gutek
@Paulina

Benett people to agencja pracy więc stawki są uzależnione od firm z którymi współpracują i do których kierują pracowników

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy Benett People, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

@

ZA POŚREDNICTWEM tej firmy

Nicola

Udało mi się przez benett people dostać pracę dodatkową z dnia na dzień. Stawka dla osoby uczącej się jest OK, formalności sprawnie, wynagrodzenie za czerwiec na czas, cały czas w kontakcie z osobą koordynującą- współpraca absolutnie bez zarzutu, a wręcz inne agencje mogą brać przykład.

Gutek

Mają dobre stawki. Wypłacają kasę na czas zawsze

Paulina

@Danielrozumiem, że Benett People pozytywnie wyróżnia się na tle innych agencji zatrudnienia, z którymi do tej pory współpracowałeś. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Jak szybko po zgłoszeniu się do agencji udało Ci się rozpocząć pracę? Jak oceniasz kontakt z jej przedstawicielami?

Daniel
@Paulina

Zgłosiłem się pod koniec tygodnia, rozmowę miałem w następny poniedziałek, potem badania, też sprawnie i w czwartek byłem już w pracy u klienta benettu. Kontakt był na bieżąco, jak miałem jakąś sprawę, to dzwoniłem i udawało mi się uzyskać informacje. Teraz mam już inną pracę stałą, ale z doświadczeń z agencjami ta jest bez zarzutu.

Daniel
@Paulina

Teraz pracuje przez nich moja siostra i też mówi, że jest OK.

Robert

Szkoda, że nikt z pracowników agencji nie chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami.

@Robert

?

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Benett People? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

do @Administratora

Co to za pytanie? Agencja BP jest firmą pośredniczącą, dostarcza pracowników do swoich klientów, najróżniejszych przedsiębiorstw, które różnią się kulturą organizacyjną, sposobem zarządzania, profilem, co za tym idzie, atmosfera w każdym miejscu jest inna. A jaka atmosfera jest w ścisłym zespole benett people, nie wiem, ale rotacji raczej u nich nie widać.

Doris

Dobra firma rekrutacyjna. Udało mi się podjąć pracę w ramach zastępstw, dzięki czemu mogę sobie dorobić nawet jako studentka dzienna. Byłam na spotkaniu, gdzie dowiedziałam się szczegółów związanych z pracą i na drugi dzień mogłam zaczynać. Jestem zadowolona z oferty i z miłego kontaktu z panią która pośredniczy.

Oko Saurona

Sprzeciwiam się zatrudnianiu wszelkiej maści degeneratów w tym dresiarzy i pustaków, które to towarzystwo załatwia sobie legitymacje żeby mieć więcej na alkohol i lakiery do paznokci.

Klaudia

Nie mam zastrzeżeń. Proces rekrutacji bardzo sprawny i przyjemny. Stawka godzinowa bardzo atrakcyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o Benett People - Warszawa

• Jak się pracuje w Benett People?

Zobacz opinie na temat firmy Benett People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benett People?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benett People?

Kandydaci do pracy w Benett People napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benett People