Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Feliks

Agencja Pracy Tymczasowej G.T. to tylko praca i jeśli było tak źle to trzeba wziąć kasę i zmienić firmę. Ale myślę, że osób pracujących za ich pośrednictwem jest sporo więc te kilka wpisów o niczym nie świadczy. Generalnie starają się dobrze organizować .

Jola

Czy z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego o agencji? Lubię znać opinie z obu stron wówczas mogę mieć zdanie

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy? Koniecznie odwiedźcie zakładkę 'O nas' zamieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,848573,0,0,o_nas

Agnieszka

Korzystaliście z usług tej Agencji? Spełniła Wasze oczekiwania? :)

Pakowacz

Chciałbym zapytać o pracę dla par

Praca dla par

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Blistra

Szukam jakiejś pracy przez GT i nic nie ma! Kiedyś pracowałam za ich pośrednictwem i byłam bardzo zadowolona. Może ktoś słyszał o nowych ofertach? Czy teraz mieli jakieś roboty poza Niemcami? Dziękuję.

Gramolka

Słyszałam o pracy w biurze w Gdyni. Czy to jest jeszcze aktualna oferta? Może ktoś wie, jakie tam są zarobki i generalnie jaka jest tam atmosfera? A jak szefostwo?

Najlepiej zadzwoń do Agencji to Ci powiedzą. Transport Ty sobie załatwiasz na swój koszt. Zakwaterowanie w hotelu robotniczym (hotel jak hotel, nic specjalnego ale nie jest źle, można mieszkać). Wypłaty w zależności od ilości godzin przepracowanych. Najważniejsze, że to niemiecka umowa o pracę a nie polska tymczasowa czy kontrakt.

hemp

Witam. Posiada ktos jakies swieze informacje na temat tej agencji. Jakie zarobki na czysto, jak z zakwaterowaniem i czy przejazd oni organizuja (oplacaja) czy trzeba samemu sobie organizowac.

hemp

Witam. Posiada ktos jakies swieze informacje na temat tej agencji. Ile mozna wyciagnac na miesiac. I jak jest z transportem do Niemiec, oni oplacaja czy trzeba wlasny transport kombinowac. I jak z zakwaterowaniem jakie warunki mieszkaniowe.

JmT

Pakowacz/Pakowaczka zawsze się tutaj przyda, plusami są elastyczne godziny pracy i naprawdę dobre zarobki, moim zdaniem jedne z najelpszych zresztą w regionie, minusem że jest to niestety jak wiadomo praca dodatkowo i chociaż praktycznie nigdy się nie kończy to nie ma umów

Oxi
@JmT

Marcin witam czytam wasze odpowiedzi i nie mogę dowiedzieć się 2 żeczy tak na prawdę ilość godz pracy dziennie. I zarobek na czysto przy 200 godz pracy .oczywiście wynagrodzenie nneto na reke . Odpiszcie na pyt

ele
@Oxi

Ja tez nic nie moge sie dowiedzic zero kontaktu z firma. Czy ktos pracowal tam

dfrg

a czym się rozni taka niemiecka umowa o prace od takiej zwyklej? dziekuje za informacje jakiekolwiek

edrf

wlasnie teraz glownie tego pakowacza szukaja w kilku miastach napsiali w ogloszeniu ze oferowana jest tutaj miedzy innymi niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony oraz możliwość podpisania umowy na czas określony (3-4 miesiące) ktos moze zainteresowany?

natala

@f możesz skorzystać z takiej opcji, ale miej na uwadze, że to nie jest bezpłatne rozwiązanie. Jest na pewno tańsze i nie trzeba się zajmować szukaniem :)

jusi3993

Hej Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy przy pakowaniu mięsa w BIRKENFELD, czy ktoś może podzielić się jakąś szczerą opinią o pracy u nich i agencji G.T.?

f

a pakowaczka u was to ma zapewnione zakwaterowanie w hotelu robotniczym? napiszcie proszę pilnie szczerze

pati

zgadza się, ja jadę autokarem sindbad w sobotę 16.07 o 18:10, będę tam w niedziele o 9:15

pati

jedzie ktoś do Pforzheim z soboty na niedzielę? liczę na to ze tak, odzywać się :)

Czy jedzie ktoś z Częstochowy teraz ze środy na czwartek do Pforzheim na pakowanie mięsa? kontakt do mnie 501 589741 Ania

Este

Agencja Pracy Tymczasowej G.T. poszukuje do różnych miast aktualnie Brygadzistów, jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to na ich stronie znajdzie wszystko to czego szuka, moim zdaniem wartościowa sprawa

Ola

Witam Po odliczeniu mieszkania,ubezpieczenia jaka wychodzi na czysto pensja ? Proszę mi powiedziec czy ta firma jest wypłacalna ?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie