Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Teska

anonymous coś mijasz się z prawdą. Ja pracowałam tam 7 miesięcy i może się nawet znamy chociażby z widzenia (zjechałam z przyczyn nie związanych z firmą) i nikt z osób z którymi pracowałam, nigdy nie miał 300 godz. !. Pracowaliśmy 6 dni w tygodniu. Zmiany dzienne do soboty włącznie i jak ktoś przechodził na nocki to w niedziele szedł na 20.00 na zmianę (może tu myślisz, że to 7 dni pracy) ale nocne kończyły się rano w sobotę i szło się na dzienne, dopiero w poniedziałek. Płaca jak płaca. Mi się opłacało. Szczerze o nas wyjeżdżających, to bez języka i doświadczenia, dyrektorami raczej nie będziemy.

janek

jakieś badania lekarskie są potrzebne czy robią na miejscu a kasiorka na konto czy przelew

Kinia

Praca OK. Załoga to połowa kobiet i połowa mężczyzn. Fajnie, że to niemiecka umowa o pracę a nie jakiś kontrakt czy oddelegowanie. Szkoda tylko, że praca jest daleko od Polski ale coś za coś (chociaż to nie UK czy Hiszpania). Potwierdzam poprzednią opinię - pensja jest na czas.

Endriu81

Jakie warunki w hotelu?

Dario
@Endriu81

To hotel robotniczy. 2 piętra, pokoje 2,3,4-osobowe, wspólna bardzo duża kuchnia, łazienki dla połowy w pokojach a pozostałych wspólne, parking, niedaleko markety, brak internetu. Warunki normalne (przynajmniej dla mnie i mojej dziewczyny)

Agniesia
@Kinia

czy trzeba dogadywać się po niemiecku, czy jest szefostwo mówiące po polsku z którym można załatwić sprawy papierkowe?

ktosia
@Agniesia

Tak, można dogadać się po polsku

agniecha
@Kinia

a można wiedzieć jak z zarobkami?

zakrecona

Hej. Czy może ktoś napisać ile mniej więcej jest wypłaty już po odciągnięciu wszystkiego? Wyjeżdżam pierwszy raz i stawka 8,84 nic mi nie mówi bo dokładnie nie wiem jaki jest podatek w Niemczech :/ Chciałabym konkretnie wiedzieć. Jeśli ktoś może to proszę o informację. Dzięki z góry :)

Pakowacz

Chciałbym zapytać o pracę dla par

Praca dla par

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mariola

Witam czy można załatwić pracę telefonicznie do biura mam daleko dziękuję za odpowiedź.

@Mariola

Witam. Rekrutacja może odbyć się drogą telefoniczną i mailową lub osobiście. Umowę o pracę podpisuje się bezpośrednio z niemieckim pracodawcą w Niemczech. Tel. do biura rekrutacji +48-660-230-163 lub +48-692-823-866

Wojtas 83

Witam chciałbym sie dowiedziec na czym polega praca. Kiedyś w Anglii obiecali podobne stanowisko przy pakowaniu artykułów miesnych a okazło się że to była zwykła rzeźnia gdzie musiałem 12 godzin wieszać na haki przekrojone świnie więc mam obawy heheheh ;D. Jest znośnie? kregosłup nie siada po tygodniu? Opiszcie proszę jak to wyglada. Pozdrawiam

Edziu
@Wojtas 83

Spokojnie, to tylko pakowanie przy taśmie (na tacki wyrobów z mięsa) lub kartonowanie. Praca nie ma nic wspólnego z rozbiorem czy wieszaniem półtusz.

Zainteresowana.

Czyli mozna im zaufać i bez wachania wyjechac. (A ten hotel jest jakos na miejscu czy kawalek jest do pracy)?. Wlasnie z chłopakiem bym wyjechała. Nie wiem co o tym myśleć.

@Zainteresowana.

Ja zaufałem i nie żałuję. Wprawdzie jestem tu dopiero parę tygodni ale już mam jakieś rozeznanie. Są to osoby pojedyncze jak i pary, starsi i młodzi. z hotelu do pracy jest kawałek ale dojeżdżamy busem z firmy (odciągają 55 euro za miesiąc). Można też kolejką ale znam na razie tylko 1 osobę, która tak dojeżdża, raczej wszyscy busem lub samochodem.

Gosc

I czy niedziele sa wolne od pracy?

Gosc

A czy praca jest ciezka ? ile godzin sie pracuje mniej wiecej? Baska pracujesz tam 4miesiac wiec ile na czysto wyszlas miesiecznie?

Gosc

Witam czy dojazd jest do Pforzeheim? a praca w Birkenfeld? jakie sa waunki w hotelu? i czy wyplaty sa kazdego 25-kazdego miesiaca ? regularnie przelewane?

Baska
@Gosc

wypłaty są regularne a nawet kilka dni wcześniej - jestem tu już 4 miesiące, hotel jak hotel, cudów nie ma ale nie jest źle.

@Baska

A praca ciezka czy lajtowa? bo z tego co mowia to ze ciezko nie ma to prawda?

Miśka

Przyjechałam 3 tygodnie temu do pracy do Niemiec na stanowisko pakowaczki za pośrednictwem tej agencji. Jak na razie wszystko się zgadza z tym co mówili w biurze. Umowę o pracę mam, kartę ubezpieczeniową dostałam dziś, warunki w hotelu takie jakich się spodziewałam wyjeżdżając. Nie ma tu "obozu pracy". Jakoś tak normalnie. Oby tak dalej. No może tylko to, że nie ma internetu w hotelu.

Sylwia
@Miśka

Witam a jaka płaca na godzinę

jurek

Ja słyszałem,że bez znajomości języka tez można dostać tam pracę . Kolega był i wrócił bardzo zadowolony . Agencja we wszystkim mu pomogła .

Kaśka

Pracuję w Niemczech już prawie 3 miesiące. Najważniejsze - wypłaty są na czas! Co miesiąc. Dostajemy też wydruki z pensji gdzie można wszystko sprawdzić. Praca normalna.

Agnieszka

@Lutek - czy podejmując pracę w G.T. możemy liczyć na kursy językowe? Wspominasz, że pracę można dostać bez znajomości języka obcego. Jednak utrudnia to w znacznym stopniu komunikację w obcym kraju. Niektórzy pracodawcy oferują swoim pracownikom udział we wspomnianych przeze mnie kursach, co znacznie ułatwia życie za granicą.

Bartek

Podoba mi się, że GT ma takie proste roboty. Nie wszyscy jesteśmy wykształconymi ludźmi a ci bez studiów też chcą żyć dobrze.

Lutek

Gramolka, poszukaj dobrze. Mają ofertę pracy w Niemczech jako pakowaczka/pakowacz na niemiecką umowę o pracę i bez języka i doświadczenia.

Gramolka

Piszecie, że agencja GT wysyła ludzi do Niemiec a ja nie mogę znaleźć żadnej ofert na Niemcy, czy ciągle wysyłają?

Agnieszka

@Miśka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona ze współpracy z Agencja Pracy Tymczasowej G.T. Dla zainteresowanych, oferty pracy Agencji możecie znaleźć na portalu GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/agencja-pracy-tymczasowej-g.t.;pr

Miśka

Wyjeżdża się we własnym zakresie ale w Agencji G.T. wszystko mówią. Dają numery telefonów do ludzi w Niemczech, adres hotelu itd. (ja dostałam na e-mail). Można do nich dzwonić i o wszystko się pytać. Trochę trudno jest się dodzwonić bo często zajęte ale do mnie oddzwaniali (nie wiem jak do innych). Ja wyjeżdżałam w niedzielę a Agencja nie pracuje w niedzielę więc dzwoniłam już na podane numery do Niemiec. To nie jest mój pierwszy wyjazd za granicę przez agencję (różne agencje). Co mi się tu szczególnie podobało to to, że mnie prowadziła jedna pani od 1 telefonu do wyjazdu i nie musiałam co telefon przedstawiać sprawy od nowa nowej osobie. Jak ktoś inny odebrał telefon to przekazał tej z którą od początku rozmawiałam. A tak to ogólnie kontakt telefoniczno-mailowy bo w biurze nie byłam. Za daleko do nich miałam.

Agnieszka

@Miśka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A jak oceniasz współpracę z Agencja Pracy Tymczasowej G.T.? Możesz liczyć na jej wsparcie podczas wyjazdu?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie