Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

mariu

Widze zeludzie bzdury pisza albo prawde ja bylem tamtrzy lata temu i stawke mialem 4.85 euro netto wmiesiacu po280 godzin i to niejest w phforztaim tylko w birkenfeld no chyba ze ten bus was stamtad wozi ja bylem na hotelu wpsychiatryku kolo pracy; )) wytrzymalem trzy miesiace tam a robilem po 200-260 godzinmiesiecznie

Domi

Tego dowiesz się w biurze ile co kosztuje. Pracuję tam więc wiem, że w biurze w Polsce mówią prawdę. Odzież i buty dostajemy za free.

The Rain
@Domi

Też głupoty pleciesz. Za buty jak już pisałam płaci się w pierwszym koszcie dla agencji . A przecież za pranie odzieży czyli kitel i spodnie odciągają z wypłaty 25 euro.

ASIA

Czy mogłby ktoś napisać jak wygląda praca w Pforzheim przy pakowaniu mięsa? Ile zostaje na czysto pieniędzy po opłaceniu mieszkania, itp ? i jak wygląda kwestia odzieży? załatwia pracodawca ?

Ona

Ja jestem w Pforzheim i pracuje w tej firmie. Jedynie kto czuję się na siłach i da radę wytrzymać ciężką pracę to da rade. Są osoby że po 1 dniu wracają do Polski.

Pakowacz

Chciałbym zapytać o pracę dla par

Praca dla par

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
ela

czy ktoś jedzie do hamburga w 15 kwietnia?

Ona 27

Ja jadę do Pforzheim 28 marca z kujawsko-pomorskiego jak ktoś też jedzie to mogę zabrać.(usunięte przez administratora)

ona

czy jedzie ktos 20 lub 21 do Pforzhein do pracy to moze bysmy się zgadali bysmy razem poiechali mój meil marzenakonopka223@interia.pl

ona

Hej! A ile idzie wyciągnąć realnie na miesiąc po wszystkich odliczeniach? Wie może ktoś, czy pracuje się codziennie?

miśka

tak, firma wypłacalna. Pensja 1 raz w miesiącu na konto. Ja jestem tam od stycznia 2015.

bea

witam tez mam jechac do pakowania mięsa czy agencja wypłacalna jak z dojazdem do pracy jakie warunki czekam na info moje gg 6271412

dosia1094

Witam, jedzie ktoś 14 marca z okolic Żor?

@dosia1094

hejka ja jade tez 14 marca ty jedziesz busem czy autem bo ja autem jak mozesz to daj znac na e-mail slayermita@interia.pl sie zgadamy to moze razem pojedziemy.pozd

@sla

Witam. Ja będę tam jechać 10 kwietnia swoim autem, jeśli ktoś też się wybiera niech napisze (usunięte przez administratora)

Kobiety jechac nie bać się,praca ok wynagodzenie tez.nie ma sie czego bać firma sprawdzona sa wyplacalni a to najważniejsze bo jest wiele firm gdzie ludzi bez kasy zostawiają.zdarza sie ze wyplaca dzien pozniej ale nigdy nie bylo sytacji żeby komukolwiek nie zapłacili.hotel platny(pobierają przy każdej wyplacie)-ale wifi nie ma:) bzdury niektórzy tu piszą nie ma sensu w niektóre rzeczy wieżyc.mozna zarobić poznać fajnych ludzi bo jest bardzo dużo polakow.przyjezdzac nie stresować sie!!!! Ja sama juz drugi raz tam pojechalam.gdyby bylo tak zle na pewno bym nie wróciła. Pozdro.

praca

Ludzie hotel ***** wifi darmowe placa 100e za godzinę jechac nie zastanawiać sie!! Busa załatwić samemu? Taxi z pod domu do Niemiec zalatwiaja na wlasny koszt przeciez!!

Neuziss

Pracodawca oferuje hotel robotniczy za ktory płaci się 200 euro miesięcznie z hotelu do pracy jest 15 km jezdzi się własnym samochodem lub busem zakładowym (tu tez ciekawe jaka opłata za busa) w hotelu jest wifi. Praca jest ciężka wiadomo robi sie około 200h w miesiącu o butach nic nie wiem. Podobno 8 euro za h na rękę za nocki płacą więcej ? To informację jakie udało mi się uzyskać ale fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto już tam pracuje ile w tym prawdy i jak wyglądają pokoje...

@Neuziss

hej ja jade z zabrza-slaskie ale sie jeszcze zastanawiam bo jakos sie boje nie znam tej firmy i troche mi to dziwne ze trzeba sobie samemu zalatwic bus.i ten hotel robotniczy haha

@Neuziss

witam kto jedzie w polowie marca do pforzheim

mietek

Praca normalna. Podobna jak w innych zakładach produkcyjnych przy taśmie. Wypłaty raz w miesiącu. Za "buty" nikt nie pobiera opłaty - ktoś ma złe informacje. Wyżywienie we własnym zakresie, hotel płatny. Praca u Niemca więc praca wg ich przepisów.

@mietek

witam ja tez mam jechac w marcu tez nie wiem jak to bedzie bo z tej firmy jade pierwszy raz,za duzo tu nie opisuja mam nadzieje ze bedzie oki

Izka
@violusia

Violusia a z jakiego miasta jedziesz? Ja też jadę w marcu,odezwij się do mnie.Izka

@Izka

@Izka

SKAD JEDZIESZ?witam kto jedzie w polowie marca do pforzheim pisac e-mail slayermita@interia.pl

bogdan

Mam jechac w marcu do Pr na pakowanie mięsa,jestem kobieta i chciałabym poznać opinie pan jak tam jest.jak wygląda praca,jakie są warunki mieszkaniowe,czy sa uczciwi z wyplatami i w ogóle czy warto tam jechac.

tata

nabór pracowników odbywa się ciągle. jedni wytrzymują d lugo niektórzy po tygodniu lub szybciej zwiewają .hotel jest płatny.wyżywienie w własnym zakresie, pobierają za szkolenia,za obuwie,urlop napiszą,że został wykorzystany zapłacony -nic z tego jest bezpłatny, itp....

Siała baba mak

Firma Agencja Pracy Tymczasowej G.T. opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Praca na podstawie polskiej umowy o pracę, na terenie Niemiec, w zakładzie mięsnym. Praca w temperaturze od 0C do +2C... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5509232?keywords=&region=

ula

Kto jedzie 9.11. 2014 do Pforzheim?

Kama

W żaden sposób nie jesteś w stanie wpłynąć na ludzi, którzy biorą udział w tym forum. Najlepiej zawsze się samemu przekonać na własnej skórze jak wygląda praca za granicą z nimi... Teraz co prawda poszukują osób do pakowania mięsa i etykietowania, co nie jest wymagającą pracą, ale ciekawe za jaką stawkę niby ona jest.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie