Opinie o Fast Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fast Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Sp. z o.o. w Warszawa

dell Nowy wpis

Witam serdecznie ,bardzo proszę o informacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje…

Don

Za starych prezesow to byla firma, ale to se ne vrati.

michał
@Don

tomek racja- ale to nie ten fast. :-)! pomyliłes pracodawców napisz to na fast polan a nie tu :-)

dostawca/kierowca
@michał

czy to tomek n. z dawnego serwisu.???????????? :-) :-)

serwice-majster Nowy wpis
@dostawca/kierowca

Nie to nie byłem ja. Widze, że są inni wielbiciele "starego" zarządu

nowy Nowy wpis

CV czytane 1,5 min i odrzucone. barwo HR barwo

Iwona Nowy wpis
@nowy

Może w nieco zły sposób odczytałeś intencje osoby, która przeprowadzała rekrutację. Mogło być przecież tak, że po prostu od razu zauważono, iż nie wpisujesz się w profil firmy Fast. Czasami nie należy patrzeć na pewne kwestie tak jednostronnie. Wiem, że zabierałeś tu głos już jakiś czas temu, ale zechcesz nam zdradzić, o jakie stanowisko ubiegałeś się?

doradca

Praca handlowca to nie leżenie tylko walka o każdego klienta. Jeśli ktoś nie ma predyspozycji niech zmieni prace i nie będzie narzekał.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fast Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Fast Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

donus

nie polecam tej firmy. progi nie do zrobienia ,same obietnice. i w handlu i na magazynie . odradzam stanowczo. chcesz pracy w miłej atmosferze? - szukaj gdzie indziej. serio

Iwona

@Don a teraz co się zmieniło w firmie Fast Sp. z o.o.? Właśnie poszukują pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Z ich oferty pracy wynika, że zapewniają pracę ze wspaniałymi ludźmi o wieloletnim doświadczeniu, elastyczne godziny pracy. Ktoś zainteresowany takim stanowiskiem?

Ktoś
@Iwona

@Iwona zmieniło się wszystko... a ze wspaniałych ludzi zostali tylko nowi ludzie....

Iwona

@Była Pracownica rozumiem, że dobrze wspominasz pracę w firmie. A co więcej możesz powiedzieć na temat benefitów, które oferował Fast?

Była Pracownica

Pracowałam Kiedyś w Tej firmie. Fajny zespół, ludzie z którymi można konie kraść. Zarobki na średnim poziomie. Jedyny minus to dojazd, bez własnego auta to ciężka sprawa. Co do wypowiedzi "nieobecnego i kilimgo" (widzę ,że jesteś tą samą osobą, świadczy o tym data, godzina oraz styl Twojej wypowiedzi.) Są trzy możliwości albo kłamiesz,lub nigdy tam nie pracowałeś, względnie zmienili kierownika serwisu...

agawa

po ale szkoleniu szkoleniu w zależności od firmy nierówne jest, ciekawe więc jakie konkretnie tutaj szkolenia masz na myśli i czy one realnie coś dają w ogóle

Bluemen

Fast Poland to nie agencja . Normalny magazyn. Zarobki normalne ok 3000 brutto. Ale kierowniczek magazynu to człowiek który nic nie wie o zarządzaniu magazynem . nie można przy nim nic mówić bo od razu leci do prezesa.

nieobecny ...
@Bluemen

troche przemieniłes fakty, pracowałem tam niedawno, kierowniczek z serwisu nie znający się na pracy ciągle węszył i donosił na górze :-(

kilimgo
@Bluemen

:-) serwisancie....:-) weź się do pracy :-) bo ten serwis upadnie :-)

lollipop

podobno firma przenosi sie poza Warszawe.. wiec dojazd dla wielu nowo-zatrudnionych moze rodzić komplikacje......jak duze ???..

szuka pracy

firma nie budzaca dobrych skojarzeń.rekrutacja trwa i trwa.. podejrzany jest człowiek prowadzacy rozmowe... z oczu nie najlepiej mu patrzy...

tus

byłem tan na rozmowie o prace...podobno to czeska firma...magazyn troche obskorny, jakie tam zarobki?

ktosss

wera-skąd mozesz wiedzieć... pracujesz w oddziale na ul.przedpole.? dobrze płaca :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Sp. z o.o. - Warszawa

Fast Sp. z o.o.