Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Lukas

Widzę,że zdania co do tej firmy są bardzo podzielone. Osobiście jak dla mnie Firma jest w porządku,pracowałem przez nią prawie dwa lata i nie miałem z nimi żadnych problemów. Nawet w czasie zamkniętych granic nie będąc już ich pracownikiem,to Firma udostępniła mi lokum nie muszą nic za nie płacić. Ode mnie duży POZYTYW. Pozdrawiam

Pixel

Witam ta firma to jakaś porażka nie wiadomo kogo tam się słuchać Polaka,Niemca,czy Bugara ogólnie praca nie jest zła czy ciężka ale chodzi o to z kim się pracuje i na kogo się trafi A pozatym jako tako pozdrawiam wszystkich pracujących w tej firmie i zakładzie

A ja byłam dzisiaj w Żarach baba nie przyjemna nie miła uważa się za Boga bo siedzi za biurkiem a po za tym za 9.30 e brutto dla spawacza jak niektórzy spawacze mogą się godzić za te pieniądze sami uczucie biura żeby was okradali szkoda słów

@Tomek

Dlaczego piszesz okradali? Wydaję mi się że to jest tylko oferta, albo ja podejmuję albo nie jeżeli mi nie odpowiada. Tak że zastanów się zanim kogoś osądzisz.

A dlatego piszę że 9.30 to nawet nie jest najniższa krajowa w Niemczech wstydzili by się takie pieniądze proponować a po za tym babka która tam siedziała jak byłem powinna być miła i sympatyczna dla kogoś kto przychodzi pytać się o pracę bo to zwykli robotnicy na nią robią a nie pokazywać swoją wyższość ps:i właśnie przez takich jak ty to biuro proponuję takie pieniądze jakie proponuje a za 9,30 to mam pracę w pl żegnam

Szaszłyk

Nie miła ? W Żarach ? To jedz na szaszłyki tam jest miło ha ha ha

@Szaszłyk

7 lat pracuje w Niemczech i nie jedno przerabiałem i nie jednego polskiego faszystę przerabiałem więc wiem o czym piszesz ps na szaszłyki nie pojadę bo spawam

Nie polecam najgorszemu wrogowi tej pracy! Ja wraz z moją mamą trafiłam na krecenie szaszłyków. Słyszałam wielokrotnie jak panie za nami które robią już któryś sezon obrażają nas wypowiadaja przekleństwa tylko dlatego że to był nasz pierwszy dzień w pracy i musieliśmy się wszystkiego nauczyć a tam niestety oczekiwali że od razu wszystko będzie się robić jak stary pracownik. Cały czas poganianie, nawet jak idziesz do biura coś załatwić to Pani tam mówi ci żebyś robił szybciej. Moja mama pracowała z tymi paniami co robiły któryś sezon obrażały ją wielokrotnie i poganiały, mama wracała z prscy z płaczem. Wytrzymaliśmy to tydzień. I uwazam że o tydzień za długo. Najgorsze jest to że tam nic nigdy nie wiadomo, nie wiadomo o której będzie przerwa, nie wusdomo o której pojedziemy do domu. Przychodzisz i może będziesz robił 8 h a może 12. Stoisz jak ten ciul i robisz te szaszlyczki a kierownik zmiany nic nie mówi, nie powie o której przerwa tylko chodzi i gada coś sobie pod nosem a ty się domyślaj. Do toalety, żeby pójść to zapomnij, nie ma jak tylko tempo szybciej i szybciej. Żeby ubrać się do pracy w te ich wymogi kombinezony i inne pierdoly to zajmuje co najmniej 10 min a na przerwę wypuszczają tak że skoro 10 minut się rozbierasz to nie odliczają od tego przerwy tylko jak nie zdążysz się rozebrać to nawet nie zjesz. Śmierdzi tam takim rozlazlym mięsem że do dziś jak przypomnę sobie to mam ochotę się porzygać. Coś obrzydlowego, mięso zielone aż rozłazi się A ty robisz z tego szaszłyki... Kiedy odmówiliśmy przyjazdu do pracy w związku z epidemia zosralismy zwolnieni także bardzo ładnie ze strony firmy. Przepracowaliśmy tydzień a i tak nawet na tygodniu oszukali nas na spore pieniądze. Podpisuje się listy obecności a mimo to zawsze w biurze mają mniej godzin wpisanych... Wiedziałam że nie jest dobrze w tej pracy ale chciałam sprawdzić te wszystkie opinie negatywne czy to prawda. I z czystym sumienim mogę powiedzieć że każdy jeden negatywny komentarz jest prawdziwy. Omijajcie tą,, prace,, szerokim łukiem. Istny (usunięte przez administratora) prscy. A idąc tam już na miejsce pracy w ten dół do piwnicy ma się wrażenie jakby szło się do komory gazowej.

Szaszłyk

Potwierdzam , z czystym sumieniem i nawet w sądzie mage świadczyć zebwszystko co zostało napisane jest czysta prawda

Pracownik Produkcji

szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---

może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Aktualność
Zapraszamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy!!

Byly

Ofert pracy?! Za pracę się uczciwie płaci A u was tak nie jest . A i pracownika się szanuje o czym wy nie macie pojęcia....

Alll

Pracowałem przez tą firmę ,jeśli chce Ci się pracować i chodzisz do pracy to praca jest. Uczciwa agencja godna polecenia. Wypłaty na czas.Opinia na podstawie pracy przez ta agencje. Pozdrawiam

Jebanos

To może idź się przebierz. Bo tak posikanym być to nie dobrze. Będzie śmierdziało od Ciebie i nikt Cię do następnej pracy nie przyjmie nierobie.

A może ktoś z pracowników opisać co się wczoraj wydarzyło ?? Co obiecywali a na czym się skończyło ?

Xd
@Tomek

Obiecywali, ze nie zwolnią bo myśleli ze ludzie pójdą hotel, ale na tym hotelu nie mam warunków do mieszkania, wiec się przeliczyli

Znajomy

Nie polecam nikomu, ludzie nie idźcie tam bo szkoda kasy na książeczkę a i buty wam policzą

Były

Uważajcie co piszecie bo zaraz dostaniecie list z Poznania , śmiech na sali nawet nie można wyrazić swojej opinij bo zaraz Cię zastrasza paragrafami a to co oni wyprawiaja z ludźmi to jest wszystko Ok . Ludzie przestrzegam was przed praca tam . Jest teraz tyle lepszych miejsc pracy

Hahahh
@Były

Ale o co chodzi?, oni niech lepiej poczytają sobie paragrafy z kodeksu pracownika i jaki ludzi maja praw bo są ewidentne łamane. Widzę ze ich boli prawda hahahah żałosne

Mąż swojej żony.
@Hahahh

Teraz to niech poczytają rozporządzenie Urzędu Wojewódzkiego. Od 27 marca nawet Ci co mają zaświadczenia że pracują po powrocie kwarantanna.

Arek

Ale kto ci to napisał? Śmiech na sali to za chwilę pewnie każdy kto tu napisał prawdę dostanie liścik miłosny

@Arek

Jakaś babka prawniczka , powiedziała ze policja będzie sprawdzała nasz IP i do każdego przyjedzie bo nieprawdę tu piszą ze praca tam jest super

@Polak

Typowe działania tej firmy, zastraszanie. A pisać każdy ma prawo, wolność słowa

I co teraz już szanowny Pan Ritz nie odniesie się do tych rzekomo zakłamanych komentarzy o straszeniu pracowników i zwalnianiu? Zalosna firma,żałuję tylko że nie wpadłam na ta stronę zanim zaczęłam pracę w tym kolchozie bo nie zmarnowalabym czasu bez sensu

Arek

Zwalnianie i zastraszanie ludzi to typowe dla tej firmy. Niemiecki szef Pan R. Nie szanuje ludzi i taka metodę stosuje od lat. Ludzie uciekajcie stamtąd jak najszybciej. W dobie kryzysu szybko się okaże która firma jest porządną A która to zwykle g...

Była pracownica
@Arek

Niestety, w okresie kryzysu, paniki i obawy o swoje zdrowie zostaliśmy potraktowani jak śmieci..."Nie my, to inni". Zobaczymy, jak to wszystko się skończy, do kogo będziecie dzwonić i prosić o powrót do pracy. Nadal zero zrozumienia pracownika.

@Była pracownica

Ale oni traktują w taki sposób ludzi niestety nie tylko w dobie kryzysu. Szef liczy tylko kasę A nie myśli o ludziach.jedyne co potrafi to straszyć co widać również na tej stronie jak zamieścił wpis o odpowiedzialności karnej itd..

Pan
@Arek

Widzę ze tobie cały czas smarują ha ga ha

Polak

Ludzie dajcie spokój Bułgarami was i tak zastąpią

Borys

Prawda jest taka że chodzby wam (usunięte przez administratora) miadem smarowali i tak zawsze coś nie będzie pasować ja byłem zadowolony z współpracy z bader karom

Polak

Dlaczego wydzwaniają , i straszą zwolnieniami niech zatrudnia Niemców , przecież jest teraz trudny okres każdy się boi ,a ze niemiecki szef krzyczy to niech sam kręci roladki . Polacy jeżeli się szanujecie zostańcie w domach , takich prac jest mnóstwo nie dajcie się poniewierać

Już była pracownica

Traktowanie jest tam naprawdę poniżej godności , nie interesuje nikogo ze nie ma jak się dostać , jak nie przyjdziesz to jesteś wywalony . Zamknąć to (usunięte przez administratora) żeby ludzi nie oszukiwali . Niech Niemców zatrudnia

Lukas

Pracowałem przez tą firmę prawie dwa lata i byłem bardzo zadowolony, nigdy z niczym nie było żadnych problemów, wszystko na czas i nie odsuwane na bok. Nawet teraz kiedy już nie pracuje przez tą firmę to mogłem liczyć na ich pomoc. Firma na prawdę godna polecenia! ;)

Aktualność
Oświadczenie pracodawcy

BADER KARA praca tymczasowa + usługi dla przedsiębiorstw Sp. z o.o. absolutnie nie kwestionuje prawa byłych i aktualnych pracowników do wygłaszania opinii o spółce jako pracodawcy, które mają niezaprzeczalną wartość dla osób poszukujących pracy.

Należy jednak zwrócić uwagę, że opinie takie nie mogą przekraczać granic wolności wypowiedzi i dozwolonej krytyki. Wolność wypowiedzi kończy się zaś tam, gdzie zaczyna się obrażanie i poniżanie drugiego człowieka oraz szkalowanie dobrego imienia firmy. Zwracamy uwagę, że zakazane jest także rozpowszechnianie nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji o przedsiębiorstwie i jej pracownikach oraz ujawnianie jej tajemnic handlowych (np. z kim współpracuje). Autorzy takich wpisów powinni mieć świadomość, że narażają się na odpowiedzialność cywilną i karną. W związku z powyższym, apelujemy do Państwa o większą kulturę i rozwagę przy formułowaniu komentarzy, a przede wszystkim uprzednią analizę ich zasadności.

Jednocześnie informujemy, że Spółka podejmie kroki prawne zmierzające do ochrony jej dobrego imienia, jak i wizerunku i czci jej pracowników. Stąd też wpisy naruszające prawo będą zgłaszane do administratora portalu celem ich usunięcia, a ich autorzy - po ustaleniu ich tożsamości - pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej, a w niektórych przypadkach także karnej za przestępstwo zniesławienia stypizowane w art. 212 § 2 k.k., zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Rene Ritz
Bader Kara Gruppe

Firma niech zacznę traktować pracowników na poziomie minimum to napewno będzie miała dobry wizerunek , a jak by była tak dobra firma to napewno nikt by tu nic nie pisał i tym powinni sue zająć prawnicy

Każdy ma prawo sue wypowiedzieć na temat pracy po to jest to forum , widocznie jest to prawda co ludzie piszą skoro jest taka ostra reakcja

O żesz w mordę

Masakra ze.....em się w gacie czytając to. Rozumiem że jak już policja przyjdzie po taka osobę pisząca tu komentarze (A raczej osoby) to firemka prowadzona przez Pana p.....a jest w stanie udowodnić że to co owa osoba napisała jest kłamstwem? Aż to kabarecik się robi. Podziwiam pana inwencję twórczą Panie rycus . Nie ośmieszajcie się już i zacznijcie szanować swoich chlebodawcow, czyli pracownikow

Jeszcze niestety pracownik

Pokazujecie właśnie całą prawdę o sobie w dobie kryzysu. O tym jak głęboko szef Polaków ma w (usunięte przez administratora) jak tylko nie mogą dla niego zarabiać. Po tym co teraz wyprawiacie pies z kulawą nogą u was nie będzie pracować. Brawo szanowny Panie Szefie który tylko straszyć potrafi

Urażona

Dziś staliśmy na granicy ponad piec godzin i kto nam za to zapłaci . Wyzysk ludzi

Stała pracownica ( jeszcze)

Proszę aby pracodawca opisał co się wydarzyło w piątkowe popołudnie , ludzie sa buntowani , jedni drugich wyzywają. Proszę teraz aby pracodawca napisał oświadczenie ile dołoży do dojazdów skoro granice są zamknięte . Niech to oficjalnie poda

Koronka
@Stała pracownica ( jeszcze)

Idźcie na zwolnienia lekarskie każdy lekarz wystawi i problem rozwiązany i niech sobie w biurze sami zakasaja rękawy i kręcą szaszlyczki????

Obecna/była pracownica
@Stała pracownica ( jeszcze)

Śmieszne jest to, że obecnie mamy ogłoszona pandemie A oni zamiast zamknąć zakład, zwalniają ludzi którzy , nie przychodza do pracy, bo najzwyczajniej w świecie boją się o swoje zdrowie i życie. Gdzie tu jest zrozumienie i troska o pracownika? Powodzenia.

Nikt

Usuwają komentarze, bo ludzie piszą prawdę. Żałosne zachowanie

Zostaw merytoryczną opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 87 ocen.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.