Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Bader Kara

Pracowałeś w firmie Bader Kara i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Amanda - 2015-03-21 13:15:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
BAder Kara - nigdy więcej-dziewczyny,które tam robią przy mięsie to zołzy takie.Idziesz nowa a ona ma cię przyuczyć i nic ci ni powie co masz robić-porażka-ogólnie nie miła atmosfera-pilnują strasznie na sekundę nie możesz przestać ruszać rękoma bo zaraz afera=plecy straszliwie bolą jak człowiek stoi po 10 godzin,do pracy na telefon-wieczorem wiesz jak jutro pracujesz-porażka-i nigdy nie wiesz do której...Szkoda słów-kto ma dobrą psyhikę i jest wytrzymały na ból -POLECAM w przeciwnym razie uciekać z daleka,A już o donosicielstwie to nie wspomnę !!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Krychu - 2015-03-24 13:54:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Ogólnie w Bader W masarniach to jest orka na całego---prawdą jest,że nigdy nie wiesz do której i na którą---czeski film.No i ogólnie jak ktoś ma kłopoty ze zdrowiem to zimno 3-4 stopnie .Maski na twarzy zaparowane-woda się skrapla aż nieprzyjemnie.Pracuję bo muszę przez duże M ale szukam czegoś innego-tak kilka sezonów i problem ze stawami-po prostu stoisz na betonie wiatraki hulają.Ogólnie nie polecam...
zdjecie uzytkownika
Magda - 2015-03-26 20:10:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Hej-wszystko się zgadza w bader jest ciężko na masarni---plecy bolą--kręgosłup trzeba mieć zdrowy inaczej bez tabletek nie dasz rady--dziewczyny,które tam robią w większości są bardzo wredne---ale wyjątki się znajdą...Ogólnie nie polecam-nigdy nie wiadomo do końca na którą masz i do której--można oszaleć !!!
zdjecie uzytkownika
praca - 2015-03-29 01:15:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Potwierdzicie jeszcze bardzo serdecznie te informacje. bo widać, że sporo osób bardzo nie poleca praca masarnii no ale cóż nie ma za bardzo lekko w tych wszystkich pracach w tym zawodzie. Możecie coś powiedzieć więcej o tym wszystkim. Mam bardzo duże ambicje, ale nie chce robić nic za darmo, możęcie coś powiedzieć więcej o tym ile zarabiacie?
zdjecie uzytkownika
aga - 2015-03-30 08:43:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Owszem ciężko jest wszędzie,ale na masarni trzeba się albo przyzwyczaić albo nie zawracać sobie głowy.Sama atmosfera tam jest do kitu.Normalnie jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Stoją patrzą ci na ręce-podstawiają świnię--musisz się pilnować na każdym kroku-nie dość,że bardzo zimno-3-4 stopnie---latem to dopiero będzie szok dla organizmu !!Ręce skostniałe---kilka par bluz--skarpetek--spodni--i do roboty--Niemiec pracuje tak samo a ma więcej na godzinę niż Polak---tez mi polityka.
zdjecie uzytkownika
Marcin - 2015-04-01 10:57:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Porażka---się gadać nie chce---pracuj jak musisz więcej zarobić niż w naszym biednym kraju---a jak nie masz aż takich ambicji to zostań w Polsce...
zdjecie uzytkownika
Marta - 2015-04-08 09:46:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Bałagan na kólkach!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
bob - 2015-04-08 18:28:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zgadzam się z opinią Amandy.Byłem, wdziałem- nie polecam. Olewka biura itd...
zdjecie uzytkownika
dodgers - 2015-04-13 02:32:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [bob - 2015-04-08 18:28:25]:
hej, ja ostatnio zauważyłem , że są jakieś problemy związane z umowami. A mianowcie też tak macie , że nie wiadomo czy robi się w końcu na akord czy też na godzinę?
zdjecie uzytkownika
Kacha - 2015-04-13 08:14:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Hej
Tak właśnie umowe masz na godzine a zapierdzielasz na akord.Się zwolniłam---miałam dość !!!!!!
zdjecie uzytkownika
Gośka - 2015-04-13 08:19:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Tak to jest jak w firmie rządzą wszyscy---Polak ---Niemiec i --??No właśnie nie znam do końca pochodzenia tego trzeciego osobnika...Jeden miesiąc mam za sobą ale dałam wypowiedzenie--od jutra już nie idę...Psychicznie i fizycznie musisz tyrać jak wół---miało być 1100 euro na ręke ---będzie 800.Odlicz paliwo--stres---się po prostu nie opłaca----300 ero drogą nie chodzi---no ale przecież miało byc na godzinę a nie na akord---co z tego,że inni się opierd...jak i tak tyle sama zarobią---praca w grupach---taki system,pozdrawiam i nie polecam
zdjecie uzytkownika
Masarnia--to jest coś - 2015-04-13 15:44:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Praca w Weißwasser w masarni na produkcji----NIE POLECAM----zimno----godziny czasu byle jakie---dzwonią i jesteś i nie ma,że nie---wieczorem wiesz jak na drugi dzień pracujesz---nigdy nie wiesz do której----taka mi to dyspozycyjność---obłęd jakiś---a w biurze nawet taki bałagan mają---2 tyg,prosiłam sie o chip na wejście---teraz mi już nie jest potrzebny.Jutro już po prostu nie idę tam...!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Justyna - 2015-04-15 22:35:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Hej jak tam moi drodzy po wypłacie???Bo mi się coś wydaje,że nie do końca coś jest dograne---albo w umowie ?? albo ktoś tu coś kręci..Jak u Was??
zdjecie uzytkownika
Gośka - 2015-04-18 18:47:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Cienko po wypłacie !!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Sebol - 2015-04-20 22:51:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
No nie ma co tak narzekać,następny miesiąc może będzie lepszy...
zdjecie uzytkownika
simon - 2015-04-27 20:09:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
To w ogóle kiedy macie te wypłaty w bader kara i o jakie stanowisko chodzi? wynagrodzenie jest jakieś prowizyjne, że następny miesiąc może być lepszy, a wypłata to zawsze niespodzianka?
zdjecie uzytkownika
sebol - 2015-04-30 13:13:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
No wiesz niby w umowie masz na godzinę a robisz trochę na akord,więc ?Jakaś niespodzianka może zawsze być.Jak masz mało godzin bo nie ma roboty to też różnie bywa raz jest gorzej raz lepiej a narobić się trzeba jak wół-jeszcze żeby majster był normalny....
zdjecie uzytkownika
Ula - 2015-04-30 18:15:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Pracowałam w szwalni. Warunki masakryczne. Hałas, kurz, wymuszona pozycja ciała. Kołchoz. Uśmiechałam się bo musiałam. Za 8,5 brutto. Wytrzymałam 3 m-ce. Praca dla zdesperowanych.
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-04-30 21:41:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Większość tych prac to desperacja...Widzieliście w lubuskiej jak się wzięli za takie sezonówki-mądrzy ludzie--bo to,że ktoś gada,że Zgotuje nam Obóz pracy to wstyd w tych czasach---ale są jeszcze tacy idioci
zdjecie uzytkownika
Jolka - 2015-05-14 22:33:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nie polecam
Tragedia
Moze i zarobisz ale jakim kosztem DOM ZDROWIE RODZINA TO JEST NAJ!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
goska - 2015-05-27 19:49:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
co zarobisz? dorobisz się ale garba. agencja ucina godziny! nawet 100 euro miesięcznie. bo norma! jaka norma? prokurator!
zdjecie uzytkownika
Maniok - 2015-06-03 15:39:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIe specjalnie rozumiem na podstawie czego obcinają jakieś pieniądze. Co innego jakby ktoś nie spełniał warunków i regulaminu na który się zgodził - to inna sprawa. Sam się zastanawiam czy nie podjąć z nimi pracy bo całkiem sporo interesujących mnie ofert mają - ale komentarze niektórych z was przyprawiają mnie o spore wątpliwości.
zdjecie uzytkownika
ines - 2015-06-08 14:11:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jeszcze nigdy nigdzie nie spotkał mnie taki brak organizacji, kultury, odpowiedzialności, moralności i podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania jakiegokolwiek, jak w Bader Kara (bat&kara byłoby adekwatniejszą nazwą). Większość pracowników pracujących w Oschatz dłużej(najpewniej mocno doświadczonych przez los, bo kto tylko ma taką możliwość ucieka po tygodniu) wsiąknęła niestety w klimat kłamstw, plotek, intryg i zagrywek "psychicznych" dosłownie. A smutne to, że polskie pracownice proponujące pracę w Niemczech biorą udział w machinie nakręcającej niemiecki zysk zdrowiem fizycznym i psychicznym rodaków dla nich pracujących i znoszących trudy tylko dlatego, że zwyczajnie nie mają wyjścia. Podsuwają Ci do podpisania papierek o braku dyskryminacji :) a równiejszą równość niemców widać już od przekroczenia progu hali. Jeśli nie masz więc innego wyjścia i możesz zainwestować w podróż ze świadomością powrotu po kilku dniach - jedź. Tak smutne, że aż chciałoby się przywołać słowa Zofii N. "człowiek jest mocny, może jeszcze popracować"…

Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---
Pytania: może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---
zdjecie uzytkownika
killer - 2015-06-23 19:38:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [onery - 2015-02-26 18:41:40]:
Nigdy więcej nie chcę wspópracową.Brak szacunku dla pracownika ciężko o zaliczki i wypłata nie jest na czas.Mało tego żadnej opieki ze strony niemieckiej.Mozna też pracować przez parę tygodni tylko na nockach.LESZEK z Łodzi
zdjecie uzytkownika
ssak - 2015-07-17 09:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie gadajcie, że jest aż tak źle u nich. Wydawało mi się do tej pory, że warunki jakie oferują na start są w miarę przyzwoite. Oczywiście mówimy o pracy przez pośrednika, więc i tak finansowo jest słabiej aniżeli ktoś by sobie sam pracę załatwił, ale uwierz mi jest kilkunastu gorszych pośredników. A problemy z zaliczkami etc zawsze się zdarzały?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bader Kara

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Bader Kara ?
Zadaj pytanie
alert