Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Pan

Granice pozamykane a nijaka pani koordynator każe przez Okszyne jechać , ludzie to się w głowie nie mieści trzy godziny w jedna i trzy w druga stronę jazdy

Bogdan

Ludzie ja tam robiłem ze dwa tygodnie , tam się nie da żyć , do ubikacji nie da rady iść . Złe to wspominam

A co się stało

Jeszcze jedno uważajcie na brygadzistę nijakiego Piotra , straszna chorągiewka wysłucha przytaknie i wszystko powtórzy

Pracownik Produkcji

szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---

może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Bombelek

Nie polecam pracy w weisswasser, (usunięte przez administratora) i brak zorganizowania pracy nie wiadomo w co ręce włożyć na każdym stanowisku trzeba od razu załapać wszystko i tępo pracy jak nie to zazwyczaj padaja przekleństwa i robi się nerwowo, Ci co pracują któryś sezon z kolei powinni nowych wdrążyć (usunięte przez administratora)

@Bombelek

Dziekujemy za ten wpis. Po pierwsze nie mozemy potwierdzic, ze jest za duzo pracy. Niestety pogoda jest w ostatnim czasie nieodpowienia jezeli chodzi o przemysl grillowy. Z tego powodu w ostatnich tygodniach nie moglismy pracowac codziennie. Po drugie jestem osobiscie na miejscu kilka razy w miesiacu i jeszcze nigdy nie uslyszalem zarowno krzyku ze strony pracownik, jak i skarg ze strony innych kolegow. To, ze pracownik musi wykonywac swoja prace sprawnie jest naszym zdaniem niezbedne w kazdym przedsiebiorstwie, poniewaz bez tego Firma ponosi straty. Ale to ze, trzeba pracowac tak szybko, ze nalezy biegac i spieszyc sie nie jest nam znane. Nie zaprzeczamy, ze doswiadczeni pracownicy pracuja szybciej i dokladniej, to jest normalne. Natomiast jesli ktos podnosi glos, nie jest to na pewno poprawne. Skierujemy to ponownie do naszych brygadzistow. Dziekuje i pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Dziekujemy za wypowiedz. Szkoda, ze ma Pan nagatywne doswiadczenia z nasza firma w tej miescowosci, w tym miejscu wyrazamy ubolewanie z tego powodu. Jednak uwazamy, ze okreslen typu Kolchoz i tym podobnych, powinno sie unikac ze wzgledu na przeszlosc historyczna, a w tym wypadku, takze dlatego, ze w naszej firmie nikt nie jest zmuszany do wykonywania pracy. Dziekuje i pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Były pracownik kolchozu
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Niech Pan się nie ośmiesza Panie R. Doskonale Pan wie i wiedział od lat jak wygląda praca w WSW .Jak ktoś przychodził się poskarzyc to mówił i Pan i Pana (usunięte przez administratora) że trzeba wyrabiać normę, a jest nie wyrobiona. Każdy wie że szanowny Pan K. ze swoją żonka i przydupaskiem ,byłym pracownikiem produkcji obcinają ludziom godziny żeby wyszła norma. A Pan Panie R.( nie będę pisać jaki ma Pan pseudonim na hali) jak tylko wchodzi na salę to słyszę jedynie TEMPO TEMPO! proszę stanąć przez tydzień na maszynie jak zwykły pracownik i zobaczymy ,czy Pan potrafi wyrobić normę, która jest nie do wyrobienia. Ludzie zasuwaja, cieszą się że zarobią A jak przychodzi wypłata to jest szok. I wg. Mnie nazwa KOLCHOZ na ten zakład jest i tak delikatna . UCIEKAJCIE LUDZIE OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ! Jest tyle lepszej pracy przy granicy ,że szkoda zdrowia i nerwów. A o swoje ciężko zarobione pieniądze walczcie w sądzie, nie dajcie (usunięte przez administratora) ciągnąć tego procederu!

@Były pracownik kolchozu

To prawda ,dodałabym jeszcze stulking że strony brygadzistow zarówno polskich i niemieckich. Mógłby ktoś w końcu zarejestrować ten proceder i pokazać światu bo tego co tam się dzieje nie da się opisać słowami.....

@Były pracownik kolchozu

Dziekujemy za wiadomosc, jestesmy juz zmeczeni odpowiadaniem na anonimowe wiadomosci, ktore mijaja sie z prawda. Tlumaczeniem sie z bledow, ktore nie mialy miejsca. Proponujemy abys skontaktowal sie z nami pod znanym wszystkim adresem email albo przyszedl bezposrednio do nas. Nie bedziemy juz reagowac/odpowiadac na anonimy. Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Dzien dobry, nie bedziemy juz komentowac tych zarzutow. Nie chcemy aby nastepnym razem obwiniono nas o wyginiecie dinozaurow... Pozdrawiam Rene Ritz Bader Kara Guppe

Mąż swojej żony.
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Bader Kara. Jedno CO musicie zrobić to uświadomić ludzi i podać oficjalnie co jest waszym działem w Weiswasser a co ma Euromitt. Bo ludzie psioczą na Was a pracują pod Euromitt. Od tego trzeba zacząć.

Tomasz
@Mąż swojej żony.

Nie sądzę żeby ktoś pracujący dla Euromit pisał w opiniach o bader kara. Prawda jest taka że obie firmy to (usunięte przez administratora) i nie warto tracić czasu na pracę tam bo po pierwszej wypłacie jest rozczarowanie.... Piszcie troliki biurowe dalej żebyś ZADOWOLIC szefostwo????

Mąż swojej żony.
@Tomasz

Raczej trolem nie jestem. Ale wiem jak tam jest i jacy są ludzie. A co do tego że ktoś nie wie pod jaką firmą pracuje to też są tacy.

Polecam wszystkim. Pracuje już trzeci sezon i jestem zadowolona. Płacą super. Ludzie i atmosfera na hali w Weisswaser jest mega. Wiadomo, że idzie się tam do pracy, jeśli ktoś idzie po to żeby zarobić A się nie narobić, to zwierzchnicy nie patrzą przychylnie na taką osobę. Warto na samym początku pokazać się z jak najlepszej strony i później jest spokój. Panie z biura, zwłaszcza Pani Iga mega ciepłe osoby, pomogą wszystko załatwić. Pracuje tylko na sezon, urlopów nie biorę, bo to nie ma sensu. Ale za urlop pieniążki mam wypłacone. Stałam na wielu stanowiskach i praca nie jest ciężka. Trzeba chcieć pracować i tyle. Pozdrawiam. Polecam!!!!

Dziekujemy TEJ JEDNEJ OSOBIE (!), ktora juz od dawna pod roznymi nazwami/imionami pisze o nas na goworku. Wskazowka: na dzis mamy 257 chetnych do pracy w naszej firmie, zatrudniamy ponad 500 Pracownikow z polskim obywatelstwem. Tak wysoka liczba pracownikow i kandydatow utrzymuje sie od lat na stalym poziomie. Prosimy ta OSOBE aby zaprzestala tych praktyk. Dziekujemy Rene Ritz Bader Kara Gruppe

Sezonowy pracownik

1500€ to ponad 6000 zł. Dosyć dużo jak za pracę bez wykształcenia. A branie urlopu kiedy idzie się na sezon chyba mija się z celem. Poza tym wszystko było tak, jak opisywali przy zawarciu umowy.

Sezonowy pracownik

Pracowałem tam z kolegą cały sezon. Jestem bardzo zadowolony, bo zarabiałem dużo więcej niż mógłbym zarobić w Polsce. Kierownicy bardzo sympatyczni jeśli wykonuje się swoją pracę, a nie tylko podpiera o maszynę I narzeka. Czasami jest presja czasu, jak wszędzie, ale za to później dostaje się większą wypłatę. Pieniądze zawsze na czas, a Panie z biura kompetentne, uprzejme, zorganizowane I chętne do pomocy. Większość narzekających ludzi, to osoby, które przyszły I myślały, że za samą obecność dostaną pieniądze. Duża część współpracowników bardzo dwulicowa. Chodzą do biura po pomoc w załatwieniu formalności, którą oczywiście otrzymują z uśmiechem na ustach Pań pomagających, a później idą na halę I obrazują szefostwo. Podkreślam też, że branie urlopu, kiedy idzie się pracować tylko w sezonie mija się z celem, ale niektórzy chcieliby przyjść na 3 miesiące, mieć po tygodniu urlopu w każdym miesiącu I jeszcze dostać 1500€. Tak się nie da i trzeba być na to przygotowanym. Praca przebiega tak, jak ją opisano przy zawarciu umowy. Serdecznie polecam! Były pracownik

Zielony Żeluś :D

Porozmawiajmy sobie dzisiaj przepysznych szasznykach Bader Kara :D - kto pierwszy się rzuci na skrzynki?!! - ja wolę bardziej boczki bo one są jakby takie szasznyki - ja sobie wziąłem jednego do skręcania - moje wyskakują z maszyny hop hop hop - wszystkie są takie zieloniaste!!! Chciałem jeszcze powiedzieć że firma Bader Kara jest (usunięte przez administratora) :D

@Zielony Żeluś :D

Wioletta

Pracowalam w tej firmie na sezonie i bylam bardzo zadowolona .

Żona pracownika

Mąż pracował 1,5 tygodnia. Kolega z tego stanowiska, poleciał do biura i nagadał, że jest leniem, nic nie umie, musi za niego robić wszystko. Za 10 minut wezwany zostaje do biura i zwolniony, żadnych konsultacji z kierownictwem na hali. Zaznaczam, że ten facet bardzo źle traktuje kolegów z innych krajów, ale chyba przymykają na to oko wszyscy

Ludi

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) najpierw mówią że takie idealne warunki pralki nie ma kuchenka taka stara jakby wyprodukował ją (usunięte przez administratora) w lodówce pleśń zero prywatności nawet klucza do drzwi od pokoju nie ma. Przełożony wg telefonów nie odbiera ani nie odpisuje na smsy. Jestem tu dwa tygodnie i pierwszy raz widzę taki (usunięte przez administratora) Grzejniki nie grzeją. Porażka

@Ludi

Dzien dobry, dziekuje za ta wiadomosc, prosze poprzez email info@bader-kara.eu napisac,dokladnie ktorego mieszkania dotyczy, bedziemy mogli wtedy zareagowac, pomoc. Niestety to, ze nasze mieszkania czasami tak wygladaja spowodowane jest tym,ze pracownicy pozostawiaja je w bardzo zlym stanie, a my nie zawsze od razu o tym wiemy, wiec nasza reakcja moze chwile potrwac. Zajmiemy sie Pana problemem, prosze o informacje zwrotna. Pozdrawiam Rene Ritz

Dzien dobry, bardzo chetnie zajme sie sprawa, o ktorej Pani pisze, w tym celu bede potrzebowal wiecej informacji od Pani. Dzieki tym informacjom bedziemy mogli wyjasnic to nieporozumienie i sprawdzic czy rzeczywiscie jest tak jak Pani napisala. Prosze o przeslanie emeil-a na ponizej podany adres: info@bader-kara.eu Pozdrawiam Rene Ritz

nowy były pracownik

W tej firmie jest nadal standardem zwalnianie pracowników nawet po wypadku w pracy, do tego brak zainteresowania i pomocy osobie poszkodowanej w firmie do której pracownik jest oddelegowany ( odstawili na zakwaterowanie), kolejny brak pomocy od strony koordynatorów " no bo ubezpieczyciel jeszcze fizycznie nie nadał numeru ubezpieczenia" i w ten sposób mając wypadek w pracy w pierwszych dniach zatrudnienia będąc w szoku pourazowym lub już na środkach przeciwbólowych, bez znajomości języka i miejsca ulokowania , z urazem kończyny znacznie upośledzającym poruszanie się , masz sobie poradzić sam, i tak dostajesz pocztą do domu wypowiedzenie umowy o prace bez podania przyczyn napisaną po 14 dniach od zatrudnienia wysłaną po kolejnych kilku dniach ....będąc nadal na zwolnieniu i bez bliżej określonego czasu powrotu do sprawności sprzed zatrudnienia, zostajesz z niczym ..." dla osób z uszkodzoną (...) ofert pracy byśmy i tak nie mieli" " mamy oferty pracy tylko takiej w której Niemcy nie chcą pracować" ... Pomijam też fakt "lekkiego " wprowadzania w błąd co do rodzaju i charakteru zleconej pracy a pytania o szczegóły , zbywane niedostateczną wiedzą w tym temacie ( na miejscu się okazuje że jest bardzo duża rotacja nowych pracowników w tej firmie do której cię wysłano) Firmę B K oczywiście "polecam" zapewnili mi ogrom ekstremalnie niezapomnianych wrażeń które podbudowały psychikę ;)

@nowy były pracownik

Dzien dobry, ze zdumieniem odnotowaliśmy ten wpis i prosimy o podjecie natychmiastowego kontaktu z nami pod adresem: info@bader-kara.eu . Chcielibyśmy wyjaśnić ten fakt, ponieważ jest to sprzeczne z naszą ideą współpracy opartej na zaufaniu. Pozdrawiam Rene Ritz Frima Bader Kara

Byly pracownik
@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Sprzeczne z idea?! A to dobre ????Takie dzialania to standard w tej firmie.Sam zostałem zwolniony po wypadku w pracy, jeszcze chcieli mnie zmusic do podpisania rozwiazania za porozumieniem stron i to tylko po niemiecku ,dobrze ze cos mnie tknelo i sie nie zgodzilem na podpisanie tego. Lepiej trzymac sie od nich z daleka

@BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.

Tu nie ma żadnej ideologu i to jest czysta prawda, tylko się ośmieszacie, tymi komentarzami wiec radził bym nie pisać ich, pracowało tylu ludzi i na stałej hali i na sezonowej, ze nie macie siły przebicia, jeśli chodzi o tłumaczenie waszych wyczynów. Znam ludzi którzy, byli chorzy jeden dzień i zostali zwolnieni z tej firmy, wiec proszę się nie kompromitować tymi tłumaczeniami

Agata

Witam, jak nazywa się huta w waiswasser na jaki adre e-mail można składać CV

@Agata

Dziękujemy za ten wpis. Prosimy o przesyłanie CV na ten adres mailowy zary@bader-kara.eu Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

magdalena

Lubię atmosferę w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. za: Pracowałam w tej firmie 5lat sezonowo i 2 lata całorocznie.Byłam zadowolona zarówno z pensji jak i współpracy.Zawsze otrzymałam fachową pomoc i doradztwo.

Sp. z o.o.
@magdalena

Gratuluję kłamstwa Pani(usunięte przez administratora) Pierwsze słyszę aby Sp. z o.o. zatrudniała pracowników nie pozdrawiam

norbert

Nie polecam biura w Leipzig, Polka która tam pracuje na nic nie ma czasu. Niby miła zapewnia ,że prace załatwi, a później nie oddzwania. Na dodatek oferty za najniższą stawkę! Omijać szerokim łukiem!!!!

@norbert

Dziękujemy za ten wpis. To, że czasami nasi koledzy i koleżanki natychmiast nie oddzwonią albo zapomną oddzwonić nie jest absolutnie złą wolą. Wynika to tylko z tego, że dzięki dobrym aplikacjom kandydatów na pracowników i silnym zainteresowaniem naszych klientów mamy wiele do zrobienia. Proszę wybaczyć nam ten incydent. Jeżeli natomiast chodzi o stawki, mamy również takie, które przekraczają minimalną płacę. Prosimy po prostu złożyć aplikację! Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

Dziekujemy za ten wpis. Zgodnie z umową wezwaliśmy do biura w celu wypłacenia wynagrodzenia, ponieważ nie otrzymaliśmy numeru konta na które moglibyśmy przelać wypłatę. Niestety kopia bez oryginalnego podpisu nie jest akceptowana od strony prawnej. Wskazówka: Prosimy powstrzymać się od wszelkiego rodzaju zniewag, których nie tolerujemy! Zamiast tego lepiej zrócić się z konkretną rzeczą lub problemem, który wtedy znacznie szybciej można rozwiązać. Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Dzien dobry. Dziekujemy za ten wpis. Chetnie udzielimy odpwiedzi na wszystkie pytania, ktore mozna przesylac na ten adres mailowy info@bader-kara.eu Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na Opiekun Osób Starszych? 18 września ogłoszenie na GoWork.pl.

Dzien dobry. Obecnie nie poszukujemy pracownikow na staniwsko ,,Opiekun Osob Starszych". Owszem dodalismy ogloszenie 18 wrzesnia, w ktorym poszukujemy opiekuna medycznego. Chetnie odpowiemy na wszelkie pytania, ktore mozna wysylac na ten adres mailowy : info@bader-kara.eu Pozdrawiam Rene Ritz Firma Bader Kara

Zostaw merytoryczną opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 87 ocen.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.