Opinie o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. w Żary

Lara

polecam

Dorota
@Lara

A pracowałaś lub pracujesz tam? :)

Zofiapapiss@wp.pl

Dzień dobry.Mam pytanie czy przyjmują państwo do pracy na produkcję w Maja Mőbel?

Gibki Jacek

Zacznijmy od wyposażenia którego nie było, można by pomarzyć o łyżce żeby zamieszac herbatę, internet? Panowie i Panie z biura o czymś takim jak internet nie słyszeli, całkowite odcięcie od świata jeśli nie ma się własnego internetu, mieszkanie w pajęczynach???? Kpina??? 150 euro? Za co???? Nie polecam, albo o odradzam baderkara w chemintz, mieszkanie frei.be.rgu. NIE POLECAM!!!!?

@Gibki Jacek

Gibki Jacek NIE KOMPROMITUJ SIĘ . Ja z Gibki Jacek mieszkałam, ciekawe dlaczego nie napisze dlaczego już nie prcuje, jak zostawił mieszkanie po sobie. Ja jestem z firmy zadowolona, jeśli ktoś nie chce pracować to zawsze znajdzie, że ktoś winny.

Że czego podważanie? Dobrego imienia? Wolne żarty. Jesteście po prostu jak 90% agencji tutaj zwykłymi wyzyskiwaczami, półprawdy i kłamstwa to jest Wasze dobre imię. To się zgadza

Pracownik Produkcji

szybko---nawet szkolenia przechodzisz na niby---

może nie pytanie to było ale---rób swoje -z nikim nie gadaj--nie oglądaj się do tyłu---tylko pracuj a wszystko będzie git---

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Rafal

polecam wspoloprace z ta firma, pracowalem przy maskach, mieszkanie blisko, wyplata zawsze na czas, weekendy wolne, milo wspominam, moze jeszcze kiedys wroce

Firma BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. szukała pracownika na Pracownik Produkcji. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Zbigniew jablonski

Pracowalem przez Bader kare we fruchte -verytribebe.(usunięte przez administratora) .Jak bralem urlop za zgoda firmy. To po tygodniu dostawalem nagane na pismie za ouszczenia miejsca pracy .Zaliczki tylko na poczatku .potem zapomnij .na koniec (usunięte przez administratora)mnie na 250 euro

Krzysiek
@Zbigniew jablonski

Dziwne, ja zawsze dostawalem zaliczki na czas, ale jak nie chodziles do pracy to z czego miales zaliczke dostac?????

Hubert

mily kontakt przez tel z pania w Zarach, czekam na oferte pracy

poszukujacy

szukalem pracy, dostalem pare ofert pracy z biura w zarach, akurat zadnej nie przyjalem ale rozmowa i caly przebieg rekrutacji w porzadku

polecam

Ola

Na dzien dzisiaj nie mam na co narzekac. Mieszkanie tez ok, jak sie nie sprzata to nic dziwnego ze jest brudno...

Jaci

Firma tragedia.Nie polecam nikomu!

BOSKI
@Jaci

Tragedia to mało powiedziane.Tam zostają tylko nieudaczniki życiowe.Po prostu słabi ludzie fizycznie mający problemy finansowe i nie potrafiący sobie polepszyć byt.

Asia

ja polecam, wiadomo zawsze moga wiecej placic ale ogolnie bylo ok

Rollo

Agencja OK. Stawki nie są najwyższe ale coś za coś. Tak we wschodnich landach jest. Jak mam do wyboru czy mam gonić w piątek 200km do Polski albo mieć te 2€ na godzinę więcej i pracować 700km dalej to wolę jednak przez BK robić. Dobre jest też to że nie trzeba wynajmować swojego mieszkania , płacić kaucji i podpisywać umów. Dzisiaj pracuje w saksoni a za miesiąc gdzie indziej. Żadnych mieszkaniowych zobowiązań. Super sprawa. Tylko proszę!!!!! Pokoje jedno osobowe!!!! Z dwójkami czasem kłopot, zależy kto się trafi. Ogólnie praca na plus.

Kornelia

Pracujemy od stycznia przed Bader Kare i jest w porządku. Mieszkanie spełnia nasze oczekiwania, wyplata na czas, kontakt z biurem dobry. Wiadomo nie jest idealnie, ale gdzie jest:) Także z czystym sumieniem polecam agencję.

Josef

Witam , chcę się podzielić swoją opinią pracowałem w Bader Kara bardzo pozytywna i uczciwa firma nie mogę napisać złego słowa wypłata zawsze na czas zapewnione bardzo dobre warunki mieszkaniowe i bardzo dobrą opieką polsko- języcznego koordynatora na którego zawsze można było liczyć .Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami bo piszą nie prawdę z czystym sumieniem polecam tą agencję Bader Kara Pozdrawiam

Paolo

Agencja spoko. Kasa zawsze na czas. Ja trafiłem do fajnego mieszkania i da się przeżyć. Na halupie jest unas pralka. Duży plus. Kiedyś bylo trzeba klamoty ze sobą wozic. Przydałby się jeszcze internet na mieszkaniu bo trochę ch...owo ze sobą talerz Polsatu wozic żeby coś obejrzeć. XD

Nowak Kowalski

Zacznijmy od wypłat. Na umowie każdy ma taką samą stawkę, ale jak dochodzi do wypłaty to każdy dostaje inną(~100euro przy tych samych godzinach) :) Także raz dostaniesz więcej, raz mniej, a ilość godzin taka sama. Na plus to chyba jedynie termin wypłat, co miesiąc zawsze tego samego dnia. W pierwszej wypłacie za kilka dni pracy dostałem 50euro. Koordynatorka mnie poinformowała, że z podatku mi zwrócą - dlaczego tak? Tego nie potrafiła mi wyjaśnić.W mieszkaniach dają jedną małą lodówkę(taką co nawet nie ma metra wysokości) na 5-6osób, pralka to loteria. W jednych mieszkaniach jest, w innych nie ma. Nawet była sytuacja, że ktoś sobie ze śmietnika przyniósł pralkę i kasował po 5euro za użycie innych domowników :D. Czasem nawet kluczy się nie dostaje i trzeba samemu dorabiać(koszty dorobienia zwracają po miesiącach lub przy zwolnieniu). Kontakt z koordynatorką jest tragiczny. Trzeba się dopominać i przypominać o sobie wręcz i to w takich sprawach jak meldunek. A i tak pani ola jest zajęta i ani nie odpisze, anie nie oddzwoni/nie odbierze. Ale jak czegoś potrzebuje to potrafi dzwonić o 7rano do wszystkich domowników, mimo że ci mają na 14 do pracy :D Jak już cię zwolnią albo sam/a zdecydujesz o rozstaniu się z tą firmą to o pieniądzach za urlop możesz zapomnieć. Także najgorsza agencja w której byłem. Mija parę lat a ja dalej nie zostałem wymeldowany oraz nie otrzymałem świadectwa pracy, pita nic.

Mati

@Hans a to biorą do pracy też osoby tylko z wykształceniem podstawowym ?

@Mati

TYLKO, BO Z TAKIMI MOGĄ ROBIC CO CHCĄ

Aktualność
Frank

ZATKANE TOALETY NA MERKWITZ MAJĄ CERTYFIKAT? O ODRAPANYCH MIEZZKANIACH BEZ PODSTAWOWYCH URZĄDZEŃ NIE WSPOMNE....

@Frank

Widocznie sami takie warunki mają w domach.

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem to co siesie dzieje we FrankeSztolz to jakaś porażka.P. Ćwikla potrafi stanąć kolo pracownika z telefonem w ręku i mierzy czas ile się robi sztuk na minutę to jest chore.Na umowie jest napisane 9.35 na GODZINE a nie na AKORT.Nie przyjemna atmosfera juz nie wspomnę o Niemcach LESERY.Nie polecam tej firmy tu jest (usunięte przez administratora).Pracownika maja za nic .Nie może chorować tylko ma (usunięte przez administratora) a juz nie daj boże jak będziesz na zwolnieniu lekarskim to po dwóch dniach bądź pewny że otrzymasz wypowiedzenie z pracy.A pani Ćwikla zaciera ręce bo za nowego pracownika zgarnie szmal. To nie jest firma (usunięte przez administratora)TYLKO (usunięte przez administratora) FRANKA.

Sympatyczny

(usunięte przez administratora) zastraszanie, poniżanie i bezpodstawne zwalnianie pracowników, zeby pozostali się bali.... Inaczej nie potrafię określić atmosfery w tej firmie i poczynań kadry .....

Zostaw merytoryczną opinię o BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 10 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 87 ocen.

BADER KARA® Praca Tymczasowa Sp. z o.o.