Opinie o delikatesy ZYGUŁA w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy delikatesy ZYGUŁA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w delikatesy ZYGUŁA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o delikatesy ZYGUŁA w Szczecin

Kuba

Dobra firma i dobrze się pracuje. Dużo zależy od ludzi, jak stworzą dobrą atmosferę to jest jak u nas.

didi

Witam wszystkich. Chciałam przestrzec przed pracą w tej firmie. Pracowałam na okres próbny dawałam z siebie wszystko zostawałam po godzinach za które i tak nie płacili, wyzysk jest niesamowity do tego okrojony personel co skutkowało niekiedy wyjściem z pracy o 21.30. Na sklepie przewidziana optymalna ilość personelu to 9 osób na 3 zmiany, a było nas 6 osób ale kartka z pracą wisi ciągle na drzwiach sklepu. poszanowania człowieka próżno szukać. Ostatniego dnia pracy na okresie próbnym zostałam poinformowana przez kierowniczkę ze dzwoniła szanowna pani [usunięte przez moderatora] i powiedziała że umowy nie przedłuża po czym bez słowa rozłączyła się. Próbowałam 3 krotnie zadzwonić do szanownej pani [usunięte przez moderatora] i dowiedzieć się co jest przyczyną nie przedłużenia mojej umowy, ale " KULTURALNA" pani [usunięte przez moderatora] odrzucała połączenia niczym dzieciak. Jestem zła i rozgoryczona takim potraktowaniem nie spodziewałam się takiego zachowania ze strony WIELKIEJ pani koordynator. Ciśnie mi się na usta wiele brzydkich słów ale, że mam trochę kultury w przeciwieństwie do INNYCH powstrzymam się.

doda
@didi

Płacą za nadgodziny,a skoro cię wylali to znaczy że się nie nadawałaś.W tej chwili można tam zarobić ponad 2000

Th
@didi

Fake. Wszystko jest wypłacane

Lena

Od prawie 3 lat jestem pracownikiem tej firmy. Nie narzekam choc zarobki moglyby byc wieksze, adekwatne do wykonywanej pracy, tym bardziej, ze w marketach sa podwyzki i place siegaja ok 2600 brutto. Mysle sobie, ze jesli komus nie chce sie pracowac to wypowiedzi beda negatywne. Jestem zadowolona!! Pani koordynator jest pomocna. Odpowiada na kazde pytania z naszej strony, odbiera telefony. Socjal w firmie tez okej. Takze nie ma co narzekac. Pozdrawiam wszystkie ekspedientki sklepow miesnych Zyguła :-)

BALBINA

KTO PRACOWAŁ U ZYGUŁA JAK BYŁO Z ROZLICZANIEM KASY PRACUJE OD NIEDAWNA I BRAKUJE MI CO DZIENNIE 10 ZŁ KTOS MYSLI ZE JESTEM GŁUPIA I NIE UMIEM LICZYC .CZY TAK JEST WSZEDZIE .

Lolka
@BALBINA

Przyjrzyj się koleżanką ze zmiany bo pewnie Cię robią w bambuko .Zgłoś koordynatorce ale nikomu nie mów z załogi .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie delikatesy ZYGUŁA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
polecam

Wszystko jest wypłacane , nie ma żadnych machloi . Polecam .

aga

Witam, zupełnie przypadkiem trafiłam dzisiaj do sklepu mięsnego Zyguła na Boh.Warszawy ponieważ przyznam szczerze jest mało widoczny i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługa super( brawo p. kierownik miła i kompetentna) towar rewelacja, ceny nie są bardzo wygórowane więc polecam serdecznie wszystkim którzy lubią dobrze wydać pieniądze zwłaszcza teraz przed świętami :)

Sylwia

Szkoda że u was niema Pana ekspedieta lepiej by się zakupy robiło powinniście zatrudniać też panuw

@Sylwia

Zgadzam się zakupy by się lepiej robilo

EWA

Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez Panią Andżelę na Państawa stoisku przy ul.Dąbskiej. Polecam wyroby są smaczne i świeże.Jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem ekspediętki wyżej wymienionej. To mnie bardzo zachęca do robienia zakupów na Państwa stoisku. Pozdrawiam klientka z oś.Bukowego.

może i obsługa miła, ale wciska cuchnące mięso

Jola

Jestem klientką waszego stoiska,jestem zadowolona z obsługi p.EwyH,p.Agnieszki K są bardzo miłe dla klientów zawsze uśmiechnięte.zawsze szybko obsłużą i doradzą.Życzę wszystkim klientą takiej obsługi. klientka waszego stoiska w Kauflandzie.

Zostaw merytoryczną opinię o delikatesy ZYGUŁA - Szczecin

• Jak się pracuje w delikatesy ZYGUŁA?

Zobacz opinie na temat firmy delikatesy ZYGUŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w delikatesy ZYGUŁA?

delikatesy ZYGUŁA
  • Czarna Droga 9