Opinie o delikatesy ZYGUŁA w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy delikatesy ZYGUŁA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w delikatesy ZYGUŁA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o delikatesy ZYGUŁA w Szczecin

Czy teraz zatrudnienie jest dla Sprzedawcy? Jak wchodzę w ogłoszenie, to pokazuje mi komunikat jakiś i w końcu nie wiem. A spróbowałabym, bo w okolicy ciężko i tak coś znaleźć, nie chcę jakoś przebierać w ofertach, chociaż chciałabym miec jak najlepiej oczywiście. Jak coś to ile zmian jest?

Ruda

Hej, czy we wszystkich punktach obowiązują te same stawki? Interesuje mnie Leszno, a widełki podali tylko w ofercie dla sprzedawcy w Stęszewie. W każdym razie dostałabym teraz te 4900 brutto na spokojnie? Nadgodziny są płatne 100%, a czy często one występują? Wolalabym je ograniczyć do minimum.

Anik Nowy wpis
@Ruda

Żadne 4900 jest 4000 brutto od stycznia 4250 . Za nadgodziny nie placa premi nie ma bo nie ma utargów. Brak słow.

Ale to na rozmowie o pracę informują, że jest to praca po 13 godzin? Piszesz, że nadgodzin nie ma. A jest chociaż jakieś wolne w tygodniu z racji tych 13 godzin pracy dziennie? Piszesz o tym traktowaniu nowych pracowników, a co z tymi starszymi stażem?

Dzień dobry robiąc dzisiaj zakupy zapomniałam zabrać paczkę parówek delikatesowych Jak mogę je odebrać? sklep szczecin przy boh Warszawy, płaciłam kartą pzdr Marta Bielecka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie delikatesy ZYGUŁA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w delikatesy ZYGUŁA?

Pierwsza 3 miesiące Druga na 12 miesięcy Trzecia na czas nieokreślony

Dorota
@Mów mi Despoo

I ile statystycznie osób zostaje do trzeciej opcji? I generalnie to jak jest tu średni staż pracy jeśli o lata chodzi?

Pracownica

Dopiero jak przepracujesz 33miesiece, braknie ci 1miesiac to dostaniesz na 1miesiac, a dopiero później na stałe. A i jeszcze musisz się kadrze spodobać, bo np u mnie zmieniały się jak rękawiczki nowe bo ciągle kadrze coś nie pasowało, bo za wolno się rusza, bo brzydka... Tam trzeba jak robót (usunięte przez administratora)

@Pracownica

A co ma wygląd do tego, jakim ktoś jest pracownikiem? No chyba że mówisz o jakimś stanowisku, na którym prezencja była wyjątkowo ważna…?

Grażyna

Nie polecam tej firmy, tragedia w załodze na sklepie szczególnie koordynator. W pracy występuje mobbing i nikt z tym nic nie robi

@Grażyna

Zgadzam się i najgirsze ze nie masz o tym komu powiedziec. Rozmowa z reg. rowna się problemom. To ty jestes pozniej najgorsza

@Grażyna

O jakim koordynatorze mowa ? Jaki rejon ?

Szczecin

@Vika

Przynajmniej tu tak jest nie wiem jak u kolezanki

@Grażyna

Potwierdzam, (usunięte przez administratora)przez kierownika a koordynator jakby ślepy a na próby zareagowania doklada swoja cegiełkę do (usunięte przez administratora). Czy jest ktos kto juz cos z tym zrobil?

Edyta
@Pracownica

Dziewczyny, a chociaż ile zarobić można? Może na tyle nieźle w inflacji, że choć parę miesięcy, aby przez zimę...

Potwierdzam w 1000%

Byly pracownik

Odnosnie tego co sie dzieje na jednym z działòw w zakładzie sprawa jest prosta ludzie wzajemnie siebie nie szanuja szczują jedni na drugich , obgadują,wymyślaja na siebie niestworzone rzeczy to dlaczego oczekuja tego szacunku? Czy nie łatwiej by było aby panowala atmosfera zyczliwosci a nie zawiści I obłudy? Osoby nadzorujace prace zastanòwcie sie nad swoim postepowaniem ! A nie udajecie,ze nie widzicie problemu .Ja wytrzymałam niecaly rok mimo ,ze zarobki super tylko atmosfera fatalna

MARIUSZ
@Byly pracownik

Mniej zazdrosci chociaz w tych czasach ludzie wszystkiego sobie zazdroszcza I to sie przeklada na atmosfere w pracy chociaz nie pracuje u was w firmie w moim zaladzie jest podobnie

Jestem oburzona obsługa w sklepie na os.Zacisze. Starsza Pani z mocnym makijażem (tleniona blondynka) pracuje tam chyba za karę, już na dzień dobry jest niemiła a gdy poprosiłam o inny kawałek mięsa to jeszcze mnie zbeształa, przychodzę tam od lat ale takiego traktowania nie będę tolerowała. To niedorzeczne żeby obsługa się tak odzywała. Proszę o interwencję w tej sprawie.

Kukocz77
@Anna

Stan tam z drugiej strony lady i potem narzekaj paniusiu. Przez ciebie ktoś pracę stracił.a może po ludzku miała gorszy dzień ktoś zachorował itp. Nie nawidze takich ludzi co donisza przez internet.fu

@Anna

Jeżeli ma Pani jakiekolwiek obiekcje co do obsługi sklepu to proponuję nadzwyczajnej zmienić sklep. Nie widzę problemu. Niektórzy klienci to myślą, że są na koncercie życzeń i wybierają , przebierają , wymyślają a biedna pani ekspedientka musi pół lady przerzucić, żeby pani mogła sobie wybrać 0,5kg mięsa. Stojąc w kolejce również mam ochotę zbesztać taką osobę! Panie stojące za ladą też mają czasami gorszy dzień. Trochę więcej wyrozumiałości Szanowna Pani

Urszula
@Anna

W jaki sposób Cię zbeształa?

Mariola

W każdym sklepie wszyscy narzekają, nie ma nic oprócz złośliwości. Sami sobie stworzyli klimat ,Pracują ciężko nie mają siły po pracy,ale chyba jest im tak dobrze gdy mają w sobie jad.

@Mariola

Wiadomo, że pracownicy sami tworzą sobie atmosferę i jak będą między ludźmi konflikty to nigdy nie będzie dobrego klimatu. Za tą ciężką prace chociaż jest dobra wypłata? Wiesz ile teraz dają na rękę nowym osobom?

Czy firma delikatesy ZYGUŁA w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Muchomorek

Jakie szkolenia ???? ponad 3 lata tam pracuję je a szkolenia ani jednego! Nawet bhp przeprowadzają osoby do tego nieprzeszkolone ????

Elka

Niema zadnych szkoleń, do zawodu sprzedawcy przyucza cie ktos kto stoi obok ciebie na kasie. Stajesz i dzialasz

Kgdcnil
@Muchomorek

Co Ty gadasz? Ja pracuję dwa lata i byłam już na trzech szkoleniach!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w delikatesy ZYGUŁA?

Elka

Atmosfera miedzy pracownikami moze byc inna na kazdym sklepie, jednak co najgirsze licz sie z tym, ze musisz (wg. Kodeksu pracy nie musisz i nie masz obowiazku) byc w tej pracy pod telefonem. Kilka razy w miesiącu zmiana grafiku. Sciaganie z urlopu. Przekładanie urlopu. Kierownik chociaz nie na kazdym sklepie każe kupowac towar bo sam za duzo zamówił i sie nie sprzedaje. U nas niestety tak jest o czym napisalam powyżej

Oszukana znowu!

Może i mają dobre wędliny ale za to kasjerki nie potrafią liczyć i wydawać reszty, znowu zostałam oszukana przy zakupie. Niech te panie liczą dokładnie ile klient odkłada pieniążków, żeby potem nie trzeba było kłócić się nie potrzebnie o swoja resztę!

@Oszukana znowu!

Który sklep ?

Witam was, czy ma ktoś tutaj jakieś informację o pracy w sklepach w Gorzowie Wlkp? Idę z CV a chciałabym wiedzieć czy opinie w Szczecinie mają coś wspólnego z Gorzowem. Będę wdzięczna za info.

Leszek
@Anna

Interesowała Cię praca w firmie delikatesy ZYGUŁA. Ciekawi mnie, czy finalnie zdecydowałaś się zanieść swoje CV? Daj znać, jak potoczyło się dalej Twoje zainteresowanie tym miejscem pracy.

Edyta
@Anna

Nie polecam pracy w tej pseudo rodzinnej firmie

@Edyta

@Edyta A czy możesz nam napisać dlaczego nie polecasz pracy w delikatesy ZYGUŁA? Co dokładnie wpłynęło na Twoją opinię? Masz jakieś przykre wspomnienia, czy warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadaly? Będę wdzięczna jeśli mi odpowiesz.

Muchomorek85
@Edyta

Firma Rodzinna?! To już działa jak korporacja! Koordynatorów i dyrektorów tam więcej niż potrzeba

Muchomorek
@Barbara

Zero szkoleń, brak zainteresowania szefostwa, w (usunięte przez administratora) mają pracowników, a praca do lekkich nie należy. Jak za bardzo zgrany zespół to rozwalić, wymienić, wypowiedzenie i po sprawie. Tylko pamiętajcie, że firma to ludzie, a oni wracają do Nas do Sprzedających! A na koniec opierdzielą Cię z wypłaty i niby wszystko się zgadza.

Kamil

O rany, praca tragedia, ciągle są wymogi a kasa mała niby podwyżki ale po pensji tego nie widać. Załoga.. Wszyscy chcą rządzić a pracować nie ma komu, starsi starze wysługują się nowymi pracownikami

Kamila

@Mów mi Despoo o to całkiem ładnie, a za co te premie?

@Kamila

Premie są za wyrobione targety.

Zyguła Choszczno

Straszny (usunięte przez administratora) się tam zrobił, żal tam w ogóle już przychodzić. Drogi prezesie otwórz oczy i może ty zrób porządek a nie zatrudniasz jakieś panie które udają że pilnują porządków na sklepach... Współpraca jest najważniejsza, jak jej nie ma to się robi goowno w ekipie. Strzelamy do jednej bramki ale jak ktoś się wyłamuje i pokazuje swoje ego to hhuj nie ekipa. Pfuu. Jak nie wiecie o co chodzi to Czarek Pazura na tym portalu pokazał ciekawy film.

Sylwia

Witam, możecie mi powiedzieć jakie są zarobki netto/brutto w zyguła Szczecin? Obojętnie na którym stoisku

@Sylwia

Nie umiem Ci odpowiedzieć. Sama jestem zainteresowana pracą w ZYGUŁA. A jaki rodzaj umowy Cię interesuje?

Sylwia
@Barbara

Umowa o pracę, dlatego właśnie chciałam się dowiedzieć tak samo jak Ty ????

@Sylwia

3100 brutto A netto z premia wychodzi 2800 na rękę.

Xd
@Mów mi Despoo

Dobrze wiedzieć, za ta sama pracę, takie same wyrabiane utargi, 1800 zł na rękę, tylko dlatego że jesteś z małej miesciny.

@Mów mi Despoo

Premie, o których wspominasz są uznaniowe i żeby je uzyskać trzeba wypracować targety, czy wszyscy pracownicy dostają je obligatoryjnie i są częścią składową wynagrodzenia?

Muchomorek85
@Xd

Każdy sklep ma inne progi do wyrobienia, pieczone, wkr itd

@Kamil

Tak , trzeba wypracować targety. Uważam że jeżeli pracownicy chcą , to uwierz mi że nic nie stoi na przeszkodzie żeby takową premie wyrobić. Fakt trzeba się trochę napracować, ale gdzie nie trzeba ? Ale niektóre Panie to uważają że premie powinny dostawać za samo przyjście do pracy. Niestety tak to nie wygląda.

Monia
@Mów mi Despoo

Dobrze wiedzieć. Bo my 2650 brutto. Śmiechu warte. Nie polecam tej firmy. Dużo obiecują na rozmowach o pracę a rzeczywistość jest inna.

@Mów mi Despoo

Śmieszne wypowiedzi , wyrobienie premii to nic trudnego? jak ludzie kasy nie maja to nie kupią mięsa i nawet gdyby sprzedawca stanął na głowie to nikogo nie zmusi żeby zrobił zakupów, a premia zależy od utargu więc jeżeli nie ma klienta to utargu też nie ma , czyli nie ma premi

@pracownik

To najwidoczniej nie jesteś dobrym pracownikiem skoro nie jesteś w stanie wyrobić premii. Bo jakby nie patrzeć premii nie dostaje się tylko za przyjście do pracy.

Nina

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, grunt że firma jest ok więc nie ma co narzekać,

Karierowicze

W tej firmie pracownik się nie liczy, sprzedają mięsą i traktują Cię jak mięso. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Zarobki o (usunięte przez administratora) rozbić a obowiązków pełno. Kochani właściciele zyguły tak to prawda na miejsce pracownika macie innego ale pamiętajcie że opinia robi swoje. Nie POLECAM wielkimi literami !

edyta

prawda

Były
@edyta

Uważajmy co formujemy i jak formujemy. Można zjeść jabłko i dać komu innemu

Zostaw merytoryczną opinię o delikatesy ZYGUŁA - Szczecin

• Jak się pracuje w delikatesy ZYGUŁA?

Zobacz opinie na temat firmy delikatesy ZYGUŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w delikatesy ZYGUŁA?

delikatesy ZYGUŁA
  • Czarna Droga 9