Opinie o delikatesy ZYGUŁA w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy delikatesy ZYGUŁA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w delikatesy ZYGUŁA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o delikatesy ZYGUŁA w Szczecin

Marcel

Może trzeba przyłożyć się do swoich obowiązków i nie będzie podejrzeń o niewłaściwe zachowania?

Edyta

@Wkurzona, a co takiego się stało, że nie polubiliście się z koordynatorem? Jest szansa na przeniesienie, żeby nie mieć za bardzo z nim/nią do czynienia? Tak pytam, zanim wyślę wiadomość przez ich zakładkę "kariera".

Wkurzona
@Edyta

Zmieniłam pracę. Powinnam to dawno zrobić. Teraz robię swoje idę do domu i mam spokojna głowę. A tam p. Koordynator to za Boga się uważała. Nie polecam tej firmy. Polecam zmieć pracę. Pozdrawiam

Zygułka

Szef-rewelacja ,dziś na objeździe .Ani dzien dobry ,ani pocałuj mnie gdzieś . O życzeniach na święta nawet nie wspomnę. Potraktował nas tak ,ze odczuliśmy jak małe jesteśmy.

Szukający

Witam serdecznie, Czy ktoś może orientuje się na jakie zarobki może liczyć specjalista ds. kontrollingu lub specjalista ds. raportowania i analiz? Te dwa ogłoszenia pojawiły się na pracuj.pl. Byłbym również wdzięczny za opinie na temat atmosfery oraz ogólnej sytuacji w firmie. Pozdrawiam

Edyta
@Szukający

Witam, czy aplikowałeś na stanowiska o które pytałeś? I czy udało ci się zakwalifikować do rozmowy kwalifikacyjnej?

Czarek

Słyszałem sporo dobrego o firmie a tu zaskoczenie?

była

w tej firmie nie liczy sie pracownik ,jak poprzednik pisze liczą się wazeliniarze .A powinno być odwrotnie zadowolony pracownik zadowolony klient może ktoś to wezmie do serca i przemyśli swoje postępowanie .

@Czarek

to zle słyszałeś

była

przecież wiadomo kto pisze pani e wa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie delikatesy ZYGUŁA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mirosław

@anonymous A czy to co opisujesz, zostało zgłoszone komuś wyżej z firmy ZYGUŁA? Jeśli tak, to napisz coś więcej na temat odpowiedzi, którą otrzymaliście. Będę wdzięczny. @była Co dokładniej przez to rozumiesz? Możesz napisać więcej informacji?

@Mirosław

SZEF CZASAMI POWINIEN ZAJRZEĆ TU ŻEBY SIĘ DOWIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE W JEGO FIRMIE BO INFORMACJE NIE DOCHODZĄ DO NIEGO , BO POLECIAŁY BY GŁOWY .

@Mirosław

czy ty jestes głupia myslisz ze nikt nie domysla kto to pisze zenada

Ziutka

W Szczecinie zamiast sklepów Zyguły robią się Bohuny

Aleksandra
@Ziutka

Co chcesz przez to powiedzieć? Czy firma przystępuję do zmiany nazwy handlowej sklepów? Pamiętaj, by odpowiednio rozwinąć swoją wypowiedź. Forum odwiedza wiele osób i niektórzy z nich mogą nie zrozumieć tego, co chcesz przekazać. Proponuję, by pisać bardziej szczegółowo i merytorycznie.

ziutka
@Aleksandra

ty już wiesz

Klient. W

Poraz kolejny dziś kupilem nieświerzą pokrojoną wędline pani która mi to sprzedała zapewniała że jest ok(usunięte przez administratora). Wciska stare mięso

@Klient. W

To często ma miejsce .Nie polecam tej firmy .

@Klient. W

czy mozna okreslic ktory to sklep

Klient.W
@anonymous

Tak Dębska netto a ta pani która wciska starocie to ruda w okularach i na dodatek oszukuje na reszcie sprawdzajcie drodzy klienci ile wydaje ta pani już nie raz złapałem że (usunięte przez administratora)

beata
@Klient.W

tak trzeba sprawdzac jak wydaje reszte tezpisze o tej pani rudej

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy delikatesy ZYGUŁA jest takim przedsiębiorstwem?

bebe

jakie benefity jak by mogli to z wypłaty by ci zabrali

była

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

@była

Co chcesz nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Pamiętaj, by komentarze, które publikujesz na forum były zrozumiałe dla wszystkich użytkowników serwisu. Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię na temat delikatesów ZYGUŁA, zrób to proszę w sposób merytoryczny. Rozumiem, że chodziło Ci o brak benefitów w firmie. A może istnieje pełny pakiet socjalny?

Olkan

Jest. Julita albo julit olej ta firme

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata ?

Jasiek

Może trzeba przykładać się do pracy a będzie wszystko dobrze? Po co szukać wazeliniarzy, szef widzi

Staroci z zyguły

Dziś kupiłem boczek pieczony w sklepie ZYGUŁY przy ul Dąbskiej(usunięte przez administratora) juz drugi raz sie dałem w tej sieci mięsnych zrobić w (usunięte przez administratora)teraz jak coś u nich kupie to z marszu bedę wąchał nie polecam nic pieczonego z tych sklepów zyguły

Mirosław

@anonymous Co konkretnie w takim razie było zgłaszane firmie ZYGUŁA? Mógłbyś to, proszę, określić? Kwestia ta jest istotna, więc byłbym Ci wdzięczny za tę informację. Zachęcam Cię do odpowiedzi.

Oszukana

Najgorsza firma w jakiej pracowałam i całe szczęście że już tam nie pracuje, dziewczyny nie polecam. Wypłaty masakra!!! Ja po tym jak już nie pracowałam tam miałam problemy zabrali mi pieniądze z konta bo byłam zyrantem u koleżanki która nie płaciła pożyczki (pożyczka zakładowa) było dwóch zyrantow ale ze ja nigdy nie byłam lizusem to mi tylko zabrali a drugiej dziewczynie nie, chociaż ja już tam nie pracowałam. Nigdy w życiu nikomu nie polecę pracy w tej firmie bo nie warto szkoda bo traktują człowieka strasznie wiem co mówię bo to przeszłam tam.

@Oszukana

ZGADZAM SIĘ W 100 % NIECH POSTAWIĄ ZA LADĄ KOORDYNATORÓW I KIEROWNIKÓW . ZMIANA KOORDYNATORA NIE WYSZŁA NA DOBRE , MIAŁA ZROBIĆ REWOLUCJĘ I UDAŁO SIĘ ALE TYLKO TO ŻE PRACOWNICY I KIEROWNICY SKLEPÓW ZACZĘLI SIĘ ZWALNIAĆ A OBROTY NIE WZROSŁY. TERAZ CHODZI OSOBA KTÓRA PRÓBUJE PODKUPYWAĆ PRACOWNIKÓW Z INNYCH SKLEPÓW ŻEBY PRACOWALI U ZYGUŁY , TAKIE PONIŻENIE DO TEGO STOPNIA ZE STRONY TEJ FIRMY WSTYD .

Mirosław

@Tonik na stronie internetowej firmy znajduje się formularz poprzez który można przez cały czas zgłaszać swoje aplikacje: http://www.zygula.pl/kariera Natomiast jeśli interesują Cię oferty na konkretne stanowiska to zapraszam do odwiedzania naszego forum. Jeśli pojawiają się ogłoszenia o pracę, to często są one publikowane w wątkach dotyczących poszczególnych firm.

Tonik

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Tomasz

Zawsze wysokość zarobków to punkt sporny. Ile byśmy nie dostali to jest mało.

Co powiesz coś więcej o pracy w delikatesy ZYGUŁA? Czym się zajmowałeś?

xxx

co tu mówić tragedia niby podwyżki były a z miesiąca na miesiąc wynagrodzenie mniejsze jest takie powiedzenie jak koń dobrze ciągnie to mu jeszcze dowalić tak jest w szczecinie masakra szukam nowej pracy

xxx

nie dodałam że brak premii to zasługa nowej pani koordynator

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka macie atmosferę?

Smaczne świeże w przystępnej cenie.Obsługa super.

Zostaw merytoryczną opinię o delikatesy ZYGUŁA - Szczecin

• Jak się pracuje w delikatesy ZYGUŁA?

Zobacz opinie na temat firmy delikatesy ZYGUŁA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w delikatesy ZYGUŁA?

delikatesy ZYGUŁA
  • Czarna Droga 9