Opinie o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ESA LOGISTIKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESA LOGISTIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Piotreek

W esie dalsze zwolnienia a ci co zwalniają to podwyżki dostają

ESA cała prawda
@Piotreek

Pracuje widzę co się dzieje. Atmosfera jest chora pracy jest naprawdę dużo. Szkolenia? Pff polegają chyba tylko na podpisaniu listy. Niestety albo i stety nie jestem z tych ludzi żeby się podlizywac albo sprzedawać kolegów i koleżanki wiec napewno daleko nie uda mi się zajść :-)

Agnieszka
@ESA cała prawda

A pracujesz w gliwicach? Ja tam właśnie chce aplikować i mam same dobre opinie.....

ESA cała prawda
@Agnieszka

Nie w innym oddziale. Nie wiem jak jest w Gliwicach ciężko powiedzieć.

Iza

@m, wychodzi na to, że ESA LOGISTIKA widzi potencjał w swoich pracownikach i umożliwia im rozwój zawodowy i późniejszy awans. Czy ty należysz do takich pracowników? W jaki jeszcze inny sposób pracodawca dba o swoich pracowników? Czy organizowane są szkolenia? Jeżeli tak, to jak często się odbywają?

buchaczek
@Iza

Tak potencjał nowych klientów, których można wyciagnąć od spedytora a za chwilę go zwolnić :D To chyba jedyny potencjał jaki ESA widzi w swoich pracownikach :D Szkolenia ? Dobry żart

pracownik esa
@buchaczek

Co za bzdura. Polecam uderzyć bezpośrednio do kogos kto pracuje po opinie a nie słuchac trolli.

@buchaczek

W 100 procentach cię popieram. To tylko zasłona dymna. Jak już jesteś nie potrzebny to do domu. Doby marketing to nie wszystko. Ta firma przecież oprócz ludzi i komputerów to nic nie ma. To muszą stawiać na takie hasła jak rozwój osobisty, benefity etc. Żygać mi się chce jak to słysze. Ale przyznam atmosfera super. Wszyscy sobie kadzą i opinie o sobie piszą. Najlepsze jest pisanie maili z ukrytą wiadomością do szefa tak żeby się przylizać.

Justyna
@anonymous

Ponoć tyle opinii ile ludzi, ale chyba muszę się przewrotnie zgodzić - ESA to przede wszystkim ludzie, świetni ludzie i świetna atmosfera. I dzięki tym świetnym ludziom, naprawdę ekspertach w swoich dziedzinach, firma tak się w Polsce rozwija. Tak, ludzie się zwalniają lub są zwalniani, jak wszędzie. Z różnych powodów. Z racji stanowiska - PR&Marketing Manager - mogę być posądzona o brak obiektywizmu, ale podyskutujmy o faktach i liczbach - z każdym rokiem jest nas więcej (od 8 pracowników etatowych w 2010 do 232 w 2017), a zatem logiczne wydaje się, że tworzą się nowe stanowiska i nowe możliwości rozwoju, z każdym rokiem wyniki finansowe są lepsze, z każdym rokiem zwiększa się portfolio i poziom zadowolenia klientów, powierzchnia magazynowa... W razie pytań o szczegóły zapraszam do kontaktu - bloch.justyna@esa-logistics.eu PS. Za uwagę o dobrym marketingu - Dziękuję!

Iza

@Aga, napisałaś, że ESA LOGISTIKA umożliwia Ci rozwój. Czy masz na myśli szkolenia podnoszące Twoje umiejętności organizowane przez pracodawcę, które w efekcie umożliwiają Ci późniejszy awans w strukturze firmy? Proszę Cię o udzielenie informacji na ten temat. Mogą być cenne dla osób, które poszukują aktualnie pracy i biorą ESA LOGISTIKA pod uwagę w swoich poszukiwaniach.

Aga
@Iza

Tak, o to mi właśnie chodzi, możliwość brania udziału w targach, konferencjach, czy nawet kursie języka. Chwali się też to, że ESA jest otwarta na wszelkie pomysły pracowników, co do zmian mogących poprawić komfort ich pracy, czy też zmian mających wpływ na sprawniejsze działanie całej firmy. Zachęca do zgłaszania własnych pomysłów, które później realnie są wcielane w życie. Skłania to do mądrej pracy - nie bezmyślnej.

Agnieszka

Cześć, widzę że od 2015 gdzie była dyskusja między spedytorami brak sensownych opinii - a często pojawiają się ogłoszenia nie do spedycji a logistyki i jakości. Zastanawiałam się nad złożeniem CV tylko dojazd byłby spory, ale może ktoś kto pracuje w ESA mógłby się wypowiedzieć jak jest? Z Facebooka wynika że pracuje ponad 200 osób w Polsce i jest kilka centrów logistycznych więc?

Aga
@Agnieszka

Cześć moja imienniczko :) Pracuję w ESA od roku w biurze w Gliwicach, gdzie jest około 40 ludzia. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Wielki + za to, że ESA stawia na rozwój swoich pracowników - jeżeli się tylko chcę to można rozwinąć skrzydełka. Nikt nie gryzie, także nie masz się czego obawiać ;)

Spedytor

Szybko, miło i profesjonalnie, niestety oczekiwania finansowe nam się nie zbiegły

szczegółowe pytania o doswiadczenie - okazało się że Pani B. zna moich dwóch byłych kierowników

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Iza

@pracownik esa, Twój nick świadczy, że współpracujesz z ESA LOGISTIKA. Czy w związku z tym, mógłbyś podzielić się swoją opinią na temat tej firmy jako pracodawcy? W jakim charakterze pracujesz u tego pracodawcy? Czy ESA LOGISTIKA dba o Twój rozwój zawodowy? Twoja merytoryczna wypowiedź, z racji tego, że zasilasz szeregi tej firmy, będzie wzięta pod uwagę przez osoby, które chciałyby zatrudnić się w ESA LOGISTIKA.

pietrek

Oj szykują się u nich duże zwolnienia. Profesjonalizm bez etyki. Ściągaja ludzi którzy przyniosą im firmy, a jak się już nie nadaja to się im dziękuje. Jeżeli chcesz się dla nich spalać to zapraszam. Zero etyki w tym profesjonalizmie.

ciekawy
@pietrek

i jak z tymi zwolnieniami?

Pawcio

Oszczędności oszczędności i jeszcze raz oszczędności. Zapomnij o premi bo zawsze coś się znajdzie co jest złe. Pieniądze kiepskie jak na taką pracę w której robisz praktycznie to co Ci wymyśla od mycia budynku po przekladanie palet na produkcji masakra. Brak szacunku dla pracownika i oczywiście największe oszczędności na pracowniku. Radzymin odradzam chyba że zmieni się zarządzanie tym tonący statkiem.

ciekawy
@Pawcio

Radzymin sie im powiekszyl? ten nowy magazyn to tez ESA robi?

michał

Ten statek nie tonie tylko się rozpędza żeby runąć i się roztrzaskać. Co to za firma, która oprócz kadry zarządzającej nie ma nic. Pracowników którzy robią czarna robotę to potrafią tylko wynająć. Ale głośno krzyczą o procedurach i zarządzaniu. Każda jednoosobowa firma logistyczna jest o wiele lepsza niż ESA.

ciekwy
@michał

zwolnili?

Iza

Na stronie https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ traficie na kilka ofert pracy w ESA LOGISTIKA. Co osoby aktualnie zatrudnione mogą powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy istnieje możliwość awansu wewnętrznego lub do innego oddziału firmy w Polsce?

l

Bzdura.

m
@Iza

chyba większość managerów to są ludzie, którzy zaczynali w ESA gdzieś od najniższych stanowisk kilka lat temu więc to dużo mówi - na pewno można awansować, chociaz nie ma co ukrywac ze czasem tempo pracy jest szybkie, ale jak sie lubi co sie robi to sie robi, i nikt by tam tyle lat nie pracowal jakby nie bylo ok, milo wspominam

ola

czesc, widzialam ze maja pare ofert biurowych w gliwicahc, ktos wie jak sie tam teraz pracuje?

Gliwice
@ola

Cześć, w Gliwicach atmosfera super, ale nie wiem czy w ogłoszeniach wpisano ze szukamy tylko pozytywnie zakręconych ludzi którzy albo kochają to co robią albo chcą się nauczyć czegoś nowego i mają do tego dużo entuzjazmu :) nuda i spokój to nie u nas

ola

wesdxc

@stasiek powiem Ci ze te ogloszenia sa jeszcze z maja wiec to dziwne ze jeszcze nie znalezli odpowiedniej osoboy do pracy..a tutaj chyba trzeba miec prawo jazdy c?

Łukasz

Gosia dzięki za odpowiedź. Pracuję w tej chwili w systemie dwu zmianowym, doświadczenia mam już z kilka lat jako pracownik magazynu, tak samo jak i uprawnienia na wózek. Tylko problem z systemem SAP. Trzeba będzie zaktualizować CV i spróbować :)

Łukasz

Witam, ktoś się orientuje jakie są warunki pracy w odziale firmy w Radzyminie, bo znalazłem ogłoszenie że szukają tam pracownika magazynu, a od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą pracodawcy.

Ja? gdzie? tu?
@Łukasz

Gdzie dają ogłoszenia?

Nifgar

Dziwne by było jakby nie dali umowy o pracę. Przy obecnej sytuacji na rynku gdzie brak ludzi z doświadczeniem byłoby już nietaktem dawanie smieciowki. Poza tym jaki spedytor by poszedł na umowę zlecenie? Chyba niepoczytalny

michał

Obóz pracy ale co można zrobić. Na zewnątrz piękny makijaż a w środku zgnilizna. Nie szanują pracowników i szukają z kim biznes można zrobić.

Nilfgar

Szuka nowych pracowników bo chcą jak zwykle klientów wyciągnąć a potem zrobią to co zawsze. Zwalnią.stała praktyka firmy

Grubo

Ojej hahaha co za biedakowe podejście. Starczy na jedzenie to ok nie no to za miskę ryżu byś robił biedna istoto polska? Kasy w normalnym kraju zostaje tyle że nawet po wyjściach do barów i jedzeniu na mieście miesięcznie i tak zostaje tyle że nowego smartfona sobie można kupić i to z górnej półki a nie jakiegoś za 500zł! Z takim podejściem biedackim w tym śmiesznym kraju nic się nie zmieni. TANIA SIŁA ROBOCZA Europy! Wstyd za brak własnej wartości! Czego ty się dorobisz pod koniec życia?! Garba? Dla polski! Idiotyzm!

merlot

W Zyrardowie 50 osob to chyba na magazynie bo na spedycji swojego czasu byly max 2 z czego jedna wywalili jesli sie nie myle. Nie kazdy wyrzucony mowi zle o poprzednim pracodwacy.... a zarobki coz skoro wierzyc Ci sie nie chce to sie zatrudnij popracuj kilka miesiecy i sam sie przekonasz. Jak tam oddzial Wroclaw bo jakos nie widze nowych pracownikow

ziom

a na jakie stanowisko aplikujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o ESA LOGISTIKA - Gliwice

• Jak się pracuje w ESA LOGISTIKA?

Zobacz opinie na temat firmy ESA LOGISTIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESA LOGISTIKA?

Kandydaci do pracy w ESA LOGISTIKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESA LOGISTIKA