Opinie o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ESA LOGISTIKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESA LOGISTIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Edek

Dzwoniono do mnie by umówić się na rozmowę o pracę, okazuje się że, mimo iz umówiliśmy się na określana datę i godzinę nikt nie zadzwonił. Olewka totalna czyt. profesjonalizm. Ciekawe czy jak już się z Państwem pracuje również to tak wygląda....

opinia

Wcale nie jest tak pięknie, wysłane pytanie w sprawie ogłoszonej oferty pracy brak odpowiedzi od 2dni czyli olewka. Pani Justyna odsyła gdzie indziej a gdzie indziej nie odpisują. Tyle na temat atmosfery w tej firmie. Marketing oczywiście dobry.

@opinia

Szanowna Pani, ze względu na duże zainteresowanie nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiadać wszystkim kandydatom w ciągu 24h. Oczywiście otrzyma Pani odpowiedź z Działu HR niezwłocznie. Pozdrawiamy!

potwierdzam

pracuje się fajnie. atmosfera super. szkoda ludzi z wroclawia, bo fajnie sie z nimi wspolpracowalo. nie znam przyczyn zwolnienia. albo byl tam jakis gruby walek, albo komus cos innego sie nie spodobalo. ale generalnie w firmie jest swietnie i polecam kazdemu prace tutaj

awery
@potwierdzam

Był wałek we Wrocławiu. Możemy to już oficjalne potwierdzić, bo mamy orzeczenie sądu. Grube miliony chcieli wyprowadzić. Ale za takie coś są kratki, A nie premia. Możecie szykować paczki dla bylego Pana kierownika. Na pewno się ucieszy. :)

@awery

awery podasz sygnature sprawy? Chętnie się w ESA dowiemy o co Ci chodzi, bo Ty przecież z ESA nie jesteś mimo wszystkiego co twierdzisz, że wiesz...

awery
@Justyna

Faktycznie, pomyliłem osoby. Nie zamkneluscie go. Albo kwity słabe albo jednak wałków nie robił. No ale oddziału dalej nie ma. Coś tu jednak śmierdzi tylko nie wiem co.

@awery

Polecam akcje #HejtToNieOpinia

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ESA LOGISTIKA?

Justyna

Wszystko zależy od oddziału, w którym się pracuje (np. różne ilości i godziny zmian na magazynach).

Spedytor

Szybko, miło i profesjonalnie, niestety oczekiwania finansowe nam się nie zbiegły

szczegółowe pytania o doswiadczenie - okazało się że Pani B. zna moich dwóch byłych kierowników

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pan

Zapraszam Inspekcje pracy ile czasu ludzie pracuja w niektorych dzialach i za co pracuja!!! Odradzam Moze wkoncu ktos by zrobil porzadek !!!I dlaczego ludzie odchodza sami !!!

Helena
@Pan

Przykro mi z powodu Twoich negatywnych doświadczeń w pracy w firmie ESA LOGISTIKA. Możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Czy chodzi Ci o niskie wynagrodzenia w firmie?

Jestem Project Manager

W Strykowie uważajcie na kierownika (usunięte przez administratora) Człowiek o niskim poziomie szacunku do drugiego człowieka.

@Jestem Project Manager

Znam tego kierownika ledwie od 7 lat, od kiedy z nami pracuje i powiedziałabym, że to konkretny, sympatyczny facet, szanujący wszystkich współpracowników. Nie wydaje mi się, aby forum było odpowiednim miejscem do takich "wycieczek". Ale ile osób tyle opinii. Pozdrawiam.

Małgorzata Magdalena

Fajnie widzieć takie nagrania! Szkoda, że forum z opiniami przyciąga tylko frustratów, a pozytywnymi doświadczeniami nie każdy chce się dzielić!

Iza

@Justyna, czy możesz napisać coś więcej o atmosferze panującej w firmie? Jakie są relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? To jest ważny aspekt zatrudnienia i będzie to cenna informacja dla osób zainteresowanych wysłaniem swojego cv do ESA LOGISTYKA. @Studentka z Łodzi, czy zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji do ESA LOGISTIKA na praktyki studenckie lub staż? Jeśli tak, to napisz proszę jakie odniosłaś wrażenia pod kątem możliwości rozwoju dla młodych osób. Na pewno wielu użytkowników, którzy dopiero planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej z chęcią przeczyta Twoją opinię. @Łukasz, forum służy do wymieniania się informacjami na temat firm, pod kątem tego jakimi są pracodawcami. Komentarze publikowane tutaj powinny być pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca zatrudnienia. Nie jest to dobre miejsce do przenoszenia i opisywania spraw prywatnych. @Damiany&spółka, @Ten co nie był w chorze, na forum regulamin zabrania pisania o konkretnych osobach zatrudnionych w firmie i podawania ich imion oraz innych informacji pozwalających za ich identyfikację. Związane jest to z ochroną tożsamości, a komentarze zawierające takie dane mogą zostać usunięte.

@Iza

Wszystkich, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o atmosferze w firmie zapraszamy na nasz funpage na Facebooku - @ESAlogistikaPolska - najgorętsze newsy ze świata ESA :)

Łukasz

Chciałbym podziękować firmie ESA szczególnie Panu (usunięte przez administratora)za rozwalenie mojego małżeństwa.

@Łukasz

Komu dziękujesz?

Cezary

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to zawsze będzie narzekał. A żadna firma nie toleruje udawania!!

Justyna

Damian, atmosfera w ESA jest nie do podważenia :))

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

@Piotr

Przekonaj się sam, zapraszamy!

były magazynier

Sorry Pies ale jeśli przy obecnych brakach ludzi ESA zwalniała co tydzień to musiało być cos u was nie tak, ktoś wie co teraz mają bliżej Warszawy?

Kot

Ta firma przypomina kółko różańcowe. Kreują się na kogoś kim nigdy nie będą. Lokalne firmy polskie transportowe są dużo lepsze i prężniejsze od nich. Obsługują te firmy, które nie potrafią sobie same poradzić z logistyką. Duże firmy a znam kilka świetnie same sobie radzą. Bawią się w motywacje pracowników dla reklamy ale jak już się wypaliłeś lub nie mam dla ciebie pracy to pięknie podziękują. Te podziękowania niech wsadzą sobie w (usunięte przez administratora)

@Kot

Z faktami moglibyśmy dyskutować, ale z opinią, że jesteśmy kółkiem różańcowym może być ciężko.. pozdrawiam!

@Kot

Obsługują te firmy, które nie potrafią sobie same poradzić z logistyką. Duże firmy a znam kilka świetnie same sobie radzą. - to sie nazywa rynek, piekarz obsługuje te osoby, które nie radzą sobie z pieczeniem chleba ... pomyśl chwilę chłopie zanim coś napiszesz, albo wymień chociaż dwie firmy, które nie korzystają z operatorów albo spedycji

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Gregor

https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ Zapraszamy :)

Studentka z Łodzi
@Justyna

A praktyki i staże? Brak rekrutacji?

@Studentka z Łodzi

Witaj, informacje o opcjach rozwoju dla uczniów, studentów i absolwentów znajdziesz pod linkiem https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/studenci-i-absolwenci/ Pozdrawiam!

Timek

Tez zdecydowanie odradzam. Wyciagna z Ciebie to co potrzebne dla ich interesu a, potem Ci po chamsku podziekuja.zero poszanowania czlowieka. Nie wierzcie w, to co piar wypisuje. Lepiej poszukac ciut dluzej niz marnowac czas w tej firmie. Nie wierzcie w zadne premie, zapewnienia ze firma sie rozwija...

@Timek

Witaj, "Piar" wypisuje głównie, aby w razie wątpliwości kontaktować się bezpośrednio - jeśli naprawdę jesteś byłym pracownikiem i wydarzyło się coś co Cię zniechcecilo do firmy, to na pewno wiesz, że można uderzać do HR a także do mnie. Napisz proszę tylko o co chodzi, w miarę możliwości fakty, nie opinie - bloch.justyna@esa-logistics.eu

@Timek

" wyciąga z ciebie, co potrzebne dla ich interesu"? matko. Faktem jest że w interesie firmy leży prawidłowe wykonywanie obowiązków, jednak nie tylko w esie. Ciekawe jak długo będziesz szukał firmy która oczekuje czegoś innego.

@Timek

" wyciągną z ciebie, co potrzebne dla ich interesu"? matko. Faktem jest że w interesie firmy leży prawidłowe wykonywanie obowiązków, jednak nie tylko w esie. Ciekawe jak długo będziesz szukał firmy która oczekuje czegoś innego. To nie firma w której jak to mówią " czy się stoi czy się leży..."

Małgorzata

Hej! Serdecznie polecam: ja pracuję od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest zdecydowanie przyjazna - wspólne wyjścia, oglądanie meczy czy świętowanie urodzin i innych okazji. Umowę podpisałam jeszcze przed rozpoczęciem pracy, a pierwszy dzień rozpoczęłam od szkoleń. Benefitów jest sporo: pakiet medyczny, prawny, ubezpieczenie na życie, poza tym karta sportowa, karta kulturalna, dopłata do urlopu i na święta też coś jest przewidziane, ale to pewnie dowiem się w grudniu. Myślę, że jeśli jesteś zainteresowana praca to Dyrektor HR na pewno Ci to wszystko przedstawi lepiej. Ja ze swojej strony polecam gorąco ;)

Studentka z Łodzi
@Małgorzata

Cześć, widziałam ESA na uczelni, jak to jest możliwe, że opinie są tak skrajne? Na żywo bardzo dobre wrażenie a tutaj od pomyji do peanów?

Małgorzata
@Studentka z Łodzi

@Studentka z Łodzi: Wydaje mi się, że to niestety przypadłość osób, które są nieszczęśliwe i szukają winy dokoła, a nie w sobie - łatwiej oskarżyć firmę, która nie zatrudniła, niż przyznać przed sobą, dlaczego tak się stało. Zresztą to samo dotyczy innych kwestii - wystarczy, że postoi się w kolejce w supermarkecie, u osoby, która się uczy albo u lekarza, u którego wydłużył się czas oczekiwania - pretensje i żale do świata. Ja polecam się przekonać i z dystansem czytać opinie ludzi, którzy nie podpisują się nawet swoim imieniem.

Justyna

Zapraszamy do zadawania pytań i wyrażania merytorycznych opinii a także do kontaktu na priv: bloch.justyna@esa-logistics.eu Co do opinii łagodnie mówiąc niemerytorycznych lub bardzo subiektywnych - mimo wszystko serdecznie pozdrawiamy i jeśli tylko Autorzy są w stanie doprecyzować swoje wątpliwości względem firmy w sposób kulturalny i oparty na faktach zapraszamy do dialogu. A świeżutkie oferty pracy do znalezienia tu: https://www.esa-logistics.pl/kariera-1/aktualne-oferty-pracy-w-esa/ Pozdrawiam, Justyna Błoch Manager PR i Marketingu

Dyziek

Czy ktoś mi pokrótce wytlumaczy o co kaman w esa z tym kontraktem ???/ pracownik magazynowy , to pulapka ??? Bo na kontrakcie 2500 do reki to raczej dno

@Dyziek

Witaj - zapraszam z pytaniami bloch.justyna@esa-logistics.eu

Iza

@Pies Rozumiem, że w związku ze zwolnieniem możesz być rozżalony. Pamiętaj jednak, iż na forum powinieneś wypowiadać się w sposób stosowny - pozbawiony wulgaryzmów, itp. Jeśli zatem chciałbyś w sposób merytoryczny, a także kulturalny wyrazić swoją opinie o ESA LOGISTIKA - zapraszam.

Iza

@Agnieszka, zdecydowałaś się na aplikowanie do gliwickiego oddziału ESA LOGISTIKA? Jakim stanowisko dokładnie byłaś zainteresowana? Jeżeli zamierzasz wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, to proszę Cię o zamieszczenie na forum kilku spostrzeżeń z jego przebiegu i rozmowy kwalifikacyjnej, w której prawdopodobnie weźmiesz udział.

Zostaw merytoryczną opinię o ESA LOGISTIKA - Gliwice

• Jak się pracuje w ESA LOGISTIKA?

Zobacz opinie na temat firmy ESA LOGISTIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESA LOGISTIKA?

Kandydaci do pracy w ESA LOGISTIKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESA LOGISTIKA