Opinie o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ESA LOGISTIKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESA LOGISTIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESA LOGISTIKA w Gliwice

merlot

bo taka jest praktyka firmy.w Żyrardowie ale wiem ze niedawno zrobili podobnie z oddziałem we Wrocławiu i szukają teraz nowego zespołu. Pewnie po to żeby znowu wyciągnąć co się da i przerzucić do Gliwic. Nie wierzcie w to,to jak wam powiedzą,że oni maja swoich klientów bo to nieprawda. Dostaniecie "klienta"który niewiele wniesie pracy. Zadał sobie ktoś kiedyś pytanie dlaczego oddział w Gliwicach ma pracy mnóstwo a np. Ostrołęka jednego/dwóch krajowych klientów z wymianą palet?

merlot

Zdecydowanie odradzam.ściągnęli mnie z innej firmy.zaproponowali podstawę 2200+ premia za obrót + premia za marze. W pierwszy miesiącu mimo zrobionego planu brak premii.w drugim i trzecim to samo.po moim pytaniu dlaczego nie ma premii odpowiedz brzmiała: bo Lukasz (kierowcy.ok spedycji) tak uznał...kolejnej umowy nie chciałem podpisać.obiecali,że zmieni się premia.3 miesiące premia była 300 zł potem wrócili do stanu przed. Kolega Spedytor zarabiał 1800 bez premii przez rok. Po pół roku zaproponowano mi stanowisko kierownika. Tydzień później wszystkich zwolnili mówiąc ze wymieniają zespół.aha Przy zatrudnianiu mnie obiecali umowę na czas próbny 3 miesiące potem na czas nieokreślony. W rzeczywistości dali na 2 lata z 14 dniowym okresem wypowiedzenia Jeśli masz okazję wybrać inną firmę nie wahaj się. Ps. Firma wyciągnęła moich klientów potem przekazała ich gliwica

jagoda
@merlot

merlot, a w jakim oddziale pracowałeś?

ja_
@merlot

napisz do mnie : gg 4246616

jagoda

Hej, czy ktoś wie jak jest w oddziale w Kielcach? Czy jest szansa na zatrudnienie po studiach (I stopień) logistycznych ale bez doświadczenia? Dzięki za odpowiedź.

ja_

To ktoś napisze w końcu ile się tam zarabia ?

Spedytor

Szybko, miło i profesjonalnie, niestety oczekiwania finansowe nam się nie zbiegły

szczegółowe pytania o doswiadczenie - okazało się że Pani B. zna moich dwóch byłych kierowników

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

zaba

fajnie gdybyś napisał w jakim mieście poszukujesz tych praktyk

oo

chyba wiekszość osób, które się wypowiadają to nie pracują w Esie... żadnych problemów z kasą, fajna atmosfera, pozdro dla Gliwic :) z resztą na Transie mamy najlepsze opninie co do płatności

j_
@oo

ale ile tych zarobków . fajnie ze atmosfera jest git . no ale nie są atmosferą żyje człowiek

Ludzie, Pracuję w tej firmie. Dobra atmosfera. Wypłata też się zgadza. Kierownik spedycji w Gliwicach kompetentny i ogarnięty. Spedytorzy również znają się na swojej pracy. Pełno telefonów od klientów i przewoźników chcących współpracować więc nie wiem co to za głupoty są tu wypisywane. Dla Polaka to nigdy nie będzie dobrze. Jedynie pochwali pracę np. w Uk na zmywaku bo dostanie parę funtów.

gg

masz premie ktora zalezy w czesci od twoich zadan celow na dany miesiac i od wynikow oddzialu/firmy, jak wyniki sa dobre to jest 100% premii, jak bardzo dobre to np 130% a jak slabe to 60%, wyplaty sa zawsze przed terminem wiec problemow z kasa chyba nie ma, nie oplaca sie pracowac w Żyrardowie

admin

wymyslaja czemu nie wyplacic naleznej premii podobno tak zrobili ze nie mozna dostac calej premii bo to tylko teoria zawsze musza cos urwac

admin

uznaniowa premia jest wtedy jak sie im zechce dac a ogolnie jak jest kasa bo nie zqwsze jest jest bo chyba maja problemy z kasa

btel

Więc inaczej - nie mówią prawy: obiecali, że do podstawy będzie premia, a w rzeczywistości, co miesiąc dawali coraz mniej, aż w końcu powiedzieli że nie będzie premii aż do odwołania. Przypadek, czy działanie zaplanowane? Nawet obcięli pieniądze ze stawki za pranie ubrań roboczych. Gdy ktoś z pracowników powiedział im jak to się nazywa, (było to na zebrani z pracownikami) co robią po imieniu to był wezwany na rozmowę. Poinformowano go, że są zdruzgotani jego postawą.

tom
@btel

obiecali że będzie premia uzalezniona od... czego? bo chyba nie obiecali że po proastu dadzą ci co miesiąc dodatkowa kase od tak?

btel

Nawet nie potrafią świadectwa pracy, ani zaświadczeń o zarobkach prawidłowo wystawić. Firma krzak wykorzystująca logo dobrej firmy HITACHI. (usunięte przez administratora)

jj
@btel

sobie dobra firma Hitachi otwarla taki krzak wiec chyba nie moze byc az tak tragicznie

hehe

Kierownik Oddziału Spedycyjnego (miejsce pracy: Ostrołęka, Łódź, Żyrardów, Wrocław, Poznań) to już chyba nieaktualne bo odziały spedycyjne we Wrocławiu, Ostrołęce, Żyrardowie i Kielcach już otwarte - zatrudniają, nie zwalniają. Wymienili tylko kierownik spedycji w Gliwicach na lepszy model. I jeszcze 2 nowe magazyny Coca Coli otwarli. Kto się pochwali jaka kasa?

@hehe

tylko ten lepszy model jest co rok, a kasa marna

admin

podobno biora wszytskich chetnych a potem najwyzej zwolnia taka firma

kula

kolejne zwolnienia w esa co chwile wywalaja ludzi i nowi przychodza i tak w kolko

ciekaw

jak tam teraz z zarobkami?

slyszalem ze maja cos znow otwierac - nie wiecie gdzie?

phiii

phi, masz 5 kierowników na 5 oddziałów, a jak masz szefa zmiany czy tam "koordynatora" to raczej mało pokierowniczy :)

?

anonim2 - 2013-10-05 11:16:53 anonim - 2013-09-23 11:21:49 Bardzo dobra opinia to efekt przede wszystkim ciężkiej pracy ludzi w tej firmie myślę żę warto się starać tak o pracę,pewnie nieźle zarabiacie copopieram, w esie są niesamowici i ciężko pracujący ludzie, praca z nimi to przyjemność, nawet jeżeli nie zarabia się więcej niż u konkurencji, to przychodzi się do pracy z przyjemnością :)nieźle to zarabiają tylko kierownicy których jest tam jak mrówek ale jak mrówki nie pracują.

anonim2

Zostaw merytoryczną opinię o ESA LOGISTIKA - Gliwice

• Jak się pracuje w ESA LOGISTIKA?

Zobacz opinie na temat firmy ESA LOGISTIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESA LOGISTIKA?

Kandydaci do pracy w ESA LOGISTIKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESA LOGISTIKA