Opinie o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ESA LOGISTIKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESA LOGISTIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESA LOGISTIKA w Gliwice

warka

Zresztą co tu dużo pisać. Ten kto ogarnięty i kumary zobaczy ze macie problemy od 2013 kiedy tu są pierwsze wpisy i wpisy "awery" zdziwionego, że źle można o Esa mówić tez juz w zeszłym roku widać. To mówi samo za siebie. Tyle ode mnie i nie mam zamiaru kontynuować marnej konwersacji z kimś kto próbuje dalej oszukiwać ludzi pisząc ze Esa jest dobra.jakim to trzeba człowiekiem być żeby drugiego człowieka na taką mine nadziac...

anty awery
@warka

tzw. 'awery' to pewnie kierownik z jakiegoś oddziału . który zafascynowany swoją pierwszą pracą, nie wie co pisze . Zgadzam się z Tobą - ludzi trzeba szanować - jak się nie szanuje pracownika = nie ma wyników . nawet w pieprzonych korporacjach . Praca w takiej korporacji może tez być porównywana do pracy np. w Tesco / Biedronce na kasie / magazynie - bo tez to korporacja i stałe są rotacje - w poszukiwaniu kogoś tańszego do pracy .

warka

A tu Cie zdziwię. Są firmy,które nawet jak zwalniają to robią to z godnością. W przypadku Esy słoma z butów wystaje. Z ludźmi się rozmawia a nie myśli się oczy. Niech się Esa uderzy w pierś i piwie, że ma czyste sumienie. W innych firmach jak są zwolnienia to się pracownika nawet wtedy szanuje. Na szczęście firm z branży spedycyjnej jest mnóstwo wiec praca szybko się znajdzie. Tylko szkoda czasu jaki się zmarnował na prace w firmie Esa bo można było to spożytkować gdzie indziej

do cwaniaczek 2

Nowe osoby? XD Piotr Pietras który jest podany również w Gliwicach... Oj coś z daleka śmierdzi...

cwaniaczek

Na stronie firmowej już są podane nowe osoby. Karuzela kręci się dalej

marek_gda
@cwaniaczek

Tak czytam czytam - szkoda troszkę tych spedytorów , którzy mimo wszystko pewnie umieją cos tam , skoro taka ESA LGotistyka ich przyjęła - i pewnie musieli jeszcze podpisać lojalkę - po zabraniu im ich klientów :-)))))

Spedytor

Szybko, miło i profesjonalnie, niestety oczekiwania finansowe nam się nie zbiegły

szczegółowe pytania o doswiadczenie - okazało się że Pani B. zna moich dwóch byłych kierowników

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
obiektywny

dzieki za opinie! juz wiem na pewno, do jakie firmy nigdy nie zloze papierow! Wszystko da sie wyczytac miedzy wierszami.podstawiony grzes tu nie pomoze

bubu
@obiektywny

Jak kogoś zwalniają to zadowolony nie będzie i tyle. Firma nie jest charytatywna, też nie da się ukryć.

obiektywny
@bubu

oczywiscie, ze najczesciej zwalniany nie jest zadowolony. Ale to, ze co roku robione są czystki i wymieniaja ludzi na "nowe lepsze modele", to chyba cos mowi o sposobie zarzadzania? A jezeli mimo "profesjonalnych" wnikliwych i dlugotrwalych rozmow kwalifikacyjnych tak czesto zatrudniacie "niewlasciwych" ludzi, to byc u was jest cos nie tak? Dopoki nie zmieni sie sposob myslenia o pracowanikach, dopoki nie zacznie sie ich szanowac, nic sie nie zmieni i za rok przeczytamy to samo: ze "slabych" sie pozbyliscie i teraz szukacie nowych, godnych pracy w ESA. Nie jestem bylaym ani obecnym pracownikiem ESA, jestem dlugoletim pracownikiem firmy spedycyjnej , poteznej korporacji, o ktorej wynikach mozecie tylko marzyc. I tam sie z ludzmi rozmawia i ich szanuje, a nie dziala tak, jak w dowcipie o muszce,ktorej radzieccy naukowcy wyrwali szosta nozke i sie dziwia, ze nie dosc, ze wciaz nie chodzi, to na dodatek ogluchla

awery

Grześ skąd jesteś? szukamy kierownika do Wrocławia. A może chcesz gdzieś indziej otworzyć oddział?

hyh

awery to na bank jakiś dyro. Idź pan stąd bo twoje opinie nie są tu potrzebne. Widzimy,że będziesz bronił firmy jak lew bo dalej tu pracujesz i zależy ci,żeby kolejny frajer przyszedł robić za free. Firma jest do bani,zarządzanie tez. Chamstwo z butów wychodzi. Jagoda zależy ile wniesienia do firmy ale jeśli masz inna możliwość skorzystaj z niej bo tu naprawdę szkoda czasu.

jagoda

o jaka dyskusja :) a jak jest w Kielcach? widze ze się pojawiło ogłoszenie. Można liczyć na więcej niż 1800? czy wszedzie płacą po równo?

awery

byłyby wyniki, byłyby pieniądze. dostaliście wszystko od gliwic i od DH. a wasz wklad?

zdziwiony

Najlepiej za darmo pracować :D 1800 ktory Spedytor się godzi za tyle pracować? Wcale się nie dziwię ze słabe wyniki. Za 1800 to asystenta spedytora mogą zatrudnić co bedzie wpisywać zlecenia do systemu. Jaka płaca taka praca!

awery

1800 to i tak za duzo jak na wasz wklad :)

i wu

Za 1800 to ja wolę w biedronki na kasie niż marnować czas na taką marna firmę.haha

wow

co ma spedytor do ilosci zlecen? powaznie? czyli spedytor ma tylko wklepywac zlec do systemu? to ja chetnie za ta kase

ale jaja

O to ciekawe bo z tego co ja wiem to przykład klienta na "P" Lukasz podaje jako wzór do wyciągnięcia. Klienta z dołka na plus czy może się mylę? Więc niekoniecznie najsłabszych w tym Wrocławiu zwolnili... Wina jest zarządzanie a nie Spedytor. Jak ktoś nie potrafi zarządzać firma czy oddziałem to proszę spedytorów nie obwiniać oni są od operacji. esa ma dział handlowy ponoć wiec co ma Spedytor do ilości zleceń?

esa logistika

gratulacje za najgorsza historie o rozmowie kwalifickacyjnej jaka slyszalem, marnowanie czasu

do wroclawia

wrocław - wszyscy w firmie po spotkaniu w wiśle, wiedza jakie mieliscie wyniki - najgorsze, ponizej wszelkich oczekiwan ktore wasz kierownik sie deklarowal ze zrealizujecie, tez tam byliscie i chyba widzieliscie co sie dzieje? dlaczego mamy pracowac w innych oddzialach na spedytorow ktorzy robia 2-3 zlecenia dziennie? poza tym to ze wyrzucili 3 slabe osoby nie znaczy ze oddzial jest zmakniety, tylko was tam juz nie ma

do cwaniaczka
@do wroclawia

skoro "tylko was tam juz nie ma" - to kto jest?

warka

awery czemu ludzi wprowadzasz w błąd? Cały oddział wroclaw zwolnili w zeszły piątek. I zlikwiduje kolejne oddziały bo Czesi powiedzieli,że nie będą trzymać nierentownych oddziałów. Nie polecam pracy z ta firma i panem Dziewianowskim Łukaszem. Włożyłam swoje doświadczenie, wiedzę, wyciągnęła klientów na plus, wzięli moja ciężka prace i kontakty a po pół roku zwolnili. Mimo że Łukaszowi mówiłam ze jeśli to ma być praca na chwile to ja nie chce.zapewniał mnie ze nie...ze oni chcą się rozwijać.najzwyczajniej w świecie wykorzystali moje doświadczenie i kontakty po czym zwolnili.tez miałam historie z umowa na czas określony mimo że obiecali nieokreślony.szkoda słów i czasu. W dodatku klienta którego im wyciągnęłam z marzy 1,5 na 8 a oni wyciągnęli całą robotę.dostali wszystko na tacy

awery

Bzdura, w Zyrardowie i w Wroclawiu oddzialy nadal sa. A niedlugo beda nowe w Lodzi i Poznaniu i kto wie co pozniej

gumowe ucho

chodzą słuchy, że Czesi mają zamiar zamknąć jeszcze 2 oddziały, jak w najbliższym czasie nie zobaczą poprawy

ja_

Dziekuje Merlot za szczerość w końcu mi cos to pomoże. Dobrze wiedzieć. odezwij się na GG jak możesz : 4246616 . . Plisss

Zostaw merytoryczną opinię o ESA LOGISTIKA - Gliwice

• Jak się pracuje w ESA LOGISTIKA?

Zobacz opinie na temat firmy ESA LOGISTIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESA LOGISTIKA?

Kandydaci do pracy w ESA LOGISTIKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESA LOGISTIKA