Opinie o ESA LOGISTIKA w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ESA LOGISTIKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ESA LOGISTIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ESA LOGISTIKA w Gliwice

kandydat

Hej, Czy ktoś podpowie jakie pytania można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

gallikanonimek

jak to czytam to śmiać mi się chce. W mojej poprzedniej firmie tylko ,,wyrzuceni" pisali jak jest źle. Żeby była jasność-nie pracuje tu. Zainteresowała mnie firma-czy warto tu się zatrudnić. W zarobki 1800 nie uwierzę-chyba, że na magazynie to może i tak. Wiem jedno, jeśli ludzie unikają odpowiedzi ile się zarabia (nie licząc jednej sfrustrowanej osoby, to zarobki są na dość dobrym poziomie. Zastanawia mnie jedno. Pracuje w Pol 160 os, na kilka oddziałów i Magazynów? To w każdym miejscu jest zatrudnione po ok 10-16 osób?

mm
@gallikanonimek

w Żyrardowie masz chyba z 50 osób a np. w Krakowie jest tylko mały oddział spedycji 5-6 osób, trafny komentarz z pensjami

temusia

Jakiś felerny link. Poza tym nie brakuje ludzi, którzy nie sprawdza opinii a się zatrudnia. Ja osobiście najpierw się przyjąłem a potem sprawdziłem opinie o ESA i byłem niemile zaskoczony. W praktyce wyszło jak wyszło, że opinie nie kłamią

dobra rada

macie jakas rade pracownikow? czy komisje socjalna - pogadajcie z nimi niech cos zrobia zeby wszyscy o tym wiedzieli, u nas tez sa wnioski na wszystko bo firma musi miec podkladke zeby dac komus kase, nawet jezeli to jest kasa w formie bonu

Spedytor

Szybko, miło i profesjonalnie, niestety oczekiwania finansowe nam się nie zbiegły

szczegółowe pytania o doswiadczenie - okazało się że Pani B. zna moich dwóch byłych kierowników

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
bony

najlepsze, że tylko nieliczni wiedzieli i podania złożyli. a wtedy cała pula była dzielona na mniejsza ilość osób. ot taktyka...

żart

Wiekszej bzdury dawno nie słyszałem.złożyć wniosek na bony na święta?wnioski to się składa o dofinansowanie. Wniosek na bon na święta normalnie żart roku teraz przeczytałem.. W żaden sposób nie da się wytłumaczyć polityki firmy.tylko się jeszcze bardziej pograzacie takimi wpisami. odradzam prace w tej firmie

juz byly

praca jak praca, da sie powiedziec i dobre i zle rzeczy, ale rozstawac sie z pracownikami to nie potrafia w dobrym stylu

bony
@juz byly

a wiesz że na bony trzeba złożyć wniosek? - o tym wlasnie w mailu jest...

Luxmed

Luxmed - nowość. Tak, ale cena jaką wynegocjowali, to kosmos. Wykupiłem prywatnie pakiet w Luxmedzie i płacę MNIEJ niż miałbym za pośrednictwem firmy. Za ten sam pakiet.... (8zł mniej, ale mniej). A mam znajomych, którzy pokrywają tylko podatek, a resztę sponsoruje firma... ech.... Multisport i ubezpieczenia - szału nie ma, ale nie jest też drogo, A bony? tak jak poprzednik napisał. Ja osobiście widzę tylko informację o nich na mailu. I co roku tylko na informacji się kończy. Nie znam nikogo, kto dostal. Może w innych oddziałach dostają, tego nie wiem.

pakiety

System sport płatny przez pracownika min 50 zł, ubezpieczenie grupowe ok 50 zł. Bony na święta to mit. Od zeszłego roku nie widziałem ani jednego. Luxmed-nowość. Wyniki są zależne od działu handlowego który nie najlepiej w tej firmie pracuje ale gdzie pracuje lepiej? Dział handlowy nie da roboty to nie ma wyników.chyba ze sam swoją pracę dasz. O ile jesteś pewny ze cie nie wymienia za pół roku

pracujacy

mozna karty sportowe, luxmed, bony na swieta, premie miesieczne - zadaniowo, co do wroc poszedl mail na cala firme ze slabe wyniki i tyle wiadomo

WOS

u nas też super, a szczególnie ŁK :)

wow

ale dyskusja - podejrzewam ze gwar idzie z wrocławia, rzecyzwiście chyba 3-4 osoby tam zwolnili, reszta w porządku i nikt inny nie narzeka, do "stabilny" - po 2 latach masz umowe na czas nieokreslony, zwroccie uwage ze firma istnieje z 5 lat w polsce, wiec raczej nie bedziecie miec opini ludzi ktorzy pracuja tam od 10 lat, od 5 tez nie bo oni zostali dyrektorami i kierownikami, wiec wypowiedza sie przewaznie ludzie ktorzy niedawno zaczeli albo niedowano skonczyli z ESA, nie wiem co to warte, a gość który pisze o pierdzeniu w stolek za 2 tys - podziwiam

ale co?

że w krakowie nikt nie narzeka? czy że wrocław zamknięty? czy jeszcze cos innego?

czy to prawda?

może ktoś poświadczyć lub zaprzeczyć?

wsztsko jest tak

w KRK nikt na nic nie narzeka :)

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy Co wy byście chcieli milionów za nic nie robienie miesiąc temu szukałem opini na temat tej firmy nie bylo żadnej a teraz 60 ??? Jak wy chcecie 5 tys za pierdzenie to na posla albo sie uczyć glaby

do ciebie
@pracownik

Hoh jaka dyskusja... Praca kosztuje tyle na ile się ją wycenia.i owszem jeśli mam dać swoją robotę, swoje doświadczenie to 5 tys to jest minimum za jakie papierdze sobie w stołek. Za 2 tys mogę wklepać zlecenia do systemu...a z ta firma musi być coś nie tak skoro nagle taka dyskusja zawrzala

Nienawidzę typowych polaków.
@do ciebie

Jesteś ludzką mendą. Przez takich w tym niby kraju płaca minimalna jest jak zgniły kotlet dla człowieka wygłodzonego. Może ty uwielbiasz zgniłe kotlety ale inni normalni chcą godnie żyć tak żeby starczyło na opłaty, utrzymanie domu, auta, wyjście z partnerem/ką na miasto i zjeść PRZYNAJMNIEJ co drugi dzień! I odkładać żeby raz w roku starczyło na wycieczkę i odpoczynek gdzieś poza własnym miastem i domem! Wykonaj to ciulu za płace minimalne czy też nawet takie jak 1600-2000zł! Do tego miej 2-3 dzieci! Nie zdołasz więc zamknij ten swój parszywy otwór którym wchłaniasz zgniłe kotlety!

gliwice

rzeczywiscie gwar, ja pracuje prawie 2 lata i mam nadzieje dalej, atmosfera super, zarobki w poarzadku, na kierownika nie narzekm (za czesto :) kazdy ma prawo do swojej opini, ale jak ktos jest zadowolony to raczej nie pisze po forach

stabilny
@gliwice

Jak się pracuje to się nie wypowiada w obawie: - straty pracy - straty premii ( jakby jakaś była) - przed zlosliwosciami - i inne Jak ktoś jest zadowolony to tez pisze po forach głównie po to żeby pochwalić pracodawcę. Zarobki w porządku? może się podzielisz opinia na ten temat.co znaczy w porządku według Ciebie? W porządku są wtedy gdy większość ekipy pracuje ( lub przynajmniej kilka osób) kilka lat na stabilnych warunkach. mnie umowa na okres próbny a później umowa na czas określony 2 lata nie daje poczucia stabilizacji.przynajmniej nie komuś kto ma na utrzymaniu dom,żonę, dzieci i kredyt mieszkaniowy... W porządku zarobki to są takie kiedy możesz opłacić kredyt, rachunki,życie i jeszcze Ci na paliwo i kino zostaje. cała reszta to egzystencja i kombinowanie

cwaniaczek

zamkną kolejny oddział, to będzie jeszcze głośniej

stały forumowicz

ale tu gwar :)

zajebisty spedytor

za 1800 zł netto tez bym nie pracował . chyba ze by mi płacili za mieszkanie - samochód - paliwo - i za zakupy na jedzenia przez cały tydzień. Sorry .... ciekawe ile esy "dajrektorzy" zarabiają kosztem kogos. Bo jak widze wyżej - aby tylko kontakty zdobyć . . . bo chyba w tym są ciency . Ps. kiedyś wziąłem od nich ładunek . i termin płatności na zleceniu . . . . . 60 dni - o pomstę do nieba woła.

przewoznik
@zajebisty spedytor

termin standardowy 45dni, polecam opinie na Transie, tam są przynajmniej weryfikowane nie tak jak tu

@przewoznik

Standard to 55-60 dni...jak ktoś mówi ze to za długo to skracanie do 45 z czego płacić raz w tygodniu wiec i tak się wydłuża. Trans to taki sam wskaźnik dobrych opini jak każde inne forum ma których też można o was poczytać.

Zostaw merytoryczną opinię o ESA LOGISTIKA - Gliwice

• Jak się pracuje w ESA LOGISTIKA?

Zobacz opinie na temat firmy ESA LOGISTIKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ESA LOGISTIKA?

Kandydaci do pracy w ESA LOGISTIKA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ESA LOGISTIKA