Opinie o Multi RTV AGD w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multi RTV AGD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multi RTV AGD o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi RTV AGD w Szczecin

mick

W tej firmie nikt nigdy się jeszcze nie dorobił :) Chyba że poza kupcami którzy wchodzą w (usunięte przez administratora) zarządowi. Jako zwykły pracownik jednego czego mogłem się dorobić w tej firmie to kwitek z inwentaryzacji... Niestety wielu skończyło jak ja. Multi chce przyciągnąć klientów ale za bardzo nie ma gdzie skoro sklep w naszym mieście jest w obłaganym stanie. Połowa żarówek nie świecie ponieważ jak twierdzą co niektórzy za duży koszt wymiany. O podłodze nie wspominam bo chyba nie była myta od kilku miesięcy... na mopa też ich nie stać??? Mam nadzieję że[usunięte przez moderatora] starczyło na zatankowanie x6 z mojej inwenturki :)

były pracownik tego burdelu

A więc tak: -pensje tragedia(jak ci nie odciągną z inwertarki do nawet masz 1000 zł) -sprzęt wogle niezabezpieczopny (bo po co jak i tak ty zabulisz za niego) -marketing (czy wogle istnieje to bym się zastanowił) -ceny oraz akcje wyprzedażowe TRAGEDIA -towar albo niekompletny albo poserwisowy (tiviki to mają niektóre grubo ponad 3000 godz wyświecenia na sklepie -szefostwo - żal pisać wystarczy popatrzeć na wpisy wyżej Dobrze że już odszedłem do firmy gdzie jestem traktowany jak człowiek a nie bydło, niema co czekać na cud bo z tego co się orientuje to będzie gorzej, pozdrawiam i życze znalezienia lepszej pracy i płacy

Witam wszystkich(usunięte przez administratora) .To nawet nie jak barman w Egipcie.On ma do tego drugie tyle napiwków albo i wiecej....haha..Praca w Multi to praca dla ludzi bez ambicji a takich nie widziałem tam, pracując przez kilka miesięcy.Zastanówcie sie ludziska w co brniecie.

Anna Rogalska

Witam. Mam pytanie do wszystkich narzekających na Multi dlaczego boicie się podpisać pod tym co piszecie. Ja też pracowałam w tej firmie niestety......od tygodnia zasilam szeregi bezrobotnych a w jakiej atmosferze się rozstaliśmy z Panem[usunięte przez moderatora].......zacytuję moją mamę zawsze mi powtarza "nigdy nie kłóć się z idiotą bo stojący obok może nie dostrzec różnicy"...z poważaniem Anna Rogalska M23 Świdwin

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Multi RTV AGD? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Do byłego pracownika

Małe sprostowanie mój drogi... Stawiasz [usunięte przez moderatora]w dobrym świetle a tak naprawdę to on jest wszystkiemu winien. Jest to najbardziej obłudna osoba jaką poznałem, kłamie na każdym kroku i każdemu mówi co innego... Pamiętacie historię sprzed kilku lat jak sam prezes napisał maila, ze[usunięte przez moderatora] juz nie pracuje w Multi i zeby nie dopuszczac go do jakichkolwiek spraw firmowych??? I co ? Pół roku i [usunięte przez moderatora] zjawił się ponownie jako wiceprezes! Kolejna sprawa - w ubiegłym roku w maju wywalił go ponownie wyzywajac tak , ze cała Centala słyszała i co??? W październiku wrócił w roli wybawcy i uzdrowiciela z [usunięte przez moderatora]błogosławieństwem i namaszczeniem. Jak przyszedł dyrektor[usunięte przez moderatora] to prezes chodził po pokojach i opowiadał jak to teraz bedzie super w tej firmie a na końcu zrobił z niego oszusta i naciągacza!!! Zaczął trzymac sztamę z [usunięte przez moderatora]i juz zmienił zdanie o wszystkim i wszystkich. To jest typ DOROBKIEWICZA z tamtych lat - za wszelką cenę, bez honoru i szacunku dla innych byle zyski były jak największe! W tej rodzinie taki zagrywki wydają byc sie normą - [usunięte przez moderatora]rzucała bluzgami w stronę własnego[usunięte przez moderatora] a do pracowników mówiła o nim takie rzeczy, ze az głupio było nam słuchac! Ich system wartości to istny śmietnik. Tacy ludzie nigdy nie powinni by pracodawcami! Nie mają najmniejszej wiedzy w tym zakresie i dlatego jest jak jest. Ktoś powie - ale kiedyś dobrze stali!, jasne bo była koniunktura i klient sam wchodził do sklepu bo miał kasę, którą zarobił u niemca albo u kogos innego. dzisiaj czasy sie zmieniły,ludzie są juz tak pozadłuzani, ze trudno o kredyt a juz jak muszą coś kupic to idą do konkurencji. Nawet pracownicy Multi nie robią zakupów we własnej sieci bo nie mają żadnego systemu zakupów pracowniczych. Maskara i tyle.

były pracownik centrali

Nie miałem pojęcia, że taka strona istnieje... Czytam i wzdycham... Skąd ma firma mieć pieniądze jeśli jest zarządzana w tak popaprany sposób. Jeśli 2 osoby, które mają moc decyzyjną (i nie jest to prezes - moim zdaniem najbardziej porządna osoba w tej rodzinie, która jako jedyna jest wpisana do KRS, a ma do powiedzenia tyle co nic) drą ze sobą koty i to nie zwykłe biznesowe koty ale te domowe, prywatne przy wszystkich pracownikach. Jeśli decyzje zarządu uzależnione są od tego jak im się układa w związku.. Czy dziś będą obrzucać się inwektywami na forum całej centrali czy nie, a może KONIU znów dostanie w głowę komórką albo jakimś innym podręcznym przedmiotem od matki swojej córki... Ale do konkretów - poznałem w Multi całą rzeszę wspaniałych ludzi, którym naprawdę zależało na Firmie i jej rozwoju.. Ale tam się po prostu NIE DA czegokolwiek zrobić! Jak ktoś chce uzdrowić firmę i zaoszczędzić jej pieniądze jest uznawany za oszusta („bo coś za bardzo mu zależy...” hahaha – „podejrzane”) Moi mili pracownicy ze sklepów.. Nie miejcie za złe regionalnym, marketingowi, kupcom, kadrowej czy księgowej... Pomyślcie czy oni nie mają najgorzej? Oni są w centrum tego obłędu.. Firma od lat nie płaci faktur pamiętam jak przynosiliśmy podstawowe materiały biurowe z domu by móc wydrukować umowę itp.. podejrzewam, że w tym momencie jeśli chcą zrobić jakąkolwiek promocję to płacą albo gotówką, albo robią przedpłaty za towar materiały promocyjne, za materiały biurowe od dawna tak płacili.. Jaka jest polityka tych dwóch osób.. Wszyscy są debilami oprócz nich.. I wszyscy mają chodzić jak oni zagrają (nawet jeśli szkodzą firmie i im się to udowodni) Pracuj, nie nie - ryj a nie pracuj, robiąc 3 razy to samo tylko inną metodą, by zadowolić raz jednego (bo on chce tak), raz drugą (bo ona przychodzi i zmienia jego polecenie), a koniec końców, kiedy dojdą do porozumienia jak chcą mieć zrobione.. robisz trzeci raz by zadowolić oboje.. Suma sumarum i tak zmienią albo któreś zmieni zdanie na jeszcze inną metodę na ostatnią chwilę. Aaa przypomniało mi się :) delegacje – najlepiej jedź własnym samochodem, za własną kasę, śpij w nim bo motele są za drogie – 50zł?!!! „droższych hoteli nie było!!! Pan jest chyba chory! Ja zaraz znajdę Panu nocleg za 10zł!!” to usłyszałem i na tym się kończyło bo.. nawet nie szukała, ale zostało wypowiedziane. Jeden z kierowników usłyszał nawet raz od [usunięte przez moderatora], że to taka frajda jest przecież jeżdżenie z miasta do miasta i pozostawanie tam.. No przecież pozwiedzałeś jeszcze marudzisz? My Ci fundujemy wycieczki po kraju... a Ty taki niewdzięczny, mówisz że już nie chcesz, bo rodzina. (Był przenoszony bo był dobry, łatano nim dziury po odejściach i zwolnieniach) Sama frajda prawda? No i bluzgi na porządku dziennym w stosunku do siebie wzajemnie. A i często jako przerywnik do pracowników. DO zdziwionych osób.. zauważcie, że w dużej mierze wypowiadają się tu BYLI pracownicy, którzy nie chcą już mieć nic wspólnego z tą firmą i chcą przestrzec innych przed popełnieniem błędu WIELKIEGO błędu.. Pan tu wspomniał o chorobie z zimna... Są gorsze po pracy w multi... Po krótkim okresie pracy u nich jest się psychicznym WRAKIEM!!! Oni naprawdę potrafią wykończyć człowieka.. szczególnie jeśli ktoś pracuje jako regionalny bądź inny człowiek blisko centrali lub bezpośrednio w centrali. Duża rotacja w Multi to często odchodzenie pracowników, a nie zwolnienia. Choć i tych jest sporo i możesz być lojalny i dobry a po odejściu i tak Cię obsmarują błotem mimo, że przy odejściu uścisną Ci dłoń i niby będą głęboko żałować, że odchodzisz jutro inni usłyszą, że byłeś oszustem, złodziejem, najłagodniej w ich ustach darmozjadem i nierobem (każdy ocenia wg siebie).. Nasłuchałem się tego o innych niektórych naprawdę dobrych i oddanych pracownikach tyle (mimo zaledwie kilku miesiącach pracy), że mimo polubownego odejścia drżałem o swoje uszy nazajutrz i całe miesiące później. O dziwo pierwsze słuchy dotarły dopiero po pół roku, ba nawet stawiano mnie za przykład dobrej pracy.. Ale i tak skończyłem jako oszust : ) haha Jestem szczęśliwy, że odszedłem mam zdrowsze nerwy. Koszmarna NIE tyle firma co ta dwójka.. Gdyby nie oni, ta firma naprawdę mogłaby bardzo dobrze prosperować.. Gdyby oddali komuś mądremu zarządzanie firmą.. Dopóty, dopóki na głównych stanowiskach będzie ON i ONA - nie wybierajcie się do tej firmy i nie liczcie na to, że cokolwiek tam się zmieni na lepsze... Nie wiadomo czy już nie jest za późno nawet na to, by odeszli. wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy się tam jeszcze męczą.. z Panem Prezesem włącznie........

Robią co chcą!

Zwalniają ludzi całymi ekipami i aby nie płaci odpraw przesuwają ich fikcyjnie na inne placówki a dopiero z nich będą zwalniać..Z tego co mówi prawnik w takich sytuacjach należy odwoływać się do Sądu pracy by poznać prawdziwą przyczynę zwolnienia. To, że mamy umowy zawarte na czas określony z dwutygodniowym wypowiedzeniem nie znaczy, że nie mamy w takiej sytuacji prawa do odprawy- choć centrala będzie nam wmawiać ze nie mamy!!! Jeżeli przyczyny zwolnienia leżą po stronie pracodawcy ( bo np.likwidują sklep) i nawet jak nas przeniosą na inny Sklep a potem zwolnią to łatwo można to udowodnić przed Sądem. Mamy Zieloną Górę, Chodzież, Miastko i już są następne...

Wielkich po(t)wrotów ciąg dalszy...

Tak sobie czytam i czytam i wiecie co? Jezeli osoby, które wypisują te PRAWDZIWE rzeczy o firmie M jeszcze w niej pracują to sa pomiotami. Jak mozna zyc w takim syfie??? Ludzie - ubezwlasnowolnili was????? Myslicie,ze jest dramat z pracą - dla leni tak! Wystarczy sie odwazyc na definitywny krok i szukac pracy a na pewno ja znajdziecie. Konkurencja na poczatku obiecuje gruszki na wierzbie ale przynajmniej nie ma tam tej zgnilej atmosfery co w tej pozal sie boze firmie M. Ja po kilku dniach u innego pracodawcy odzylem i wrocila mi radosc z zycia bo Multi na jakis czas mi ja zabralo... Mam kochajaca zonę, ZDROWE dzieciaki czyli rodzine na ktora zawsze moge liczyc bo jestesmy RAZEM na dobre i zle. Co niektorzy mogą o takim stanie rzeczy jedynie pomarzyc i pozazdroscic wiec zostaje szpan - współczuje.

Cóż... Firma upadla gdy odeszli z niej ludzie. Chociażby brak dwóch(usunięte przez administratora)Pozbycie sie "starych" kierowników na sklepach którzy sklepy prowadzili dobrze i wiedzieli o co chodzi... ale spadały obroty... spadały w całej firmie ale winni byli kierownicy nie rynek. Brak porządnej reklamy w wielu miastach.(usunięte przez administratora) Kolega wyżej wspomina o marży. Sprzedawcy nie powinna ona obchodzić. On ma sprzedać. On nie zakupił sprzętu. Nie da sie sprzedać towaru który w multi był na "niskiej" marży a u konkurencji stał kilkaset złotych taniej. Sprzedawcy nie są cudotwórcami... a tych firma miała wielu wyśmienitych - teraz realizują się teraz gdzieś indziej szczęśliwi, ze są z dala od multi. Ja ciągle ta firmę wspominam z sentymentem - mimu wielu wymysłów które potrafiła wymyślić góra. Które nic do sprzedaży/zysku nie wnosiły - tylko utrudniały prace :> życzę wszystkim by jednak firma się utrzymała ;p by sprzedawcy zarabiali przyzwoita kasę ;p kierownicy jeszcze lepsza a prezesostwo by było na to wszystko stać.

pacman

Nic dodać nic ująć, kazdy wie jak to działa. Od siebie dodam tylko ze multi zaczeło sie konczyc w czasach hossy na rynku, nie pracowałem wtedy ale widząc stany "zetki" w momencie w którym sie zatrudniłem jestem pewien ze w złotej erze firmy wszyscy mieli to gdzies, kupowali i kupowali byleby tylko wypełnic kontrakty, kasa była bo ludzie mieli kase i koniunktura sama się napędzała. Dowodem na to są np jakies pierdoły typu dysze do gazu... (usunięte przez administratora)odsprzedać bez staty marzy spowodowanej jego starzeniem się. Zł(usunięte przez administratora)stąd na półkach graty sprzed dwóch lat droższe od nowych modeli w firmie która około 40% wartości magazynowej ma w rtv to wyrok śmierci. dodając czynniki wymienione przez alexa i ogólny kryzys(usunięte przez administratora)wziął sprawy w swoje ręce a to nie oznacza nic dobrego dla firmy, w sumie teraz itak jest już za późno, bo jak mowiłem kilka lat temu trzeba było myśleć. Zamykanie sklepów i zwiniecie firmy to jedyne co moze teraz zrobić... choć nie wiem czy nawet do tego sie nadaje. Pozdrawiam

alex

Szanowni koledzy, nawet nie wiedziałem, że istnieje taka strona, takie forum, "ludzi multi", opisujące swoje doświadczenia, doznania, związane z wywołaną tu firmą. poczytałem sobie posty, po uśmiechałem się pod nosem. Odniosę się do stwierdzenia " jaka praca taka płaca". Oczywiście racja. Tylko jeszcze jedno...jakie pieniądze w firmie taka płaca pracownikom. Otóż pieniędzy w firmie nie ma. Trzeba to uczciwie powiedzieć. Za taki stan rzeczy nie są odpowiedzialni pracownicy na sklepach !! Pracownicy na sklepach są odpowiedzialni za jak jawiększy obrót na swoim sklepie. Przynajmniej z założenia powinno się im to opłacać. Dostają premie za jak największy obrót ( przynajmniej z założenia powinni dostawać). Jednak.... obrót to nie wszystko. (usunięte przez administratora)!!! I właśnie (usunięte przez administratora)Załóżmy że (usunięte przez administratora)Otóż kwota ta nie wystarcza w tym przypadku na pokrycie czynszu!! tylko czynszu!! bez mediów, bez płaty pracowników, bez utrzymania firmy, nie mówiąc już o zyskach dla właścicieli. Skąd więc mają się brać fundusze w firmie ? Jest drugi aspekt działalność, mogący wspomóc finansowa firmę. (usunięte przez administratora)i wypchnąć jak najwięcej towaru, czasem po marży bliskiej "0" tak by zrealizować kontrakty zakupowe.(usunięte przez administratora)tak więc po jakimś czasie można samemu ulepszać sklep, dodawać nowe moduły, itp, itd, a dalej korzystać tylko z zewnętrznych serwerów. Reasumując skleu w Multi nie ma, nic nie zanosi się by był, tak więc kolejnego źródła finansowego brak !!! W firmie jest rozbieżność interesów. Jeden z nieformalnych właścicieli ( może już formalnych ) tworzy własny sklep interentowy. Przypuszczam, że chce korzystać z zasobów, kontaktów i potencjału towarowego firmy Multi. Stąd też blokowane są wszystkie działania w celu utworzenia sklepu interentowego (usunięte przez administratora). Czas najwyższy by właściciele to zrozumieli. Choć trudno mi to sobie wyobrazić....

Co za bzdury?!!!

Firmę tworzą ludzie to fakt... ale jak sie ich odpowiednio taraktuje (usunięte przez administratora) to można na niech liczyć i z nimi BUDOWAÄĆ! Jaka płaca taka praca, nie ma nic za darmo -na jakość pracy pracowników też trzeba sobie zasłużyć i zapracować a dokładniej mówiąc -zainwestować. Proponuję się dokształcić z zarządzania ludźmi a nie wypisywac bzdury panie "ładny" . Dla tej firmy żaden pracownik juz nie jest w stanie się poświęcić ....i trzeba się z tym pogodzić! A(usunięte przez administratora)albo krótkie spojrzenie w lustro i samo pójdzie!

Pracują w tej firmie bo wiedzą że nigdzie roboty nie znajdą, przecież to proste, jak patrzę na pracowników mojej byłej już firmy to czasami zastanawiam się po co Oni was zatrudniają, żebyście odstraszali klientów czy co?

Pracowik

Ludzie przecież Wy sami się nakręcacie, jak firma ma wyjsc z problemów skoro takie macie podejście do pracy. Firmę tworzą ludzie a nie własiciele, ale chyba z tego nie zdajecie sobie sprawy. Jak czytam takich osozłomów jak Wy to żygać mi się chce.

M7

A ja pracowałem w Multi ale z tego powodu nie mam traumy żadnej. Odszedłem "normalnie" bez pozostawiania za sobą smrodu dzięki czemu normalnie mogę przyjść i bez zażenowania podać rękę prezesowi. Skoro Wam tak ciężko i źle po dlaczego tam pracujecie?

Hurra!

Nie ma co sobie zył wypruwac... Z tego co słysze sprzedawcy z innych sklepow juz przestaja obslugiawc klientów by nie naganiac sprzedarzy bo i tak premi nie dostaiemy wiec po co sie wysilac. W radiu leca takie fajne piosenki swiąteczne wiec lepiej sie wyluzowac a firma i tak pod młotek i tak pod młotek. I bardzo dorze!

Dziamdziok - lol

a ja bym chętnie wrócił do Multi gdyby był (usunięte przez administratora) ruszy swoją głową i niech coś powstanie w naszym mieście , kiedyś obiecywał i mówił że szuka lokalu i jak widać do tej pory nie znalazł. , a szkoda :( . pzdr wszystkich co pracują w Multi Rtv Agd . szczególnie dla załogi ze Świebodzina .

ostatnio pozywają do sądu osoby, które spłacają inwentury pod zarzutem, że ich nie spłacają hahaha co za firma ja [usunięte przez moderatora]ten z X6 to ma [usunięte przez moderatora]. w głowie naraża się sam na koszty, bo taka osoba przyjdzie na rozprawę pokaże potwierdzenia wpłaty i na tym się skończy hehehe sami się ośmieszają, ale kosa trafi na kamień

Dziewczyna

Starszy Podhujaszczy - 2010-09-27 10:48:36 OO a ja widze ze Multi zaczyna brakować kassy:) Dostałem wezwanie do zapłaty za inwentaryzacje, któej nie podpisałem... Zaczyna sie nudna jesień to przynajnie nie bedzie mi sie nudzic jak mnie bezprawnie pozwa do sądu:) Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników tego dna.... OOo tak, ja też dostałam dziś tę karteczkę. Już po raz 3! I pozdrawiam baaardzo gorąco ludzi ze sklepów, którzy znowu będą musieli siedzieć całe dnie przy termowentylatorach RAVANSON'a w nadchodzące chłodne dni. (Oczywiście po zimie trzeba je będzie wyczyścić i ustawić na sali sprzedaży, jak Pan X6 każe)!!! Ewakuować się póki możecie, bo z dnia na dzień będzie coraz gorzej się stamtąd ruszyć, coś o tym wiem:)

Starszy Podhujaszczy

Zostaw merytoryczną opinię o Multi RTV AGD - Szczecin

Multi RTV AGD
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • ul. Graniczna 18A
    33-170 Szczecin