Multi RTV AGD

Szczecin

Opinie o Multi RTV AGD

pracownik 2011-11-22 16:04:34
Z tymi ( usunięte przez administratora ) ja tez jestem w podobnej sytuacji. Odprawa sie nalezy ale trzeba czekac na rozprawe. Z tego co wiem to nawet jak będzie wyrok, który nakaże wypłatę( usunięte przez administratora )
pracownica 2011-11-24 13:51:38
Ciekawe czy dostaniemy PIT- y za 2010? Ja chyba napisze do nich pismo z prośbą o wystawienie PITu bo moja koleżanka ze skarbówki mi poradziła, że jak się napisze pismo to oni mają 14 dni na przesłanie Pitu a jak tego nie zrobią to trzeba zawiadomić urząd skarbowy i wtedy nawet dostaną kare. Znalazłam nawet taki zapis w ustawie:
"Zmiany wprowadzone ustawą z dnia 6 listopada 2008 r. o zmianie
ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku
dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw
(Dz. U. z 2008 r. Nr 209, poz. 1316) zobowiązują płatnika
do sporządzenia informacji w ciągu roku tylko na wniosek
byłego pracownika. Jeśli były pracownik nie złoży stosownego
wniosku, płatnik sporządzi PIT‑11 obejmujący wszystkie
zawarte z pracownikiem umowy o pracę w trakcie danego roku
podatkowego w zwykłym terminie (czyli do końca miesiąca lutego
następnego roku).
Jeśli jednak pracownik złoży wniosek – w ciągu 14 dni od jego
złożenia płatnik będzie miał obowiązek wystawić imienną
informację i przekazać ją pracownikowi oraz jego urzędowi
skarbowemu"

Chyba warto spróbowac bo na pewno nie dostaniemy pitów wcześniej niż na początku marca ( o ile w ogóle) a tak przynajmniej będzie można się szybko rozliczyc z Urzędem
pracownica 2011-11-24 13:55:39
Pity za 2011 oczywiście :)
Many Faces 2011-11-24 22:18:31
( usunięte przez administratora ) coś tam węszy i nakłada kary, bardzo dobrze! W końcu pracownicy zaczęli walczyć o swoje :) Na polu boju ( usunięte przez administratora )
alejazda 2011-11-27 01:10:13
X6 chyba ostro interweniuje u administracji skoro usuwaja takie skroty jak ZUS czy PIP :)))))))))))
oja 2011-12-10 20:59:43
co tu tak cicho?:D
kazza 2011-12-18 21:31:05
dostałem pozew do sądu o niezapłacone inwentury świetny prezent.Już zapomniałem , że tam pracowałem a tu taka niespodzianka :( Proszę powiedzcie czy jest możliwość wygrania jak mam się bronić czy sam fakt podpisania odpowiedzialności skazuje mnie na całego, dodam , że za tą inwenturę za którą idę do sądu nie podpisałem się. proszę was o radę
biuro porad prawnych 2011-12-19 20:23:54
Najpierw zobacz czy nie doszło do przedawnienia. Jeżeli od daty inwentury upłynął juz rok to niech sie bujają. Po drugie - dostałeś pozew czy nakaz zapłaty? to jest różnica! Jeżeli nakaz zapłaty to sie odwołuj natychmiast - napisz,że się nie zgadzasz na to by przybili Ci dług - uzasadnij, że towar był niezabezpieczony podobnie jak i cały sklep i koniecznie podważ prawidłowość przeprowadzenia inwentaryzacji. Z tego co wiem to \"szczecinek\" na tym właśnie wygrał - sąd uznał,ze całe te inwentaryzacje ( sraty - kompensaty itp. ) a przede wszystkim protokół bez pisemnych wyjaśnień załogi o powodach ewentualnych braków ( nie daj sobie wcisnąc, ze uzasadnienie które wpisują z automatu \" błędy w przyjmowaniu i wydawaniu towarów\" jest wystarczające. Wyjaśnienia to kilka zdrowych zdań podpisanych przez załogę. Nie zapłacili ani grosza więc i Ty tego się trzymaj.Życze powodzenia! Ciekawe czy znajdzie się śmiałek i podważy inwenture magazynu głównego - to by się dopiero działo! A ile rzeczy ( spłaconych po pięc razy przez pracowników) by się znalazło:) Prawda panie koordynatorze [usunięte przez moderatora] ???:) Sam mówiłeś jak to wyglądało :)
Zadowolony 2011-12-20 10:50:04
Jak możesz to idź na ugodę, rozłóż na kilka rat. Ja tak zrobiłem i śpię spokojnie. Jak wejdzie syndyk do firmy to wszyscy zapłacą całą należną kasę wraz z wszystkimi kosztami odsetkami [usunięte przez moderatora]o czym ci biuro porad prawnych zapomniało powiedzieć.
gkhgf 2012-01-01 13:56:37
Zadowolony - 2011-12-20 10:50:04

Jak możesz to idź na ugodę, rozłóż na kilka rat. Ja tak zrobiłem i śpię spokojnie. Jak wejdzie syndyk do firmy to wszyscy zapłacą całą należną kasę wraz z wszystkimi kosztami odsetkami[usunięte przez moderatora], o czym ci biuro porad prawnych zapomniało powiedzieć.
panie prezesie wstyd, żeby się zniżać do takiego poziomu...
alejaja 2012-01-11 00:23:57
dżej kej :-P - 2012-01-10 22:23:46

Z początkiem stycznia 2012 odstrzelili nas tj. Kamień Pomorski i Sulechów. Ponoć cały asortyment poszedł na Wałcz (m26) I została szczęśliwa.... szóstka. :-P
a co wchodzi w sklad "szczesliwej" szostki?:> jakie miasta zostaly?
Robert 2012-01-30 08:54:47
Szczęśliwa szóstka to
Ostrow, walcz Koszalin Gryfino , M13 i M14
X666 2012-01-30 19:20:18
KOSZALIN ZAMKNIĘTY
JJ 2012-01-30 22:23:29
Koszalin zamknięty od 2 miesięcy i tam też ludzi na kasę wysterował
wystrowany 2012-01-31 18:13:13
wielu wysterowali i wielu wysterują jeszcze :(
Roberto 2012-02-07 10:24:33
Czyli [usunięte przez moderatora] na kasę to standard ;(. Szkoda, tylko, że pomiędzy tym wszystkim, są ludzie, którzy tyrali, i wkładali w pracę całe serce, a w zamian dostali porządnego kopniaka i to nie tylko kopniaka.Ktoś powie, takie realia, ale to nieprawda...Zawsze można podziękować za współpracę, zachowując \" w jakimś tam sensie\", twarz, tylko trzeba ją najpierw mieć......
izczegosięcieszysz???? 2012-02-08 20:39:08
i z czego się cieszysz, przecież [usunięte przez moderatora] do tego zmierzał , realizuje swój plan , i to mu się udaje . cieszyć mógłbyś się gdyby się nie udało. jest nadzieja , że wtopi na koniec i tyle. oby jak najmocniej.........a na pewno wtopiłby gdyby byli i obecni pracownicy zebrali się i podważyli obciążenia, inwentury w powiązaniu z inwenturą magazynu.
byly magazynier 2012-02-09 11:03:57
Z czego sie ciesze? co za głupie pytanie? [usunięte przez moderatora].Mam pretensje nie tylko do konia ale głownie do prezesunia!Zresztą [usunięte przez moderatora] razem z[usunięte przez moderatora] założyli parę lat temu swa własną spółkę z kapitałem zakładowym 50000pln.Media Max.Ciekawe tylko w jakim celu?
byly pracownik centrali 2012-02-22 20:38:54
te multi to syf ---- mam racje czy nie?
pracownik centarli - dział....blisko prezesa 2012-02-24 13:45:59
Już po kilku dniach bez wdychania powietrza w centarli człowiek jest w stanie zrozumieć jak wielkim błędem było wysłanie Cv i zgłoszenie się do rekrutacji. Dramat, dramat i jeszcze raz dramat! To jak próbują odrzeć człowieka z godności przechodzi wszelkie granice. Pracownik bez wewnętrznego balansu, motywacji i chęci do przychodzenia i spotykania pewnych osób staje się wrakiem. Dobrze, że mam to już za sobą. I nigdy więcej! Ps. jak tam - macie już Pity???
byly magazynier 2012-02-26 17:39:57
Wszystko to prawda.A co do PIT-ow to przecież Multi ma dużo czasu do końca lutego.Spodziewaj sie PIT-a w środę.
multi 2012-03-04 09:58:30
Ja dostałem w marcu ;/
Jak zwykle refleks
Nie ma sie co dziwić jak na centrali chyba 4 osoby pracują.
p.ch 2012-03-10 12:10:55
multi - 2012-03-04 09:58:30

Ja dostałem w marcu ;/

Jak zwykle refleks

Nie ma sie co dziwić jak na centrali chyba 4 osoby pracują.
likwidują kolejny sklep

młody 2012-03-10 14:33:39
Co teraz leci?
hm 2012-03-14 00:05:54
Szykuja sie kolejne zwolnienia, kolejne sklepy beda zamykane,
nastepne prawdopodobnie bedzie Wałczewo
Walczcie o swoje i nie dajcie sie wkrecic na inwenturach
(usunięte przez administratora) juz czeka na wasza kase
oświecony 2012-04-05 11:37:34
przypadkowo trafiłem na stronę, minęło kupę lat od kiedy tam pracowałem...dekada.(usunięte przez administratora) dlalej rządzi, tylko już nie jeżdzi Aklasą, ani RAV4. Każdy z "zarządu" zawsze ciągnął w swoją stronę. Pensja zawsze była marna, nawet w stosunku do konkurencji. Kapitałem tej "firmy" byli sprzedawcy, kierownicy sklepów, (usunięte przez administratora). Oczywiście głąbów nie brakowało, lecz sporo ludzi z potencjałem i wiedzą o produktach, konkurencja mogła pomażyć i była bezradna. Były to dobre lata. Gdyby "zarząd" nie był pazerny i lepiej doceniał swoich najlepszych sprzedawców, to kto wie może dziś dalej by sięrozwijali. Ja nauczyłem się sprzedawać i zarządzać zasobami ludzkimi z poziomu sklepu. Choć jak teraz patrzę na te moje ówczesne umiejętności, to teraz jedynie namiastka podwaliny.
Zasada się nie zmieniła centrala (usunięte przez administratora) pracowników, pracownicy kręcą lody kosztem centrali, szkoda, że nikt na tym forum nie przyzna się jakie korzyści wyciągną pracując w firmie. Oczywiście zasłaniają się niską pensją. Nikomu nie poleciłbym pracy w Multi, chyba że ktoś potrzebuje przejść szkołę życia, to polecam, dostaniecie w kość i po kieszeni. Dzięki Multi człowiek może doceniać pracę jaką posiada, szczególnie w pierwszym okresie po odejściu z Multi. Faktem jest że niestety są firmy równie beznadziejne. Mam nadzieję że (usunięte przez administratora) faktycznie to czyta, więc pozdrawiam cię serdecznie kierowniku z biedronki o nikczemnym sercu. X6 świadczy o wszystkim, ciekaw jestem czym jeżdzi (usunięte przez administratora), to wizytówka waszych finansów. A firma jest tylko dojną krową i poletkiem(usunięte przez administratora), prawdziwe firmy działają inaczej. Pracownicy (usunięte przez administratora), ale pośród nich byli i może są w co wątpię, tacy którzy rozwineli skrzydła bardziej niż "rodzinka", jeśli nawet nie w kwestii materialnej, to w kwestii uznania u podwładnych, przełożonych, szacunku kontrahentów. Bycie luminarzem w (usunięte przez administratora) Multi chluby nie przysparza. Z wielkanocnym pozdrowieniem były kiero sklepu roku.
byly pracownik centrali 2012-04-05 20:07:04
Kapitałem tej firmy byli sprzedawcy i kierownicy ale także byli tam ludzie bez których ta firma działałaby dużo mniej sprawnie.Myślę o centrali a dokładniej o handlowcach typu Kris siedzących od rana do późnego wieczora o kierowcach jeżdżących po kilkanaście godzin o magazynierach pracujących po 12-14 godzin.Uczciwość tych wspomnianych nigdy nie była doceniana.Wówczas otwierano sklep za sklepem.Teraz zamykają sklep za sklepem.Zostało ich raptem 5.Zawsze życzyłem (usunięte przez administratora) żeby ich pokarało za to jak traktują swoich pracowników.I doczekałem się.Hurra!!!! (usunięte przez administratora)
pupcia 2012-04-09 01:51:14
zgadzam się bo jak się nie szanuje ludzi to ludzie nie szanują pracy a walczenie o 100 zł premii jest po prostu śmieszne tak samo w (usunięte przez administratora) system gdzie płacą tylko 1250zł przy czym wyprodukowanie jednej szafki kosztuje 60 zł a sprzedają za 200zł ;]
gosc 2012-06-03 13:32:39
I kolejny sklep padł,zaczęła się likwidacja Gryfina:P
młody 2012-06-04 06:56:41
Czyli jakie sklepy jeszcze funkcjonują? Bo chciałbym się wybrać na zakupy ;)
też tam pracowałem 2012-07-27 00:04:51
Szkoda mi słów na to jak ta firma jest zarządzana. Pracowałem na sklepie w dość nieciekawej dzielnicy sporego miasta, a to że dzielnica nieciekawa wiem bo oprócz pracy również tam mieszkałem. Sklep całkowicie nie zabezpieczony, brak jakichkolwiek kamer, bramek czy czegokolwiek... że już nie wspomnę o drzwiach wejściowych do sklepu z zepsutym zamkiem którego nie dało się zamknąć! I co tu się dziwić że taki sklep był celem dla złodziei... Doliczyć do tego problemy kadrowe gdy pół ekipy na sklepie się rozchorowało. Oczywiście, pracodawca rączki umywa, bo każdy pracownik musi podpisać zgodę na obciążenie pensji za kradzieże. Po pół roku pracy tam dostałem po kieszeni na 1600 złotych. Oczywiście zwolniłem się, nie dam się tak wykorzystywać. Należności z firmą dla samego świętego spokoju uregulowałem, choć powiem szczerze że figę powinni dostać. Dziś siedząc za granicą i bardzo sobie chwaląc swoją sytuację obecną dostałem niespodziewanie w twarz! Moja matula, schorowana kobieta, dzwoni do mnie cała roztrzęsiona... BO PRZYSZEDŁ LIST OD KOMORNIKA SĄDOWEGO! W sprawie należności które już dawno spłaciłem i mam na to dowody wpłat! Mało tego, po 2 latach się przyczepili! Dziękuję pięknie za pracę u takiego badylarza. Teraz tej sprawy już tak nie zostawię, za te nerwy które teraz mi przysporzyli w sądzie będą się tłumaczyć.
asia02085 2013-02-17 13:23:56
a ta firma jeszcze istnieje ?
gyfrdrs 2013-02-24 20:21:32
1-sklep i 1 osoba na centrali
multi to shit 2013-03-15 17:42:07
Niech ta firma zawija się i umiera. Nikomu nigdy nie życzę źle ale jeśli chodzi o multi to mogę pokusić się o wyjątek. (usunięte przez administratora) Zresztą o tym, że padną było wiadomo od dawna. Tak to jest jak patyczaki zabierają się za prowadzenie firmy. A swoją drogą ciekawe czy x6 już sprzedana bo z jednym sklepem nawet na paliwo się nie zarobi. Tylko skończony ignorant mógł zabić firmę z tyloma sklepami... A wystarczyło tylko lepiej traktować pracowników. Jest to jedyne moje miejsce pracy po którym nie mam miłych wspomnień i w którym niczego się nie nauczyłem. Nie życzę powodzenia firmie multi i z przyjemnością patrzę jak idą na dno. Mam nadzieję, że państwo (usunięte przez administratora) utopią się we własnych długach i na starość będą rowy czyścić za takie pieniądze jakie ludziom wypłacali... A po tym czyszczeniu rowów spotka ich jeszcze taka sama inwentaryzacja. Pozdrawiam wszystkich pracowników i przestrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z zarządem multi.
Matt 2013-04-15 22:41:09
Dlaczego odradzasz kontakt z zarządem? Chcieli czegoś od Ciebie, podpuszczali czy tak poprostu odradzasz zadawanie się z tymi ludźmi?
wesołek 2013-08-19 15:07:24
Firmy nie ma;) (usunięte przez administratora). Niby parają się jakąś sprzedażą internetową ale fakt - sklepów już nie ma. Dla wszystkich, którzy źle życzą tej "firmie" ( a raczej właścicielom :) nie mam dobrych wieści.... Finansowo mają się dobrze - w końcu mają sporo nieruchomości, które podnajmują i sprzedają ale czy tylko brak kasy oznaczałby ich porażkę. Chyba tak - życie ich już sporo doświadczyło a oni niczego się nie uczą i nadal traktują ludzi jak przygłupów.Więc może faktycznie dopiero czyszczenie rowów dałoby im nauczkę....
kiero 2013-08-20 23:01:28
Ma ktoś może namiar na aukcje mulit? Kiedyś miałem i się nieźle naśmiałem oglądając próby sprzedaży na allegro szrotu ze sklepów :)
były rejonowy 2013-08-22 13:41:49
użytkownik multi_aukcje

Zostały tylko jakieś niedobitki, typu sklepowe telefony. Reszta na pniu zeszła!
szczecin 2013-11-13 17:23:44
Witam
Bardzo interesujaca byla wypowiedz bylego pracownika centrali cytuje "pracownicy kręcą lody kosztem centrali, szkoda, że nikt na tym forum nie przyzna się jakie korzyści wyciągną pracując w firmie " skoro to wiesz to sam tez kreciles bo bys tego nie wiedzial a franka teraz palisz ja to wiem i ty to wiesz .Poprostu firma placila psie pieniadze i na dodatek tylko szukala pretekstu aby jeszcze cos uciac z wyplacanych pieniedzy.
Odnosnie zarzadu zgodze sie z panem bylym pracownikem centrali ktorego przytoczalem wczesniej.
wieloletni pracownik multi
kierownik magazynu 2014-03-01 18:23:25
Z multi mam fajne wspomnienia ale związane jedynie ze współpracownikami z magazynu,kierowcami,pracownikami sklepów oraz z kilkoma osobami w centrali.Nie bede wymieniał nazwisk bo jest ich bardzo dużo.Jedyny plus pracy w tym kołchozie to poznanie tych ludzi.Dziekuje,że Was poznałem.Gorzej jest jak pomyśle,że w tej chorej firmie straciłem sześc lat życia.Firma poszła na dno i ja w związku z tym czuje ogromną satysfakcje.Pozdrawiam serdecznie tych,ktorzy mnie znają(usunięte przez administratora)
ddddddddd 2014-03-20 18:57:00
siemka Marek
hug 2014-03-23 08:01:40
Janusz ty wiesz co
Longer 2014-10-08 11:11:45
Robiłem tak krótko i tak jak przewidziałem sami się wykończyli.Pracowałem w sklepie w słupsku ludzi pamiętam to był jedyny plus tej pracy.Dobrze im tak :) Szkoda tych ludzi co przez to prace stracili.
tomek 2015-01-27 12:30:43
no jasne, że atmosfera w pracy jest bardzo ważna, na pewno się z tym zgodzę, bo jak nie ma odpowiedniej atmosfery to już w ogóle nie da się pracować, wiem coś o tym i naprawdę to nie jest tak, że ostatnio ma sie dużo pracy i tylko chodzi o zarobki, ale to z kim się pracuje i jak to też jest priorytetowa kwestia jakby nie patrzeć.
Ryszard 2015-03-31 16:41:50
To w takim razie zapytam co jest z ta atmosferą obecnie w multi RTV AGD? Jak tak czytam te wasze posty to sam już nie wiem, czy warto interesowac się tutaj pracą. Napiszcie proszę jak tu obecnie tez z warunkami finansowym, bo atmosfera jest owszem - bardzo ważna, ale żyć za coś przecież trzeba. Pozdrawiam.
izabela 2015-05-05 10:01:54
Raatunku, potrzebuję jakiegoś kontaktu z centralą rtv multi agd, ponieważ zagubiłam świadectwo pracy!!!! Proszę o pomoc!!!!A może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Proszę, pomóżcie!!!!
izabela 2015-05-11 12:04:10
Czy ktoś mi pomoże??? Co z tą centralą??? Nikt tam nie odbiera jak dzwonię na nr tel. podanego w Internecie :-(
izabela 2015-05-11 12:20:04
Gyfrdrs wiesz coś czy istnieje jeszcze ta centrala??? Potrzebuję świadectwo pracy i normalnie jestem bezradna na kontakt z tą firmą... :-( :-( :-(
pracownik centrali 2015-06-02 19:26:13
kierownikiem magazynu był artur b. marek razem z januszem byli przed nim i żaden nie był kierownikiem.swoją drogą pozdrawiam artura i reszte z magazynu.
e3p- 2016-05-14 12:01:16
no właśnie, to jest bardzom ciekawe czy oni nadal działają i funkcjonują, chociaż niby w krsie firma jest aktywna
Zostaw swoją opinię o Multi RTV AGD - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multi RTV AGD