Opinie o Van Der Elst w Krosinko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Van Der Elst. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Van Der Elst na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Der Elst w Krosinko

Gość Nowy wpis

Nie polecam! Nie ma wymiany towaru nawet jeżeli się kupi sukienkę za gotówkę i chce oddać na drugi dzień! Właścicielka pazerna na pieniądze!

Mądrala Nowy wpis

Jeśli ktoś pracuje i nie ma satysfakcji z tej pracy to powinien ja zmienić.

żenua Nowy wpis

żenua ... proszę zacząć..zobaczyc

Pracownica

Szefowa nie wydaje konkretnych poleceń ale oczekuje wykonania zadania o którym pomyslała nie koniecznie powiedziała, manipulatorka , przy szefie spuszcza z tonu i stara sie zachować klasę której niema , sflustrowana baba , ale trzeba jej przyznać że wazne są do niej detale i jest bardzo dokładna jeśli chodzi o konfekcje to jest na plus. Błąd komunikacji na firmie , do tej kobiety nie ma już ratunku jes straszna w kontakcie zludzmi humorzasta i walnie tekstem którego Ty byś nie powiedziała do nikogo .

Alxxxx Nowy wpis
@Pracownica

Są to oszczerstwa nie chce aby ktoś tak mówił w złości bo nie pracował tak jak trzeba jeżeli ty albo ktoś ma jakieś zastrzeżenia to z chęcią porozmawiam z każdym jestem obecnie pracującą osoba i jest to dla mnie bardzo uczciwa praca robię coś dobrze jestem chwalona jestem zła w czymś to jestem krytykowana konstruktywnie to normalne dziękuję

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Van Der Elst? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Daniel

Van Der Elst jest dobrą firmą. Szkoda, że nie piszecie nic na forum, korzystają z tego kandydaci.

Edyta

Aktualnie pracuje ktoś w Van Der Elst? Jakie są zarobki i warunki pracy? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Stos

Wiesz co, no jest netto z tego co wiem, tak płacą.

Exxx

Jeśli dla kogoś 6 zł/h to "Finansowo miód" to gratuluje! Wszystkie negatywne opinie są w 100 % prawdziwe i zgodne z tym co tam widziałem... Szefowa nawet nie miała na tyle odwagi by mi oznajmić osobiście , że moja umowa nie zostaje przedłużona i zrobiła to przez telefon...KPINA Z CZŁOWIEKA ! I BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA!

jano

Powaznie jest tak fajnie, jak to podsumowała Michalina powyżej? Van Der Elst ma tu także trochę negatywnych opinii, to zależałoby mi, aby ktoś napisał coś sprawdzonego o firmie, najlepiej aktualnie zatrudniona osoba. W ogóle jest szansa się teraz tutaj dostać, czy jednak nie przyjmują nowych osób od jakiegoś czasu?

Viruss

VIVA0237, rozmawiamy na temat pracy w VDE . A nie na temat PRACY - Ogólnie, mało kogo interesują twoje opowieści na ten temat, każdy wie co robi się w pracy . Jeśli nigdy nie byłaś pracownikiem zakładu krawieckiego i nie znasz szefostwa to jaki sens ma udzielanie się pod tym postem ?! Nie powinno Cię to interesować kto i w jaki sposób piszę na temat tej firmy, jeśli nie jesteś z branży i nie dotyczy Cię temat pracy VDE . Ja w przeciwieństwie do Ciebie, BYŁAM I WIDZIAŁAM CO SIĘ DZIEJE W TEJ FIRMIE ! Wiec jeśli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to zamilcz . Moja opinia jest taka a nie inna na temat VDE, jeśli się komuś nie podoba to już jego problem :) Swoją drogą jeśli SZEFOSTWO potrafi pracownika zrównać z poziomem (usunięte przez administratora) to naprawdę jest to firma godna polecenia :) Ludzie wypowiadajcie się na temat PRACY w VDE a nie piszcie głupot :) Pozdrawiam :)

obiekrywny1

Do VIRUSSA : Jesteś poza marginesem błędu statystycznego . Pozdrawiam

VIVA0237

ROZMAWIAMY NA TEMAT PRACY OK DO PRACY IDZIE SIE PO TO ABY WYKONAĆ POLECENIE PRZEŁOŻONEGO, A NIE PO TO ABY PÓŁ DNIA SPĘDZIĆ NA POGADUSZKI Z KOLEŻANKAMI ,A PRZY WYPŁACIE BECZEĆ ŻE MAŁO. TAK BYŁO JEST I BĘDZIE.PISZESZ ŻE JESTEŚ BLIŻEJ NIŻ MI SIĘ WYDAJE MASZ PH I TO DUŻEGO NIE BYŁAM I NIE BĘDĘ PRACOWNIKIEM ZAKŁADU KRAWIECKIEGO TO NIE JEST MÓJ ZAWÓD .MÓWIĘ OGÓLNIE A TO SIE TYCZY KAŻDEJ WYKONYWANEJ PRACY CO DO SZEFOSTWA NIE WIEM JACY SĄ ALE JESZCZE NIE WIDZIAŁAM PRACOWNIKA KTÓRY BY NIE NARZEKAŁ NA NIEGO JESTEM PEWNA ŻE JEDNAK KTOŚ TAM PRACUJE CIEKAWE TYLKO DLACZEGO??????????????????????????

Viruss

Ha "robić się nie chcę" ! Robić się chce i to bardzo ale nie za tak śmieszną kasę i w takiej nieprzyjemnej atmosferze :] A to co napisałam to CZYSTA PRAWDA !!! Nikt nie musi mi wierzyć... wystarczy tam iść do pracy a sami się przekonacie :] tak jak pracodawca traktuje pracownika taka później idzie o nim opinia w świat ! viva0237 ewidentnie piszesz z biura bo nic nie piszesz na temat pracy :] Zastanawiasz się tylko kto pisze ... jestem bliżej ciebie niż myślisz ! :] Pozdrawiam :) i nie polecam!

viva0237

kobieto jak sie robić nie chce to najlepiej tak pisać i rozpowiadać bzdury. 2 ewentualnośc to może konkurencja??????????????????????????

Viruss

Pracowałam tam przez jakiś czas i zdecydowanie nie polecam ! Atmosfera w pracy straszna ! Ciągły stres, wiecznie niezadowolenie i pretensje szefostwa do tego kłótnie i wyzwiska!!! Ludzie ciężko pracują ponad normę,na akord czasami nawet 7 dni w tygodniu za poświęcenie otrzymują kompletny brak szacunku. Pani Gwiazda Szefowa powinna udać się na kurs zarządzania i organizacji bo kompletnie nie potrafi kierować ludźmi,wydawane są sprzeczne polecenia! Nikt nie wie co ma robić! Współczuję dziewczyną które tam pracują ! I naprawdę nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Van Der Elst - Krosinko

Van Der Elst