Opinie o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KON-SPAW Aleksander Kuczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KON-SPAW Aleksander Kuczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Jakie wartości są cenione w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

ccc Nowy wpis

Wykorzystać i nie płacić

Witold Nowy wpis
@ccc

Serio? Masz aż tak negatywne podejście? Nie zapłacili ci za prace czy według ciebie za mało? Weź wyjaśnij.

kris Nowy wpis
@Witold

Chyba ogólnie mu coś nie pasuje.

lubuszanin

Co słychać w firmie Kon-Spaw ? Pracuje tam ktoś jeszcze ? Firma w ogóle istnieje ? Lożyński poszedł siedzieć ze swoimi braćmi ?

'B' kierownik zamieszania

Witam, dzisiaj trochę zamieszania było , ale proszę mnie zrozumieć , Jacek zna temat!!! PS 46 dzień miesiąca a wypłaty nadal nie ma...

@'B' kierownik zamieszania

i nie dostaniesz jej witamy w KONSTAKU

Edzio

I jak tam dalej to samo? Pracuje tam ktoś jeszcze? Pzdr

@Edzio

poszukaj czegos innego nie polecam chyba ze chcesz pracowac po 12h bo kierownikowi tak sie chce a na umowie 8 h a pozniec co do wyplaty to jak by jej nie bylo nie polecam ....

Spawacz

Dla mnie to jest pomylka...a nie powazna firma...a pozatym ta firme przejmujas Ukraincy:) ktorzy maja wiecej na godzine niz My...tragdia...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Łucja

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu pracy? @Gdańszczan, czy jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Myślałeś by (ponownie) aplikować do firmy? Pytam o to, bo wnioskuję po Twojej opinii, że w dalszym ciągu interesują Cię losy firmy. Powiesz nam coś więcej na ten temat?

@Łucja

najmniejszy staż tam to 8 lat pracujacy pracownik, pozniej nikt nie chce zostac za smieszne stawki 15na godzine

Czy są szkolenia dla pracowników w tej firmie?

@Michał

Jak sobie sam zrobisz to tak , innaczej zapomnij

spawacz

Nie polecam tego pracodawcy, jest niewypłacalny a jego (usunięte przez administratora) Łożyński to najgorsza świnia kłamie w żywe oczy!

Lubuszanin

Pracowałem u tego (usunięte przez administratora) i po 3 tygodniach zrezygnowałem i dobrze zrobiłem bo kasy ani złotówki nie zobaczyłem a minęło już kilka lat ...

To forum służyć ma pracownikom do wyrażania opinii o firmie natomiast klienci powinni pisać na adres firmy.

Samurajztczewa

Śmiać mi się chce,bo olek kiedyś powiedział że puki żyje będzie płacić. Znaczy umarł skoro nie płaci :-)

@Samurajztczewa

Witam. Kupiłem motorówka aluminiowa 6.6m którą ponoć wykonywała firma kon-spaw. Potrzebuje informacji na temat tej jednostki. Plany, nazwę cokolwiek by nic ją ukończyć i zarejestrować. Proszę o jakiś kontakt lub mail gdzie mógł bym uzyskać jakieś informację Pozdrawiam Marek Rotta 669458170

Witam wszystkich. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale szukam czegoś na temat aluminiowych łodzi 6.6m x2. Kupiłem taką z 2 lub 3 ręki. Goły kadłub. Chciał bym to wykończyć i zarejestrować. Niestety nie mam żadnej dokumentacji, grafik motorówki jak powinna wyglądać wykończona itd. Szukam czegokolwiek o niej. Ponoć zrobiła ją firma kon-spaw. Były robione na rynek norweski. Proszę o pomoc . romakuz@wp.pl 669458170

Gdańszczan

Czy coś się zmieniło? Wypłacają na czas? Kto tam jeszcze pracuje ? Pozr

Kuba

Czy macie powód, że przestaliście pisać na forum?

Nikomu nie polecam !!! Pracuje się za darmo a pieniążki za robotę biorą do swojej kieszeni a Ty zęby w ścianę .Gdzie zaległe wypłaty Panie Prezesie ...

dziś już 11 kwietnia a kasy dalej nie ma panie prezesie tylko robić i robić ale jak za darmo

BRODA

BADYL KIEDY WYPŁACISZ NAM ZALEGŁĄ KASĘ OD SIERPNIA I BIEŻĄCE WYPŁATY?

Andrej z Ukrainy jesdem

Chyby znowu strajk wybuch. Ludzy z wisly byly w biurze zamast wpracy. gdzie wypłata za pul roku!!! za co dom zaplacic, za co jesc!

Michau

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata, z początku odstępy od wypłat nie były aż tak rażące, zmienił się adres firmy na WPolskiego i tam już zaczeły się cyrki.. Powoli rujnowała mnie ta firma, problemy mi się zaczynały jak u wiekszości pracowników, czyli z kazdym miesiacem trzeba bylo kobinować z pieniędzmi, bo ta banda śmieci kłamała co do wypłat. Po przyjezdzie z Holandii tez nie czekała cała kasa. Czytam Wasze komenatrze z kazdym się zgodzę.. Na tą firmę szkoda czasu i nerwów, zdrowia.. Im zawsze zależało na czasie a nam na kasie...wiadomo... dlatego panowie życzę powodzenia na dalszej drodze..wieć kadrze kierownictwa/biura życze WSZYSTKIEGO NIE NAJLEPSZEGO :) PS. teraz pracuje w firmie ktora jest wypłacana a nawet nie ma problemu co do zaliczek czy pożyczek :) tak to można robić co nie panowie? ;)

nostadamus rambulus

bumszakalaka----bedzie draka. druga os odpanie juz w poniedzialek:)

Niemosiek
@nostadamus rambulus

Kolego może jaśniej

Zostaw merytoryczną opinię o KON-SPAW Aleksander Kuczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Zobacz opinie na temat firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Kandydaci do pracy w KON-SPAW Aleksander Kuczyński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński