Opinie o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KON-SPAW Aleksander Kuczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KON-SPAW Aleksander Kuczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Kolejny pracownik odszedl

Kinder byl na probkach w alushipie

Księgowy nawet nie odbiera telefonu bo pewnie ma już dość pytań "kiedy wypłata".

!

Słyszałem że kowal też się zwolnił :-) i bardzo dobrze. Powinni wszyscy (usunięte przez administratora) z tej firmy, a kon-spaw nie powinien istnieć. To banda kłamców i złodziei. Powinien się wziąć za nich prokurator bo nawet inspekcje pracy podpłacają. Dla ludzi kasy nie ma ale dla inspektora zawsze :-)

Spawacz

Dla mnie to jest pomylka...a nie powazna firma...a pozatym ta firme przejmujas Ukraincy:) ktorzy maja wiecej na godzine niz My...tragdia...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
12godz.

Ciekawe czy jeszcze sie ktos zwolni...

12godz.

Pieniadze beda 30.09.2015r podstawa a reszta trzeba pytac. Odszedl juz jeden spawacz w piatek

Samurajztczewa

Niech moc będzie ze mną :-)

jarosław

Gratuluję decyzji!!! Wielu cwaniaczków i mądrali od lat tylko straszy, że porzucą tę niedobrą firmę i jakoś partolą robotę dalej. Niech Cię Budda prowadzi.

Samurajztczewa

A ja już nie pracuję w tej firmie i nie muszę się dopytywać i martwić o wypłaty :-)

... w grudniu popołudniu ...

wiadomo coś kiedy ma być przelew?

12godz.

Według umowy kasa powinna być wypłacona z dołu, 10 dnia następnego miesiąca czyli 21,09,2015r i znowu nie ma na czas pieniędzy i tak co miesiąc. Nie dziwi mnie to ze nawet kierownik stamtąd się zwalnia. Jak mieć motywacje do pracy gdy kasy nie ma a rachunki trzeba płacić i mieć za co żyć

Samurajztczewa

Nie ma co się wkurzać na firmę. Ja przestałem się wkurzać po prostu się zwalniam i przyszły tydzień jest ostatnim w kon-spawie. Upokarzające jest dopytywać się o własne zarobione pieniądze. Dość długo czekałem za poprawą wypłacania pieniędzy przez firmę. A po drugie nie mam zamiaru czekać aż nagle nie dostanę wcale wypłaty. Pracowało mi się w firmie zajebiście i gdyby nie te wypłaty nie zwalniałbym się. Ale nie mam wyboru, święta nie daleko i nie mam zamiaru prosić o pieniądze i martwić się że nie będę miał za co synowi kupić choinki i prezentów. Pozdrawiam i nie oceniam firmy

obserwator

Firma smiechu warte. Wyplata za lipiec wyplacana 1.09.2015 gdzie powinna byc wyplacona 10.08.2015. A WY LUDZIE JAKO ZESPOL POWINISCIE SIR ZBUNTOWAC JEST PO TERMINIE NIE MA WYPLAT GODZINA NP 10 ZUCACIE ROBOTE I ZROBCIE STRAJK NIE MA PUENIEDZY TO I ROBOTA STOI W MIEJSCU. POWINISCIE SIE POATAWIC.

widocznie kierownictwo nie umie zarządzać firmą, nie znają się na niczym.

robol

Tak wypisujecie że kupił halę a kto to widział ? Pieprzą głupoty by tylko trzymać kasę !!!!!! Przez 20 lat co istnieje firma wiecznie mają problemy z kasą. Śmiechu warte. A firmę oceniam od 1 do 10 na 2

Niema co wierzyć w ich obiecanki. Nigdy nie dotrzymują słowa co do terminu wypłacania kasy!

Skoro mają problemy finansowe to może czas zamknąć firmę!! Kupili nowe hale tylko nie obliczyli że ich na to nie stać!! Widocznie nie znają się na niczym tylko szkoda że pracownicy na tym tracą. Nie są w stanie wypłacić wynagrodzenia a zatrudniają nowych ludzi. Bezmyślność!! Większość ludzi zadłużona, nie mają za co do pracy jeździć ale szefostwa to nie intersuje. Pierwsza częśc wypłaty starczyła na oddanie długów, a za co żyć??

Chyba ich Bóg opuścił!!! Aaa 09.09.2015 powiedzą, że 14-stego bo ktoś im zalega z pieniędzmi. Żenada i śmiech na sali....

12godz.

Nadgodziny maja wypłacić 09.09.2015r. ...

Zostaw merytoryczną opinię o KON-SPAW Aleksander Kuczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Zobacz opinie na temat firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Kandydaci do pracy w KON-SPAW Aleksander Kuczyński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński