Opinie o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KON-SPAW Aleksander Kuczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KON-SPAW Aleksander Kuczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KON-SPAW Aleksander Kuczyński w Gdańsk

małpa

nie ma co narzekać tylko wziąść się ostro do pracy a wtedy będą pieniądze i inne bonusy

o nie

bonusy świąteczne w tej firmie to chyba jakies marzenie, brak terminowosci wynagrodzenia to dewiza firmy, w zeszlym tygodniu zostaly wyplacone pieniazki za miesiac pazdziernik,

beda paczki i talony

wie ktos moze czy w tym roku beda paczki czy talony na swieta?

Spawacz

Dla mnie to jest pomylka...a nie powazna firma...a pozatym ta firme przejmujas Ukraincy:) ktorzy maja wiecej na godzine niz My...tragdia...

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Grzyby to swietny pomysl!!!!

małpa

nie będzie tak żle trzeba mieć nadzieję

a może by tak pojechać z prezesem na grzyby żeby się przewietrzył

10-tego ale od konca miesiaca przeczytaj umowe dokladnie. 13dni jest spoznienia. To prawda z kasa przeginaja jeszcze tak zle nie bylo jak teraz. I zapomnijcie ze dostaniemy kase przed swietami za Listopad.

Wyplata powinna być 10-go każdego miesiąca. Dziś mamy 3.12 a wypłaty wciąż niema. Ani złotówki. Wspaniałe kierownictwo w ogóle nie liczy się z ludźmi. Patrzeć na ręce i wymagać to potrafią. Wymyślili pracować po 12 godzin. Podziwiam ludzi, którzy się na to godzą. Pracujesz, robisz, harujesz a kasy niema. Tylko długi. Niech najpierw zapłacą a potem mają wymagania. Pozatym każdy normalny człowiek najpierw dałby wynagrodzenie pracownikom w potem sobie wziął. Jednak w tym (usunięte przez administratora) najważniejsze żeby kierownictwo miało swoje tysiące na koncie a pracownicy są na szarym końcu. Ciekawe czy przed świętami zapłacą czy zostawią ludzi w święta o suchym chlebie bo na nic nikogo nie będzie stać. Może dzieci osobiście odwiedzą szanownego właściciela i podziękują za brak prezentów. Dziwie się że ta firma jeszcze istnieje. Takich ludzi, którzy nie szanują pracowników powinni ostro karać i zabierać ich luksusy, niech też pożyją trochę zastanawiając się czy będą mieli co jeść i za co do pracy dojechać. Porażka.

Czego sie martwicie nigdy nie bylo tak ze prezes nie zaplacil wynagrodzenia.

Brak Wynagrodzen

Z obowiązku wypłaty wynagrodzenia nie zwalniają pracodawcy żadne okoliczności. Za usprawiedliwiające nieterminowe wypłacenie wynagrodzeń mogą zostać uznane jedynie sytuacje losowe, w których do opóźnienia w wypłacie doszło bez udziału pracodawcy, jak na przykład wskutek awarii systemu bankowego, uniemożliwiającej podjęcie gotówki, czy dokonanie przelewów albo zdarzeń o charakterze klęski żywiołowej, w wyniku których nie jest możliwe zasilenie kasy w danym dniu. Nie mogą więc usprawiedliwiać opóźnień w wypłacie takie okoliczności jak zła kondycja finansowa pracodawcy i brak środków na wypłaty, choćby nawet pracodawca nie był za nie bezpośrednio odpowiedzialny. Uznaje się bowiem, że pracodawca zatrudniając pracowników ponosi określone ryzyko, a zatem powinien być przygotowany na zdarzenia, do których należy przykładowo drastyczne obniżenie poziomu sprzedaży, a które są normalnym elementem działalności gospodarczej. Pracodawca natomiast nie może przenosić tego ryzyka na pracowników. W praktyce zdarzają się mimo wszystko sytuacje, w których z przyczyn mniej lub bardziej zawinionych przez pracodawcę pracownik nie otrzymuje wynagrodzenia na czas. W poniżej przedstawionych pytaniach i odpowiedziach wyjaśnimy, jakie mogą być skutki niewypłacania wynagrodzeń w ustalonym terminie, co - oprócz wynagrodzenia - należy wypłacić w takich sytuacjach pracownikowi i jak dokonać rozliczeń składkowo-podatkowych w przypadku opóźnień.Ponadto pracodawca, który nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę, dopuszcza się wykroczenia. Nieterminowa wypłata wynagrodzenia zagrożona jest karą grzywny w wysokości 1 tys. – 30 tys. zł. Więc znowu pozostaje załatwienie tego przez inspekcje pracy!

Podstawy byly 30.10.2015r teraz czekamy na druga czesc wyplaty

Nastepny miesiac jak nie ma kasy na czas.

robol
@pracownik

Chyba nie jestes zaskoczony...

Kupiec z Biedry

Niech kolega nie wypisuje bzdur, ze nie ma na co narzekać bo robi to co miesiąc gdy czeka na swoje pieniążki (Chyba,ze sam Olek albo Gustaw to napisał, który hajs ma na czas). Ludzie się nie zwolnią nie przez te stawki jak napisał tylko przez to,że boją się ze zarobione pieniążki nie zostaną im wypłacone procz tej najniższej krajowej z umowy. Olek, Gustaw i Broda powinni wyemigrować do Izraela tam gdzie mają swoje żydowskie pochodzenie. Panowie pieniążki będą wypłacone do końca września haha i co wypłacone zostało? Bita pensja z umowy ;)Zrealizujemy plan postawimy chłopakom grilla i damy parę piwek to uśpimy ich czujność hehe kombinują jak się tylko da, ale i tak nadejdzie czas ze ludzie pojdą w cholerę.

Niektorzy sie nie zwolnia bo maja dobre stawki. Ja nie mam na co narzekac .

Nie ma co się denerwowac jak macie problem z wyplata to trzeba się zwolnić. Problem wtedy znika i tyle. Nadgodziny w czwartek.

znudzony

Olek gdzie reszta Kasy bachama

zakłamani kłamcy

zaiedziony

Nawet słowo tzw.prezesa nie jest nic warte. Całe pieniądze miały być do końca miesiąca, tak gwarantował tzw. prezes. A jest jak zwykle, kasa w chmurze. Jedynie co pozostało to wymagania od pracownika więcej, lepiej, posłuszniej itd itp,a kasa jak będę miał, jak będę chciał. Gorąco polecam firmę desperatom i ....

gość

widzę że już po kon-spawie. No cóż, na każdego kiedyś przyjdzie czas :-) A wy ludzie co tam robicie nie zdziwcie się jak na święta kasy nie dostaniecie.Bo nie miał kasy jak było wpip sprzedawane to teraz jak nic nie sprzeda to będzie jeszcze gorzej. Ogólnie nie jest mi żal tej zakłamanej firmy że pada na pysk.

Zostaw merytoryczną opinię o KON-SPAW Aleksander Kuczyński - Gdańsk

• Jak się pracuje w KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Zobacz opinie na temat firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KON-SPAW Aleksander Kuczyński?

Kandydaci do pracy w KON-SPAW Aleksander Kuczyński napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński
1.8/5 Na podstawie 86 ocen.

KON-SPAW Aleksander Kuczyński