Opinie o Hidroma Sistems Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hidroma Sistems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hidroma Sistems Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hidroma Sistems Sp. z o.o. w Chorzów

Lila Nowy wpis

Pan przeprowadzający rozmowy rekrutacyjne powinien trochę odświeżyć wiedzę jak aktualnie wygląda proces rekrutacji,ale widać,że pracuje na tym stanowisku już długo więc domyślam się,że jest trochę wypalony zawodowo. Idąc tam można się spodziewać dostania do ręki 2 kartek - i zadania: napisz kilkadziesiąt zdań o niczym aby Pani z HR mogła Cię ocenić, 2 zadanie narysuj drzewo. A może to pracownik mógłby poprosić o taki profil przyszłego pracodawcę aby wiedzieć gdzie sie przyjmuje?W moim odczuciu cały proces rekrutacyjny macie Państwo do zmiany. Z rozmowy można wywnioskować,ze firma nie oferuje za bardzo możliwosci rozwoju, nie zostalo powiedziane nic co mogloby ewentualnie zachecic do przychodzenia tam. Na rozmowach nie pyta sie rowniez pracownika dlaczego zmienia prace, sa to prywatne aspekty. Jest duzo innych firm gdzie czuć energię,rozwój i zachęte,tutaj nie.

Robert Nowy wpis

Witajcie! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Chorzowa. Pomóżcie mi i dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Hidroma Sistems Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Robert

Robert Nowy wpis

Witam Pani Agnieszko. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Wienerberger, o której Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Salesman Nowy wpis

Jestem po rozmowie na stanowisko PH. Potwierdzam, test grafologii i zdolnosci plastycznych przy rysowaniu drzewa. Jak myslicie ile mozna zarobic w tej firmie i czy jest szansa zwiazania sie na dluzej..

jegomość

Mając predyspozycje do pracy e firmie można spokojnie aplikować. Mają bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Gerard

Napiszcie coś więcej nt pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Widziałem ogłoszenie. Dziekuję

Mam pytanie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem, że to super pracodawca,

XYZ

Fajni ludzie , dobre warunki, spoko firma

ROBOT

ZLOSNA FIRMA Z PSYCHOPATA NA CZELE

xD

Firma z kapitalnym PR-em, który w żaden sposób nie odzwierciedla stanu faktyczne. Nagminne niedotrzymywanie terminów, zdekompletowane dostawy, w przypadku problemów u klienta pomoc tylko dla kilku kluczowych ( pozostali są ignorowani tak długo aż rezygnują z pomocy i dalszej współpracy ). Atmosfera pracy zależy tylko i wyłącznie od humoru szefa w danym dniu. To samo dotyczy jakiejkolwiek pomocy technicznej - w gorszy dzień nie ma możliwości uzsykania odpowiedzi na zadane pytanie. Najlepiej o podejściu kierownictwa do pracowników świadczy fakt że obecnie pracownik o najdłuższym stażu ma przepracowany rok - wszyscy którzy stracili tam więcej czasu uciekli przy pierwszej nadarzającej się okazji. O niespełnionych obietnicach rozwoju firmy ( m.in. budowie biurowca ) można by napisać książkę. Rozwój pracownika - brak jakicholwiek szkoleń, informacje uzyskane od przełozonego szczątkowe ( i to jeśli ma dobry dzień ), cała praca sprowadza się do wysłania zapytania do dostawcy lub sprawdzenia ceny w cenniku. Brak nowych ciekwych lub rozwojowych zapytań - firma bazuje na projektach sprzed 6 lat i liczy na zwiększenie pdorukcji przez największych klientów. Wypłaty - na pewno zawsze na czas, jednak stawki założone przez kierownictwo 10lat temu dla poszczególnych stanowisk są w obecnych czasach zdecydowanie zbyt niske ( lepsze pieniądze oferuje Lidl czy Biedronka ). Firma odpowiednia dla osób które zaczynają pracę w tej branży, jednak nie dłużej niż 1-2 lata. Wystarczy to do opanowania podstaw i nawiązania kontaktu z firmami oferującymi zdecydowanie więcej zarówno w kwestii wynagordzenia jak i rozwoju zawodowego.

Niestety muszę się zgodzić z opinią, że lepiej trzymać się z dala. Firma jest niepoważna i nieprzychylna pracownikom. Po kilku latach pracy stwierdzić można, że: - dużo mówi się o rozwoju, a rozwoju nie widać, - pracownikom dokłada się obowiązków, niestety bez adekwatnego wyrównania w wynagrodzeniu, - wszystkie ustalenia najlepiej mieć na piśmie, gdyż prędzej czy później każdy usłyszy magiczne: "a masz to na piśmie", słowa mówione nic nie znaczą, co w dużej mierze świadczy o kierownictwie, - warunki pracy są trochę poniżej godności: brak odpowiedniej wentylacji w biurze, zimą jest nieznośnie zimno, a latem nie ma czym oddychać, ponadto zimą jest się narażonym na brak wody, bo rury zamarzają), niemniej to nie jest dla kierownictwa argument do zwolnienia pracowników do domu, - skąpstwo kierownictwa jest niestety powalające, nie tylko w kwestii wynagrodzeń, ale też artykułów niezbędnych do pracy, - na wszystkich stanowiskach otrzymuje się wynagrodzenie niskie podstawowe plus premie, dzięki czemu można manipulować pracownikami, - bardzo duża różnica jest w zarobkach kobiet i mężczyzn, na zdecydowana niekorzyść tych pierwszych, - samodzielne projekty pracowników, które mogłyby przynieść korzyści firmie, są stopowane bez wyraźnych powodów, - jedyny plus pracy w tej firmie to wypłaty na czas. Podsumowując nie polecam. Warto poszukać pracy rozwojowej niż zmarnować lata w Hidromie.

Rychu Zbychu

Trzymać się z dala. Mydlą oczy na rozmowie o potencjale i rozwoju. Rzeczywistość szybko weryfikuje - skąpstwo kierownictwa. Zakup młotka za 20 zł jest problemem nie do przejścia - za duże koszty dla firmy. Jeśli ktoś liczy że będzie lepiej niż wygląda to na początku jest w błędzie ale jeśli komuś stagnacja pasuje (pod każdym wględem) to pracuje się Ok.

MŁOTEK
@Rychu Zbychu

już mnie kupili...

gjk

Dzwonili odnosnie pracy?

ANONIM

Ciekawa firma, dobre warunki pracy , szef nie krzycz i ma bardzo dużą cierpliwość do swoich pracowników , czasami aż za dużą szczególnie do starych. Niezwykle przyjazna atmosfera, coś niespotykanego w innych firmach. Wiedze na tematy hydrauliki siłowej HIGH LEVEL Kontakty w Europie SUPER chyba wszystko mogą zdobyć.

xXx
@ANONIM

cierpliwość i atmosfera dość dyskusyjne biorąc pod uwagę że podobno w krótkim czasie cała kadra będzie wymieniona

olo

fakt z tym rysowanie i życiorysem.he he nie wiem po co to????? Firma odpychająca,nic się nie dzieje:/

Daniel

Są niesamowici ... szef jest troche czasami zbyt sztywny , ale porzadny gościu. Od strony technicznej są rewelacyjni , troszeczke powinny poprawić marketing.

HYD-RO

Firma rozwojowa, przyjazna atmosfera, zarobki ok, kazdy pracownik ma wplyw na rozwoj firmy, Dyrektor otwarty na pomysly i propozycje swoich pracownikow.

HAN

Bardzo fajna firma od kiedy są w Czeladzi - petarda :-)

Sam jesteś brud i ubóstwo

MM

Bardzo niepoważna firma :-). Brud i ubóstwo. Na wstępie namaluj drzewo i napisz życiorys odręcznie :PPPPPPP PHHHIIIIIII

Zostaw merytoryczną opinię o Hidroma Sistems Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Hidroma Sistems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hidroma Sistems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hidroma Sistems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hidroma Sistems Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hidroma Sistems Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Nowopogońska 98
    41-250 Chorzów
  • NIP: 6272620352 KRS: 0000286758

Hidroma Sistems Sp. z o.o.