Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o. w Uniszowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o. w Uniszowice

aaa1 Nowy wpis

padli, po co tu ludziska wpisujecie te bzdety

asek Nowy wpis

nie wiecie może czy poszukuja kogoś na magazyn? posiadam doswiadczenie w pracy w hurtowaniach i mam uprawnienia na wozek widlowy, szukam teraz pilnie pracy,

omiotek Nowy wpis

Ognia wojny i merpolu teraz działa jako (usunięte przez administratora)) hahah

Sdali Nowy wpis

To co oni robią i gdzie, skoro ze strony wywnioskowałem że to firma instalacyjno-budowlana?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej (FMCG)
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ser

I co Kochani , podpowiecie gdzie na budowie pogadam z ludźmi (pracownikami) Merpolu ?

jola

Gościu przeczytaj wszystkie opinie. Pracy będziesz miał w ch... tyle że nic z elektryką(maks żarówkę zmienić w janusza pakamarze ) a i najważniejsze będziesz czekał i prosił się o pieniądze.

Sdali

Właśnie chcę wysłać cv do Merpol ale ze strony mam trochę mało informacji czym się dokładnie zajmują? Jestem elektrykiem i instalatorem. Po prostu pomóżcie czy będę miał tam co robić czy rzucą mnie do jakiejś innej roboty.?

Sdali

Panowie podzielcie się informacją, jakie inwestycje w tej chwili prowadzi firma Merpol Sp. z o o. Bardzo Wam dziękuję z góry.

ser

dziękuję fikoł, a czy jakiś konkret ? bloki mieszkalne ? odwdzięczę się

fikoł

Bloki w Lublinie dla Orange.

ser

potrzebuję informacji dla kogo firma wykonuje usługi zlecenia czy ktoś może pomóc ?

kali

Co Ty prymitywna babo pierdzielisz ze dobrze prosperuje? Żal mi Ciebie a i zdanie z dużej liter zaczynamy .

jola

Żegnaj janusz ,działalności twojej nadszedł kres

janeck

Na wolontariusza zapewne.

pablo

Wbijaj na firmę. Uniszowice 97 A

Kris

Chciałaś napisać obejmowało :)

Gelo

Dzwoni po pracy jak kretyn . Nie szanuje Twojego czasu .

arni

P co Ty bredzisz człowieku o jakim kierowniku? Ty masz kontrakt?-chyba z komornikiem

marcin

Celinka Ty też strzel sobie szybki kurs. Zdanie zaczynamy z dużej litery. Pozdrawiam

Janek

Daj sobie spokój. prezes (usunięte przez administratora) niewski Cię oczaruje a później będzie wymagał Bóg wie czego -telefony 200 razy dziennie po pracy spowiedź a i tak na drugi dzień nie pamięta bo jest pusty jak wiadro . To hory facet niech się leczy.

P
@Janek

Szanowny Panie "Janku" jako pracownik firmy budowlanej powinien Pan wiedzieć, że aby sprawnie realizować kontrakty i podejmować właściwe decyzje we właściwym czasie, potrzebne są również bieżące informacje odnośnie sytuacji na budowie. Ze względu na dużą liczbę obowiązków kierownik kontraktu nie zawsze ma możliwości stałego przebywania na budowie, w związku z tym jedynym sposobem uzyskania wiedzy na temat aktualnej sytuacji jest kontakt telefoniczny z pracownikami. Rozumiem, że jako pracownik nie lubi być Pan kontrolowany i "sprawdzany",i nie lubi się Pan również "spowiadać", jednak dla sprawnej realizacji kontraktu bieżący telefoniczny kontakt z pracownikami jest konieczny, i jeżeli nie jest Pan w stanie tego zrozumieć i zaakceptować, powinien Pan jak najszybciej zmienić zarówno pracę jak i branżę.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 34 ocen.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MERPOL Sp. z o.o.