Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

zyczliwy

poczekaj i sam sie przekonaj jak przyjdzie czas na rozliczenie zycze duzo szczescia i powodzenia obecnie wazne jest tylko to ze nie daja umow o prace i wyplat.

miłośnik prezesa i właściciela

A tak z innej beczki. Czy firma wydała/wydaje ludziom z umów-zlecenia dokumenty do rozliczenia podatkowego? Czy może będę się bujał po skarbówce i przekonywał ich że to mnie oszukano a nie ja chcę oszukać skarbówkę.

zyczliwy

to chyba tylko marzenia o umowie nie mowiac o wyplacie

andrzej

Czy ktokolwiek zatrudniony w nowej firmie Gladius Patrol otrzymał kopię umowy o pracę ?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
adam

Nalezy wyslac tam kontrole urzedu skarbowego oraz PIP aby sprawdzic co tak naprawde sie dzieje na obiekcie Naprzod Rydultowy bo ta sprawa jest bardzo ciekawa nigdy na naszym terenie nie bylo takiej ochrony.

oko

Nastepni pracownicy ochrony grabowski patrol na obiekcie naprzod Rydultowy ciekawe kto im zaplaci i wyda umowy o prace do tej pory nie zaplacili wypalt poprzednim pracownikom tego obiektu i nie wydali im zadnych umow o prace ciekawe co na to powie prokuratura jak mozna oszukiwac osoby niepelnosprawne

oko

Pani kierownik ma dlugi jezyk jak zostanie zatrzymana bedzie sypac jak z nut pociagnie za soba wszystkich bez wyjatku a jest w tym bardzo dobra.

zyczliwy

Ludzie powini skladac zawiadomienia do Prokuratury aby Prokuratura miala podstawe do wszczecia postepowania i wyjasnienia calej tej afery z zmianami nazwy firmy oraz oszustw kierownictwa tej firmy zawiadomienia powinny byc kierowane do Prokuratury Apelacyjnej oszustwa maja miejsce na terenie calego Kraju to co sie dzieje to jest nic innego jak dzialanie grupy przestepczej w celu osiagania korzysci materialnych oraz oszukiwanie urzedow skarbowych i nie tylko prosze dzialac bo same pisanie nic tu nie pomoze kazdy kontrachent ktory zawiera z ta firma umowe na ochrone obiektow staje sie ich wspolnikiem swiadomie czy nie rowniwrz powinien rowniwrz ponosic odpowiedzialnosc karna iz pomaga w okradaniu skarbu panstwa oraz osob niepelnosprawnych Prokuratura dziala z urzedu na wniosek osob pokrzywdzonych wiec nalezy dzialac a nie ciagle pisac ludzie musza sie zjednoczyc i skladac zawiadomienia to nic nie kosztuje Pani Kierownik juz dawno powinna byc pod kluczem na pierwszym miejscu.

Spartan do wyj
@zyczliwy

Żaden Grabowski nigdy nie prowadził tej firmy jej nazwa jest pozostałością po poprzednich właścicielach, którzy dali taką nazwę dla upamiętnienia nieżyjącego właściciela firmy Spartan Patrol, trudno powiedzieć dlaczego przekręty z Dzierżoniowa po kupieniu "Grabowskiego" nie zmieniły nazwy firmy ale faktem jest że to co się dzieje szkaluje nazwisko człowieka dla którego wielu dawnych pracowników ma wielki szacunek jakiego pewnie nigdy nie będzie dane zaznać panom P i M.

wyjebany przez grabowskiego

W dzierzoniowie glosno sie mowi ze za 6 miesiecy zzamiast gladius patrol powstanie spartakus patrol bedzie kolejna upadlosc nikt tej dziadeskiej firmy nie bierze serio kazdy porzadny czlowiek z tej firmy tak mozna nazwac spierd jak najdalej dodam tylko zeby cos zalatwic w kadrach wiaze sie cudem albo nie wiem albo nie potrafie kompromitacja ale co zrobic jak kran taki pan ale taka jest prawda

oszukany
@wyjebany przez grabowskiego

Nie idzcie do pracy do firmy prowadzonej przez Grabowskiego.Oszukal ludzi w wiekszosci starszych i biednych.Nie ma wypłat od trzech miesiecy.Firma padła i zadnych informacji .cisza i nikt nic nie wie.Ludzie bez sumienia.Zadnych skrupółów.teraz tylko sprawy do sądu i czekanie i stres.Oby do nich wróciło to zło które wyrządzili ludziom.I pewnie śmieją sie w kułak z durnych bidaków.Wstyd panowie.

zemsta rumuna

Prawda jest taka ze gladius patrol jest takie same dziadostwo co gwarant i grabowski patrol zadzony przez te same osoby Pan P.W i. jego Wafel M.S to sa osoby ktore oszukuja pracownikow na wynagrodzeniach zakichani karierowicze dorabiaja sie na ludzkim nieszczesciu takie osoby powinni byc wsadzani do wiezienia i zycze im tego zeby sprawiedliwosci stalo sie zadosc jestem ciekaw czy firma gladius patrol ma licencje na wykonywanie swojej dzialanosci? Ponoc mozna to sprawdzic? I sprawdzimy bardzo wspolczuje oszukanym osoba i mam nadzieje ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc Pan W i Pan S trafia do wiezienia i im zawsze bedzie (usunięte przez administratora) piekla tego bardzo im zycze

adam

Na obiekcie Naprzod Rydultowy ludzie nie dostali zadnych umow wiec od dzisiaj juz nie pracuja ale juz pojawilo sie nowe ogloszenie o zatrudnieniu nowych pracownikow na ten obiekt pani Kierownik jest niezawodna to prawda zeby jeszcze wiedziala co ja czeka ha ha ha.

Marian

Z wyroku sądowego o upadłości : firma ma 1377000 PLN długu , zadłuzenie do ZUS 400 000 PLN . Majątek trwały firmy to ledwo ok 12000 PLN . To z czego ten komornik nasłany po sądzeniu się i otrzymaniu wyroku weźmie pieniądze ??? Wyrok można znaleść na stronie " Kancelaria syndyka " wpisać jeszcze nazwisko pana Syndyka !!! Jedyna nadzieja to fundusz świadczeń gwarantowanych / naciskać syndyka by złożył papiery / i uciekać z tej firmy jak najdalej !!!!

lousi

Nie zgadam się z tobą Darek, podstawa to złożenie wniosku do sądu, bez tego nic nikt nie zdziała. Poprzedniego pracodawcę oddałem do sądu i bardzo szybko otrzymałem pieniądze. Sądy pracy działają dużo szybciej niż te karne czy gospodarcze. Gorzej mają ci co mieli umowy zlecenia.

Gienek

odpowiedź na Darek- ChCesz wiedzieć kto będzie miał zapłacone? ?? pan W., pan S. i niezawodna pani kierownik!!! Ale wszystkim się zajmie prokuratura zobaczycie a na początek lewe kursy! wszyscy pójdą siedzieć.

Darek

Kto wierzy w polskie sady to chyba jest niżle naiwny - nie widzicie jak długo toczą się sprawy w sadach !! Fundusz śwodczeń gwarantowanych wypłaci pieniądze za czas przepracowany / tylko 3miesiące / do daty upadłości / 30.10.2014 !! Syndyk musi złożyć papiery do funduszu i do miesiąca od daty złożenia powinna być kasa !! Jesli jest zwolnienie grupowe powinna jeszcze być odprawa !!! Kto dalej pracuje / w upadłości/od listopada już dużo ryzykuje czy za ten czas będzie miał zapłacone !!!

Gienek

Pracowałem w tej firmie ponad pól roku, zostałem zwolniony po utracie MŚ. Człowiek się poświecał, harował byleby tylko mieć prace i co ? I nic. Nie mam swiadectwa pracy, nie mam pieniedzy za urlop. Pani Kierownik , która rzekomo udaje że nic nie wiedziała od samego początku - teraz siedzi na ciepłym stołeczku u syndyka za nasze pieniądze! Czekacie na pieniadze z FGSP? Syndyk powiedział jasno- za małe były odprowadzane składki i szansa na odzyskanie pieniedzy jest znikoma!!! Pozostaje tylko Sąd Pracy. Dla Pana Wasko licza sie tylko opinie na go worku. Pani Wasko dobrze wiemy, że Pan robi pozytywne wpisy. A Pan Prezes? Obejrzałby się jakich ma współpracowników... może wtedy przejrzy na oczy. Zacząłbym od Pani Kierownik.

waluś

Na żaden fundusz gwarancyjny nie ma co liczyć?To jest mydlenie oczu tylko sąd nas wszystkich poszkodowanych ratuje.

żałosne

Tak wybrali na podwykonawcę w Bielsku firmę Domenę która jest również w stanie upadłości.

@żałosne

a kiedy fundusz gwarancyjny wyplaci w koncu zalegla kase? co rusz mowią co innego a my tak czekamy i czekamy,znów trzeba do sądu sie udac

xyz

Na grupę interwencyjną nie ma co liczyć bo jej nie ma.

cdn

Grabowski Patrol /Gladius/ nie jest zakładem pracy chronionej !! O dofinansowaniu do lekarstw , okularów , wczasów itp. zapomnij !!! Dostaniesz stary polar , kurtkę , koszulę może spodnie / nie w twoim rozmiarze/ i to wszystko !!! Buty se kup !!! Wyciągnięcie jakiegoś zaświadczenie z firmy / do ZUS czy do banku czy MOPSU / trwa min ok, 2 tygodni !!! Tel służbowe działały tylko kilka miesięcy póżniej dzwoń sobie ze swojego !! Na grupę interwencyjną też raczej nie ma już co liczyć !!

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C