Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Juha

Był Gwarant Patrol potem Grabowski Patrol już jest Gladius Patrol - ludzie trzymcie się z daleka od tej firmy chyba że chcecie pracować jak niewolnicy za darmo jak to się obecnie dzieje na obiekcie COS w Szczyrku !!!

ROM-ek

A nie wyrzucili ich jeszcze z tego Kietrza? Madzia opowiada że dalej mają Rydułtowy i Kietrz.

adam

To prawda oszusci nie ma wyplat ani tez ludzie nie dostali umow o prace na obiektach Naprzod Rydultowy oraz Kierzu trzymajcie sie z daleka od tej firmy

buhaha

Jest ktoś zainteresowany praca w dynamicznie rozwijającej się firmie? http://www.gowork.pl/praca_podglad,5695399?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed

biernaci

Jestem jednym z wielu którzy nabrali się na pracę w tej firmie,jak na razie obiecanki cacanki z zaległymi wypłatami,podobno fundusz gwarancyjny ma nam wypłacić ale kiedy ,pewnie minie dużo czasu zanim nam wypłacą o ile wypłacą. Nie wiem jak dalej postąpić aby odzyskać zaległe wypłaty, ja i moi koledzy z firmy.Gdzie pisać jakieś pismo procesowe, na jaki adres Bielsko czy Dzierżoniów. Jak może ktoś doradzić to będę wdzięczny

ZYCZLIWY

WSZYSTKIE FIRMY KTÓRE CHCĄ ZATRUDNIĆ OCHRONE GLADIUS PATROL NIECH TEGO NIE ROBIĄ .PO PIERWSZE W DZIERZONIOWIE NIEMA MONITORINGU A WIEC WSZYSTKIE ALARMY SOBIE DZWONIĄ BO GRUPA INTERWENCYJNA JEST GDZIEŚ W TERENIE ,BRAK ORGANIZACJI I TYLKO JEDEN CZŁOWIEK W GRUPIE INTERWENCYJNEJ DO NICZEGO TA FIRMA .PANA WAŚKO ŻONA JEST NIEDOŚWIADCZONA W PROWADZENIU FIRMY I BIZNESU A WIEC PAN WAŚKO JAKO PEŁNOMOCNIK W GLADIUS PATROL BEDZIE MÓGŁ MANIPULOWAĆ SWOJĄ ŻONĄ JAK CHCE .PAN WAŚKO W BARDZO WIELU ZAKŁADACH NIEMA ZAUFANIA PONIEWAŻ NIE WYPŁACA NA CZAS SWOIM PRACOWNIKOM ZAKŁADY MU PŁACĄ A WAŚKO TE PIENIĄDZE PRZELEWA NA SWOJE KONTO PRYWATNE A PRACOWNIKOM PŁACI JAKIES GROSZE .NA UMOWACH OSZUKUJĄ OSTRZEGAM WAS TRZYAJCIESIE Z DALA OD TEJ FIRMY TO OSZUŚCI I KŁAMCY .

TERAZ POWSTAŁA NOWA FIRMA GLADIUS PATROL NA UMOWE ZLECENIE STAWKA TO 4 ZŁ NETTO NA GODZINE .UMOWA O PRACE TO BRAK PREMI ,BRAK DODATKU ,PRACA SOBOTA I NIEDZIELA I SWIĘTA ZA 1680 ZŁ BRUTTO Z TEGO WYPŁACĄ WAM 1240 ZŁ I KONIEC ,SPODNIE I BUTY TRZEBA SOBIE ZALATWIĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE .JEŻELI MACIE UMOWE ZLECENIE TO ALBO WAM WYPŁACĄ ALBO NIE .DADZĄ WAM KOSZULE I POLAR OCZEWISCIE UŻYWANY .TO JEST FIRMA WAŚKI ŻONY .NIE DAJCIE SIE LUDZIE OSZUKAĆ I WYKORZYSTAĆ .

bambo

Taa haggrid czy jak ci tam. W grabowskim nigdy nie było odpowiedniej kasy, ochroniarze zarabiali podstawę na etacie i od 4 do 7 zł na ręka na umowę zlecenie. Oczywiście o ile otrzymali swoją wypłatę. No chyba że twoi znajomi mają inicjały PW lub MS ;)

Obserwator

Wpiszcie w google Waśko Dzierżoniów a potem otwórzcie zakładkę(na górze strony) grafika. Zobaczcie kogo poszukuje KPP Dzierżoniów. Podobny? Hagrid, jak chcesz poczuć jak się pracowało w Grabowskim to popracuj za darmo miesiąc u kogoś. Poczujesz to zadowolenie. Panie Waśko/Swoszowski upss przepraszam Panie Hagrid.

lucek

Możesz skontaktować się z syndykiem teraz on będzie takie rzeczy robił

Oszukana

Czy ktoś coś wie na temat świadectw pracy,kto dostał i jak są napisane ? Chodzi mi o to czy z winy pracodawcy czy za porozumieniem stron? Bo ja nadal czekam na ten sqrwiały papierek i się nie mogę doczekać. Dzierżoniów też nie odpowiada,nawet nieraczy odebrać telefonu.

wrocławski

A to prezes pewnie wróci do swojej dawnej pasji ciągnięcia kabla od czujki do czujki ;)

oszukańcze psy

No to pięknie... Tylu ludzi oszukali. Jeszcze niedawno współpracownik dzwonił do "przemusia", który jak zwykle obiecywał wypłate do 3 listopada (na 100% będzie - zarzekał). I co (usunięte przez administratora) Jego słowa s (usunięte przez administratora) warte... Mam tylko nadzieje, że dobiorą im się do (usunięte przez administratora) Szefostwu z grabowski patrol życzę wszystkiego najgorszego, dużo długów, nieszczęść i ogólnie samych porażek w życiu zawodowym jak i prywatnym. A Ty przemusiu uważaj, żebym przypadkiem cie nie spotkał na swojej drodze. A co do wypłat, to pozew zbiorowy (ok.8 osób) leci na dniach do sądu.

tutturu

29.10.2014 w sadzie rejonowym w Bielsku ogłoszono upadłość, w sumie to dobrze , syndykiem jest pan M.K. , dzwoniłem do sądu i miła pani w sekretariacie wszystko powiedziała. to dobrze zaległe wynagrodzenia będą wypłacone z funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych, a miało być tak piknie .... było minelo ....napisze ktoś jak się teraz pracuje na MS ?

pracownik2

jak odzyskać zaległą pensję?może ktoś coś poradzi?

Tolek

Byli wczoraj w Bielsku na rozprawie w sprawie upadłości. Na razie jej nie dostali. Cygan ze słupem muszą skompletować dodatkową dokumentację do upadłości.

To już koniec po Grabowskim Patrolu co dalej?

leszek

Z tego co wiem to w najbliższych dniach sąd ma podjąć decyzję o upadłości Grabowski Patrol.

do zniesmaczony

PIP do tak naprawdę niepotrzebna instytucja nawet gdy zgłosisz nieuczciwego pracodawcę do nich to zrobią co najwyżej kontrolę i wystawią mandat ale Twoich pieniędzy nie odzyskają tracisz tak naprawdę tylko czas, aby to zrobić trzeba dopiero złożyć wniosek do sądu w wydziale pracy i ubezpieczeń na szczęście wzory takich wniosków są w internecie i w sądzie nic się ta nie płaci, mój poprzedni pracodawca wypłacił mi kasę dopiero po tym jak oddałem go do sądu, wcześniej chodziłem do PIP i nic sobie z tego nie robił.

zniesmaczony

Ta firma to paranoja. Człowiek pracuje po 280h w miesiącu i co z tego ma ? Nic. Obiecują kokosy a przy wypłacie nie wiesz czy ją oddać czy płakać. Zalegają z wypłatami za 2 miesiące wstecz. Umów jak nie było tak nie ma. Tą firmą już dawno powinni się zająć inspektorzy z PIP. Wielki pan przemysław przyjeżdża do firmy obiecując wypłaty, lepsze warunki pracy, podwyżki i inne puste obietnice nagle nie odbiera telefonu... żal... Nie idźcie ludzie tam pracować, chyba że lubicie wolontariat !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C