Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

obserwator

Gladius-Patrol uporczywie uchyla sie od wyplacenia wyplaty za miesiac Listopad 2014 rok pracownikowi ktory byl zatrudniony na umowe o prace dzisiaj sprawe ten pracownik zglosil do Prokuratury Rejonowej w Dzierzoniowie.

zyczliwy

Kazdy oszukany pracownik prosze dzwonic na numer kom. (usunięte przez administratora).

oko

Kazdy pracownik ktory nie otrzymal wyplaty za miesiac Listopad 2014 rok z Gladiusa jak ten pracownik z obiektu naprzod Rydultowy niech wnosi zawiadomienie do Prokuratury iz jest to oszustwo i przywlaszczenie w celu wzbogacenia sie pani Kierownik oraz Prezesa tej firmy

obserwator

Gladius nie wyplacil wyplaty za miesiac Listopad pracownikowi ktory byl zatrudniony na umowe o prace na obiekcie naprzod Rydultowy sprawa bedzie skierowana do Prokuratury jest kilka zaezutow przeciwko pani Kierownik robi sie coraz bardziej ciekawie pani Kierownik juz dawno powina siedziec taka jest prawda.

kropka

Namiary na syndyka proszę bardzo. www kropka kancelariasyndyka kropka com

zly
@kropka

najpierw Gwarant potem (usunięte przez administratora)teraz (usunięte przez administratora)i wciąż kradnie za każdym razem, na kierowniczke Magde nic nie mówie bo ona jest pionkiem w jego rozgrywkach, wypędzić tego złodzieja z kraju

zyczliwy

zmienili nazwe i dalej jak nie bylo wyplat tak niema mial kazdy za Listopad otrzymac wyplate wiec dlaczego tak nie jest? Gdzie jest ten syndyk co on robi a moze to tez ma gdzies.same obietnice nic nie kosztuja

oszukany

Czy ktokolwiek dzisiaj dostal wyplate dajcie znac bo mieli robic wylaty za miesiac Listopad 2014 rok tak twierdzil syndyk.

@oszukany

za listopad? a kiedy za wrzesień i pazdziernik? to juz przepada czy co do cholery?

@pracownik

Jak sie skontaktować z syndykiem? Podaj prosze namiary jakieś

oko2

Oko masz rację,pani kierownik jest zepsuta, pociągnie za soba wszystkich na dno,byleby tylko zadbać o siebie i do niczego sie nie przyznawać.kasa się dla niej liczy i dla waski też!

oszukany

Ja tez porusze wszystko aby odzyskac kase za srzesien i pazdziernik.To juz przesada -ile mozna sluchac-jutro ,za tydzien -za miesiąc?idąświętaiza co zyc.Podlosc podłosc i skandal

Lojalny

Dzwoniłem dzisiaj do syndyka, który przejął Grabowskiego. Dowiedziałem się tyle, że osoby które pracowały na umowę o pracę otrzymają swoje zaległe wypłaty w grudniu góra w styczniu. Osoby które pracowały na umowę zlecenie to już trochę gorzej, wypłaty będą im wypłacane ratami od dnia złożenia przez syndyka wniosku do sądu o należność którym im przysługuję. Bardzo to głupię. tak mamy poukładane prawo w naszej najaśniejszej (w śród ciemnych Polsze...), ale ja już toczę proces przeciwko GRABOWSKIEMU. Tak jak pisałem gdzieś tam wyżej NAPEWNO nie pójdzie im tak łatwo

Lojalny

"Dotyczy skargi jaka wpłynęła do Oddziału PIP w Wałbrzychu w dn. 29.10.2014r W związku ze skargą informujemy, że przeprowadzono czynności kontrolne w GRABOWSKI PATROL Sp. zo.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, w wyniku czego stwierdzono, że nie wypłacono Panu wynagrodzenia za miesiąc sierpień i wrzesień oraz ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy (podano kwoty). Stwierdzając powyższe inspektor pracy skierował do pracodawcy wnioski występienia go do niezwłocznego wypłacenia zaległych należności, jednocześnie wszczęto wobec pracodawcy postępowanie o wykroczenie przeciwko prawom pracownika (...) Ponadto informuję, że z dniem 29.10.2014 spółka ogłosiła upadłość i najprawdopodobniej zaległe świadczenia otrzyma Pan z funduszu świadczeń gwarantowanych"

@Lojalny

tak-tylko kiedy? jak długo trwa taka procedura? a co z tymi co mieli umowe zlecenie? gdzie sie maja zwracac? telefony milczą i kontaktów brak.Czyli droga sądowa nam została.Okropne to wszystko-co za ludzie.Hieny zerujące na ludzkiej biedzie!

oko

Czas wyplacic wyplaty kazdy zasluguje na swieta tyle ludzi zostalo oszukanych i to celowo i swiadomie przez prezesa firmy Grabowski Patrol

@oko

no racja!czas najwyzszy uregulowac wszystkie zaleglosci finansowe ludziom!Od wrzesnia nie zaplacone!a to za tydzien ato za dwa ,a to do konca miesisiąca! i tak w kółko>Idą święta czas pokoju i dobrych czynów.Moze PANOWIE SZEFOWIE pomyśla o tych których oszukali i moze jakies sumienie sie odezwie? Kazdy chce tego opłatka!Tez mamy rodziny jak wy.Pamietajcie ze karma wraca!

Skubi

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, Wydział VI Gospodarczy informuje, iż postanowieniem z dnia 30 października 2014 r. - sygn. akt VI GU 66/14 została ogłoszona upadłość GRABOWSKI PATROL Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej w celu likwidacji majątku. Wzywa wierzycieli upadłego, aby w terminie 3 miesięcy od daty obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym zgłosili swoje wierzytelności Sędziemu Komisarzowi; Sędzią Komisarzem wyznaczono SSR Bernadetę Różańską; Syndykiem masy upadłości wyznaczono Mariusza Kamińskiego; Postępowanie będzie się toczyć pod sygn. VI GUp 23)14 lik. 32971751

zakopiańczyk

Oświećcie mnie. To oni jeszcze nie wylecieli z Rydułtów i tego śmietnika w Kietrzu? Chyba prezes tej firmy w Rydułtowach nie czytał tego forum kogo zatrudnił do pilnowania włości.

zyczliwy

Tak to prawda nikt z obiektu naprzod w Rydultowach nie otrzymal wyplaty za miesiac pazdziernik 2014 rok w sumie oszukali do tej pory 4 osoby

oko

Nadal pracownicy z obiektu naprzod Rydultowy nia otrzymali wyplaty za miesiac pazdziernik 2014 rok

:-)

Uważajcie na "pasterza" bo wyciekają informacje. Dzwonił do paru firm przekazując informacji istotne dla nowego przetargu.

rozbawiony
@:-)

O czym ty piszesz?

@rozbawiony

jaki pasterz moze jestes psychiczny

zyczliwy

Aby sprawdzic na umowie to trzeba ja najpierw dostac a sprawdzic sobie moze kazdy w urzedzie skarbowym ta firma jest zdolna do wszystkiego ciekawe ilu pracownikow dzisiaj nie dostanie wyplaty z umowy zlecenia i czy kazdy z nich dostal umowe

Napewno sami zaplacimy podatek

Marian

Ciekawe czy jak dostaniemy PiT czy się czasem jeszcze nie okaże że musimy zapłacić do skarbówki podatek ????

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C