Opinie o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grabowski Patrol S.C. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grabowski Patrol S.C na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grabowski Patrol S.C w Bielsko-Biała

ArtW

Ja jeżeli do 4marca nie dostanę pitu 11 w Urzędzie Skarbowym składam oficjale pismo /za potwierdzeniem/ że byłem zatrudniony w Grabowskim i w terminie ustawowym nie otrzymałem pitu 11 i wnoszę o wszczęcie postępowania o naruszenie przepisów skarbowych

hanys

Dzwoniłem do syndyka w tej sprawie. Pan syndyk powiedział że od 23 zaczną wysyłać. Do dziś nie otrzymałem pit-11. I zapewne nic nie dostanę. Specjalnie mnie to nie dziwi.

ala

czy ktoś dostał już od Grabowskiego pit-11 za zeszły rok?

Pracowałem 3 mc. M.A na naszym obiekcie pojawiła się tylko 2 razy:) mało tego proponowała załatwienie na lewo licencji (wpisu na listę kwalifikowanych) chciała od osoby 1500 tys. i masz bez wychodzenia z domu.Na początku dałbym sobie uciąć rękę za jej puste słowa.I co i teraz ku..a byłbym bez ręki:) walić ich wieśniaków i łosi.I tak nic nie odzyskamy

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
securti

Pewnie chodzi ci o tą paszteciarę z Katowic ale ona ma inaczej na nazwisko

oko

Magda dlaczego oszukujesz tych biednych ludzi niepelnosprawnych jestes najgorsza w tej firmie oszustka i zlodziej

lexsedlex

prezes M. Grabowska wiedzie sobie zycie na portalach ero i dobrze się bawi zas dla pracowników zero kasy

daniel
@lexsedlex

Chyba Ci się osoby pomyliły MG nie ma nic wspólnego z firmą Grabowski poza nazwiskiem.

Powinni się zając i innymi firmami zatrudniającymi na umowę o dzieło ! Gdzie jest ZUS przecież skłądek od takich umów się nie odprowadza a takie umowu to JAWNE OSZUSTWO !!! Ale dopuki znajdą się frajerzy pracujący za 2,5 - 3,00 zł/godzinę to takie firmy będą miały się w najlepsze

@ja

A moze ci frajerzy jak ich nazywasz nie mają wyjscia i podejmują taka pracę?

olek

Zając to się nimi powinni prokurator i sąd

alojz

dobra wiadomość Telewizja Trwam już wkrótce się nimi zajmie.

zły

Jak to mozliwe ze ci którzy pracowali na umowe zlecenie wogóle nie dostana zaleglych wyplat?Przeciez w większosci tak byli zatrudniani? Pan syndyk juz sie takimi nie zajmie?A to tez oszukani przez Grabowski Patrol!

yyyy

i będą wyłączone nadal...łosie

łoś
@yyyy

Bardzo śmieszne-stary łosiu!

@łoś

uwazaj bo ciebie wyloncza kazdy wie kim jestes

uuuu

Nigdy !!!!! Łosie

odp dla dupka
@uuuu

lewe licencje zawyzane grupy niepelnosprawnosci wyludzane pieniedzy prokuratura wziela sie za was dupna was dziady a moze prywatny adresik pani magdy mieszka w sosnowcu losiu

odpowiedz dla uuuu
@odp dla dupka

to tylko tyle laczy ciebie i magde zawyzane grupy z niepelnosprawnosci i lewe licencje a moze jeszcze cos innego?

oszukany

Kiedy beda wyplacane zalegle wyplaty

tez oszukany
@oszukany

Telefony wszystkich zwyazanych z grabowski patrol wyłączone -łącznie z syndykiem!Zadnej informacji ,zadnych pieniedzy nie ma! SKANDAL!Pozostaje prokurator i walka o swoje do konca!

tez oszukany
@oszukany

@tez oszukany

Gdzie mieszka Magda to juz nawed male dzieci wiedza

byly pracownik

kiedy beda wyplacone zalegle wyplaty za pazdziernik 2014 rok jak dlugo mozna czekac.

@byly pracownik

Za wrzesien i za pazdziernik! skandal!

Ja natomiast wiem gdzie złodziejstwo uciekło i do jakiej firmy,chcieli mnie nakręcić już w lipcu na przejście a szczególne M A. Na olx macie ogłoszenia firmy która przejęła obiekty po Grabowskim

xxx

Magda twoja matka w grobie sie przewraca ze ma corke zlodzieja i oszustke ktora oszukuje i okrada biednych ludzi.

Analogia :)

Było sobie pół cygańskie, pół żydowskie dziecko. Poszło do mamy żydówki i się pyta: - Jestem bardziej żydem, czy bardziej cyganem? - Oczywiście że bardziej żydem! Jakoś za bardzo nie uwierzyło mamie i poszło do ojca cygana. - Tato, jestem bardziej żydem, czy bardziej cyganem? - Oczywiście że bardziej cyganem! Ale co się stało, że pytasz? - A bo wiesz widziałem fajny rower w sklepie i nie wiem czy się targować czy od razu (usunięte przez administratora)

też nie bogaty

Waśka i jego przydupac to jeszce gówniarze i nie zdają sobie sprawy, że zło które wyrządzają z pewnością wróci do nich z potrójną mocą. Najgorsze dla nich to jest to, że dużo negatywnej energii i nienawiści płynie do nich ze strony wszystkich oszukanych. Nie powinni się dziwić, że mają pod górę i stale niepowodzenia, a będzie coraz gorzej. Jak się nie zmienicie to zło i niepowodzenia przejdą na wasze rodziny. Przekonacie się, że to nieuniknione. A ty zakłamany, taki kościelmy Sfoszoski chyba w głębi to sumienie cię żre.

pytanie
@też nie bogaty

i co panowie ? smakowało jedzonko w wigilie? czy oscią w gardle staneło?A ci ktorych oszukaliscie musieli sie obejsc ze smakiem!Ale niebawem role sie odwrócą.speŁNIA sie zyczenia waszych dłuzników!

biedny

A panowie z upadłej firmy Grabowski pewnie usiądą bez wyrzutow sumienia do suto zastawionych stołów ,podzielą sie opłatkiem jak prawdziwi katolicy mając w nosie tych którzy nie dostali wynagrodzen (nędznych)za wrzesien i pazdziernik jeszcze!Oby im sie... Wesolych Swiąt panowie oszusci! KARMA WRACA!A tego mysle zyczy wam cala rzesza oszukanych ludzi!

Zostaw merytoryczną opinię o Grabowski Patrol S.C - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grabowski Patrol S.C?

Kandydaci do pracy w Grabowski Patrol S.C napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grabowski Patrol S.C
1.5/5 Na podstawie 126 ocen.

Grabowski Patrol S.C