Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony

Bielsko-Biała

Opinie o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony

klient 2014-09-24 18:26
Nie wiem na jakiej zasadzie ta firma dobiera handlowców ale człowiek, który był u mnie nie nadaje się na dozorce a co dopiero na handlowca. Jeżeli firma świadczy takie usługi w kwestii ochrony to ja Panom dziękuję, ten pan, chyba mówi prawdę jak się pomyli.
pracownik 2015-01-03 12:29
Nie polecam firma prowadzona przez byłych trepów. Co prawda płaci pieniądze na czas ale atmosfera masakra czekam kiedy mi salutować każą.
obserwator 2015-02-06 11:58
Ja niestety też nie polecam tego pracodawcy. Mam spory okres doświadczenia a pracować za minimalna stawkę i z osobami z grupami inwalidzkimi porażka. To nie o to że są gorsi ale o to że jak się coś dzieje to zostaje człowiek sam z sobą a biorą lepsza kasę od pełno sprawnego. Nie mowie iż wszyscy kierownicy w Czaszy są beznadziejni...polecam obiekty w Cieszynie i starego szefa z którym da się wszystko załatwić i dobrze zarobić...Bielsko odradzam...Oczywiście jeśli jesteś inwalida i nie masz szacunku do siebie
obserwator 2015-02-06 12:30
Na marginesie nie rozumie jak firma może trzymać w swoich szeregach alkoholików i osoby które maja gdzieś ta prace a ludzie którzy chcą pracować są traktowani jak śmiecie
byly pracownik 2015-02-06 23:58
Firma co na stanowisku kierownika trzyma sb-ka, ktory terroryzuje pracownikow. Trzeba mu sie meldowac na bacznosc jak w wojsku. Oszukuja na wyplatach zanizajac stawke na umowie co umozliwia im wliczanie dodatku nocnego w najnizsza krajowa. W kadrach siedzi niedouczony byly trep, chamski i wulgarny. Omijac ta firme szerokim lukiem.
Sławo 2015-04-18 12:30
Czasza to najlepsza firma w Bielsku nie to co ci konfidenci i złodzieje z dragona
Bielsko 2015-04-24 17:08
zgadzam się Pracuje w tej Firmie już pond Rok i nie narzekam są wypłacalni Polecam tą Firmę :)
alwin 2015-05-06 19:40
A ja nie, jak tylko znajdę coś lepszego spiep... stąd.
kempys 2015-07-13 12:32
Nie wiecie czy to prawda że Czasza się sprzedaje?
shrek 2015-08-01 14:11
No, chodzą ploty, że podobno ma ich kupić Solid albo Komes, bo Domena to już pada
wistu 2015-08-11 21:00
Domena pada ;-) skąd wyssałeś takie brednie ?
psychoanalityk 2015-08-31 08:46
Ja słyszałem że to Czasza chce kupić Solid w całej Polsce i przymierzają się również do zakupu Facebooka od Zuckerberga, trawają również rozmowy na temat zakupu Google.
władimir 2015-09-01 11:15
Ja również słyszałem że Domena padła i podobno założyli jakąś nową spółkę - Domena Nova czy coś takiego.
18bds 2015-09-02 17:01
Ludziska to ściema. Czasza może cienko ale jeszcze przędzie, to Domena faktycznie padła i powstały nowe spółki, które żerują na jej padlinie. Komes robi jakieś zamieszanie, ciagle robią nabór i szukają nowych ludzi, zrobili nowe logo, nowe mundurki itp a teraz rządzi tam ekipa która jest po Solidzie.
chraboszcz 2015-09-07 15:34
Z tego co wiem to w Komesie jest tylko jeden nowy dyrektor z Solidu więc jaka to ma być niby ekipa?
skorka 2015-10-16 20:29
Etam, szukałem roboty w Czaszy ale nie jestem z druga grupą inwalidztwa, to mie nie chcieli, to samo w Intergosie i Domenie, załapałem się dopiero na zlecenie w Komesie, ale chyba długo nie pociagne, bo wszedzie mówią ze od nowego roku ze zleceniami koniec. Sami rencisci tylko beda pracować, czy jak ? A zdrowi to w ochronie nie maja juz szans ?
racownk 2015-11-06 21:03
w kadrach pracuja chamski TREP i jeogo NAJ KTORA chyba potrafi TLKO parzyc kawe i przegryzac ciastko . Pozdrawiam z daleka od tych kretynow
znawca kobiet 2015-11-19 18:21
W przypadku kobiety to nie jest dobre jak przygryza.
czasza 2015-12-07 11:12
tak to prawda w kadrach siedzi gbur i cham
gośc 2016-02-10 18:42
Odradzam bardzo oszukują żerują na PEFRONIE
klinet 2016-02-18 08:10
Stara wojskowa szkoła, idealna do ochrony. Jako zadowolony klient polecam.
Walewska 2016-03-02 11:11
Również korzystam usług firmy od kilku lat i jestem zadowolony. Włosy powierzam zawodowej fryzjerce a bezpieczeństwo byłym komandosom :) Pozdrawiam
Jojoba 2016-03-03 16:10
Tacy z nich komandosi jak z koziej dupy trąba. Samych niepełnosprawnych dozorców zatrudniają. Jak przyjechała do mnie grupa alarmowa, to mało nie padłam ze śmiechu, same seniory wytoczyły się z auta i szukali gdzie tu wyje. Zaraz zrezygnowałam z umowy. Szkoda gadać to wszystko pic na wode.
kolo 2016-03-10 07:31
Podobno ich notowania lecą na pysk , na szyję ! Mieli ostatnio kilka wpadek , włamań i kradzieży . Nie dali rady i mają duże problemy. Ale co się dziwić , widać taka ich polityka , klient się nie liczy! Ja bynajmniej już dawno zrezygnowałem z tej firmy i chyba dobrze zrobiłem. Nie da się oszczędzać na wszystkim i robić dobrą robotę! Albo tanio , albo dobrze?
Sławek 2016-03-14 00:26
K masz rację , tylko czemu takie oszczędności na dole ???? a na szczytach zarabiają krocie??? Poza Prezesem i całą zgrają wspólników to są jeszcze inne osoby które wyciągają co miesiąc majątek! Czy prezes tego nie widzi???
Spadochroniarz 2016-03-16 12:13
Patrząc na powyższe wpisy, miło patrzeć jak konkurencja się udziela. Szczery szacunek za zdolności pisarskie, proponujemy zmienić branżę i sukces wydawniczy gwarantowany :)
ochraniacz 2016-03-31 14:39
Dobra firma, polecam.
piotr 2016-05-17 10:39
Miło wspominam czasy pracy w Czaszy:) Teraz niestety rodzina i wyścig szczórów
Mario 2016-07-04 14:04
nie polecam! zdecydowanie przedstawiciela tej firmy ( taki łysy) z ,której firmy odchodzi do której firmy się przyjmuje to tamta była zła nalatuje na poprzednich pracodawców i nakłania na wymówienia ,ze teraz czasza jest najlepsza.Chłopie puknij się w łeb zanim ktoś Cię puknie.
klient z Jaworza 2016-07-07 16:12
Wielkie dzięki za wychodzącą poza ramy umowy ochronę mojego domu, kiedy zdarzył się nieszczęśliwy wypadek a sam przebywałem na wakacjach i nie mogłem dojechać.
q1955 2016-09-08 16:37
Odradzam prace w tej firmie. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Same stare trepy tu rządzą i dają głodowe stawki a sami sobie wypłacają ogromne pensje. O mundur nie można się doprosić i tylko straszą, że zamiast takiego niepełnosprawnego jak ja zatrudnia młodego na zlecenie. Szkoda gadać. Wszystko pic na wodę.
pracownik 2016-09-21 17:26
W Czaszy to ty z pewnością nie pracujesz.
Trajan. 2016-10-18 19:29
Ostatnio współpracują z firmą Pond Security jakąś ze śląska.
bartek 2016-10-25 17:51
Pod kątem pracowników aktualnie najlepsza firma w Bielsku, przynajmniej ochroniarze wyglądają konkretnie a nie takie chudzielce takie dziadki jak w innych firmach.
tepino 2016-11-13 17:53
znaczy konretnie grubasy jak te są chudzielce
ciarco 2016-12-09 14:22
i pewno inteligentni inaczej :-)
gość 2017-03-13 18:43
Zdecydowanie nie jest dobre :-)
Zostaw swoją opinię o Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czasza Sp. z o.o. Agencja Ochrony