Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Tur

Karlito został mini Mistrzem ale coś przeskrobał i jest na L4 ktoś coś więcej wie ?

@Tur

Nie potrafił ustawić sensora i zatrzymał klienta na 4h. Strata fabryki to 100 000 zł, u klienta 500 000 zł. Ale jest ok. Babiarz się zagotował i zapowiedział, że popełnił błąd, dając go na to stanowisko. Nadzieja w USA, że ich zwolnią.

@Pracownik SUR

A kto to jest Babiarz? USA nikogo nie przyjmują w Legnicy więc i zwalniać nie będą, co najwyżej zamkną fabryke

@Kris

Jeśli nie wiesz kto to jest Babiarz, to nie pracujesz w Lear. USA jako wlasciciel mize wszystko. Praca w Lear w Lca jest tylko do 2026 roku. Potem bedzie tam tylko ktl, tłocznia i magazyn.

Sur-ykatka
@Tur

Adaś szykuj po L4 kawę dla koordynatora z górnej półki (dla jego syna rób miejsce na Kierownika Działu SUR) albo od razu kup mu cały ekspress.

@Kris

USA jako właściciel może, lecz nie wtrącą się w tak niskie kadry personalne, praca w Lear może się skończyć w każdej chwili jak przyjdą rozkazy globalistow, wyłącza prąd i pozamiatane, nikt nie będzie czekał z zamknięciem do 2026r już teraz wykańcza się przemysł swiatowy idzie 4 rewolucja przemyslowa" nie będziesz miał niczego I będziesz szczesliwy" Klaus Szwab, Davos

Pracownikiii
@Pracownik SUR

Co wy pierdo... ludzie weźcie się za robotę a nie za gadanie. (usunięte przez administratora) wiecie a podkrecacie Projekty mają umowy minimum do 2028 a to średnio oznacza jakieś dwa lata na plus czyli 2030 Nie siejcie paniki przegrancy swojego zycia

@Pracownikiii

A5X też miał umowy... w Lear Lca jeszcze ponad 3 lata i gdzie wytransferował? Nie znasz Petrikovej, to przeproś i usiądź.

@Pracownik SUR

Petrikova zawsze " kochała " Lear w Legnicy inaczej jak (usunięte przez administratora)

Kristen

O co chodzi, umywalki zatkane, brak papierów i ręczników do rąk, pod prysznicami też brakuje żelu. Dno

Bello
@Kristen

Bravo

@Kristen

Widocznie tak ma byc

@Tomek

Serio tak sądzisz? kto potem te osoby z tego tak właściwie rozlicza, bo to chyba nie na taki efekt pracodawca tu liczy?

@Małgorzata

Tego nie wiemy na jaki efekt pracodawcą liczył, a skoro jest tak jak jest, to raczej tak ma byc

Misia
@Małgorzata

O czym tu mówić... Oszczędność lub znajomości

Ktoś
@Misia

Oszczędności na sprzątaniu zamiast na balonowym Kaizenie

Mati
@Ktoś

Tylko komu to zgłaszać skoro nikt nie reaguje? Nie wiele to zmieni pewnie skoro wzięli taką firmę która nawet nie zapewnia podstawy takiej jak mydło czy higiena

@Mati

Wywaliliście Henryka z solid., to macie co chcieliście.

@Pracownik SUR

Związki zawodowe w obecnej chwili to pusta fasada , rządzą ludzie nie mający pojęcia jak rozmawiać z pracodawcą i o czym .

UR

Jak sytuacja w UR jaka stawka na start rozglądam się za robota a z opowieści to nie za dobrze się tam dzieje podajcie jakieś info o obecnej sytuacji

Maniek
@UR

Od 4500 bez doświadczenia na młodszego technika.

Swierzak

7500 jak masz dobrze zaglądasz na rozmowie

Sur
@Swierzak

Przy Szajdewigu nie otrzymasz 7500. Ostatni technik przyszedl za 3500. Jest wymiana technikow. Zatrudniaja tylko mlodych do nauki.

@Sur

No nareszcie , może w końcu technikami przestaną być panowie po dziwnych szkołach . Nie nadaje się lub nie chce być być liderem bach będzie pracował w SUR.

Operator
@Worker

Taka strukture zaakceptowala Petrikowa.

Pracownik UR
@Operator

No i technicy się zwalniają dalej i nikt nie reaguje. Kiedy zwolnią tego koordynatora Bogdana?

@Pracownik UR

A po co ktoś ma reagować? Każdy ma prawo się zwolnić, nic w tym zlego

Supervisior
@Mega

"A po co ktoś ma reagować na wysokie ceny, raty i podatki? Każdy ma prawo żyć po swojemu, nic w tym zlego".

@Supervisior

No a co ma jedno do drugiego? Każdy ma prawo żyć jak chce i pracować gdzie chce, zakładowi nic do tego

Sur

UR sie rozpada w Lear.

@UR

Szahdewig już kreci lody i podstawia swojd firmy. Wywalił Leje, aby samemu kraść. Ładne pyzzle dzieją się u nas w firmie. Nepotyzm pełną gębą.

Pracownik SUR-2
@Pracownik SUR

USA kazała zwolnić Winniczka i Szajdepicera... jakieś porządki robią? Czy wykryli machlojki? Może jednak pozew Leji przeczyści UR.

Robi

W Lear corporation 2 Jarosław widzę że są przyjęcia do pracy na wiązki elektryczne i za dużo chętnych nie ma jednak ten zakład jest jakiś poroniony wszystko jest i będzie tam tak samo

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Tik tok

To teraz Paweł B będzie kierownikiem swojej żony . W tej formie to można wszystko, rodzinny interes

Nikt
@Tik tok

Niektórym w tej firmie wolno więcej . Paweł B napewno się do nich zalicza . Na układy nie ma rady .

Linia666

Od tygodnia zgłaszaliśmy problem z mydłem w męskich kiblach, ktoś mi powie czy to żart jakiś? W butelce popłynie do szyb jest mydło . Komu zawdzięczamy te zmiany?

Ta firma sprzątająca to jakieś dno, (usunięte przez administratora) wysypują się w kiblach, stołówka upierdolona, dziewczyny nie wiedzą gdzie są toalety. błądzą na hali.

Mała

Widzę coraz gorzej w tym learze . Ci najlepsi się pozwalniali a została tylko armia UK. Nie widzę już długiej przyszłości tej firmy....

O co kto miał pytać?

Mała
@Kris

@OP nie wie chyba do czego służy ta strona , stąd ten kom xd

........

Bardzo duża niechęć działu HR do udzielenia odpowiedzi, całkowity brak odpowiedzi na wiadomości ws. aplikacji na wolne stanowiska za pomocą wszystkich dostępnych środków komunikacji.

Beata
@........

Może na rozmowie rekrutacyjnej byliby bardziej chętni do rozmow? Aplikowałeś moze?

@........

Lear się zamyka do 2024 roku.

Dokładnie w 2026.

J23

Pomoc na BMW są fajne dziewczyny do zbajerowania napiscie które

Telegrafista .
@J23

BMW już nie istnieje w tej firmie

"Magazynier"

Jak (usunięte przez administratora) że się stamtąd.. tzn. od was się wyrwałem. Pracy jest pełno, dużo lepszej, jak macie odwagę to szukajcie i się zwalniajcie z Lear.. Ja swoją robotę "Złoto" już mam ;)

@"Magazynier"

Ciekawe na jak długo? Jak przeżyjesz tą jesień i zimę to będziesz żył ????

Ustawiacz pras
@"Magazynier"

Ja nie narzekam szóstka z przodu jest od stycznia znowu podwyżka i nie jakies grosze jak na magazynie lub produkcji tysiaka dostane robota lekka jest dobrze

gutenmorgen
@Ustawiacz pras

jasne , na prasach pensje niewiele większe, robota nie taka lekka , podwyzki jak dla wszystkich w zakladzie a atmosfera jak w całym lear bajkopisarzu

Up

Zapraszamy do składania CV na stanowisko technik makrografii, operator bądź technik jakości. Składaj jeszcze mamy wolne miejsca. Może akurat to miejsce czeka na Ciebie :).

Obserwator

Jak to co obiecanki zmiany podwyżki Firmę sprzątającą zmieniają ochronę pewnie terz lepiej niech się tam w biurach zmienią

@operator
@Obserwator

W tej firmie Zmienią każdego

Oj

Bedzie dobrobyt premie 800zl potwierdzone info

Spawacz
@Oj

CZyli ile teraz się zarabia albo inaczej na jaką podstwę można liczyć w Lear

@Spawacz

Jesteś spawaczem to wiesz

@Oj

No właśnie nie potwierdzone i wręcz zaprzeczone, he he

automotivfun

Piast z siedzibą przy Jaworzynskiej jako nowa firma sprzątająca, pewnie na ochronę też wejdą ???? (usunięte przez administratora) problemy z wypłatami, kierowniczki które wydzierają mordę i nie szanują ludzi. Przewożą pracowników z różnych obiektów bo nie mają składu Pracownicy z grupami wyzywają się, biją, pijani pracują. Idzie nowe. Powodzenia

@automotivfun

Czyli idzie zamordyzm, inwigilacja, depopulacja I NWO

Lewandowska pracuje. Jest w biurze przy Wanniczku.

Dobre

Chyba nie o tej Ance mówisz, że przy Waniczku siedzi.

@Dobre

Z Gocowa, to wstyd. Niby jest z Łukaszem, a daje Wanniczkowi. Szkoda tego Łukaszka.

Mega

Jeżeli to Łukaszowi pasuje, to dlaczego ci szkoda?

@Mega

Ty tak serio? Widać nic nie rozumiesz... Mu nie pasuje... nic nie wie, że rogi mu rosną.

Co jaki czas w Lear Corporation Poland II można ubiegać się o podwyżkę?

Mega

Ubiegać się możesz codziennie, ale co to ci da?

@Mega

Większe zarobki? ;) coś więcej możesz powiedzieć ?

ProtoplastaLeara

Nie są takie same np Legnica dostała mniej podwyżki niż Tychy

@ProtoplastaLeara

Bo w Tychach jest dyrekcja

@Mega

No i co z tego, że tam jest? To inni mają cierpieć z tego powodu? :/ Rozmowy na ten temat by nic nie dały?

@Małgorzata

A chociażby to że ci przy korycie zawsze mają więcej, a co kogo inni obchodzą? Niech się zwolnia

USA przyjeżdża? Petrikova czy Żmuda poleci?

Mega

Cały zakład poleci, czasy idą tragiczne, brak prądy, gazu, wymyślony wirus, globaliści niszczą gospodarki świata wprowadzając NWO

Mega

A kiedy się dobrze działo? Chyba jeszcze przed wojenna plandemia

Obserwator

Ludzie uważajcie na dwie liderki ze zmiany C podpierdzielają wszystkich bez żadnych skrupułów, a same nie są w pożądku.

Lear się zamyka do 2024 roku.

Już od 10 lat zamykają zakłady w Polsce. Eh że ludzie dalej wierzą w te bajki

Mega

Oj to bardzo późno, myślę że dni są policzone

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II